PDA

View Full Version : какво правите когато ви е тъжно?



kypo
01-14-2009, 17:53
в момента, и от няколко дни насам ми е безкрайно тъжно, плаче ми се много. заради гаджето ми, което не знам дали още ме обича както преди, защото поиска да се разделим... но не знам само за известно време ли е, ил изавинаги. тази неизвестност ме убива и нямам желание за нищо, защото ми липсва

какво правите вие, когато изпаднете в такова настроение? как правите за да минава времето по-бързо, защото много искам след няколко дена да и се обадя, но дните минават така бавно и въпреки че искам още сега да я чуя, ще трябва да чакам за да има време да помисли за нещата
благодаря Ви!

suantito
01-14-2009, 17:54
Аз лично онанирам :grin:

Fortuna
01-14-2009, 18:00
Em sbivam se s nqkoi i sled tva si go izkarvam na vseki sre6tnat i sled tva reva i mi minava :-)

Anq59
01-14-2009, 18:00
пусни си размазваща музика, нещо бързичко, а не някоя балада. излез с приятели, гледай филм, играй на някоя игра на пс-то, почисти си стаята :-D ддз за друго не се сещам :neutral:

Alabalaportokala
01-14-2009, 18:07
Това тъжно от бая време не ми се случвало. Какво да ти кажа. Весел и щастлив човек съм. :grin:

thelostone
01-14-2009, 18:15
Евалата, че си готов да чакаш преди да я потърсиш, когато се скарам с приятеля си аз лично откачам и му звъня докато не вдигне (или не си включи телефона)(горкия ми приятел) Предлагам ти да се заобиколиш с приятели и да гледаш мн комедии. И успех с гаджето!

Kostadin_682
01-14-2009, 18:16
Пускам си депресираща музика, за да ме довърши, или ходя да се разходя, и да си събера малко мислите... :(

mirkisss
01-14-2009, 18:19
Em sbivam se s nqkoi i sled tva si go izkarvam na vseki sre6tnat i sled tva reva i mi minava :-)

и аз така 8-) 8-)

oasis
01-14-2009, 18:33
Ами.. и аз съм в такъв период, пускам си любима музика, рисувам, пиша каквото ми е на сърце и размишлявам над всичко! Просто се отдавам на чуствата си без да се опитвам да ги пренебрегвам и да се правя на много щастлива! Това е и до 2-3 дни ми минава. :)

aka6a_vamp
01-14-2009, 18:35
отивам в No name и си купувам многооо гривнии или па си копувам боксерки...тва бе развеселява са :D

kypo
01-14-2009, 18:37
мерси за отговорите!
при мене обаче не минава за 2-3 дни, а се усилва само.. може би защото за първи път съм така влюбен и оценявам какво бих загубил

с приятели излизам ама не ми е така весело както преди, не ми идват майтапи и простотии отвътре. филми не ми се гледат нещо, игри на компа не играя че е смотан, а да почистя както някой каза - няма какво да чистя- тя стаята ми е празна щото не обичам да има много неща, имам само : диван-легло, бзро и гардероб! нищо друго :shock: просто съм толкова подреден че няма две химикалки даже, имам само една...

за сбиването определено би било интересно за покачване на адреналина 8-)

balu4ka
01-14-2009, 18:41
слушам музика и драскам :D

PLuScHeTo
01-14-2009, 18:45
гледам филми ;)

MaLkaTa_LaDy
01-14-2009, 18:47
Слушам много балади, пиша стихове, проза, чета това което съм писала преди и плача. После уж ми минава и пак до следващия път. :-o

Зайо*Байо
01-14-2009, 18:48
Пускам си някаква бърза музика и така си оправям настроението :)

Axe_vs_Sword
01-14-2009, 18:53
Можеш да й напишеш стих и да я зарадваш :)

kypo
01-14-2009, 19:30
Можеш да й напишеш стих и да я зарадваш :)
писал съм и преди
и сега съм и написал 2...

pussycat_dolls15
01-14-2009, 19:35
Слушам музика! 8) 8) 8)

sku
01-14-2009, 19:36
Пускам си депресираща музика, за да ме довърши, или ходя да се разходя, и да си събера малко мислите... :(
И аз тва правя.Оставам сама със себе си,наревавам си се едно хубаво,после ме избива на агресия и накрая просто сядам, намирам къде ми е проблема и започвам да мъдря решения. Сподлям с някой ако имам нужда и така...

BoBa4eWeR
01-14-2009, 20:01
откачам почвам да се лигавя... лигавенето е най-добрият антидепреант!

bebchence
01-14-2009, 21:03
Ами понякога си пускам тъжна музичка,поплаквам си,друг път ровя в нета намирам си нещо историческо за четене и като ми стане интересно и айде забравям тъжните неща.Абе общо взето прави нещо което ти е интересно и забавно и си ти :grin: :-)

beb4yy
01-15-2009, 08:27
Пускам си депресираща музика, за да ме довърши, или ходя да се разходя, и да си събера малко мислите... :( същотото

PreciousDiamond
01-15-2009, 08:30
Лигавя се :grin: Моята депресия има 3 фази
1. Рева , рева , рева, слушам депресираща музика и пак рева
2. Почвам да се лигавя .. ама .. ставам непоносимо лигава 8-)
3. Рева и се смея едновременно :shock:

