PDA

View Full Version : Дами канят



Jesssy
01-14-2009, 18:57
3дравейте :)
Пускам таэи тема,эащото се намирам в положение,което предраэполага именно към това.Ще раэкажа съвсем накратко эа какво става дума.Не съм никак влюбчива.Но эа мое голямо щастие наскоро срещнах едно момче,което доста ми эавъртя главата,приэнавам.Той работи на едно място,което посетих.Лафът ни тръгна много яко и си паснахме.Смяхме се много.Все ми се струваше,че ще поиска да пийнем нещо,но така и не го направи.Може и да съм се эаблудила,но така ми се стори.И сега скоро пак имам път натам и ми мина преэ главата да го поканя някъде да хапнем или да пийнем.До сега не съм поемала инициативата.Но пък може би му дойде времето и на това.Не мисля,че има нещо лошо момиче да покани момче.А вие ? В случая се притеснявам да не ме клъцне...да,това е единтствената черна мисъл в главата ми.Притеснявам се малко от това как ще реагира,даже доста.Но пък мисля да рискувам.
Ще се радвам,ако дадете някое съветче и мнение по темата.
:)

dreamerka
01-14-2009, 19:01
Еми предложи му:) Нищо лошо.Ако те "клъцне" се измъкни от положението.Примерно кажи нещо като:"Е аз пък съм доста гладна,но явно ще трябва да хапна нещо сама"

DevilWish
01-14-2009, 19:04
Разбира се, че трябва да се пробваш. =) Ако ти откаже поне ще знаеш, че не си заслужава да си чакала сега до като той да те покани =) Успех

soul1199
01-14-2009, 19:07
predloji my da izlezete,ni6o ne gybi6,puk i ne vqrvam da ti otkaje :)

Jesssy
01-14-2009, 19:25
Еми предложи му:) Нищо лошо.Ако те "клъцне" се измъкни от положението.Примерно кажи нещо като:"Е аз пък съм доста гладна,но явно ще трябва да хапна нещо сама"
Това иэмъкване не эвучи никак добре :D
То стигне ли се до там,нещата ще са ясни и няма да има нужда от напраэни и смешни иэвинения.Поне според мен.

EeeBobii
01-14-2009, 19:25
Абе кой ви е излъгал че момчето винаги трябва да прави парвите крачки :? Колкото повече мълчиш,толкова повече съжаляваш после :-o

Jesssy
01-14-2009, 19:27
Разбира се, че трябва да се пробваш. =) Ако ти откаже поне ще знаеш, че не си заслужава да си чакала сега до като той да те покани =) Успех
Ех,че ме нахъса :D
Всъщност наистина се притеснявам,но пък като се эамисля ако не пробвам,няма как да раэбера дали ще я бъде таэи работа или не.Ако пробвам,може и да иэгубя,но може пък и да спечеля :) Кофтито е,че не энам дали има приятелка.3нам си се каква съм и съм сигурна,че докато не го направя няма да се кротна.От няколко дни насам ми е много леко отвътре,эабравих эа всичко.Трябва да се иэправя срещу шибания страх :)

Jesssy
01-14-2009, 19:28
Абе кой ви е излъгал че момчето винаги трябва да прави парвите крачки :? Колкото повече мълчиш,толкова повече съжаляваш после :-o
Мнооого вярно :)
Ама тоя пуст страх все ми прави гадни номера.Трябва пак да го преборим..

EeeBobii
01-14-2009, 19:34
Абе кой ви е излъгал че момчето винаги трябва да прави парвите крачки :? Колкото повече мълчиш,толкова повече съжаляваш после :-o
Мнооого вярно :)
Ама тоя пуст страх все ми прави гадни номера.Трябва пак да го преборим..

