PDA

View Full Version : ,,Природното бедствие'' ме харесва... УЖАСССС!!!! ;[ ;[ ;[



sTiLLyt0
01-14-2009, 19:33
хии :) Хора ...... ПОМОЩ!!! Моля ви, кажете ми какво да правя??? :lol: ИМам мнооого голям и мнооооооог много гнусен проблем :lol:
В даскалото в което уча има едно момче може да се каже почти мъж, който е работник или по-точно майка му е чистачка в даскалото и той се върти и помага където може... Ужасно грозен е .... кривоглед, има гърбица, зъбат... ужас ужасссс :-& ...... природно бедствие.Той явно мн ме е харесал защото постоянно ме следи :lol: Когато съм в час, обикаля цялото училище и наднича в стаите (понеже в мойто даскало има прозорци на вратите) и когато види в кой кабинет имам час, започва да ме наблюдава... В междучасията постоянно ходи по мен и търси повод да ме заговори, при което аз ставам за срам пред цялото даскало :oops: Днес направо преля чашата... :-x Идва при мен и ме пита: Стили как се казва гаджето ти??? Аз направо му се изсмях в лицето и му казах: Теб пък кво те интересува как се казва гаджето ми... и си го отминах.... Всички от моя клас ме бъзикат с него :-& :lol: Та искам да ми кажете какво да направя за да ми се махне от главата :-x омръзна ми всеки ден да ми се влачи по гъза :cry: ](*,) :lol:

GotTheLife
01-14-2009, 19:48
игнор му е майката правиш се че го няма и след време ще се откаже 100% гаранция :P

GeRRaRD_IsKo
01-14-2009, 19:58
kaji na priqtelq si damu tegli edin zdrav boy i twa e ;)

PreciousDiamond
01-14-2009, 20:01
Леле .. колко сте повърхностни всички .. :x Опитала ли си се да го опознаеш ? Какво значение има външния вид ? Не става въпрос да ходиш с него , но ако е свестен поне за приятел.. зашо не ? Защо всичко трябва да опира до външния вид, мамка му ! :x

Wrathchild
01-14-2009, 20:04
Защото е важен фактор за любовната връзка. Съжалявам.

PreciousDiamond
01-14-2009, 20:06
Защото е важен фактор за любовната връзка. Съжалявам.

Е .. аз това не го отричам .. Но просто се дразня от изказвания тип : "Той е много грозен , срам ме е хората да ме виждат с него " без да си се опитал да опознаеш човека ; )

azz_azz
01-14-2009, 20:10
Леле .. колко сте повърхностни всички .. :x Опитала ли си се да го опознаеш ? Какво значение има външния вид ? Не става въпрос да ходиш с него , но ако е свестен поне за приятел.. зашо не ? Защо всичко трябва да опира до външния вид, мамка му ! :x


Много точно! Момчето кво е виновно че е грозно...и кво всъщност значи грозно..за всеки грозното е различно ама както каза момичето може да е свестен и зад грозната външност да се крие добър човек.А това че си му се изсмяла в лицето говори какъв човек си ти и не се сърди ама ще ти кажа че в тая ситуация ГРОЗНАТА СИ ТИ заради държанието си.

Balmy_I
01-14-2009, 20:11
Защото е важен фактор за любовната връзка. Съжалявам.

Е .. аз това не го отричам .. Но просто се дразня от изказвания тип : "Той е много грозен , срам ме е хората да ме виждат с него " без да си се опитал да опознаеш човека ; )

+1 И аз така мисля,че колкото и много да е важна външността все пак не е най-важното,защото има и много красиви,ама без грам мозък и с ужасен характер,а има и такива,които са не толкова хубави,но пък можеш всичко да си кажеш с тях :-)

vandalz
01-14-2009, 20:17
PreciousDiamond написа:
Леле .. колко сте повърхностни всички .. Опитала ли си се да го опознаеш ? Какво значение има външния вид ? Не става въпрос да ходиш с него , но ако е свестен поне за приятел.. зашо не ? Защо всичко трябва да опира до външния вид, мамка му !



Много точно! Момчето кво е виновно че е грозно...и кво всъщност значи грозно..за всеки грозното е различно ама както каза момичето може да е свестен и зад грозната външност да се крие добър човек.А това че си му се изсмяла в лицето говори какъв човек си ти и не се сърди ама ще ти кажа че в тая ситуация ГРОЗНАТА СИ ТИ заради държанието си.



браво..!!!!

Kostadin_682
01-14-2009, 20:20
хии :) Хора ...... ПОМОЩ!!! Моля ви, кажете ми какво да правя??? :lol: ИМам мнооого голям и мнооооооог много гнусен проблем :lol:
В даскалото в което уча има едно момче може да се каже почти мъж, които е работник или по-точно майка му е чистачка в даскалото и той се върти и помага където може... Ужасно грозен е .... кривоглед, има гърбица, зъбат... ужас ужасссс :-& ...... природно бедствие.Той явно мн ме е харесал защото постоянно ме следи :lol: Когато съм в час, обикаля цялото училище и наднича в стаите (понеже в мойто даскало има прозорци на вратите) и когато види в кой кабинет имам час, започва да ме наблюдава... В междучасията постоянно ходи по мен и търси повод да ме заговори, при което аз ставам за срам пред цялото даскало :oops: Днес направо преля чашата... :-x Идва при мен и ме пита: Стили как се казва гаджето ти??? Аз направо му се изсмях в лицето и му казах: Теб пък кво те интересува как се казва гаджето ми... и си го отминах.... Всички от моя клас ме бъзикат с него :-& :lol: Та искам да ми кажете какво да направя за да ми се махне от главата :-x омръзна ми всеки ден да ми се влачи по гъза :cry: ](*,) :lol:
Пф... Нямам думи... ти оценяваш книгите по кориците ли бе? ...
Не ти е приятен бил кривоглед и т.н Той да не е виновен за това бе?
Господ може да му е взел, но може би му е дал много повече от, колкото малкото ти мозъче може да побере...Добре не ти е приятен, и т.н Еми не може ли да му кажеш, като на човешко същество? А не да му викаш пред всичките ти приятелки... бахти хората... :x

azz_azz
01-14-2009, 20:44
И само да добавя ЕВАЛА на момчето че въпреки недъзите си е събрал сили да дойде да те заговори...............................Н простотията и комплексарщината са си казали думата изразена във викове с цел да покаже на каква "висота" си.Съжалявам ако съм много критичен но все пак това момче също е човешко същество което може да мисли може да чувтва което може да бъде наранено,но вкрайна сметка на теб кво ти пука нали нали е "природно бедствие"...замисли се защото не се знае живота какво може да ти поднесе,може един ден недай си Боже ти да си в подобно неравностойно положение и на теб да ти се изсмеят в лицето,ТОГАВА КАК БИ СЕ ПОЧУВСТВАЛА???


П.П. МИСЛИ С ТВОЯТА ГЛАВА И БЪДИ ПОНЕ МАЛКО ЧОВЕЧНА ЗАЩОТО НА ТОЯ СВЯТ ПРОМИТИ МОЗЪЦИ МНОГО И ГЪЗАРИЯТА НЕ Е ДА БЪДЕШ ЕДНА ОТ ТЯХ А ДА СИ СЕБЕ СИ.

jghgh
01-14-2009, 20:56
Защото е важен фактор за любовната връзка. Съжалявам.
Това несъмнено е така, !НО! въпросът не опира до това.

Всички до един се издразниха (аз също) повече на лигавия подигравателен начин, по който е написана темата, отколкото на фактът че грозните хора са обречени на неуспехи в любовта.
Просто авторката е тъпа лигава кифличка с акъл на 7мокласничка, която и вероятно е 7ми клас де.
Голяма работа че някакъв грозник я харесвал. И мен са ме харесвали такива ама не съм пускала теми, защото това е чиста проба комплексарщина. Мацката ни се прави на интересна и дори се самонавива.

Авторке, ПО-ГОТИНО ли ти стана като се оплака, че УжАсНия ГрОзНик ТЕ ХаРесВъЪЪ?!?!? ОуУ, УЖааааассСсс!

Самодоказа ли се пред себе си колко си вървежна, като се подигра на момчето в тема и като се държиш арогантно с него безпричинно? Викаш че е зле, че е грозен, обсъждаш го като стока на пазара, а не си даваш сметка колко зле изглежда тва отстрани... Разбрахме, че искаш да си интересна, да ти се обърне внимание, да ти ръкопляскаме, да ти "съчувстваме".. Но ти си оставаш поредната тъпа лигла, която е изтъкана от комплекси и тъпотия.
Не ме е яд че няма да му пуснеш на момчето. Знам че не може да има любов без физическо привличане - тъжен факт. Но ме е яд как може ти да си толкова тъпа, така нагло и грозно да се подиграваш за да изпъкнеш ти? За Бога, какво целиш?

Или го резвай, или се дръж както подобава - като те пита как си, отговаряш мирно. За какво му крещиш, за да се направиш на вървежна ли? Как не ти е гузно и неудобно при добронамерено отношение насреща да се ръбиш? И наистина ли мислиш че като отговаряш неадекватно и агресивно това те прави "яка пичка"?Мда, пред самата себе си сигурно си най-голямата. Горда от това, че "отрязва", че крещи на "природното бедствие", което я харесва, о0 ужас.

Ама ти едва ли директно ще го резнеш, защото ти е кеф да ти тича след гъза, а ти "яката и вървежната" да го тропаш в теми зад гърба му, а сигурно и пред приятелите ти, но само не и в лицето му! Евала!
Защото ако го направиш, веднага ще изгубиш единствения ти фен може би? И няма на кого да се правиш на пичка?

ЕЕЕхх, комплекси и тъпотия!

beachy_bunny
01-14-2009, 21:12
тц тц тц какъв човек си ти бе ...
давам ти конкретен пример ... приятелка на мама се омъжи за някакъв манекен ... първо добричак ... ала бала ... сички много и завиждаха .. " а от къде такъв мъж богат , красив , и мил " сватба ... а у ... след месец ... върви до него със един тон фондю тен на лицето мъчейки се да прикрие синините от побоя който и е нанесал красивото и мъжле и какво от , че върви до хубав мъж като той не я смята за нищо... сега се развеждат и и създава куп още неприятности ... има забрана от полицията да доближава домът и ... :?

CwalkIn
01-14-2009, 21:13
Ъъъъъъъъъъъъ
Мислих да напиша нещо , но като прочетох поста на jghgh ще го спестя :?