След това вече нищо ми няма 8-)

Kostadin_682
01-15-2009, 08:32
Лигавя се :grin: Моята депресия има 3 фази
1. Рева , рева , рева, слушам депресираща музика и пак рева
2. Почвам да се лигавя .. ама .. ставам непоносимо лигава 8-)
3. Рева и се смея едновременно :shock:

След това вече нищо ми няма 8-)
8-) :-)

Tera
01-15-2009, 09:26
Razhojdam se i slu6am muzika :):):):)

killingspree
01-15-2009, 09:51
карам си колата по цяла вечер и размишлявам какво сбърках че не са наред нещата (за щастите не мис се е случвало скоро дано така и да остане)

miss_asi
01-15-2009, 09:55
Слушам балади,рисувам понякога,друг път пък пиша.Има и случаи в които отивам в близкия парк сядам на една пейка и си се наревавам добре после се чувствам много по-добре.

kypo
01-15-2009, 10:35
ъъа нищо не помага! днес е третия ден откакто не съм я чувал или виждал... а имам чувството че са минали седмици, най-гадното е че непрестанно се питам дали тя мисли за мен, и иска ли да и се обадя. ясно е че тя няма да звънне първа, но не мога още днес да и се обадя - искам да мине малко време за да помисли, да осъзнае че и липсвам поне мъничко... толкова се надявам да иска да ми звънне или да ми пише просто един смс "мило, липсваш ми". бих дал всичко само за този смс
а времето все едно е спряло, днес станах много рано, защото не можах да спя като хората пореден ден - само се въртях и ме обливаха горещи вълни като си спомням всички моменти заедно... а така обикновено заспивах - като си мислех за нея и си спомнях преживяванията ни или мечтаех за много неща...
а през деня където и да погледна, всичко ми напомня на нея - колата, една малка плюшена играчка, възглавницата и... абе всичко

дори да имах две сърца, едва ли бих могъл да я обичам повече.. .толкова много ми липсва
може да изглеждам като ревльо, но не ме интересува, ще плача за нея, защото си струва всяка сълза...

HONDA
01-15-2009, 10:51
Аз лично слушам музика и се страя да има някой приятел покрай мен, за да не се чувствам самотна и по някакъв начин да ме разтовари.

hahavteen
01-15-2009, 10:58
Оплаквам се на всеки готов да слуша и най-накрая казвам на най-добрата ми приятелка. Тя ми се скарва едно хубаво, казва ми да не се лигавя и самосъжалявам и нещата се нареждат.
Освен това си намирам песен която най-точно да описва чувствата ми в момента и цикля на нея докато ми втръсне след което си пускам нещо по-весело 8-)

maLchy
01-15-2009, 11:24
различно :D или паля цигара и плача,или слушам тъжна песен,а понякога излизам с приятелки и споделям

malkotoo
01-15-2009, 12:13
слушам музика и драскам :D

и азззззз 8)

FiRe_LaDy
01-15-2009, 12:24
Слушам много балади, пиша стихове, проза, чета това което съм писала преди и плача. После уж ми минава и пак до следващия път. :-o

И аз така ... досдухвам се сама още повече и като ми писне излзиам по магазина да си купя нещо.После с приятелки откачам и се оправям ... :D

CfEtii
01-15-2009, 12:35
Пускам некви балади,мисля и рева..

TeCHo0o0
01-15-2009, 13:53
издивяваааааааааааааааааа ааааам :booooomb: ...слушам кофти музика и ми става още по-гадно :S :-D

slun4ice_90
01-15-2009, 13:56
Слушам много балади, пиша стихове, проза, чета това което съм писала преди и плача. После уж ми минава и пак до следващия път. :-o И аз така правя..Започвам да пиша стихове за любов...Плача,докато ми стане по-добре,танцувам си...

x3eme
01-15-2009, 13:57
споделям с приятел или приятелка
когато говориш за проблемите си ти олеква

silky92
01-15-2009, 14:59
Споделям с баща ми най-често ,и ми минава :D ,или пък говоря с приятелка и се тъпча с шоколад :P :D

Gerr
01-15-2009, 15:14
Слушам сдухваща музика и пиша разказчета. Само когато съм тъжна пиша хубави неща.

StayFly
01-15-2009, 15:14
отивам в No name и си купувам многооо гривнии или па си копувам боксерки...тва бе развеселява са :D
Земи ме и мене някой път бе.. баси!

aka6a_vamp
01-15-2009, 15:32
^за гривни ли...зимам те :D

mimichi
01-15-2009, 15:36
Гледам ТВ.