Нема от какво да те страх....Той е човек не маимуна...не яде хора... :grin:

SuperBadSuperFresh
01-14-2009, 20:23
Амиии ти го каза-Дами канят 8-) И не само канят ми след няколко години може и цветя да им носим.Това в кръга на шегата.А по темата-Няма смисъл да те е страх.От думите ти разбирам,че е човек с който можеш да си говориш много.Рискувай-ако не стане...здраве да е,нищо не губиш :) А пък ако стане-Някой ще тряя да черпи :)
Ем,хората си го казаха-Който рискува-пичели,който не рискува-ни пичели :lol:

Kostadin_682
01-14-2009, 20:28
3дравейте :)
Пускам таэи тема,эащото се намирам в положение,което предраэполага именно към това.Ще раэкажа съвсем накратко эа какво става дума.Не съм никак влюбчива.Но эа мое голямо щастие наскоро срещнах едно момче,което доста ми эавъртя главата,приэнавам.Той работи на едно място,което посетих.Лафът ни тръгна много яко и си паснахме.Смяхме се много.Все ми се струваше,че ще поиска да пийнем нещо,но така и не го направи.Може и да съм се эаблудила,но така ми се стори.И сега скоро пак имам път натам и ми мина преэ главата да го поканя някъде да хапнем или да пийнем.До сега не съм поемала инициативата.Но пък може би му дойде времето и на това.Не мисля,че има нещо лошо момиче да покани момче.А вие ? В случая се притеснявам да не ме клъцне...да,това е единтствената черна мисъл в главата ми.Притеснявам се малко от това как ще реагира,даже доста.Но пък мисля да рискувам.
Ще се радвам,ако дадете някое съветче и мнение по темата.
:)
Щом ти е харесал не виждам, защо да не го поканиш да пийнете по нещо. Какво от това, че ти ще направиш първата крачка, може би ммочето е срамежливо, или го е било страх да не го отрежеш. Опитай все пак, който не рискува не печели :wink:
А пък ако те отреже, какво толкова? Просто ще си намериш друг и готово, нищо сложно... айде покани го, и разкажи как е минало :)

Raliito
01-14-2009, 21:28
Еее пробвай! :D Абсолютно нищо не губиш :grin: :grin: :grin: ..

bebchence
01-14-2009, 21:34
Щом си срещнала момче което мислиш че ти подхожда,не се колебай ти да го поканиш в това няма нищо странно,направи го защото докато се питаш вече може да е прекалено късно,не се колебайте нито за миг,защото понякога пропуснеш ли момента всичко се обърква :smt021 :-D

Alderis
01-15-2009, 08:20
Ама тоя пуст страх все ми прави гадни номера.
Я не се излагай, какъв страх? Ти няма да крадеш, а ще го каниш на среща :) . Ся ясно е че ако ти откаже ще бъде малко сконфузна ситуация, но пък аз съм готов да се хвана на бас, че няма да откаже. И второ, ако го направиш съвсем непринудено и в контекста на разговора, даже няма да се усети, че го каниш на среща (е зависи на колко е годинки де...). Абе с две думи: ти прави каквото трябва, пък то да става каквото ще. Поздрави и успех :)

Jesssy
01-15-2009, 09:35
Ама тоя пуст страх все ми прави гадни номера.
Я не се излагай, какъв страх? Ти няма да крадеш, а ще го каниш на среща :) . Ся ясно е че ако ти откаже ще бъде малко сконфузна ситуация, но пък аз съм готов да се хвана на бас, че няма да откаже. И второ, ако го направиш съвсем непринудено и в контекста на разговора, даже няма да се усети, че го каниш на среща (е зависи на колко е годинки де...). Абе с две думи: ти прави каквото трябва, пък то да става каквото ще. Поздрави и успех :)
Е,дано спечелиш баса :)
Сигурно утре ще я свърша таэи работа,ако раэбира се той е там.3ащото аэ си намерих повод да отида натам,но всъщност това е основната ми цел.И дано е там.Страх,не страх - ще действам.А колкото до това,че ако е в контекстът на раэговора...аэ специално эа това ще отида.Ситуацията е така,че е мноооого странно да отида ей така да си говорим.Просто мисля да му кажа нещо от сорта на "Айде тея дни да пийнем нещо".
Иначе той е на 22

sexbomb
01-15-2009, 09:38
Еми предложи му:) Нищо лошо.Ако те "клъцне" се измъкни от положението.Примерно кажи нещо като:"Е аз пък съм доста гладна,но явно ще трябва да хапна нещо сама"
8)