Raliito
01-14-2009, 21:16
Tctctc " sram me e " abe q se osuznai .. nqmam dumi .. Kwo ot twa che e grozen..twa ne oznachawa ..che ne e chowek nali taka??


PreciousDiamond

Леле .. колко сте повърхностни всички .. Mad Опитала ли си се да го опознаеш ? Какво значение има външния вид ? Не става въпрос да ходиш с него , но ако е свестен поне за приятел.. зашо не ? Защо всичко трябва да опира до външния вид, мамка му !

Napulno sum suglasna ... !!!

sLadkaTa_LoRi
01-14-2009, 21:18
Леле .. колко сте повърхностни всички .. :x Опитала ли си се да го опознаеш ? Какво значение има външния вид ? Не става въпрос да ходиш с него , но ако е свестен поне за приятел.. зашо не ? Защо всичко трябва да опира до външния вид, мамка му ! :x

Подкрепям напълно!!!

..Та ти за каква се мислиш.. вместо да му се изсмееш в лицето, следващия път просто му обясни, че не искаш да имаш нищо общо с него и готово. За какво е нужно за разиграваш такава драма. В какъв филм се вкарваш само не знам.. явно наистина си доста повърхностна и проблема не е в момчето, което се опитва да те заговори, а в такива като теб, дет се мислят за МИС.. а всъщност са ДРИС :-x

GotTheLife
01-14-2009, 21:34
абе ако на вас се случи едва ли ше ви се иска да се опознавате пък тва че е грозен е отделно

StayFly
01-14-2009, 22:03
Ауу.. госпожице "Вижте ме кФа съм надутЪ"...... да ти сера на проблемите.

Axe_vs_Sword
01-14-2009, 22:38
Добре сте я подредили повечето от вас :smt023

Остави ги, на чужд гръб и 100 тояги са малко...
Всички които писаха че трябвало да опознае въпросния "хубавец", да ви питам колко кривогледи, гърбави приятели имате? И син на чистачката... :smt119
По темата - Кажи на приятеля си за тоя изрод да го поступа, или ако нямаш приятел следващия път като се опита да се заговори го заври там от където е излезнал и така 8)
Най-добрата ми приятелка не е от най-красивите. ПРОБЛЕМ ДА ИМАШ?

Mbp3eJlaH
01-14-2009, 23:28
Остави ги, на чужд гръб и 100 тояги са малко...
Всички които писаха че трябвало да опознае въпросния "хубавец", да ви питам колко кривогледи, гърбави приятели имате? И син на чистачката... :smt119
По темата - Кажи на приятеля си за тоя изрод да го поступа, или ако нямаш приятел следващия път като се опита да се заговори го заври там от където е излезнал и така 8)

brat ako tva na avatara si ti... misleh 4e az ne razbiram ot photoshop ama ti... bahti izroda si se napravil.. az s paint 6e napravq po dobre be 8-)

chaotic
01-15-2009, 01:11
Леле .. колко сте повърхностни всички .. :x Опитала ли си се да го опознаеш ? Какво значение има външния вид ? Не става въпрос да ходиш с него , но ако е свестен поне за приятел.. зашо не ? Защо всичко трябва да опира до външния вид, мамка му ! :x
Браво , много правилно !

PreciousDiamond
01-15-2009, 05:18
Остави ги, на чужд гръб и 100 тояги са малко...
Всички които писаха че трябвало да опознае въпросния "хубавец", да ви питам колко кривогледи, гърбави приятели имате? И син на чистачката... :smt119
По темата - Кажи на приятеля си за тоя изрод да го поступа, или ако нямаш приятел следващия път като се опита да се заговори го заври там от където е излезнал и така 8)

Айде тихо там ! Ако ТИ си избираш приятелите по външен вид , не всички са такива ! Да, колкото и невероятно да ти звучи - има хора, за които това как изглеждаш не е определящ фактор за едно приятелство . ПРИЯТЕЛСТВО говоря, не говоря за нещо повече, поради простата причина , че наистина любовна връзка без физическо привличане не е възможна . В случая говорим за ЕЛЕМЕНТАРНО човешко възпитание , а то изисква по възможност да не се смееш в лицата на хората.Повърхностните хора като теб, авторката на темата, и още там някаква дето се беше изказала ме дразнят ! Никога не можеш да си сигурен как ще те завърти живота и какво ще ти дойде до главата . Какво като е син на чистачка ? Това определя ли що за човек е ? Определя ли характер, принципи и всичко това, което е по-важно от шибания външен вид ? НЕ . Нали знаеш, че човек не избира родителите си ? Той какво е виновен , че майка му е чистачка ? Та .. като се замисля.. той какво е виновен за всичко ?!

П.П. "Не избирай приятелите си по лицето , а по сърцето , защото лицето привлича, но сърцето ОБИЧА ! " ... Think about it ; )

kroasandvi4
01-15-2009, 05:27
Ти за "нормално отказване" т.е. просто да му обясниш ,че не искаш да ходиш с него, не си ли чувала?
Пача. С его на Господ,с мозък на амеба.
Горкият човечец, евала му правя, че е набрал смелост да намери да заговори момиче , което му подхожда.

Wrathchild
01-15-2009, 06:29
Защото е важен фактор за любовната връзка. Съжалявам.

Е .. аз това не го отричам .. Но просто се дразня от изказвания тип : "Той е много грозен , срам ме е хората да ме виждат с него " без да си се опитал да опознаеш човека ; )

+1 И аз така мисля,че колкото и много да е важна външността все пак не е най-важното,защото има и много красиви,ама без грам мозък и с ужасен характер,а има и такива,които са не толкова хубави,но пък можеш всичко да си кажеш с тях :-)Но стават само за приятели. Наистина е глупаво да не иска да го опознае, но все пак си е нейно решение. Явно е човек, държащ на общественото мнение... kroasandvi4, абсолютно правилно го каза. Казваш 'Така и така, не искам да съм с теб, не искам да сме приятели' и точка.

Fortuna
01-15-2009, 06:48
spored men leko preuveli4ava6 s opisanieto ... kato ti e tolkova otvratitelen mu kaji ti kakvo o4akva6 da ti s14ustvame li :? da ti imam problemite ..t1pa si

Lysit0
01-15-2009, 07:46
Външният вид не е фактор по ,който да оценяш хората.По-важно е например характера му,това дали ще те обича и уважава,да те уважава не само като гажде,но и като човек,личност...като жена.По-важно е дали има добро сърце,a не как изглежда.Ти си много ограничено същество,ако съдиш само по вида и дрехите......

beb4yy
01-15-2009, 08:19
Леле .. колко сте повърхностни всички .. :x Опитала ли си се да го опознаеш ? Какво значение има външния вид ? Не става въпрос да ходиш с него , но ако е свестен поне за приятел.. зашо не ? Защо всичко трябва да опира до външния вид, мамка му ! :x Да защо мака му :-x :x

Kostadin_682
01-15-2009, 08:23
Остави ги, на чужд гръб и 100 тояги са малко...
Всички които писаха че трябвало да опознае въпросния "хубавец", да ви питам колко кривогледи, гърбави приятели имате? И син на чистачката... :smt119
По темата - Кажи на приятеля си за тоя изрод да го поступа, или ако нямаш приятел следващия път като се опита да се заговори го заври там от където е излезнал и така 8)

Айде тихо там ! Ако ТИ си избираш приятелите по външен вид , не всички са такива ! Да, колкото и невероятно да ти звучи - има хора, за които това как изглеждаш не е определящ фактор за едно приятелство . ПРИЯТЕЛСТВО говоря, не говоря за нещо повече, поради простата причина , че наистина любовна връзка без физическо привличане не е възможна . В случая говорим за ЕЛЕМЕНТАРНО човешко възпитание , а то изисква по възможност да не се смееш в лицата на хората.Повърхностните хора като теб, авторката на темата, и още там някаква дето се беше изказала ме дразнят ! Никога не можеш да си сигурен как ще те завърти живота и какво ще ти дойде до главата . Какво като е син на чистачка ? Това определя ли що за човек е ? Определя ли характер, принципи и всичко това, което е по-важно от шибания външен вид ? НЕ . Нали знаеш, че човек не избира родителите си ? Той какво е виновен , че майка му е чистачка ? Та .. като се замисля.. той какво е виновен за всичко ?!

П.П. "Не избирай приятелите си по лицето , а по сърцето , защото лицето привлича, но сърцето ОБИЧА ! " ... Think about it ; )
Напълно съгласен

PreciousDiamond
01-15-2009, 08:24
Остави ги, на чужд гръб и 100 тояги са малко...
Всички които писаха че трябвало да опознае въпросния "хубавец", да ви питам колко кривогледи, гърбави приятели имате? И син на чистачката... :smt119
По темата - Кажи на приятеля си за тоя изрод да го поступа, или ако нямаш приятел следващия път като се опита да се заговори го заври там от където е излезнал и така 8)

Айде тихо там ! Ако ТИ си избираш приятелите по външен вид , не всички са такива ! Да, колкото и невероятно да ти звучи - има хора, за които това как изглеждаш не е определящ фактор за едно приятелство . ПРИЯТЕЛСТВО говоря, не говоря за нещо повече, поради простата причина , че наистина любовна връзка без физическо привличане не е възможна . В случая говорим за ЕЛЕМЕНТАРНО човешко възпитание , а то изисква по възможност да не се смееш в лицата на хората.Повърхностните хора като теб, авторката на темата, и още там някаква дето се беше изказала ме дразнят ! Никога не можеш да си сигурен как ще те завърти живота и какво ще ти дойде до главата . Какво като е син на чистачка ? Това определя ли що за човек е ? Определя ли характер, принципи и всичко това, което е по-важно от шибания външен вид ? НЕ . Нали знаеш, че човек не избира родителите си ? Той какво е виновен , че майка му е чистачка ? Та .. като се замисля.. той какво е виновен за всичко ?!