StayFly
01-15-2009, 15:42
^за гривни ли...зимам те :D
Абе гривни... за боксерки ест. Може и аз да си харесам нещо.

aka6a_vamp
01-15-2009, 15:49
^за гривни ли...зимам те :D
Абе гривни... за боксерки ест. Може и аз да си харесам нещо.
Оо и ше си мерим заедно :D ква идилия..мъжки прашки може да се земеш 8-)

StayFly
01-15-2009, 16:00
Не бе, ше си харесам нещо за тебе :oops:
Ама тва не пречи да ги мерим заедно 8-) Смисъл... ти ше мериш, аз ше оценявам.

aka6a_vamp
01-15-2009, 16:05
Не бе, ше си харесам нещо за тебе :oops:
Ама тва не пречи да ги мерим заедно 8-) Смисъл... ти ше мериш, аз ше оценявам.
да комбинка :D голем си мръсник 8-)

StayFly
01-15-2009, 16:17
:oops:

emoti0nal_girl
01-15-2009, 16:44
Пускам си някоя комедия и за малко се откъсвам от проблема...а после като си помисля пак и ... :-k Но съм забелязала,че когато легна и заспя..след като се събудя вече не ми е чак толкова тъжно....

aka6a_vamp
01-15-2009, 16:56
Пускам си някоя комедия и за малко се откъсвам от проблема...а после като си помисля пак и ... :-k Но съм забелязала,че когато легна и заспя..след като се събудя вече не ми е чак толкова тъжно....
Аз па си мисля,че се свиваш в некой ъгъл и почваш вените...

kifla
01-15-2009, 17:56
Слушам музика :( :(

BuBiTy
01-15-2009, 18:23
Пускам си музика най-любимите балади, сядам рева до като не ми остане дъх, след това си лягам да спа!и после вече съм готов да общувам с хората :)

vampirekiss
01-15-2009, 18:42
Плача,защото знам,че ще си порева около 30 минутки и после пак ще съм с усмивка на лицето.Просто такъв характер съм.

roshi_92
01-15-2009, 18:43
ами плача и слушам тъжна музика ... и така

miminky
01-15-2009, 18:50
слушам музика :) само това ми помага

sextazy_baby
01-15-2009, 19:43
Спирам да мисля за това,което ме натъжава...а и все пак,каквото и да става живота си продължава :)

beachy_bunny
01-15-2009, 19:50
Пускам си депресираща музика, за да ме довърши, или ходя да се разходя, и да си събера малко мислите... :(
сядам на някоя пейка във парка ... клистализирам ... пребирам се ... естествено има някой който да ме ядоса , след което си го искарвам на него ... слушайки музика си спомням за него ( само заради него ми е тъжно) за всеки един момент с него .. всека целувка ми минава пред очите ... всеки поглед ... плача ... прегращам нещо негово .. и така с една дума ... ДЕПРЕСИРВАМ СЕ ОЩЕ ПОВЕЧЕ

loveyo
01-15-2009, 19:51
акоо ми е много тъжноо ям шоколааад или си купувам нещо :grin:

ако ми е тъжно-ядосано-карам се с някого :-D

Dark_Angel_F
01-15-2009, 21:04
Аз лично се вманиаччавам по външния си вид ... така заради бившия не бях яла 3 дена и свалих 3 килограма :D А сега си купувам някаква козметика и се опитмва да излеждам възможно най -добре ( по колекцията ми от всякаква козметика си личи колко тъжна съм напоследък..) , ям шоколад , ако не съм на диета отново заради тъга , гледам филми ... излизам с приятели и това е общо взето.

Adwokat
01-15-2009, 22:36
piq uiski :)

kypo
01-16-2009, 08:01
много съм зле... днес е петък и има още 3 дни докато и се обадя, просто не мога повече- нищо не мога да правя, само се разхождам из стаята и мисля... мисля за нея, за всичко свързано с нея, не мога и да заспя, не ми се яде... просто искам да я чуя, да чуя че всичко ще бъде както преди, но ме е страх да и се обадя още сега, а тези 3 дена ще ме съсипят, по-ужасни моменти не съм имал никога, даже когато майка ми почина го приех по-леко - като част от живота.. .а сега все едно аз съм умрял... постоянно ме обливат горещи вълни, сърцето ми ще изхвръкне направо като се сещам за нея почва да бие адски ускорено.. изобщо ще получа нервна криза :( и пак само гледам телефона с надеждата че ще се обади първа, не мога да повярвам че всичко това се случва, и се надявам повече от всичко това да е едно изпитание за здравината на нашата връзка и ако всичко се опави да не стигаме никога до тук отново. и плача, да момче на 21 години и плача, много ми е тежко, не ме е срам че плача за момиче защото тя си е моето момиче, никога няма да се примиря че ще ме остави просто така и ще бъде в прегръдките на друг... искам да си я галя, да я целувам, да я прегръщам... как ми липсва това не мога да ви опиша, и пак ми се насълзяват очите от мисълта че може никога да не я докосвам по този начин както преди

какво да направя, как да минат дните по-бързо. вчера си легнах в 3:40 и не успях да спя като хората, пак я сънувах и се въртях, а днес станах в 6 и половина и досега не съм нито ял, нито имам желание да правя каквото и да е - само ходя като луд из къщата и мисля, не мога да си намеря място от притеснение

SoFarSoG00d
01-16-2009, 08:09
Не трябва да се усамотяваш и мислиш за това,пусни си разпускащ филм и вземи шоколад-помага доста.Изхвърли всичко,което ти напомня за нея.

Излез с приятели,не винаги помага,ама по-добре от колкото да стоиш сам.Върви на фитнесб/футбол-някъде да разпуснеш,защо не и да поплуваш,на мен това винаги ми е помагало.

