PDA

View Full Version : Да се върна ли при него???



littlestar
01-14-2009, 19:08
Здравейте на всички :) Значи проблема ми е следния имах си приятел...ходихме 8 месеца,но се разделихме...по взаимно съгласие.Проблема е че ми е доста трудно да го забравя,а и той постоянно ме търси и ме моли да се върна при него...нооо...тук идва големия проблем.КОгато скъсахме той ми каза,че докато сме ходили е преспал д 2 момичета...кви момичта жени...по-големи от него.Та сега ми сваля пак звезди и се държи супер мило с мен,но незнам дали наистина все още ме обича или просто ме иска ей така за разнообразие?! Не мога да споделя с някой от приятелите ми защото знаят какво ми причини и колко сълзи и нерви хвърлих по него...просто няма кой да ме разбере и да ми даде някакъв съвет...
Та въпроса ми е заслужава ли си пак да се върна или не?

soul1199
01-14-2009, 19:10
ne,kakvoto e bilo bilo,puk i nqma6 garanciq,4 epak nqma da ti izneveri,staroto si e staro,probvai s ne6o novo :)

dreamerka
01-14-2009, 19:12
Ако се върнеш при него,ти си зле.

thelostone
01-14-2009, 19:14
Моето мнение е, че когато човек обича истински за него друг не съществува, следователно той нито те е обичал истински, нито те обича сега.

PLuScHeTo
01-14-2009, 19:14
той вече ти е изневерявал... върнеш ли се при него... ще повтори...

PreciousDiamond
01-14-2009, 19:15
Никога, никога, НИКОГА не се връщай при бивши !

EeeBobii
01-14-2009, 19:17
Връщане назад няма...НЕ ЗНАМ! хубаво е да се върнеш, грешно е да го направиш... Ти треба да си помислиш и да деистваш, но едно мога дати кажа нема да е сащото... :) :oops:

Whyniser
01-14-2009, 19:21
Откъдето е текло пак ще тече :wink: .Няма смисъл хвани си друг

littlestar
01-14-2009, 19:38
Благодаря ви за бързите отговори...ами май ще си карам сама...

pussycat_dolls15
01-14-2009, 19:41
Смятам,че не трябва да се връщаш! :)

Kostadin_682
01-14-2009, 20:34
Здравейте на всички :) Значи проблема ми е следния имах си приятел...ходихме 8 месеца,но се разделихме...по взаимно съгласие.Проблема е че ми е доста трудно да го забравя,а и той постоянно ме търси и ме моли да се върна при него...нооо...тук идва големия проблем.КОгато скъсахме той ми каза,че докато сме ходили е преспал д 2 момичета...кви момичта жени...по-големи от него.Та сега ми сваля пак звезди и се държи супер мило с мен,но незнам дали наистина все още ме обича или просто ме иска ей така за разнообразие?! Не мога да споделя с някой от приятелите ми защото знаят какво ми причини и колко сълзи и нерви хвърлих по него...просто няма кой да ме разбере и да ми даде някакъв съвет...
Та въпроса ми е заслужава ли си пак да се върна или не?
хм... Казвал съм го и преди, и пак го казвам: "Никога, ама никога не се връщайте при бивш/а"

PreciousDiamond
01-14-2009, 20:38
Здравейте на всички :) Значи проблема ми е следния имах си приятел...ходихме 8 месеца,но се разделихме...по взаимно съгласие.Проблема е че ми е доста трудно да го забравя,а и той постоянно ме търси и ме моли да се върна при него...нооо...тук идва големия проблем.КОгато скъсахме той ми каза,че докато сме ходили е преспал д 2 момичета...кви момичта жени...по-големи от него.Та сега ми сваля пак звезди и се държи супер мило с мен,но незнам дали наистина все още ме обича или просто ме иска ей така за разнообразие?! Не мога да споделя с някой от приятелите ми защото знаят какво ми причини и колко сълзи и нерви хвърлих по него...просто няма кой да ме разбере и да ми даде някакъв съвет...
Та въпроса ми е заслужава ли си пак да се върна или не?
хм... Казвал съм го и преди, и пак го казвам: "Никога, ама никога не се връщайте при бивш/а"