П.П. "Не избирай приятелите си по лицето , а по сърцето , защото лицето привлича, но сърцето ОБИЧА ! " ... Think about it ; )
Напълно съгласен

Не си ли на даскало ти бе , миличко ? :shock: :-)

Kostadin_682
01-15-2009, 08:25
Остави ги, на чужд гръб и 100 тояги са малко...
Всички които писаха че трябвало да опознае въпросния "хубавец", да ви питам колко кривогледи, гърбави приятели имате? И син на чистачката... :smt119
По темата - Кажи на приятеля си за тоя изрод да го поступа, или ако нямаш приятел следващия път като се опита да се заговори го заври там от където е излезнал и така 8)

Айде тихо там ! Ако ТИ си избираш приятелите по външен вид , не всички са такива ! Да, колкото и невероятно да ти звучи - има хора, за които това как изглеждаш не е определящ фактор за едно приятелство . ПРИЯТЕЛСТВО говоря, не говоря за нещо повече, поради простата причина , че наистина любовна връзка без физическо привличане не е възможна . В случая говорим за ЕЛЕМЕНТАРНО човешко възпитание , а то изисква по възможност да не се смееш в лицата на хората.Повърхностните хора като теб, авторката на темата, и още там някаква дето се беше изказала ме дразнят ! Никога не можеш да си сигурен как ще те завърти живота и какво ще ти дойде до главата . Какво като е син на чистачка ? Това определя ли що за човек е ? Определя ли характер, принципи и всичко това, което е по-важно от шибания външен вид ? НЕ . Нали знаеш, че човек не избира родителите си ? Той какво е виновен , че майка му е чистачка ? Та .. като се замисля.. той какво е виновен за всичко ?!

П.П. "Не избирай приятелите си по лицето , а по сърцето , защото лицето привлича, но сърцето ОБИЧА ! " ... Think about it ; )
Напълно съгласен

Не си ли на даскало ти бе , миличко ? :shock: :-)
Ами вече не 8-) ... часовете са ми следобяд :( от 2 до 4:30 :( :x

fc
01-15-2009, 09:02
Лицемери гадни, тука в форума едно приказвате на живо друго правите! Като го видите с аверите ще кажете "скив го тоя хаха". да ва еба...

Kostadin_682
01-15-2009, 09:05
Лицемери гадни, тука в форума едно приказвате на живо друго правите! Като го видите с аверите ще кажете "скив го тоя хаха". да ва е**...
Мога да ти кажа, че от мойто даскало има 3-ма такива, и чесно казано никога не съм се присмивал на такъв тип хора не им се подигравам, а ги сежалявам, ама явно ти си мноо корав "батко" или си момиче нз, а и честно казано не ми дреме. :x

hgfh
01-15-2009, 09:37
Прирдно бедствие ,срам те било ..
Да не би п*****а да ти е позлатена ... ? И като ти е толкова '' неприятен '' и не искаш да имаш нищо общо с него просто му го кажи ( но не е нужно да си груба ) .. капиш ??

azz_azz
01-15-2009, 09:50
Лицемери гадни, тука в форума едно приказвате на живо друго правите! Като го видите с аверите ще кажете "скив го тоя хаха". да ва е**...

Не съм го правил и няма да го направя защото:

1-во - Имам елементарно възпитание
2-ро - Като видя такъв човек го съжалявам все пак той не е виновен за нищо.А и срамна работа няма какво като майка му е чистачка поне си изкархва парите честно чистейки след гъза на разглезени неориуентирани пикли като авторката
3-то - Пич KILL YOURSELF да та е**...

AtlantidaLove
01-15-2009, 09:51
хии :) Хора ...... ПОМОЩ!!! Моля ви, кажете ми какво да правя??? :lol: ИМам мнооого голям и мнооооооог много гнусен проблем :lol:
В даскалото в което уча има едно момче може да се каже почти мъж, които е работник или по-точно майка му е чистачка в даскалото и той се върти и помага където може... Ужасно грозен е .... кривоглед, има гърбица, зъбат... ужас ужасссс :-& ...... природно бедствие.Той явно мн ме е харесал защото постоянно ме следи :lol: Когато съм в час, обикаля цялото училище и наднича в стаите (понеже в мойто даскало има прозорци на вратите) и когато види в кой кабинет имам час, започва да ме наблюдава... В междучасията постоянно ходи по мен и търси повод да ме заговори, при което аз ставам за срам пред цялото даскало :oops: Днес направо преля чашата... :-x Идва при мен и ме пита: Стили как се казва гаджето ти??? Аз направо му се изсмях в лицето и му казах: Теб пък кво те интересува как се казва гаджето ми... и си го отминах.... Всички от моя клас ме бъзикат с него :-& :lol: Та искам да ми кажете какво да направя за да ми се махне от главата :-x омръзна ми всеки ден да ми се влачи по гъза :cry: ](*,) :lol:
ти оценяваш книгите по кориците ли бе? ...
+1
p.p. kym avtorkata :#-o

MiLGaR0sSa
01-15-2009, 11:01
Ъъъъъ..и к`во значение има,че е грозен?
Ако беше красив,щеше ли да му позволиш да ходи след теб?Момчето явно има чувства,а ти въобще познаваш ли го добре?
Има красиви момчета,които нищо не струват,и обратното.
Това,че няма хубава външност можеше да ни го спестиш.
Но ако не ти е приятно да върви след теб,просто му го кажи(без да го наричаш "грозник").Просто кажи,че не ти е пирятно да те следят и толкова.

Аман от повърхностни хора :( .

maLchy
01-15-2009, 11:15
Хм...след като ти е толкова неприятен и не искаш да те виждат с него му го кажи като на човек а не да крещиш..Помисляла ли си си ти как се е почувствал той след това твое държание?Отивате където няма хора(нали не искаш да те виждат)и му казваш най-нормално толкова ли е трудно? :smt119

aka6a_vamp
01-15-2009, 12:01
бодни се с една игла по гъзеца,да ти спадне малко самочувствието... ;)

FiRe_LaDy
01-15-2009, 12:15
Защото е важен фактор за любовната връзка. Съжалявам.
Това несъмнено е така, !НО! въпросът не опира до това.

Всички до един се издразниха (аз също) повече на лигавия подигравателен начин, по който е написана темата, отколкото на фактът че грозните хора са обречени на неуспехи в любовта.
Просто авторката е тъпа лигава кифличка с акъл на 7мокласничка, която и вероятно е 7ми клас де.
Голяма работа че някакъв грозник я харесвал. И мен са ме харесвали такива ама не съм пускала теми, защото това е чиста проба комплексарщина. Мацката ни се прави на интересна и дори се самонавива.

Авторке, ПО-ГОТИНО ли ти стана като се оплака, че УжАсНия ГрОзНик ТЕ ХаРесВъЪЪ?!?!? ОуУ, УЖааааассСсс!

Самодоказа ли се пред себе си колко си вървежна, като се подигра на момчето в тема и като се държиш арогантно с него безпричинно? Викаш че е зле, че е грозен, обсъждаш го като стока на пазара, а не си даваш сметка колко зле изглежда тва отстрани... Разбрахме, че искаш да си интересна, да ти се обърне внимание, да ти ръкопляскаме, да ти "съчувстваме".. Но ти си оставаш поредната тъпа лигла, която е изтъкана от комплекси и тъпотия.
Не ме е яд че няма да му пуснеш на момчето. Знам че не може да има любов без физическо привличане - тъжен факт. Но ме е яд как може ти да си толкова тъпа, така нагло и грозно да се подиграваш за да изпъкнеш ти? За Бога, какво целиш?

Или го резвай, или се дръж както подобава - като те пита как си, отговаряш мирно. За какво му крещиш, за да се направиш на вървежна ли? Как не ти е гузно и неудобно при добронамерено отношение насреща да се ръбиш? И наистина ли мислиш че като отговаряш неадекватно и агресивно това те прави "яка пичка"?Мда, пред самата себе си сигурно си най-голямата. Горда от това, че "отрязва", че крещи на "природното бедствие", което я харесва, о0 ужас.

Ама ти едва ли директно ще го резнеш, защото ти е кеф да ти тича след гъза, а ти "яката и вървежната" да го тропаш в теми зад гърба му, а сигурно и пред приятелите ти, но само не и в лицето му! Евала!
Защото ако го направиш, веднага ще изгубиш единствения ти фен може би? И няма на кого да се правиш на пичка?

ЕЕЕхх, комплекси и тъпотия!

+1
Няма да покентирам и аз какво мисля за написаното от авторката,защото другите казаха много и достатъчно

taffy
01-15-2009, 12:49
Леле .. колко сте повърхностни всички .. :x Опитала ли си се да го опознаеш ? Какво значение има външния вид ? Не става въпрос да ходиш с него , но ако е свестен поне за приятел.. зашо не ? Защо всичко трябва да опира до външния вид, мамка му ! :x


Много точно! Момчето кво е виновно че е грозно...и кво всъщност значи грозно..за всеки грозното е различно ама както каза момичето може да е свестен и зад грозната външност да се крие добър човек.А това че си му се изсмяла в лицето говори какъв човек си ти и не се сърди ама ще ти кажа че в тая ситуация ГРОЗНАТА СИ ТИ заради държанието си.

[!][!][!] И всички гледат само външния вид.. :?

Edit: За мен си най-обикновена лигла с огромно самочувствие.. Явно доста ти пука за мнението на останалите.. Да си най-добрата и най-яката .. Хаха.. Като не ти харесва момчето.. спокойно му обясни, по дяволите.. И си залагам главата, че е 1000 пъти по-свестен от тебе.. И най-добре спри да помпаш лигавото си самочувствие.. То е грозно.. :?

x3eme
01-15-2009, 12:55
вместо да го обиждаш така и да го компроментираш му обясни човешки
не е нужно да го нападаш така :?
ако си се влюбвала ще знаеш какво е чуството и ще го разбереш

balu4ka
01-15-2009, 13:06
Освен,че видях,че си от многото хора "неграмотници"ами си и адски повърхноста.Хем,че ти бил грозен,ама и я било срам...Ало ти да не си мис красота.Лел горкото момче какаво ли му е ?!Ти съдиш не по това от вътре ами по това от вън.Не вярвям да имаш момче за дълго ,точно заради тая твоя черта... :x :?

sTiLLyt0
01-15-2009, 13:22
Vutov написа: Ако не си забелязала авторката на темата пита КАК да се оттърве от въпросния Квазимодо, а не да стане ли дружка с него...
Веднага бързате да я оплюете и да се изкарате какви сърдечни хора сте и как това не било редно...за теб не е редно, за мен и нея е...