Аз също съм имала такива моменти -не еднократно,това което ти остава да направиш е да покажеш сила и самоуважение,да приемеш нещата такива каквито са и да отвориш нова страница,понеже нямаш друг избор.

kypo
01-16-2009, 08:20
ама не искам да изхвърлям нищо, не искам нова страница също - искам си старата страница, но редактирана
всмисъл бих продължил напред ако знаех че наистина не ме иска повече, но тъй като не чух нещо такова, а по-скоро "трябва ми малко време да помисля за мен, обещавам да помисля, може да дам шанс на връзката ни" и затова се надявам толкова много, сега тази седмица съществувам в някаква неизвестност... известно ми е само че я обичам повече от себе си дори, и ако поиска бих и дал още 20 дни да остане насаме със себе си, колкото и да ми е трудно и неприятно, ще се чувствам ужасно но бих го направил защото я обичам с цялото си сърце! не се заблуждавам, защото ми е давала безброй поводи да знам че ме обича и че точно това е момичето за мен - никога няма да се откажа, това ще е най-голямата грешка в живота ми и съм сигурен че ако я оставя да си отиде ще съжалявам адски много, ще е много по-гадно от сега :(

само да кажа че не за първи път съм оставян, и преди ми се е случвало но го приемах много философски, просто вадих поука. но този път съм сигурен че това е момичето, усещам го. усетих го още от първия миг като я видях... и така близо година, тя също го усещаше според мен, не може за седмица-две да си промени коренно отношението към човек в когото е била лудо влюбена, на когото се е кълняла че ще го обича винаги... и тези думи съм сигурен че г е чувствала, не ги е казала просто така! просто не мога да повярвам че всичко ще се срине за един миг, не може края на приказката ни да е такъв...

jilib0n
01-16-2009, 09:43
... слушайки музика си спомням за него ( само заради него ми е тъжно) за всеки един момент с него .. всека целувка ми минава пред очите ... всеки поглед ... плача ... прегращам нещо негово .. и така с една дума ... ДЕПРЕСИРВАМ СЕ ОЩЕ ПОВЕЧЕ

+1 или пък лягам, рева, рева, накрая от реване заспивам и като се сабудя обикновенно съм по добре ама днес не е така :? абе мойта не е лесна .. 8-)

Wrathchild
01-16-2009, 09:57
Абе когато ми е тъжно, за каквото и да е, пия много кафе. Ужасно много, кафе или кола. Поглъщам огромни количества кофеин :?

traka
01-16-2009, 10:05
Много вредно ..., аз така си докарах 5 дни безсънни и после два без да стана и до тоалетната дори... Как не се обезводних не знам. Внимавай с тоя кофеин.

По темата: Много трудно някой може да даде точен съвет за справяне с мъката, по филмите ги гледам се лепват се на сладолед и сладко, мен пък не ме влекат такива неща и си мисля че и не мога да се оправя от това. Обикновенно като изпадна в такава ситуация хващам на някъде пеша. Стигала съм до 20 км без да знам къде отивам просто се лутам, гледам другите и се самосъжелявам. Дали ми помага това, склонна съм да вярвам, че е така. защото поне съм премислила всичко и си давам сметка за + и -, след това просто трябва време няма начин, нищо не изчезва с щракване на пръсти, така че...

bonbon4enceto11
01-16-2009, 14:28
слушам музика и драскам :D


и аз :D

bonbon4enceto11
01-16-2009, 14:29
... слушайки музика си спомням за него ( само заради него ми е тъжно) за всеки един момент с него .. всека целувка ми минава пред очите ... всеки поглед ... плача ... прегращам нещо негово .. и така с една дума ... ДЕПРЕСИРВАМ СЕ ОЩЕ ПОВЕЧЕ

+1 или пък лягам, рева, рева, накрая от реване заспивам и като се сабудя обикновенно съм по добре ама днес не е така :? абе мойта не е лесна .. 8-)

+1

a3c1M
01-16-2009, 14:54
ям сладко или тъгата ми преминава в ярост и търся хора за бой

LovelyGirl
01-16-2009, 15:14
много съм зле... днес е петък и има още 3 дни докато и се обадя, просто не мога повече- нищо не мога да правя, само се разхождам из стаята и мисля... мисля за нея, за всичко свързано с нея, не мога и да заспя, не ми се яде... просто искам да я чуя, да чуя че всичко ще бъде както преди, но ме е страх да и се обадя още сега, а тези 3 дена ще ме съсипят, по-ужасни моменти не съм имал никога, даже когато майка ми почина го приех по-леко - като част от живота.. .а сега все едно аз съм умрял... постоянно ме обливат горещи вълни, сърцето ми ще изхвръкне направо като се сещам за нея почва да бие адски ускорено.. изобщо ще получа нервна криза :( и пак само гледам телефона с надеждата че ще се обади първа, не мога да повярвам че всичко това се случва, и се надявам повече от всичко това да е едно изпитание за здравината на нашата връзка и ако всичко се опави да не стигаме никога до тук отново. и плача, да момче на 21 години и плача, много ми е тежко, не ме е срам че плача за момиче защото тя си е моето момиче, никога няма да се примиря че ще ме остави просто така и ще бъде в прегръдките на друг... искам да си я галя, да я целувам, да я прегръщам... как ми липсва това не мога да ви опиша, и пак ми се насълзяват очите от мисълта че може никога да не я докосвам по този начин както преди

