PDA

View Full Version : липсва ли ви? :?



s3xy
01-14-2009, 17:55
Здравейте, съфорумници! :smt055 Не съм сигурна и реших да се посъветвам с вас :D мисля че полудявам от агония по старото даскало ( сега съм 8 клас... ) 8-) звучи хипер тъпо и така нататък, убедена съм че половината си мислят " тая е някаква супер разлигавена 8-) " ама просто ми липсва всичко ,въпреки че с фрс си се виждаме често... :) ии непрекъснато мисля за тогава, всъщност досега не съм се привързвала към нищо толкова, освен към семейството :D сега в новото даскало намерих невероятно яки хора, супер забавно ни е, ноо е хипер по различно, сички сме супер компания и пак се чуствам самотна... :( ест че още не се познаваме и т.н. но тогава ( понеже се преместих 6 клас ) веднага сичко си стана велико и савсем бившето даскало не ми е липсвало повече от седмица :-D сички ся ми викат : оо новото даскало ее велико, а аз само си викам: да, яко е... :( не ме разбирайте погрешно даскалото и класа са яки но не мога колкото и приятели да имам да се почуствам отново така... даже не знам защо ви занимавам, съжелявам сиг са страшни глупости за вас ама реших че е по-добре да споделя на някой отколкото само да си го мисля и да полудявам :D мерси на сички които са го прочели ( сиг ще сте супер малко :D ) та за да е все пак тема: на вас липсва(ло) ли ви (е) старото училище?

hardball
01-14-2009, 17:58
Ми аз до осми клас смених 3 училища в два различни града, не ми липсваше нищо, защото тези, които ми бяха на сърце влязоха с мен в същото училище в други паралелки просто :)
Сега ми липсва мн стария клас, защото тука съм с ебааати лумпените. Те май няма да ми липсват нататък :D

В гимназията след година- две ще се сплотите много яко, ще видиш )

LINKNOT
01-14-2009, 18:15
Ще свикнеш. Аз например съм 10-ти клас,но все още ми е тъжно за стария клас. При всеки е различно.

hottie
01-14-2009, 18:18
Липсват ми много училищните години и даскалото !

PainMonopoly
01-14-2009, 18:22
Никога не съм се тръшкал за старо даскало и стар клас. В гимназията ми беше много по-добре отколкото в основното училище. В университета ми е много по-добре отколкото в гимназията.


половината си мислят " тая е някаква супер разлигавена 8-) " Индийд.

s3xy
01-14-2009, 18:34
и аз никога не съм предполагала че ще ми липсват ама ние бяхме 100 човека ( частно даскало ) ии даже нямахме класове, секи ден бяхме с различни хора в група и за една седмица се засичахме всички със всички, сяко междучасие прекарвахме заедно и невероятно мн се сплотихме ( мн тъпо звучи ама си станахме като семейство ) ест не минахме без мизерия, простотия и сякакви невероятни простотии :D ама просто невероятно мн ми липсва всичко до последната псувня :D и учители и випуск... сори че ви занимавам ама просто умирам да споделя на някой защото вече не издържам само да си го мисля :D и ок, ние хубаво класа ще се сплотим, ама има точно двама човека от цялото даскало ( от бившия ми випуск ест :D ) с които не се чуствам сама даже и да съм в група от 3947457 човека :D това което е мн инт на сички нас въобще не ни вълнува и става кофти щото единствено можем да се лигавим с класа и никой не ни взема на сериозно защото даже няма за какво да си говорим :( както казва един фр : сякаш сме от различни светове :( още веднъж се извинявам на всички които занимавам с проблемите си :-)

cherinka
01-14-2009, 18:45
о аз смених 7 училища и ми липсва всяко едно от тях, смисъл като едно общо цяло :-o
8-)
А относно теб, спокойно, след време 'полудяването' ти ще е отминало и ще се привържеш до болка и към сегашното си училище..