А до sTiLLyt0 - разкарай гнусния травестит по-бързо! И Успех! Cool
МЕРСИ ЧЕ МЕ РАЗБИРАШ!!! :) И , че от всичките тези хорица само ти разбра какъв ми е въпроса

Колкото до другите въобще не ме интересува кво мислите за мен :-D
и искам да уточня, че проблема не е само във визията....
1. Той е с 20 и няколко години по-голям от мен :shock:
2. Казвате че не съм го познавала добре.... в тва даскало съм от 1 клас ...
3. Нямате на представа за какво момче става на въпрос :)
И се чудя хора .... вие не умеете ли да четете или за вас по-важно е да наплюете хората :-D
И искам да уточня, че Не ви питам аз ли съм тъпа или той... Питам ви КАКВО ДА НАПРАВЯ ЗА ДА МИ СЕ МАХНЕ ОТ ГЛАВАТА???

soul1199
01-15-2009, 13:48
Леле .. колко сте повърхностни всички .. :x Опитала ли си се да го опознаеш ? Какво значение има външния вид ? Не става въпрос да ходиш с него , но ако е свестен поне за приятел.. зашо не ? Защо всичко трябва да опира до външния вид, мамка му ! :x

Ivalinka
01-15-2009, 13:48
на мен ми стана мъчно за момчето..като се сетя понякога как самата аз се държа....но във всеки случай единственият възможен изход е да се държиш гадно с него ,ЗАЩОТО ако се сприятелиш с него той винаги ще се надява и все някога ще трябва да му откажеш,а по този начин много ще го нараниш. Ако се държиш с него дистанцирано,с безразличие , че дори и малко гадничко, ще си каже нещо от сорта на 'аз тази надута патка' (сори за думата) какво ли й харесвам' ,ще те забрави ( защото едва ли е влюбен чак), и няма да страда!!!

balu4ka
01-15-2009, 13:51
Vutov написа: Ако не си забелязала авторката на темата пита КАК да се оттърве от въпросния Квазимодо, а не да стане ли дружка с него...
Веднага бързате да я оплюете и да се изкарате какви сърдечни хора сте и как това не било редно...за теб не е редно, за мен и нея е...

А до sTiLLyt0 - разкарай гнусния травестит по-бързо! И Успех! Cool
МЕРСИ ЧЕ МЕ РАЗБИРАШ!!! :) И , че от всичките тези хорица само ти разбра какъв ми е въпроса

Колкото до другите въобще не ме интересува кво мислите за мен :-D
и искам да уточня, че проблема не е само във визията....
1. Той е с 20 и няколко години по-голям от мен :shock:
2. Казвате че не съм го познавала добре.... в тва даскало съм от 1 клас ...
3. Нямате на представа за какво момче става на въпрос :)
И се чудя хора .... вие не умеете ли да четете или за вас по-важно е да наплюете хората :-D
И искам да уточня, че Не ви питам аз ли съм тъпа или той... Питам ви КАКВО ДА НАПРАВЯ ЗА ДА МИ СЕ МАХНЕ ОТ ГЛАВАТА???

А ти на колко си ?

yahhooo
01-15-2009, 13:57
Ти нали си Ева Лонгория 2 я дай пик да те видим ма красавицо. "Природно бедствие" малее самочуствието ти е до тавана. Може би иска да бъдете само приятели.

mirkisss
01-15-2009, 14:03
Леле .. колко сте повърхностни всички .. :x Опитала ли си се да го опознаеш ? Какво значение има външния вид ? Не става въпрос да ходиш с него , но ако е свестен поне за приятел.. зашо не ? Защо всичко трябва да опира до външния вид, мамка му ! :x

Напълно съгласна :x

ImmortalForever
01-15-2009, 14:05
Дай да го видим какво му е природобедставащото?

aka6a_vamp
01-15-2009, 14:06
А защо не си писала никъде,че е чак с 20 години по голям...и как близо 40 годишен мъж,няма да работи нещо,ми ше ходи да работи с майка си...тая тема ми бие на ташак и бих ти откъснала главата!

ImmortalForever
01-15-2009, 14:13
А защо не си писала никъде,че е чак с 20 години по голям...и как близо 40 годишен мъж,няма да работи нещо,ми ше ходи да работи с майка си...тая тема ми бие на ташак и бих ти откъснала главата!

Off: Протестирала си!! И си оцеляла!Survivor!! :grin:

aka6a_vamp
01-15-2009, 14:18
А защо не си писала никъде,че е чак с 20 години по голям...и как близо 40 годишен мъж,няма да работи нещо,ми ше ходи да работи с майка си...тая тема ми бие на ташак и бих ти откъснала главата!

Off: Протестирала си!! И си оцеляла!Survivor!! :grin:
Еми опазих дупарата някак :D

sTiLLyt0
01-15-2009, 15:45
aka6a_vamp написа: А защо не си писала никъде,че е чак с 20 години по голям...и как близо 40 годишен мъж,няма да работи нещо,ми ше ходи да работи с майка си...
... той не е добре … болен е … дочух че докато майка му е била в бременност е имала някакви проблеми и сега той не е наред … :( Познавам го от мн време... но тази година ми говори по друг начин .....
И съм на 15 ...

Lacey_66
01-15-2009, 15:52
Леле .. колко сте повърхностни всички .. :x Опитала ли си се да го опознаеш ? Какво значение има външния вид ? Не става въпрос да ходиш с него , но ако е свестен поне за приятел.. зашо не ? Защо всичко трябва да опира до външния вид, мамка му ! :x

"PreciousDiamond" :) отново съм напълно съглсна с тебе :-)

aka6a_vamp
01-15-2009, 15:57
aka6a_vamp написа: А защо не си писала никъде,че е чак с 20 години по голям...и как близо 40 годишен мъж,няма да работи нещо,ми ше ходи да работи с майка си...
... той не е добре … болен е … дочух че докато майка му е била в бременност е имала някакви проблеми и сега той не е наред … :( Познавам го от мн време... но тази година ми говори по друг начин .....
И съм на 15 ...
сама каза,че не е в ред...нз обаче дали би било добре да го игнорираш,щото тва може да го назлоби...нз :(

sTiLLyt0
01-15-2009, 16:08
ем ... аз като го видя и му казвам здр ама в някои моменти ми писва постоянно да ме следи и да се влачи по мен ... понякога даже ме е страх :( ...

StayFly
01-15-2009, 16:10
игнорираш,щото тва може да го назлоби...нз :(
И ше стане като сценарий на някоя американска психарщина.
Луд шизофреник започва да избива дечорлигата в даскалото, заради несподелена любоФ.

reAL_TRuth
01-15-2009, 16:34
Тъпо е да определяш човека само по външния му вид. Като не искаш да те притеснява му го кажи, а ако продължи го игнорирай. Все някога ще спре.

HePeAJIeH
01-15-2009, 16:39
Като ти е такъв проблем...говори с директора на даскалото си бе..някои хора не могат да мислят..

aka6a_vamp
01-15-2009, 17:02
игнорираш,щото тва може да го назлоби...нз :(
И ше стане като сценарий на някоя американска психарщина.
Луд шизофреник започва да избива дечорлигата в даскалото, заради несподелена любоФ.
Ооо искам да стане като във `виж страха` да им вади очетата и да си ги складира в буркан :D не стиа...

sladka__droga
01-15-2009, 17:23
Сичко си опира до външния вид в днешно време .. просто си е така .. ОЧЕВИДНО !

linkity
01-15-2009, 17:41
игнорираш,щото тва може да го назлоби...нз :(
И ше стане като сценарий на някоя американска психарщина.
Луд шизофреник започва да избива дечорлигата в даскалото, заради несподелена любоФ.
Ооо искам да стане като във `виж страха` да им вади очетата и да си ги складира в буркан :D не стиа... :grin: :grin: :grin: А дано, ама надали :D Ама знае ли ЧОВЕК (не като авторката на темата - нищо лично) :P

kifla
01-15-2009, 17:46
Защото е важен фактор за любовната връзка. Съжалявам.
Това несъмнено е така, !НО! въпросът не опира до това.

Всички до един се издразниха (аз също) повече на лигавия подигравателен начин, по който е написана темата, отколкото на фактът че грозните хора са обречени на неуспехи в любовта.
Просто авторката е тъпа лигава кифличка с акъл на 7мокласничка, която и вероятно е 7ми клас де.
Голяма работа че някакъв грозник я харесвал. И мен са ме харесвали такива ама не съм пускала теми, защото това е чиста проба комплексарщина. Мацката ни се прави на интересна и дори се самонавива.

Авторке, ПО-ГОТИНО ли ти стана като се оплака, че УжАсНия ГрОзНик ТЕ ХаРесВъЪЪ?!?!? ОуУ, УЖааааассСсс!

Самодоказа ли се пред себе си колко си вървежна, като се подигра на момчето в тема и като се държиш арогантно с него безпричинно? Викаш че е зле, че е грозен, обсъждаш го като стока на пазара, а не си даваш сметка колко зле изглежда тва отстрани... Разбрахме, че искаш да си интересна, да ти се обърне внимание, да ти ръкопляскаме, да ти "съчувстваме".. Но ти си оставаш поредната тъпа лигла, която е изтъкана от комплекси и тъпотия.
Не ме е яд че няма да му пуснеш на момчето. Знам че не може да има любов без физическо привличане - тъжен факт. Но ме е яд как може ти да си толкова тъпа, така нагло и грозно да се подиграваш за да изпъкнеш ти? За Бога, какво целиш?

Или го резвай, или се дръж както подобава - като те пита как си, отговаряш мирно. За какво му крещиш, за да се направиш на вървежна ли? Как не ти е гузно и неудобно при добронамерено отношение насреща да се ръбиш? И наистина ли мислиш че като отговаряш неадекватно и агресивно това те прави "яка пичка"?Мда, пред самата себе си сигурно си най-голямата. Горда от това, че "отрязва", че крещи на "природното бедствие", което я харесва, о0 ужас.

Ама ти едва ли директно ще го резнеш, защото ти е кеф да ти тича след гъза, а ти "яката и вървежната" да го тропаш в теми зад гърба му, а сигурно и пред приятелите ти, но само не и в лицето му! Евала!
Защото ако го направиш, веднага ще изгубиш единствения ти фен може би? И няма на кого да се правиш на пичка?