какво да направя, как да минат дните по-бързо. вчера си легнах в 3:40 и не успях да спя като хората, пак я сънувах и се въртях, а днес станах в 6 и половина и досега не съм нито ял, нито имам желание да правя каквото и да е - само ходя като луд из къщата и мисля, не мога да си намеря място от притеснение

Боже ревнах като го прочетох :cry:
Колко много я обичаш,много хубаво :)
Според мен ще се оправите и всичко ще си бъде наред.Всеки има такива моменти в които иска да е сам,за да осмисли нещата,но на края осъзнава какво има до себе си.Не се предавай,всичко ще се оправи :)

pussycat_dolls15
01-16-2009, 15:20
Плача! :-o

thelostone
01-16-2009, 19:05
Тя трябва да е най-щастливото момиче, при положение, че някой толкова много я обича!
Стискам палци всичко да се нареди.

GrippingBosh
01-16-2009, 19:33
Пускам си силно музика, рисувам си ,ям МНОГО шоколад ,излизам с приятели сред природата =)

k0kster
01-16-2009, 20:39
Когато ми е някфо тъпо,тъжно,депресирано и т.н. слагам няколко песни,които отговарят на това ми чувство,на Мп3то,излизам навън да се разходя и да осмисля нещата. :)

HipHopBlond
01-16-2009, 21:12
Ако е много гадно пия... Ако е малко по-гадно от най-гадното - козя :D

6o6kotooo
01-17-2009, 07:47
пускам си рок балади .. драскам си .. плача .. или пиша некфи глупости си излея мъката

passive
01-17-2009, 14:41
ami 4estno kazano kogato na men mi e ebano za takova ne6to ...mi se iska da ne su6testvuvam ... zatfarqm se v sebe si ...pla4a kogato sum sama ...i t.n. drun drun ... am vij nai dobre spored men i se obadi .. pitai q kak e .. kfo stava s neq ... i vi kak 6te se durji .. puk moje bi i da q izlezete q pokani ... nz de ti q poznaa6 i za tfa pomisli vurhu na4ina po koito se durji i ti talk .. i sam si pomisli i preceni kfo da prai6 .. no naistina spored men nai dobre i se obadi ... pone az bih iskala da napraat taka sprqmo men ... ako mi se slu4va6e ne6to takoa ... upsex.. =] [angel]

.. DeViL mAy CrY ..
01-17-2009, 18:46
Когато аз съм така има два начина-или излизам някъде и изобщо не ми пука за човека,но това много рядко става така и ако съм с неподходящи хора става още по гадно.Другиият е да си стоя в нас,и обичам да слушам тъжни песни,защото на тях мога д аси плача и така ми олеква малко или много.

hahavteen
01-17-2009, 18:49
Хммм сега ми е супер тъжно и кофти ама май не правя точно това което съм написала в предния си пост 8-)
В момента си пиша с една съфорумка по скайп, напивам се с ликьор и слушам http://de.youtube.com/watch?v=2Rd8h2yMuNo&feature=related
:lol:

Kostadin_682
01-17-2009, 18:57
Якето > Ключовете > Колата > мръсна газ 8-)

Alabala16
01-17-2009, 18:58
em kogato mi e tujno ..
kfo da praq:)

pla4a,nemoje vinagi da se pravish 4e ne ti puka
- po dobre si popla4i,dori da znaesh 4e neshtata nqma da se opravqt:)
......prosto vinagi kogato pla4a si kazvam ... jivot,sudba,,,
kfo da o4akvahs ot nego...ne e li taka;]

sexita
01-17-2009, 19:01
Цъкам CS и си изливам яда там

StayFly
01-17-2009, 20:05
Хаха верно ли бе?!
В кой сървър играеш и как се пишеш? :D

danii1
01-17-2009, 20:06
Слушам музика..Тогава ставам оше по зле.. :(

chester_love
01-17-2009, 22:31
забавлявай се...филми,музика,игри :)

SkendY_F
01-17-2009, 23:51
Пускам си стари балади...Роскет...Дий Пърпъл...Нещо БГ...Просто тогава веселата муизика ме дразни и може да ме изкара извън нерви!Пускам си нещо,което до някъде описва чувствата ми!Плача (много добре ми действа,защото рядко плача) и се отдавам до някъде на депресията...На другия ден се опитвам да изляза с приятели,д аразнооразя,защото еднаквото ме убива и се самоизмъчвам...мисля...поста вям си цели...опитвам се да забравя (което става треудно при мен),но винаги имам "Ден на депресията"!Понякога човек има нужда да поплаче,да остане сам,да осмисли нещата...та така пери мен...