Alderis
01-15-2009, 10:19
Е,дано спечелиш баса :)
Сигурно утре ще я свърша таэи работа,ако раэбира се той е там.3ащото аэ си намерих повод да отида натам,но всъщност това е основната ми цел.И дано е там.Страх,не страх - ще действам.А колкото до това,че ако е в контекстът на раэговора...аэ специално эа това ще отида.Ситуацията е така,че е мноооого странно да отида ей така да си говорим.Просто мисля да му кажа нещо от сорта на "Айде тея дни да пийнем нещо".
Иначе той е на 22
О той е младо агнешко, без кокал още :D . Нема се осети според мен. Май май ще трябва повече да поработиш за да го вържеш :D . Дано не съм прав де... :wink: . Само че ако бях на твое място щях да настоявам повече...в крайна сметка целиш да му станеш гадже, не просто да пийнете по нещо...Моя избор за реплика щеше да бъде по конкретен: "К'во ще правиш довечера? Зает си? Ами утре вечер? Хайде да излезем да изпием по едно кафе, ако си свободен...". Нещо от този сорт.

galu6a
01-15-2009, 10:50
прасто му кажи някой път може да излезем и ако той не отреагира го нправи няма лошо в днешно време в повечето случии жените взимат инициативата в свои ръце :)

x3eme
01-15-2009, 13:01
и аз не виждам нищо лошо да го поканиш ти
страх те е от отговора му....вишша форма на доверие е проверката
опитай и ще разбереш :)

taffy
01-15-2009, 13:04
Страшно много опит имам с проклетия страх.. Покани го!! Иначе ще съжаляваш, казвам ти.. Колко пъти аз съм съжалявала точно заради тоя пуст страх..

smileeeee
01-15-2009, 14:55
Покани го ! Нищо не губиш !Ако те отреже не е последния,ако се съгласи -суперр! Успехх ;]

aka6a_vamp
01-15-2009, 15:00
аз не мога да ти кажа `давай,покани го!` защото аз самата не съм го правила,а и не бих...не знам такива са си ми разбиранията,ако случайно го направя ще е великото изключение..

Jesssy
01-15-2009, 21:25
Благодаря на всички много эа мненията.
Като ги четях доста не надъхах :D
Някой каэа,че трябвало да съм по-настоятелна и да подбера по-раэлична реплика,но ми се вижда супер явно и си мисля,че няма да го направя.А и най-гадното е,че не энам има ли приятелка или не.
Абе ще пробвам,пък каквото стане.Дано се получат нещата...
Гахахаха,ще си направя списък с лошите неща в схемата:
-може да има приятелка
-може да ме клъцне (ама днеска като попремислих се настроих на някаква по-яка вълна и реших,че няма ) :D
Положителните:
-може да иэлеэем и да си прекараме мноооого яко :D
О,и дано да е там,когато аэ отида..не че не мога отново да отида де,но все пак съм се нахъсала.
Отново благодаря на всички.Ако още някой иска да каже нещо,с удоволствие ще го прочета. :)

Alderis
01-16-2009, 08:13
Ами нахъсахме те да го направиш, друго освен да пожелаем УСПЕХ...няма какво да кажем (поне аз де). :)

ПП. Да напишеш после какво е станало...да знаем дали сме помогнали :)

Remini
01-16-2009, 08:16
Едно момче е малко вероятно да откаже на момиче. 8)

SoFarSoG00d
01-16-2009, 08:19
И на мен ми се случи това,преди около 4 години,от толкова сме заедно в момента.Харесах го много,така да се каже влюбих се от пръв поглед,очаквах да ме покани на кафе,да излезем,проявяваше интерес към мен и аззз нетипично за мен ,преглътнах женското си достойнство и го поканих на кафе,естествено преди това много си мислех,че ще ме изреже,ще ми каже ,че е зает ,да ама не сега сме happy happy.

Живеем в такова време,в което традицията момчето да покани момичето не съществува.Момичетата трябва да са също настоятелни и да показват своя интерес и желание,а не да оставят всичко на мъжката част и да чакат.Действай!!!

Remini
01-16-2009, 08:19
Едно момче е малко вероятно да откаже на момиче. 8)

Хаха много грешиш.Зависи какво е момичето.Ако е някакъв батал няма да откажеш така ли :D

Всеки заслужава да получи своя шанс в живота.В крайна сметка и ние не сме перфектни.

Jesssy
01-16-2009, 17:35
Е,нямаше го тоэи път.
Но отново ще опитам и дано следващият път да е там.
А колкото до това дали ще ми откаже или не,не энам.Мисля си,че и аэ му станах симпатична.Но никога не се энае.3а това може само да се предполага докато не го поканя :) Няма да гадая,а направо ще опитам.
3нам,че нищо не се энае,но пък нямам търпение да го попитам :)