ЕЕЕхх, комплекси и тъпотия!
+1 :-x

mysterious93
01-15-2009, 17:53
ako temata ne e ebavka :D em toi q nqkuv 4i4ko...blqqq stiga e hora zakvo da s eopoznava s nego???hi4 ne i trqbva..prosto go ignorirai ddz..ne mu kazvai zdr ,a kato te zagovori prosto ppo normalen na4in mu kaji 4e ne iska6 da ima6 nqkakuv kontakt s nego i tva e...vse nqkoga 6te mu pisne :-o

kaloian1992
01-15-2009, 18:04
i kakvo iska6 da si kaje6 4e si magnit za okoto li ? 4e si mn krasiva li ? na dali krasotata e vatre pone za men. S takiva grozni postapki moeto momi4e 6te go tarsi6 sled vreme za6toto vatre kato nqma!!!!!!!

mysterious93
01-15-2009, 18:05
i kakvo iska6 da si kaje6 4e si magnit za okoto li ? 4e si mn krasiva li ? na dali krasotata e vatre pone za men. S takiva grozni postapki moeto momi4e 6te go tarsi6 sled vreme za6toto vatre kato nqma!!!!!!!

kogo 6te tursi???40 godi6niq 4i4ko li? malko se sumnqvam..

jambo_bs
01-15-2009, 18:12
И аз съм съгласен че външния вид е важен.Случвало ми се е да излизам с грозни момичета от които ме е било срам по центара и т.н но за щастие не са били с мен а с мой приятели.Просто в една компания. :D

BuBiTy
01-15-2009, 18:15
Всеки човек има чуства независимо какъв, уважавай чуствата на другите, за да не обърнат гръб на твоите! Тва е най-изчерпателното нещо, което мога да ти кажа!

Axe_vs_Sword
01-15-2009, 18:16
И аз съм съгласен че външния вид е важен.Случвало ми се е да излизам с грозни момичета от които ме е било срам по центара и т.н но за щастие не са били с мен а с мой приятели.Просто в една компания. :DМи кой ви кара да излизате точно по центъра бе 8-)

loveyo
01-15-2009, 18:18
Супер повърхностна лигла си...или темата е написана така.
:-x
Окей нахален е , селди те , досажда ти , не го харесваш и т.н. обаче на теб не т`ва ти е проблема. Аз примерно бих му казала да престане , защото не му симпатизирам...бих му обяснила.
От това което си написала личи , че единственото , което гледаш е външността и ти пука единствено за мнението на съучениците ти..
Не те разбирам честно казано...
:shock:
Обасни му а ако не те разберее...игнор и т`ва е положението. В краен случай може ии гаджето ти да го сплаши обаче В КРАЕН СЛУЧАЙ ! :P

john95
01-15-2009, 18:26
Само ще кажа - момиче - мн си зле да знаеш, кво като е грозен уе няма нужда да го унижаваш, ако не го харесваш просто му кажи като на бял човек и той ще се усети.

И тва че е грозен според теб, за други може да е красавец 8)


М13

sTiLLyt0
01-15-2009, 18:41
john95 написа: Само ще кажа - момиче - мн си зле да знаеш, кво като е грозен уе няма нужда да го унижаваш, ако не го харесваш просто му кажи като на бял човек и той ще се усети.

И тва че е грозен според теб, за други може да е красавец Cool


:-x :-x Колко пъти да казвам, че е роден с някакви наклооности ... не е добре + тва е мноооооого стар за мен -> олигофрен
И искам да отбележа, че никъде не съм споменавала, че съм първа прелест, красавица и т.н. Всеки си има мнене :!: :-x

nVm
01-15-2009, 18:53
Ти си много повърхностна бе :-x ти да не си от тия лигавите момичета ?? :booooomb: много мразя някой така да казва..само ще кажа нещо -> значи един мой приятел харесваше едно момиче от квартала а тя е няква адски антипатичен човек даже незнам как я е харесал такава и той един ден като отиде при нея и тя му каза :"абе бегай разкарай се бе глей къв си мухал" - точно го цитирам,защото той си сподели с мен и вярно не е първа хубост ама не може така да се отнасяш с някой и той сега в крайна сметка си намери момиче даже бих казала,че е по добра от тъпата лигла :-x :booooomb:

GameMaster
01-15-2009, 19:00
Ou....Ne biva da govorish taka za horata...krivogled,grozen....Kolko gadno i neuchtivo.Ako stava duma nikoi ne e suvarshen ama ne sum trugnala taka da go izoblichavam nali? Ako se zamislish i ti predpolagam imash nedostataci v sebe si osven ako ne se smqtash za suvarshenna.Ne e hubavo takova otnoshenie kum horata.Zvuchi mnogo grozno otstrani.A otnosno temata ne se zanimavai s chovecheca...Izolirai go i ne obrushtai vnimanie.

ShaLqLqLqXa
01-15-2009, 19:09
Колко мъка има по света! :lol: Игнорирай го... лесно е.

PreciousDiamond
01-16-2009, 07:18
john95 написа: Само ще кажа - момиче - мн си зле да знаеш, кво като е грозен уе няма нужда да го унижаваш, ако не го харесваш просто му кажи като на бял човек и той ще се усети.

И тва че е грозен според теб, за други може да е красавец Cool


:-x :-x Колко пъти да казвам, че е роден с някакви наклооности ... не е добре + тва е мноооооого стар за мен -> олигофрен
И искам да отбележа, че никъде не съм споменавала, че съм първа прелест, красавица и т.н. Всеки си има мнене :!: :-x

Добре ве .. толкова ли е трудно : " Извянявай , обаче ... не ми е приятно като ме следиш постоянно ... " и готово ! Ако спре - спре . Като не спре - повтаряш ! Не е нужно да му се смееш в лицето ! :x

Fortuna
01-16-2009, 08:42
Само ще кажа - момиче - мн си зле да знаеш, кво като е грозен уе няма нужда да го унижаваш, ако не го харесваш просто му кажи като на бял човек и той ще се усети.

И тва че е грозен според теб, за други може да е красавец 8)


М13
momi4eyo kaza 4e toq e na 40 sledovatelno e nqkav pedofil vsi4ki kazvat moje da ti e samo priqtel - abe vie imate li v kompaniqta 40 godi6ni ???

hooliganka89
01-16-2009, 09:43
Savsem qsno e,che vanshniqt vid e ot golqmo znachenie,no nachinat po koito avtorkata na temata opisva momcheto e strashno volgaren i povarhnosten.
Prosto naistina momcheto moje da ne ti e priqtno i da e otblaskvashto,no nachina po koito se izrtazqvash e dalech po otblaskvash otkolkoto vida na nqkoie "prirodno bedstvie".

Ne precenqi horata po vanshniqt im vid,zashtoto edin den shte imash deca.

asi_basi
01-16-2009, 10:43
Съгласна съм с всичките мнения до сега, много грозно си постъпила с момчето ...

А това, че майка му е чистачка и че той и помага-какво срамно има в това ? Например аз не живея в България, а тук почти всички българки са чистачки както и моята майка, а аз винаги ходя да и помагам. Но какво от това? Мен не ме е срам нали се изкарват пари някакси... Твоя баща ако е някой бизнесмен дето вади яки пари а ти си супер глезла с голямо самочувствие (сигурно без никакво покритие) заради това... Еми извинявай, но не всеки има този късмет да има пари. Някой просто се трудят за тези пари като роби.

Иначе си е ясно, че за вас в Бг всичко допира до външния вид, незивисимо дали е за гадже или просто приятел, както и независимо човека дали е супер грозен отвътре... Но какво има просто нормално да му говориш като на човек? Или нямаш нужното възпитание? :x

vanesa0pld
01-16-2009, 10:47
Леле .. колко сте повърхностни всички .. :x Опитала ли си се да го опознаеш ? Какво значение има външния вид ? Не става въпрос да ходиш с него , но ако е свестен поне за приятел.. зашо не ? Защо всичко трябва да опира до външния вид, мамка му ! :x
Napylno sym syglasna 4e vynshiq vid nqma zna4enie...iam zna4enie kakyv si otvytre :grin: ...no mn xora nemogat da go ocenqt :(
P.P imah podeben problen.Ako iskash mi pishi na LS :-)

bibo
01-16-2009, 11:00
Абе повечето се правят на света вода ненапита,ама съм сигурен че ако бяхте на нейно място щяхте да постъпите така.Ако беше казала "едно момче в даскало ме преследва,а аз не го харесвам" щяхте да се спукате да и давате съвети как да го разкара..И сега като казала,че е грозен дай да я оплюем за по-лесно..Всички сме виждали грозни хора и дори да не сме го казвали на някой,когато го видим на улицата си мислим "боже,колко е грозен/а" .. Така че не се отклонявайте от главния проблем,който е че момичето НЕ харесва дадения човек... :x

ShaLqLqLqXa
01-16-2009, 11:13
Абе повечето се правят на света вода ненапита,ама съм сигурен че ако бяхте на нейно място щяхте да постъпите така.Ако беше казала "едно момче в даскало ме преследва,а аз не го харесвам" щяхте да се спукате да и давате съвети как да го разкара..И сега като казала,че е грозен дай да я оплюем за по-лесно..Всички сме виждали грозни хора и дори да не сме го казвали на някой,когато го видим на улицата си мислим "боже,колко е грозен/а" .. Така че не се отклонявайте от главния проблем,който е че момичето НЕ харесва дадения човек... :x

Напълно съм съгласна! :x

TheNewReligion
01-16-2009, 11:22
Според мен много го злеоставяш пред съучениците си. Признак на егоизъм. "За да не се чувствам зле, когато другите ме бъзикат с него ще го дъня яко, ПЪК!" Май си на този принцип. 8)

Adwokat
01-16-2009, 12:21
Защото е важен фактор за любовната връзка. Съжалявам.

Е .. аз това не го отричам .. Но просто се дразня от изказвания тип : "Той е много грозен , срам ме е хората да ме виждат с него " без да си се опитал да опознаеш човека ; )

Да тез изказвания са много грозни.... поне да си ги беше премълчала :-x

zaraaa
01-16-2009, 13:25
Той по-хубав може да стане, но ти по-УМНА - НЕ!!!!! BTW - Щом не го харесваш просто му обясни като на човек, колкото и Грозен, Ужасен и Смотан да е за теб!

Melchys
01-16-2009, 13:55
Само да те питам от Видин ли си и в "Любен Каравелов" ли учиш? :D

sTiLLyt0
01-16-2009, 16:21
ми не уча в "Любен Каравелов" :) :)

kotenceto24
01-16-2009, 16:43
maleeee, ujas, napravo nz kfo da ti kaja :D Opitai se da pogovori6 s nego i mu kaji, 4e ne moje6 da si s nego, 4e ne go haresva6, ako li ne, kakto kazvat drugite-prosto go ignorirai.... i az imah podoben problem, no mom4eto be6e simpatqga :lol: kakto i da e , aide i uspeh :lol: :-) :-P

deni15
01-16-2009, 16:58
....

ionicle
01-16-2009, 23:01
90 % от хората в тая тема явно са повлияни от mainstream манията по морализма, която ни се натрапва още от започване на самоосъзнаването ни като личности, като отвсякъде те заливат с инфо по това какво е "добро" и как трябва да се държим за да сме "добри и достойно членове на обществото". пълен brainwashing shit.