IrrieSkyline
01-14-2009, 18:50
Ужасен ми беше класа до 7ми клас! В новото ми даскало хората са супер... А и в гимназията сме, някак си, по-осъзнати и намираме приятели, не ''другарчета'', ю ноу..

jghgh
01-14-2009, 19:41
Никога не съм се тръшкал за старо даскало и стар клас. В гимназията ми е много по-добре отколкото в основното

alwaysnforever
01-14-2009, 20:05
м когато се преместих в гимназия и на мен ми липсваше старото даскало,старите учители и съученици и всичко..ама се свиква и сега дори не искам да съм в старото ми училище, защото новият ми клас ми допада повече, пък и пораснахме и се разбираме по-добре, отколкото със бившите ми съученици. :):):) :twisted:

LiveFlower
01-14-2009, 21:09
Пфф...нямам търпение да се изнеса от сегашното ми даскало :D В бившия ми клас беше супер,а сега не ненамирам такива,с които да имаме обща приказка,чувствам се някак си не на място и е доста тъпо,когато искаш да говориш с някого за еди ква си тема,а той да седи срещу тебе и да се чуди за кво му говора :D

Jesus
01-14-2009, 21:25
Ами и аз нямах търпение да се махна от даскалото след това от гимназията и сега като съм на майната си и като се виждам с 1-2 човека(за 2-3 месеца) от бившите ми класвоте ми е супер тъжно.

Adwokat
01-14-2009, 21:30
Не ми липсва....

DieselBlood
01-14-2009, 21:41
не бих казал.нито класа ми липсва,нито даскалите

5StaR
01-14-2009, 22:12
na men hi4 ne mi lipsva 8) 8) :-o

chill
01-15-2009, 09:52
Бившия ми клас беше гаден.Въпреки че има няколко човека, с който все още поддържам контакт, не ми липсва. Липсват ми учителите ии самата атмосвера ама сега май ми е по-добре :)

EarthShaker
01-15-2009, 10:01
10ти клас съм и най-добрите ми приятели са ми от стария клас и се скиваме през ден.... 8-) и в новия клас иам много добри приятели, де.. мисълта ми е, че не е нужно да се скъсват връзките със старата компания :)

hahavteen
01-15-2009, 10:18
Липсат ми последние 3 години от училище... Особено 10-ти клас... :(

RAWRRR
01-15-2009, 12:42
Ми аз до осми клас смених 3 училища в два различни града, не ми липсваше нищо, защото тези, които ми бяха на сърце влязоха с мен в същото училище в други паралелки просто :)
Сега ми липсва мн стария клас, защото тука съм с ебааати лумпените. Те май няма да ми липсват нататък :D

В гимназията след година- две ще се сплотите много яко, ще видиш )

Дам,дам..в гимназията наистина се изграждат стабилни връзки с приятели.
Особено 11ти и 12ти клас,когато е минало времето на завистта и интригите.Аз още си имам няколко човека от онова време,с които се виждаме периодично. :)

Най-лесно е да се сприятелиш с другарчето по чин,така няма да си никога самотна :).

Pedigree
01-15-2009, 12:53
Аз сега съм първа година в гимназията.
И да ти кажа ли, много по-добре ми е, отколкото в старото даскало.
Както си имам супер яките хора в класа, така и интриганти, но не ми пречи, при положение, че просто учим заедно. А с тези, които искам, си излизам и извън училище.
С времето ще се сближите повече. Ще се опознаете повече и ще ти е по-яко.

Pliok0019
01-15-2009, 12:54
Чат-пат ми липсват, но сега имам повече приятелите отколкото преди. :)

6emet4e
01-15-2009, 20:44
В началото на миналата година,когато за първи път бях в различно училище от началното,просто един вид като влизах в даскалото сутрин и ми се насълзяваха очите....Толкова ми липсваше старото,хората в него и дори някой учители.Не бях свикнала да ходя на училище с градски транспорт,всеки в гласа да е от различен квартал...
С времето обаче свикнах...Е,в старото даскало имаше незаменими хора с които все още излизам всеки ден,но поне се радвам че и сега класа ми е много готин.

AutumnTears
01-16-2009, 12:52
e az planuvah da se samoubiq sled kato se naloji da napusna u4ili6teto v koeto sum u4ila 10 godini (v staroto mi u4ili6te bqh nqkolko godini predu4ili6tna) no s vremeto se svikva ostavat samo dobrite spomeni i nqkoi dobri priqtelstva :]

SuNsEt
01-16-2009, 13:15
НЕм.Преди няколко дена срещнах едно момче от стария клас,променил се е ...След това една бифша съученичка,която много мразех...После по скайп ми се правеше на много отворена.Хич не ми липсват тея...нещастници.

fre3styl3
01-16-2009, 18:06
Липсваха ми.. приятелите от старото даскало, въобще цялата атмосфера.. Но свикнах. И сега ми липсват, но вече ми е някакво далечно, минало.. Така или иначе знам, че никога не може да бъде както преди, затова трябва да си живея и да си правя кефа, колкото мога ^^ :)