ANTIHUMAN
01-18-2009, 02:04
Пускам си депресираща музика, за да ме довърши, или ходя да се разходя, и да си събера малко мислите... :(
+ i az taka!

sexita
01-18-2009, 05:57
Хаха верно ли бе?!
В кой сървър играеш и как се пишеш? :D

На матрицата

fuckUall
01-18-2009, 06:16
Ами...честно казано , аз съм забравила какво е да си тъжен.... :P

Tienji
01-18-2009, 06:39
reja si venite na 17 mesta i popivam s pamuk posle go gledam kak se vtvurdqva ot izsuhnalata kruv

Yancheto
01-18-2009, 08:33
Не помня някога да съм била толкова тъжна...Какво да се прави,весел 4овек съм. :)

kypo
01-18-2009, 10:19
Не помня някога да съм била толкова тъжна...Какво да се прави,весел 4овек съм. :)
чукай на дърво! и аз така си мислех допреди тази ситуация, всеки който ме познава знае че съм винаги веселяка на компанията, само щуротии и луди работи ми хрумваха. никога до сега не съм бил толкова тъжен, зарязвали са ме, но имаше причина за това... тъжах 2-3 дни и след това пак бях във вихъра си... а сега, сега вече една седмица съм полумъртъв! нямам желание за нищо, освен да чуя от устата и "... ще бъдем отново заедно" нищо друго не искам! и така излизам с приятели и стоя с една тъжна физиономия, нищо не ще да ме разсмее, просто не е същото :(

Nam3less3
01-18-2009, 10:22
Когато човек е тъжен, обикновено се опитва да избяга от реалността, за да забрави и убие временно тъгата. Алкохол, наркотици, или пък слуша музика и се вкарва в разни филми :-D

kacidi
02-10-2009, 20:09
ili si puska6 nqkoq bavna pesni4ka i se naplakva6 za da ti mine.moje i prosto da se zanimava6 s nqkvi raboti za da ne misli6 za tva.No za men nai dobriq variant e vzima6 1-2 butilki nqkuv tvurd alkohol vika6 nqkoi priqtel i sqdate da piete i 6e vidi6 sled nqkolko 4a6ki na eks kak si4ko 6e ti mine.

NadezhdaDqkova
02-10-2009, 20:16
Балади, сълзички ... и така :oops:

vlubeno_momi4e***
02-10-2009, 21:30
Купувам си шоколад,пускам си някой филм и се опитвам да не мисля за глупости... :)

jane_17
02-10-2009, 22:31
tipi4no po karucarski.... no psuvam pri4initelq na problema do 10to kolqno :D Estestveno samo nqkolko dobri priqtelki sa zapoznati s tova moe izbivane na nerva :D :D :D Ta.. sled tova si puskam nqkakuv metul (deto po princip ne slu6am) i tugata preminava v nepukizum :D :D :D :razz:

Ou7taControL
02-10-2009, 23:16
или си го изкарвам на някой, или си оправям настроението по всички възможни начини.. или слушам тъжна музика и се сдухвам още повече..

Darkkiss
02-11-2009, 01:45
винаги съм супер земен и дразна всички
такива моменти да са тъжни няма такъв шанс...

valdesbg
02-11-2009, 05:07
Такъв момент не е имало при мен, но ако се случи - излизам с някой френд, малко да се разсея. Като ми мине звънкам на момето - един неангажиращ разговор и всичко е тип топ.

princesa_viki
02-11-2009, 07:07
Плача,докато слушам тъжна музика.
Споделям с приятелите ми
Излизам
Но ако наистина ми е много тъжно и гадно ,не излизам никъде,а се затварям в моята стая и когато се почувствам по-добре,тогава излизам :)

marjesa
02-11-2009, 10:32
Принципно мн рядко съм тъжна :)
Правя си кафе паля си една цигара звънкам на няколко приятелки , които ми казват тва , което искам да чуя :D И всичко отново е тип топ

evelinka1122
02-11-2009, 10:41
коФти.... айде горе главата... позната ситуация, един фр е като теб... остави я да диша... в смисъл не я притискай... ! при него това е грешката... и още повече я отдалечва от себе си... не казваш мн иформация и за сега мога само това да те посъветвам.... УСПЕХ!

w0sh
02-11-2009, 10:55
Пускам див метъл и почвам да се мятам като бесен.

Доста е забавно.

My6mYLka
02-11-2009, 11:13
ми известно време ми е гадни някфо но после ме равеселяват френдовете ми :-)

imfamous
02-11-2009, 11:18
Просто е каквото и да правиш никога няма дасе почустваш по-добре,защото споменя винаги ще те връща към случилото се!В момента и аз съм така и вече дори и не се опитвам да правя,каквото и да било-просто времето лекува!А и не се влюбвай повече!!!
Успех!

valdesbg
02-11-2009, 11:23
imfamous стига тая секта бе. На колко си бтв?

imfamous
02-11-2009, 12:23
на достатъчно мисля:) пък и какво по-хубаво то това да си млад!Това не е секта просто нали за това е форумза да се изразява мнение,ако не си съгласен ок!

My6mYLka
02-11-2009, 12:37
Просто е каквото и да правиш никога няма дасе почустваш по-добре,защото споменя винаги ще те връща към случилото се!В момента и аз съм така и вече дори и не се опитвам да правя,каквото и да било-просто времето лекува!А и не се влюбвай повече!!!
Успех!