всеки избира САМ пътя си. вините авторката че изразява ясно чувствата си в тая тема, вместо да си надене маската на фалшива доброжелателност към личността която вътрешно не харесва и която я плаши и отблъсква? вие замисляли ли сте се какъв процент от живота ви е изграден именно върху лицемерие и фалшива усмивка към човек с които не искате да се виждате/говорите/общувате/ви е неприятен по някаква причина, но обстоятелствата ви принуждават да го правите?

маската е необходимост, и вие сте свикнали с нея. никoй от вас не разкрива напълно истинското си лице. авторката също, но поне е искрена, а това я приближава до детската невинност повече от другите, защото не мисли преди да изрече думите. това е най-отличителната черта на децата и това е за което възрастните толкова им завиждат - децата имат смелостта да не крият чувствата си. моралните окови които възрастните сами си надяват, малко по малко слагат все повече и повече маски върху лицата.

и да, всеки има изконното право да хареса/или не хареса някои, базирано дори само на външния вид. може да видиш перфектно изглеждащ тип, да минеш покрай него и да усетиш ( буквално да УСЕТИШ ) как не искаш да си близо до него. без да те е обидил. дори и да ти се е усмихнал приветливо. това е изконното право да правиш нелогични избори, като си във директна връзка с усещанията в себе си. и да не се страхуваш че трябва действието ти да е обосновано от морала и нормите които обществото ОЧАКВА от теб да спазваш. мисля че авторката не описа доста красноречиво ситуацията за да изобрази какво усеща тя при срещите си с него. но ако тя така го чувства, значи е правилно.

YouKnowImBetterThanYou
01-16-2009, 23:26
Хайде стига сте съдили момичето! Представете си за момент какво бихте направили на нейно място? Когато не понасяте абсолютно нищо в някого какво може да Ви накра да направите обратното? Не го харесва и толкуз! Това не е приказката "Красавицата и звяра", а реалността и това е просто естествения подбор на природата.
Колкото до моя съвет към авторката: Опитай се да подходиш с малко повече човеколюбивост, тоест не проявявай открита злоба към въпросния "досадник", само защото съученичките ти те гъбаркат с него, Не е хубаво да го дистанцираш от себе си така хладнокръвно, все пак човек, чиято външност подсказва сама по себе си, че е изстрадал много не мисля, че го заслужава. Дръж се дружелюбно, но и предпазливо, за за да не му вдъхваш някакви фалшиви надежди. От това си великодушие няма какво да загубиш, а по-скоро би могла да спечелиш.

azz_azz
01-17-2009, 06:01
90 % от хората в тая тема явно са повлияни от mainstream манията по морализма, която ни се натрапва още от започване на самоосъзнаването ни като личности, като отвсякъде те заливат с инфо по това какво е "добро" и как трябва да се държим за да сме "добри и достойно членове на обществото". пълен brainwashing shit.

всеки избира САМ пътя си. вините авторката че изразява ясно чувствата си в тая тема, вместо да си надене маската на фалшива доброжелателност към личността която вътрешно не харесва и която я плаши и отблъсква? вие замисляли ли сте се какъв процент от живота ви е изграден именно върху лицемерие и фалшива усмивка към човек с които не искате да се виждате/говорите/общувате/ви е неприятен по някаква причина, но обстоятелствата ви принуждават да го правите?

маската е необходимост, и вие сте свикнали с нея. никoй от вас не разкрива напълно истинското си лице. авторката също, но поне е искрена, а това я приближава до детската невинност повече от другите, защото не мисли преди да изрече думите. това е най-отличителната черта на децата и това е за което възрастните толкова им завиждат - децата имат смелостта да не крият чувствата си. моралните окови които възрастните сами си надяват, малко по малко слагат все повече и повече маски върху лицата.

и да, всеки има изконното право да хареса/или не хареса някои, базирано дори само на външния вид. може да видиш перфектно изглеждащ тип, да минеш покрай него и да усетиш ( буквално да УСЕТИШ ) как не искаш да си близо до него. без да те е обидил. дори и да ти се е усмихнал приветливо. това е изконното право да правиш нелогични избори, като си във директна връзка с усещанията в себе си. и да не се страхуваш че трябва действието ти да е обосновано от морала и нормите които обществото ОЧАКВА от теб да спазваш. мисля че авторката не описа доста красноречиво ситуацията за да изобрази какво усеща тя при срещите си с него. но ако тя така го чувства, значи е правилно.



С тез глупости за морални истории и някакви надянати маски ме спука от смях братле.Тук става въпрос за най обикновенно човешко отношение.Дори и на 40 да е това че е бавно развиващ се до някаква степен го оправдава и смятам че човек заслужава поне едно тихо и дискретно "не се занимавай с мен нямаш шанс" а не някви груби селски прояви каквито авторката описва.

feelthebeat92
01-17-2009, 06:38
Деведесет процента от хората в тая тема са пълни лицемери, и да, искам леко така да ви запитам: имали ли сте някога дебело/ грозно гадже? Ако кажете да, лъжете себе си. Разбирам, че не всички са модели, и че трябва да се държим нормално и с дебелите/грозни/хора с физически/умствени увреждания (а тук нещата не са за смях) и не го отричам. Но при положение, че Квазимодо я е преследвал непрекъснато, следял я е докато е в час и я питал толкова лични въпроси, не да му се разкрещи е трябвало, а да повика някой свой приятел да го стресне най-малкото.
Толко безочливо лицемерие не бех виждал отдавна!

Kostadin_682
01-17-2009, 06:43
Деведесет процента от хората в тая тема са пълни лицемери, и да, искам леко така да ви запитам: имали ли сте някога дебело/ грозно гадже? Ако кажете да, лъжете себе си. Разбирам, че не всички са модели, и че трябва да се държим нормално и с дебелите/грозни/хора с физически/умствени увреждания (а тук нещата не са за смях) и не го отричам. Но при положение, че Квазимодо я е преследвал непрекъснато, следял я е докато е в час и я питал толкова лични въпроси, не да му се разкрещи е трябвало, а да повика някой свой приятел да го стресне най-малкото.
Толко безочливо лицемерие не бех виждал отдавна!
Da ne s1m imal debelo gadje, poradi prostata pri4ina, 4e ne s1m imal do sega drugo... Pone e mojela da mu go kaje, kato na 4ovek a ne da mu se razvika...
I vse pak s1mnqvam se, 4e q e presledval, kakto tq opisva... :?

feelthebeat92
01-17-2009, 06:47
Da ne s1m imal debelo gadje, poradi prostata pri4ina, 4e ne s1m imal do sega drugo... Pone e mojela da mu go kaje, kato na 4ovek a ne da mu se razvika...
I vse pak s1mnqvam se, 4e q e presledval, kakto tq opisva... :?
Aко я е преследвал по начина, по който тя описва, мацката си е била в правото.
А пък и фактът, че гаджето ти нито е грозна, нито е дебела е красноречив?

PreciousDiamond
01-17-2009, 06:48
Da ne s1m imal debelo gadje, poradi prostata pri4ina, 4e ne s1m imal do sega drugo... Pone e mojela da mu go kaje, kato na 4ovek a ne da mu se razvika...
I vse pak s1mnqvam se, 4e q e presledval, kakto tq opisva... :?
Aко я е преследвал по начина, по който тя описва, мацката си е била в правото.

Съгласна съм и той е съгласен , не почвайте пак ! 8-)

Kostadin_682
01-17-2009, 06:53
Da ne s1m imal debelo gadje, poradi prostata pri4ina, 4e ne s1m imal do sega drugo... Pone e mojela da mu go kaje, kato na 4ovek a ne da mu se razvika...
I vse pak s1mnqvam se, 4e q e presledval, kakto tq opisva... :?
Aко я е преследвал по начина, по който тя описва, мацката си е била в правото.

Съгласна съм и той е съгласен , не почвайте пак ! 8-)
Ami nqma da vlizam otnovo v prerekaniq s 4oveka, 4e prosto nqma smis1l da habq nervi i vreme, kolkoto do tova dali e krasiva... da krasiva e i to mnogo, no ne samo po v1n6nost... kakto i da e... az ne s1m q izbiral, kakva da b1de, dali debelq, dali slaba, to prosto se slu4i...

Hilary_
01-17-2009, 08:50
Леле .. колко сте повърхностни всички .. :x Опитала ли си се да го опознаеш ? Какво значение има външния вид ? Не става въпрос да ходиш с него , но ако е свестен поне за приятел.. зашо не ? Защо всичко трябва да опира до външния вид, мамка му ! :x
Естесвено... :x Какво значи това майка му е чистачка...?! :? И кво като е чистачка бее.... нали не са на улицата... и не са клошари.. ебати хората сте... :? Малко повече внимание от някой и вече айдее.... порасна ми самочувствието... коя съм аз че ще говоря с него?! :? Твърде безхарактерна си за да се влияеш от ебавките на тия от твоя клас.... :? Явно за теб е най вожно визията и какъв си в очите на околните... :? Може това момче да се окаже много по свястно от всички там взети заедно... :? И кк ако приема че не е толкова свестен... без да се отнасяш с подигравка към него му кажи да те остави защото не ти е приятен... и готово... :?

fuckUall
01-17-2009, 09:02
Защото е важен фактор за любовната връзка. Съжалявам.

Е .. аз това не го отричам .. Но просто се дразня от изказвания тип : "Той е много грозен , срам ме е хората да ме виждат с него " без да си се опитал да опознаеш човека ; )

GreenFairy
01-17-2009, 09:15
Гледам още от първата страница се почна с "недей да съдиш по външноста, за теб може да е грозен, за други да не е" и подобни... И се замислих, добре де ами ако даден човек просто не ти е приятен, не че е грозен или нещо, дори да е най-големият красавец, той пак може да ти бъде неприятен.
И след като един човек не ти е приятен, ти не искаш да имаш нищо общо с него, не защото е грозен, а просто защото нещо в него те дразни.
Тогава какво? Пак ли сме повърхностни, или просто гледаме да общуваме с хора които са ни симпатични?