А аз какво казах ? 8-)

Kostadin_682
01-14-2009, 20:43
Здравейте на всички :) Значи проблема ми е следния имах си приятел...ходихме 8 месеца,но се разделихме...по взаимно съгласие.Проблема е че ми е доста трудно да го забравя,а и той постоянно ме търси и ме моли да се върна при него...нооо...тук идва големия проблем.КОгато скъсахме той ми каза,че докато сме ходили е преспал д 2 момичета...кви момичта жени...по-големи от него.Та сега ми сваля пак звезди и се държи супер мило с мен,но незнам дали наистина все още ме обича или просто ме иска ей така за разнообразие?! Не мога да споделя с някой от приятелите ми защото знаят какво ми причини и колко сълзи и нерви хвърлих по него...просто няма кой да ме разбере и да ми даде някакъв съвет...
Та въпроса ми е заслужава ли си пак да се върна или не?
хм... Казвал съм го и преди, и пак го казвам: "Никога, ама никога не се връщайте при бивш/а"

А аз какво казах ? 8-)
The same... съжелявам, но не видях, какво си написала :(

TeCHo0o0
01-14-2009, 20:52
the ex is ex ...let's look forwaaaaaaard :-) ...PreciousDiamond, разхубавяваш се с всяка следваща снимка :oops:

PreciousDiamond
01-14-2009, 20:53
the ex is ex ...let's look forwaaaaaaard :-) ...PreciousDiamond, разхубавяваш се с всяка следваща снимка :oops:

Мерси ... :oops: 8)

miss_asi
01-15-2009, 10:05
Няма смисъл в това да се връщаш при него.Показал ти е че едва ли не не му пука за тебе така че ...

sexbomb
01-15-2009, 10:24
Моето мнение е, че когато човек обича истински за него друг не съществува, следователно той нито те е обичал истински, нито те обича сега.

Да, така е 8)

karoli_94
01-15-2009, 10:30
...

smileeeee
01-15-2009, 15:06
Никога, никога, НИКОГА не се връщай при бивши !

Напълно съгласна ! Аз веднъж направих тази грешка и повече няма да я повторя!! Както и по-горе казаха,щом веднъж ти е изневерил ще се повтори ! Макар че може да се е променил...но не ми се вярва много много ... ! Затова по-добре не се връщай !

Gerr
01-15-2009, 15:11
Никога, никога, НИКОГА не се връщай при бивши !


+111

SunShinePearl
01-15-2009, 16:29
НЕ СЕ ВРЪЩАЙ ПРИ БИВШИ!!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!: :!:

ImmortalForever
01-15-2009, 16:38
Никога, никога, НИКОГА не се връщай при бивши !

+ Правило #1

scanadal
01-15-2009, 19:03
Каквото било,било.Просто продължи напред.Човек не се променя така лесно

ShaLqLqLqXa
01-15-2009, 19:05
Няма смисъл. Забрави го. За твое добро е.

kifla
01-15-2009, 19:09
И аз като теб много пъти съм се питала това и в крайна сметка накрая реших да дам последен шанс .Ако този път пак се получи същото просто слагам големия край и продължавам напред .

nVm
01-15-2009, 19:14
не,той ти е изневерил преспал е с некви курви,а ти как ще се върнеш при него,ако го направиш смятай се за луда.НЕ ти трябва такъв - пак да те нарани ли ? Спести си го това..Не е единствен. На такива им казвам курвари ...

kobrichka
01-16-2009, 04:45
Никога, никога, НИКОГА не се връщай при бивши !

+ Правило #1

Съгласна :)

LittlePrincess
01-16-2009, 06:15
Вече ти е изневерявал..Какво му пречи пак да го направи ако се върнеш при него? Не се връщай при бивши.