човек не може да избере деня в който да се влюби или дали да се влюбва изобщо !!! Ти викаш не се влюбвайте повече ами как да ти кажа . . . винаги става обратното :)

Hilary_
02-11-2009, 13:09
Най-често плача и слушам тъжна музика... а за да се отнасям отивам на шопинг или просто навън... :wink:

cherry_lady
02-11-2009, 13:14
пусни си размазваща музика, нещо бързичко, а не някоя балада. излез с приятели, гледай филм, играй на някоя игра на пс-то, почисти си стаята :-D ддз за друго не се сещам :neutral:


аз пъкк прая точно обратното, що да си подтискам чувствата като ми се реве пък ще реваа ;дд.. аз си пускам най депресиращите песни,затварям се в къщи или гледам някой ужасс .. рева пет дена и накрая съм като новаа .. ее тфа е букфално на никой няма да му мине толко бързоо от раздялата с любим човек .. но ти казвам няма смисл да си подтискаш чувствата .. Живота продължава ;)

Slawi92
02-11-2009, 13:20
em opitai se da ne mislish tolko za tva nameri si zanimaniq koito da te razseqt ot tova gledai neshto komediii slushai nqkva jiva muzika ne nekoq deto she te sduxa oshte poeche izlizai motai se na sam na tam gledai s kompaniqta da se zabavlqvash i taka znam che ne e lesno ama ..,,

Slawi92
02-11-2009, 13:22
Просто е каквото и да правиш никога няма дасе почустваш по-добре,защото споменя винаги ще те връща към случилото се!В момента и аз съм така и вече дори и не се опитвам да правя,каквото и да било-просто времето лекува!А и не се влюбвай повече!!!
Успех!


човек не може да избере деня в който да се влюби или дали да се влюбва изобщо !!! Ти викаш не се влюбвайте повече ами как да ти кажа . . . винаги става обратното :) +1 chuvstvata ne se kontrolirat :? az kogato si kazah nqq poeche sled mnogo malko vreme se sluchi edno momiche me nakara da se vluba :-) tva nqma kontrol iskash ili neiskash :? a i btw kaji kakvo stana chuhte li se i t.n. ...,

Ilusion
02-11-2009, 13:27
Няма смисъл да се натъжаваш. Покажи му, че си силна :)

MaLkaTa_LaDy
02-11-2009, 13:45
Скъсвам се от рев, но не го прави. След това се чувстваш скапан в буквалния смисъл.

LittlePrincess
02-11-2009, 13:59
Слушам тъжни песни, къпя се или просто плача. Най-обичам обаче да плача - изкарвам си негативната енергия, а след това съм толкова скапана и изпадам в страшно дълбок сън и когато се събудя съм повече от щастлива. : ))

mmKamm
02-11-2009, 15:12
рева, пия нещо..слушам тъжна музика...много рева..

Tempest
02-11-2009, 15:19
аз си пускам енергична музика... най-често Prodigy или по-твърдичко и гледам да се лигавя, за да ми мине... ноо определено ефекта е трайно разлигавяне, несериозност и енергичност... ако искаш това - давай ;) в момента дори ми е тъжно, сърцето ми се раздира, ама не му обръщам внимание много...

Jesus
02-11-2009, 15:23
когато ми е тъжно или по-друг повод :
http://publish1.absolut.com/content/products/images/vanilia/bottleImage.jpg

Tempest
02-11-2009, 15:28
гахахаха пияндурник... с алкохол не оправяш нищо, само влошаваш нещата - на другата сутрин хем ще ти е тъжно, хем ще те цепи главата, хем няма и да помниш, че миналата вечер си си изкарал забавно...

Jesus
02-11-2009, 15:44
Аз 1 бутилка е пия 2 дена :) и ми става добре като пийна :) От абсолют досега неме е боляла глава :)

Slawi92
02-11-2009, 17:34
Аз 1 бутилка е пия 2 дена :) и ми става добре като пийна :) От абсолют досега неме е боляла глава :) dam i plus tva e obsolut ne alqska i tem podobni bokluci

Sharpay
02-12-2009, 05:08
поплаквам си заспивам и на следващата сутрин ми няма нищо

Kostadin_682
02-12-2009, 19:43
Изпадам в транс :shock: и повам да обмислям нещата "как се стигна до тук, и каква е шибаната причина" + депресираща музика, която ме довършва тотално...

Kostadin_682
02-12-2009, 19:50
иГрая Цс и заСпивам сдухан а на друГия ден сиЧко се опраа щот ми Се Връща самочуствието :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Де и аз да можех така :?

cinderella_gugutka
02-12-2009, 21:30
пла4а

Rookie
02-12-2009, 21:48
Слушам балади.

Re5peC7
02-13-2009, 10:26
открил съм, че няма смисъл от тези моменти и се опитвам да се занимава с нещо за да не мисля..или просто излизам с някой, макар, че поведението ми се променя и започвам със самоиронизирането, че другите да ми се посмеят малко

vesSynkaa
02-13-2009, 10:45
открил съм, че няма смисъл от тези моменти и се опитвам да се занимава с нещо за да не мисля..или просто излизам с някой, макар, че поведението ми се променя и започвам със самоиронизирането, че другите да ми се посмеят малко

+1 :)

YouCantStopMe
02-13-2009, 11:03
Драскам си на някоя тетрадка.. и си рисувам.
Пускам също и някоя по-бавна песен.

gabri3lla
02-13-2009, 15:19
Пускам си някоя хубава балада и се тъпча с шоколад :-|

6o6kotooo
02-13-2009, 17:54
Драскам си на някоя тетрадка.. и си рисувам.
Пускам също и някоя по-бавна песен.
+1

beiho
02-13-2009, 18:56
Първо ям нещо прясно, за да ми върви добре, после чета интересни работи, ако и това не помогне, тренирам, слушайки музикаи се старая да не мисля за проблема си, но все пак не знам. Понякога нищо не правя и само искам да обикалям насам, натам като муха без глава. Няма лек за това нещо, освен да си попромениш малко живота.

kypo
02-13-2009, 19:39
тъй като аз съм я пуснал темата, ще ви кажа кво направих за да не ми е тъжно - ми просто си казах "бали му майката, така е писано, живота продължава' и вече от няколко дена съм си екстра!
но когато башщ съм най зле много ми помага просто безцелното каране на кола нощно време... който има кола и е изпадал в гадни ситуации знае за какво говоря!
веднъж стигнах почти до пловдив по магистралата посред нощ и просто карах, защото като караш не мислиш за нищо проблемно а само за пътя пред теб...