По темата: Щом не ти харесва не го яж

Nam3less3
01-17-2009, 10:15
Леле .. колко сте повърхностни всички .. :x Опитала ли си се да го опознаеш ? Какво значение има външния вид ? Не става въпрос да ходиш с него , но ако е свестен поне за приятел.. зашо не ? Защо всичко трябва да опира до външния вид, мамка му ! :x Айде ся, сама знаеш че лицемерничиш :D

azz_azz
01-17-2009, 11:34
Деведесет процента от хората в тая тема са пълни лицемери, и да, искам леко така да ви запитам: имали ли сте някога дебело/ грозно гадже? Ако кажете да, лъжете себе си. Разбирам, че не всички са модели, и че трябва да се държим нормално и с дебелите/грозни/хора с физически/умствени увреждания (а тук нещата не са за смях) и не го отричам. Но при положение, че Квазимодо я е преследвал непрекъснато, следял я е докато е в час и я питал толкова лични въпроси, не да му се разкрещи е трябвало, а да повика някой свой приятел да го стресне най-малкото.
Толко безочливо лицемерие не бех виждал отдавна!


Тоя пример за гаджетата беше абсолютно абсурден и неточен но ще ти отговоря-нямал съм и едва ли ще имам,но това което се опитват да кажат "лицемерите"(в това число явно и аз) е че като не и е приятен да го разкара ОК но това не е начина.Просто е грозно да си надуваш егото обиждаийки и злепоставяйки някой друг било то грозен сакат или просто неприятен.

Има едно нещо което хората наричат възпитание,което явно липсва в някой от хората тук.

got2Bthe1
01-17-2009, 11:56
Ако наистина мн те дразни си купи електрошок едва ли е мн скъп пък и може да му изпържиш задника :D

sladkata90
01-17-2009, 12:18
Найстина го игнорирай!Нормално е като не е хубав да не го харесваш :-o :o

elsy
01-17-2009, 12:42
Евакуирай се от училището

feelthebeat92
01-17-2009, 15:09
Деведесет процента от хората в тая тема са пълни лицемери, и да, искам леко така да ви запитам: имали ли сте някога дебело/ грозно гадже? Ако кажете да, лъжете себе си. Разбирам, че не всички са модели, и че трябва да се държим нормално и с дебелите/грозни/хора с физически/умствени увреждания (а тук нещата не са за смях) и не го отричам. Но при положение, че Квазимодо я е преследвал непрекъснато, следял я е докато е в час и я питал толкова лични въпроси, не да му се разкрещи е трябвало, а да повика някой свой приятел да го стресне най-малкото.
Толко безочливо лицемерие не бех виждал отдавна!


Тоя пример за гаджетата беше абсолютно абсурден и неточен но ще ти отговоря-нямал съм и едва ли ще имам,но това което се опитват да кажат "лицемерите"(в това число явно и аз) е че като не и е приятен да го разкара ОК но това не е начина.Просто е грозно да си надуваш егото обиждаийки и злепоставяйки някой друг било то грозен сакат или просто неприятен.

Има едно нещо което хората наричат възпитание,което явно липсва в някой от хората тук.
Първо, научи се да пишеш. А явно не можеш да четеш - казах, че ако й е досаждал непрекъснато и я е следял, както тя сама написа, няма никаква причина да се държи мило с него.

azz_azz
01-17-2009, 15:28
Деведесет процента от хората в тая тема са пълни лицемери, и да, искам леко така да ви запитам: имали ли сте някога дебело/ грозно гадже? Ако кажете да, лъжете себе си. Разбирам, че не всички са модели, и че трябва да се държим нормално и с дебелите/грозни/хора с физически/умствени увреждания (а тук нещата не са за смях) и не го отричам. Но при положение, че Квазимодо я е преследвал непрекъснато, следял я е докато е в час и я питал толкова лични въпроси, не да му се разкрещи е трябвало, а да повика някой свой приятел да го стресне най-малкото.
Толко безочливо лицемерие не бех виждал отдавна!


Тоя пример за гаджетата беше абсолютно абсурден и неточен но ще ти отговоря-нямал съм и едва ли ще имам,но това което се опитват да кажат "лицемерите"(в това число явно и аз) е че като не и е приятен да го разкара ОК но това не е начина.Просто е грозно да си надуваш егото обиждаийки и злепоставяйки някой друг било то грозен сакат или просто неприятен.

Има едно нещо което хората наричат възпитание,което явно липсва в някой от хората тук.
Първо, научи се да пишеш. А явно не можеш да четеш - казах, че ако й е досаждал непрекъснато и я е следял, както тя сама написа, няма никаква причина да се държи мило с него.


А според мен тя преувеличава нещата,не може хем да помага по цял ден на майка си хем да я следи.

Kostadin_682
01-17-2009, 15:45
Деведесет процента от хората в тая тема са пълни лицемери, и да, искам леко така да ви запитам: имали ли сте някога дебело/ грозно гадже? Ако кажете да, лъжете себе си. Разбирам, че не всички са модели, и че трябва да се държим нормално и с дебелите/грозни/хора с физически/умствени увреждания (а тук нещата не са за смях) и не го отричам. Но при положение, че Квазимодо я е преследвал непрекъснато, следял я е докато е в час и я питал толкова лични въпроси, не да му се разкрещи е трябвало, а да повика някой свой приятел да го стресне най-малкото.
Толко безочливо лицемерие не бех виждал отдавна!


Тоя пример за гаджетата беше абсолютно абсурден и неточен но ще ти отговоря-нямал съм и едва ли ще имам,но това което се опитват да кажат "лицемерите"(в това число явно и аз) е че като не и е приятен да го разкара ОК но това не е начина.Просто е грозно да си надуваш егото обиждаийки и злепоставяйки някой друг било то грозен сакат или просто неприятен.

Има едно нещо което хората наричат възпитание,което явно липсва в някой от хората тук.
Първо, научи се да пишеш. А явно не можеш да четеш - казах, че ако й е досаждал непрекъснато и я е следял, както тя сама написа, няма никаква причина да се държи мило с него.


А според мен тя преувеличава нещата,не може хем да помага по цял ден на майка си хем да я следи.
Мда има и дая вероятност 8)

pussycat_dolls15
01-17-2009, 15:59
Щом не го харесваш го зарежи. :)

mon4eto
01-17-2009, 18:33
Леле .. колко сте повърхностни всички .. :x Опитала ли си се да го опознаеш ? Какво значение има външния вид ? Не става въпрос да ходиш с него , но ако е свестен поне за приятел.. зашо не ? Защо всичко трябва да опира до външния вид, мамка му ! :x
+1 Mom4eto tursi vnimanie prosto a ti se pravi6 na golqmata rabota .Q se postavi na negovo mqsto hubavo li 6te6e da ti e :? Ne mislq ... zatova ako se durji6 po milo s nego i vse pak mu obru6ta6 nqkakvo vnimanie ni6to nqma da ti stane ... pak tiq deto te podigravat v edin moment 6te sprat kato im zatvori6 ustata ....

.. DeViL mAy CrY ..
01-17-2009, 18:55
Е такивва хора не мога да ги разбера.Човека какво е виновен че е грозен или какъвто го описа ти.Външния му вид може да търпи всякакви критики,но ти опозна ли го,Знаеш ли колко е гадно някой който харесваш да се държи по начина,по който ти се държиш.Една тъпа кифла би се държала така.Какво ти пука тези от твоя клас какво ти казват.Това,че е грозен не ти дава право да се държиш с него като с парцал.А защо ли те търпи? Не си ли се замисляла да се държиш добре с хората,който те харесват?Едно име,толкова ли е трудно да му кажеш името на гадето ти?Научи се да общуваш нормално с хората,ако не искаше да те преследва или какво ли не можеше да му кажеш по човешки начин,или ти просто искаш да има някой,който да ти тича го гъза и да ти казва колко си красива и другите да виждат че имаш обожатели.......

SkendY_F
01-17-2009, 23:10
Леле .. колко сте повърхностни всички .. :x Опитала ли си се да го опознаеш ? Какво значение има външния вид ? Не става въпрос да ходиш с него , но ако е свестен поне за приятел.. зашо не ? Защо всичко трябва да опира до външния вид, мамка му ! :x
+1

SkendY_F
01-17-2009, 23:12
Е такивва хора не мога да ги разбера.Човека какво е виновен че е грозен или какъвто го описа ти.Външния му вид може да търпи всякакви критики,но ти опозна ли го,Знаеш ли колко е гадно някой който харесваш да се държи по начина,по който ти се държиш.Една тъпа кифла би се държала така.Какво ти пука тези от твоя клас какво ти казват.Това,че е грозен не ти дава право да се държиш с него като с парцал.А защо ли те търпи? Не си ли се замисляла да се държиш добре с хората,който те харесват?Едно име,толкова ли е трудно да му кажеш името на гадето ти?Научи се да общуваш нормално с хората,ако не искаше да те преследва или какво ли не можеше да му кажеш по човешки начин,или ти просто искаш да има някой,който да ти тича го гъза и да ти казва колко си красива и другите да виждат че имаш обожатели.......
Абсолютно права си!Критиката е съвсем уместна!Но...какво да се прави...днешната младеж се интересува или само от визията или само от джоба!Жалко за тях! (Бъдещето на 21 век!!!)

Nam3less3
01-18-2009, 10:00
Не се правете на луди. Колкото и вътрешно красив да е такъв външно грозен човек, и се правите че го уважавате и разбирате, ако ви предложи да идете на някое централно кафе, където сигурно даже сервитьорката ще го изгони, не бихте си помислили да се покажете с него, нали? Ако има, така наречената "вътрешна красота", то той би се погрижил и за външната си.
Каквото е съзнанието на човека, така се облича и се грижи за себе си.
А и ако почнеш да се държиш добре с него, другите "зли" приятелки от даскалото ще ти се смеят и подиграват. :D

PreciousDiamond
01-18-2009, 10:02
Леле .. колко сте повърхностни всички .. :x Опитала ли си се да го опознаеш ? Какво значение има външния вид ? Не става въпрос да ходиш с него , но ако е свестен поне за приятел.. зашо не ? Защо всичко трябва да опира до външния вид, мамка му ! :x Айде ся, сама знаеш че лицемерничиш :D

Тей ли ? Познаваш ли ме , за да знаеш каква съм ? :shock:

Колкото до последния ти пост .. много малко се интересувам от мнението на хората ! ... :?

Nam3less3
01-18-2009, 10:08
Ем браво на тебе. Аз просто отбелязвам каква е реалността.

