PDA

View Full Version : Алое Вера



chuppiz
01-14-2009, 17:44
Някой ползвал ли е крем с алое вера или изобщо някъкъв козметичен продукт с алое вера и как ви дейвства...питам защото имам много проблемна кожа на лицето, опитвала съм какво ли не, но нищо не ми помага особено... :(

CrazyBastard
01-14-2009, 17:57
ой... :P освен това ако се пие само течна помага при отслабване иначе ДА, помага много при иэтощена кожа, коса и т.н., иэобщо има много добри отэиви от хора полэвали я и са много доволни :)

lunichkataaa
01-14-2009, 18:52
Аз съм ползвала и продължавам да ползвам и до днес. Много помага и съм страшно доволна от тези продукти.Майка ми е дистрибитор и редовно си купувам нещо.Ето на този линк можеш да разгледаш - http://www.flp.bg/ . Особено кремчетата с алое и по спец. има един гел - доста ми помага,когато имам някоя пъпка.А и ост неща са страхотни.Абе разгледай.

sweetsunshine
01-14-2009, 20:19
Някой ползвал ли е крем с алое вера или изобщо някъкъв козметичен продукт с алое вера и как ви дейвства...питам защото имам много проблемна кожа на лицето, опитвала съм какво ли не, но нищо не ми помага особено... :(az sum si vzemala takova listo ot aloe ot sasedkata i se maja s nego i mi pomaga sre6tu papkite,imam eidn krem s aloe,koito go izpolzvam da uvlajni kojata mi sled kato se izmiq sys po4istva6t gel(ot nego mnogo mi se izsu6ava kojata) ta dovolna sam :)

cherrypezz
01-14-2009, 20:23
sweetsunshine само да попитам....направо с листото му се мажеш?Без да го добавяш към разни работи?И колко често?