PDA

View Full Version : Предложения за гаден номер



hanovete
01-14-2009, 18:21
Просто един човек (учител) ми го гняса вече 2ра година и по какъв ли не начин ме унижава...очевидно това му прави кеф...и то не само с мен та даите предложения как да му го върна ...наи добре ще е да не мъчи и други хора ...та мисля нещо да с уволнение поради нещо ...ако имате идеи казвайте

adrenal1n
01-14-2009, 18:37
Подай оплакване у дирекцията :o

Axe_vs_Sword
01-14-2009, 18:42
Оставете го да бъде винаги прав - скрийте му стола :smt029 8-)

justt
01-15-2009, 12:32
:lol: Гадни номера?! ..Кой клас си?! ...Що не кажеш на директора?! ....оох божее

Jumbie483
01-15-2009, 14:44
Кой клас си ?!
Чувала съм, че някакви ученици от 7ми клас след края на учебната година замеряли някаква учителка, която много мразели с яйца и всякакви гадости :D

emoti0nal_girl
01-15-2009, 16:06
хах.. нали знаете,че пред учениците учителя е винаги прав ?!Малко ме съмнява директора/ката да уволни учител само защото не се отнася добре с ученик...Всеки един учител си намира по един ученик,който тормози постоянно... Така че мн мн не се впрягай... И ние се опитахме дори целия клас да махнем даскала по БЕЛ,но неуспешно :? Ти поне дано успееш :)

sandetoo
01-15-2009, 17:36
Колко гаден, смъртоносно или просто искаш да го накажеш? Ако е втория случай направи се че черпиш по някакъв повод и с инжекция вкарай в бомбоните рициново масло, естествено предупреди съучениците ти да не ядат бомбоните.

hanovete
01-15-2009, 17:55
12ти клас съм ,който се интересува и общо взето защитаваме мъжкото ни достойнство щото само с момчетата се гаври и тва няма как да и се размине

Axe_vs_Sword
01-15-2009, 18:24
Колко гаден, смъртоносно или просто искаш да го накажеш? Ако е втория случай направи се че черпиш по някакъв повод и с инжекция вкарай в бомбоните рициново масло, естествено предупреди съучениците ти да не ядат бомбоните.Ъъъъ, първо учителя се черпи :smt070
edit: ааа, всичките бонбони, не доразбрах :lol: иначе като почерпите само него/нея, после ще се чуди що не черпите другите 8-)

hAtEyOu
01-15-2009, 18:45
Сложете му лепило на стола :grin: шЕгУвАм сЕ :lol: момчетата от нашия клас пускаха мишки на г-жата по музика :-D и момичетата уж незнаем за тея мишки и като ги видим аа мишки мишки :D ....знам мн тъпо 8-)

sandetoo
01-16-2009, 04:34
Ами то е яно че всички ще черпи, но ще предупреди учениците да не ги ядат, освен ако не иска да гледа опашка пред тоалетните и съответното запушване на тоалетните после.

pussycatdolls
01-16-2009, 04:39
Сложете му лепило на стола :grin: шЕгУвАм сЕ :lol: момчетата от нашия клас пускаха мишки на г-жата по музика :-D и момичетата уж незнаем за тея мишки и като ги видим аа мишки мишки :D ....знам мн тъпо 8-)
Тва сме го правили с една приятелка от класа и когато стана най-напечено целия клас каза,че е една сдухана пак от нашия клас.Тя само мълчеше и гледаше :D :razz: :-P

natoni
01-17-2009, 18:08
Abe sega go mrazite ama sledva6tata godina kato vi go smenqt 6te vi lipsva s men stana taka. Nikoi ne razbira cennosta na edno ne6to dokato ne go izgubi!!!!

natoni
01-17-2009, 18:13
Колко гаден, смъртоносно или просто искаш да го накажеш? Ако е втория случай направи се че черпиш по някакъв повод и с инжекция вкарай в бомбоните рициново масло, естествено предупреди съучениците ти да не ядат бомбоните.Ъъъъ, първо учителя се черпи :smt070
edit: ааа, всичките бонбони, не доразбрах :lol: иначе като почерпите само него/нея, после ще се чуди що не черпите другите 8-)

Ami 6te sloji samo v edna bonbona. 6te 4erpi decata i poslednata bonbona 6te e za u4itelq :razz: prosto obqsnenie

jambo_bs
01-17-2009, 19:25
Ако столовете ви са такива му изкриви задните крака и го остави колкото да се държи.И като седне ..... нали :D обаче внимавай да не си удари главата в дъската :P

venera9
03-21-2011, 16:37
хах.. нали знаете,че пред учениците учителя е винаги прав ?!Малко ме съмнява директора/ката да уволни учител само защото не се отнася добре с ученик...Всеки един учител си намира по един ученик,който тормози постоянно... Така че мн мн не се впрягай... И ние се опитахме дори целия клас да махнем даскала по БЕЛ,но неуспешно :? Ти поне дано успееш :)

хах!при нас се получи!даскала ни по математика ни говореше кви ли не прустотии..и дори,че най-добрата ми фр.искаше да бъде журналист и той изръси,че за да получи повече информация трябвааа...да спи с тях!!представяте ли си?!баща й се оплака на родителската,всички родители се подписаха за изгонването му.дадоха подписката на директорката и на другия ден учителя си "би камшика" ;ддд

NAPAST94
03-21-2011, 17:06
И аз съм пред подобна дилема. Проблема е, че подписка няма да помогне, защото дадения учител се заяжда с група хора(визирам мене и още няколко човека), а другите толерира. Съответно те и тяхните родители няма да ни подкрепят...

И така единственото което ти остава е вътрешното удовлетворение 8-)
Примерно аз ей сега ако посера тоя учител, ако ще и до 12ти клас да ми пише двойки и тройки по тоя предмет, ще ги приемам с усмивка на лице 8-)

HipHopG1rl
03-24-2011, 14:06
бих ти казала да отидеш направо в дирекцията, но много вероятно е да не ти повярват :?
а за номерата само ще ти кажа не си прави труда с габарче, защото една даскалка седна на 3 габарчета и си замина с тях на д-то :lol:

dreamwalker
03-24-2011, 17:37
Кой клас си ?!
Чувала съм, че някакви ученици от 7ми клас след края на учебната година замеряли някаква учителка, която много мразели с яйца и всякакви гадости :D
При нас и бяха направили гроб.

CryToDie
03-25-2011, 18:28
Ние миналата година по изобразително сложихме дъвка на стола на госпожата :D И и се размаза на целия задник :razz: понеже беше последен час, седяхме докато не си признаем, но накрая обвинимхе мангалите :D Крийте тебеширите, рисувайте учителя, в смисъл направете го като палячо, прикопирайте рисунката в някоя книжарница пишете името на даскала отдоло и го закачете по коридорите :D :D

marin4itu
03-26-2011, 11:34
Защо се занимавате с простотии :? Учители сякаш не са хора, каква логика имате направо...