PreciousDiamond
01-18-2009, 10:09
Ъмм ... това е ТВОЯТА реалност ... ; )

Nam3less3
01-18-2009, 10:17
Ъмм ... това е ТВОЯТА реалност ... ; ) Не само моята, ами навсякъде, където погледна, е такава. Освен по филмите, или в някой рядки случай, като твоя, което е хубаво. 8)

PreciousDiamond
01-18-2009, 10:19
За това ти казвам , че е твоята . Моята е различна : ))

tedi_96
01-18-2009, 11:29
vui ne abe hora toi pochva da q pretesnqva da q pita razni gluposti imala li si gadje ? kvo e tva :o tva veche ne e priqtelska postapka i da sledish nqkoi i da q pravi za smqh pred drugite toi tva go razbira i se kefi sigurno :x :?


Otnosno temata : Prosto go ignorirai ili mu razkaji igrata po nqkakav nachin nemoje taka da te pretesnqva az ako bqh shtqh da mu frasna edin basi momichetata naistina sme po slab pol pedofil gaden :?

azz_azz
01-18-2009, 16:29
vui ne abe hora toi pochva da q pretesnqva da q pita razni gluposti imala li si gadje ? kvo e tva :o tva veche ne e priqtelska postapka i da sledish nqkoi i da q pravi za smqh pred drugite toi tva go razbira i se kefi sigurno :x :?


Otnosno temata : Prosto go ignorirai ili mu razkaji igrata po nqkakav nachin nemoje taka da te pretesnqva az ako bqh shtqh da mu frasna edin basi momichetata naistina sme po slab pol pedofil gaden :?


От втората част на поста ти пролича изключително много че си набор 96.

deni15
12-23-2009, 15:19
УЖАСНИ СТЕ НАИСТИНА 8-)

fenastz
12-23-2009, 15:44
Вижте се бе, клонинги, колко сте предсказуеми и жалки. Изчетох деветте страници на темата и съм изумен. Един се хвърли на авторката и всички подир него като стадо овце. Съвсем нормално е всичко, което момичето написа - подкрепям я.

По самата тема - присъедини се към подигравачите, научи го, че не значи не. Бъди твърда и това е.

Bellatrix
12-23-2009, 17:12
ОМГ, я си представете, че някой 40-годишен тип, който не е съвсем с всичкия си ви следи и иска да станете гаджета? Ем и на мен не би ми било приятно. Тя е дете. Той е голям и очевидно с детски мозък, щом е привлечен от дете.

Нормално е да иска да го избягва. Ако се хване да се държи мило с него и да му се обяснява, че е свестен, но не е неин тип кой знае той какво ще си рече. Ще реши, че щом тя, само тя, не бяга погнусена от него, сигурно има надежда и ще продължи да я следи.

Нормално е този да я притеснява. Нормално е да я е шубе. И да, нормално е да се чувства засрамена, че някакъв педофил я сваля по коридорите на даскалото.

Не е въпрос до външния му вид толкова. Просто го е описала честно. О, ужас.

loliii
12-23-2009, 17:28
Леле .. колко сте повърхностни всички .. :x Опитала ли си се да го опознаеш ? Какво значение има външния вид ? Не става въпрос да ходиш с него , но ако е свестен поне за приятел.. зашо не ? Защо всичко трябва да опира до външния вид, мамка му ! :x
Не че искам да се опирам единствено на предразсъдъците и повърхностните мисли, обаче такава е реалността - ако си грозен и задръстен хората те мачкат, ако хората те мачкат ти се комплексираш, ако си комплексиран не ставаш за приятел... Ти би ли изтраяла един комплексар, който постоянно те занимава с проблемите си /и комплексите си/? Представи си, че някой супер задръстен и тъп човек, който дори те е гнус да гледаш /100 % познаваш такива и 100 % едвам-едвам ги изтрайваш... нека не бъдем лицемерни./ ти ходи след гъза и ти се умилква и ти се бута, как ще реагираш? Ще отидеш да се запознаеш с него ли? Не вярвам.
По въпроса : С игнориране не става, дори като им обърнеш на такива гръб може да решат, че това е сигнал. Представи си да те нападне отзад... Малее... По-добре му покажи много ясно, че не го харесваш и изобщо не го искаш близко до теб. Направо му го кажи - ясно и ако трябва грубо!

SpeakSoftlyLove
12-23-2009, 17:36
123 отговора... Па, никой не пропусна да покаже извисената си душа...

loliii
12-23-2009, 17:41
123 отговора... Па, никой не пропусна да покаже извисената си душа...
Аз! Аз! :D

UNITED
12-23-2009, 17:47
:razz:

LoveRetroMusic
12-23-2009, 19:11
Тая тема е от Януари, сигурно вече
авторката е умряла от срам, че синът на чистачката я
заговаря, аууууууу .. УЖАСТ ! :smt036

Abigoria
12-23-2009, 19:22
Така. Първо, ти знаеш ли със сигърност, че е олигофрен? Олигофренията е тежко заболяване... И ако действително е олигофрен, зависи от степента на олигофрения дали би трябвало да се притесняваш... Но все пак имай едно наум... Обикновено при хората с такова заболяване се наблюдават само... ако мога така да се изразя, първични нужди, като действията им са свързани с удовлетворяването им... И тука се намесва една т. нар. пирамида на Маслоу,
http://psy.kalinova.org/img/maslow_pyramid.png
като всяко равнище се реализира след 'удовлетворяването' на предишното...

Не искам да те плаша или нещо, но поговори с училищния психолог ;)

loliii
12-23-2009, 19:29
пирамида на Маслоу,
http://psy.kalinova.org/img/maslow_pyramid.png
като всяко равнище се реализира след 'удовлетворяването' на предишното...
Аз доколкото знам в пирамидата има 6 потребности - 4 низши и 2 висши. 1. Физиологичеки потребности. 2. Потребност от физическа и психическа сигурност. 3. Потребност от уважение. 4. Потребност от принадлежност към социална общност. 5. Потребност от творческа самореализация. 6. Потребност от религиозно и философско осмисляне на живота. :P 8-) И 100 % на този психар нуждите му се простират до първите 2 потребности.

c0ci
12-23-2009, 19:38
Ще прозвучи малко грубо,но си комплексарка :?

soul1199
12-23-2009, 20:03
Пуснато на: Сря Яну 14, 2009 11:33 pm 8-) 8-) :lol: :shock: :shock:

Zarity
12-23-2009, 20:37
Ама си простаа.... :-o

Snickers
12-23-2009, 21:18
Добре.

Stan4o123
12-23-2009, 22:30
от къде я изкопахте па тая тема бе...

iLovePussyJuice
12-24-2009, 00:24
Леле .. колко сте повърхностни всички .. :x Опитала ли си се да го опознаеш ? Какво значение има външния вид ? Не става въпрос да ходиш с него , но ако е свестен поне за приятел.. зашо не ? Защо всичко трябва да опира до външния вид, мамка му ! :x Не е в това въпроса.
Когато някой не те привлича поне малко без да го познаваш няма как да се получи. (Винаги си има изключения де, но не за това говорим)
Дори не става въпрос дали да е приятел с него. :)

Става въпрос за капчица човечност.
За това става въпрос.
Някои хора не са способни на подобно нещо.

Подобни гаври с хората са меко казано противни.
Да се подиграваш на някой за нещо, което не зависи от него е гадно.

Ако те обидят с нещо, тогава може да се каже, че имаш правото да отвърнеш на удара.
Макар, че ако отвърнеш с усмивка ще си спестиш някой друг бял косъм. :)

antifashionshit
12-24-2009, 18:48
към авторката:
не си добър човек струва ми се...

stanimir4etooo
12-24-2009, 19:13
офф...ти пък си много хубава... айде моля ти се,няма грозни хора и не външния вид е на-важен ! :-x всеки има някакъв недостатък,така че моля те не коментирай... :-x грозен бил,гривоглед нз си къв бил... може да е такъв,но отвътре да е страхотен... ;) ама явно за теб има значение само външноста.. и продължавай да гледаш визията на човек,... и '' ще стигнеш далече'' :lol:

BGbullet
12-24-2009, 20:28
Леле .. колко сте повърхностни всички .. :x Опитала ли си се да го опознаеш ? Какво значение има външния вид ? Не става въпрос да ходиш с него , но ако е свестен поне за приятел.. зашо не ? Защо всичко трябва да опира до външния вид, мамка му ! :x

Защото сме 21 век подяволите!!! :-x :-x :-x
И съм НАПЪЛНО съгласен с теб!!!

StAniTu
12-24-2009, 20:29
към авторката каква си такава да говориш за момчето бил грозен не знам си кво еми кажи му да спре и тва е накрая ще му омръзне и това е пък и първо опознай човека какъв и после говори ама пък и той не прав да ти ходи по гъза постоянно всичко си има граници
ако е толкова зле му помогни да се оправи :)

XtraBrite
12-24-2009, 20:48
Edin den se ogovori s tvoqt ptiqtel otidete pti tova mom4e i celoni priqtelqt taka onzi shte razberee 4e si imash dru i shte se razkara nadqvam se shte podeistva ako ne shte se opravi s boi :o :P :P :-P :grin:

LDto
12-24-2009, 23:32
и аз много се издразних от това как си си отнесла с него и аз познавам много "природни бедствия" и кво седя си с тях лафя си и хич не ме греее какво мислят др за него или нея. Даже карам момчетата да им завиждат че той се лафи с такава мацка. МНОГО МРАЗЯ такива като теб сорри че ти го казвам,но имах такива фр който се пресмиваха на такива като него и мн са им викала и съм и казвала че ще ги счупя от бой ако се подиграват и обиждат човек с недъг. Не е редно такова отношение.по добре се извини и помисли малко бог знае дали твоето дете няма да има недъг. НИКОЙ НЕ Е ЗАСТРАХОВАН ОТ ТОВА. :-x :-x :-x

Dull
12-25-2009, 02:13
офф :lol:

0nem0retIme
12-25-2009, 07:59
оффф,,пикла !

slun4ice_90
12-25-2009, 08:11
Патка си,т'ва е непоправимо... :-D

kolio94
12-25-2009, 09:13
Леле .. колко сте повърхностни всички .. :x Опитала ли си се да го опознаеш ? Какво значение има външния вид ? Не става въпрос да ходиш с него , но ако е свестен поне за приятел.. зашо не ? Защо всичко трябва да опира до външния вид, мамка му ! :x браво . после се чудите защо повечето мъже се държат гадно с вас някои като пораснат стават "убавците" за които си мечтаете ,но те се сещат за това което е ставало преди години и се дразнят и гледат да избият някои друг комплекс от девството си

hamilcar
12-25-2009, 09:14
Не мисля, че темата е актуална. Заключвам я.