но хора не се отчайвайте, след всеки дъжд изгрява слънце, запомнете го и бъдете щастливи! :)

DeadpooL
02-13-2009, 20:37
Балади

EeeBobii
02-13-2009, 20:41
Слушам музика, бием 1 бесница на стената, и излизам някъде с приятели или сам.

MeGGiTy
02-13-2009, 20:48
Като ми е много тъжно сядам пускам си балади, правя си пуканки и земам биричка или каквото има и така си минава времето. След това ми е станало супер тъпо, лягам си и на другия ден съм като нова. Мисля, че така се пречиствам, поне аз така си го обеснявам и съм готова за поредната порция тъга! :D

HipHopBlond
02-14-2009, 08:13
Em sbivam se s nqkoi i sled tva si go izkarvam na vseki sre6tnat i sled tva reva i mi minava :-)

и аз така 8-) 8-)

Леле, к'ви сте дечица :?

ThePainIsReaL
02-14-2009, 09:15
Вариант 1. Плакала съм толкова много, че нямам сила да си взема въздух. Тогава лежа, слушам музика и пиша в една тетрадка или си лепя глупави картинки на таблото на стената.

Вариант 2. Дълбоко съм обидена и смятам, че няма нужда да плача: Пускам си мелодия от звуци на вълни и сядам в йога. По-често само си седя в лотус и ми мисля. Ако ми се чете, чета книжка.

Вариант 3. Светът ми се струва ужасен. Гушвам се в мама и плача, докато ми мине. Просто плача.

Вариант 4. Тъжно ми е, защото ми е самотно и скучно. Тогава гледам сериали по цял ден - House, Grey's anatomy, Heroes, ER и кво ли не.

Това е общо взето.
Имам си доста стратегии :D

mickelangelo
02-14-2009, 12:16
усмихвам се на пук на всичко което става около мен ... :) не мога да кажа че съм в добро настроение ... но не си го изкарвам на другите .. може би съм малко по раздразнителен от обикновено но .. хората около мен не са виновни за положенията в който се поставям сам ..

vanesa0pld
02-14-2009, 13:16
Пускам си депресираща музика, за да ме довърши след това лягам да спя,после се разхождам.... :?

vankata_kz1991
02-14-2009, 21:30
Отиди на фитнес :) много помага ;)

love_enrique
02-15-2009, 05:51
Разходждам се някъде навънка,кадето няма много хора :D А иначе от одавна си мечтая за боксова круша :oops: :booooomb:

sexy_dizzy
02-15-2009, 11:15
Гледам да мисля само за позитивни неща и да извличам положителното във всяко нещо, което ме е накарало да се депресирам.Или просто си казвам, че е било за добро

titinkaa
02-15-2009, 11:17
плача или не излизам никъде дори е имало моменти да не ми се говори дори с родителите ми :(

bquick
02-15-2009, 19:33
Слушам музика и потъвам в мисли... :(

gabiiTu
02-28-2009, 09:21
Хмм :-o ... Ами опитай се да се разсееш,пускай си некви бързи песнички... :grin: излизай с приятели говорете си за нещо забавно...просто се опитай да се забавляваш,за да не мислиш много за тва което ти се случва!!! Успех!!! :) 8-)

ziko
02-28-2009, 09:32
аз не знам какво да правя сега...в смисъл преди като страдам от любов просто изизам (разходка, фитнес или плуване ) да се разтоваря ...ама сега е мн по различно ...като се прибера и момичето в което съм влюбен е там...(съквартиранти сме ) ...и си нямам понятие ко да правя сега.Става ми още по кривооо...

mozyk
02-28-2009, 19:32
НАЙ ВЕЧЕ ТРЕНИРАМ, АМА И СЛУШАМ И МУЗИКА, РОВЯ ИЗ НЕТА И ГЛЕДАМ ПОРНОГРАФИЯ.

DeSsiTy
02-28-2009, 20:30
Слушам балади,поплаквам си и след това заспивам....ако не ми е минало-гледам да излезна някаде с приятели или сама...да се разхождам някаде или се откасвам от цялия свят и да оставям сама с мислите си...има много варияти

miSs1936
02-28-2009, 21:14
ами влизам в сайта за да прочета историите на другите, да искам съвет и да попитам дали има причина да ми е тъвно и ако наистина има се самонараняавам...

Cellmate
02-28-2009, 21:17
Тряскам метала до дупка ( или trance, зависи от нагласата) и си избухвам ;] Но пък аз го правя и без да съм тъжен така че не знам дали се брои ;D