PDA

View Full Version : Търсачка?!



DiaboloS
01-15-2009, 09:23
Не че нещо, но забелязах, че постоянно се оплаквате заради повтарящите се теми. Е, големият проблем идва от това, че темите в този форум са многобройни и търсене на определена тема може да ти отнеме часове. Със сигурност няма да спре изцяло повтарянето на теми, но една търсачка във всеки подраздел би свършила полезна работа. Така, когато даден потребител иска да пише по определена тема, може да напише думата в търсачката и да погледне дали има подобни теми на неговата и след това да се замисли дали да отваря нова. Вярно е, че не всички ще го направят, но ще има и такива, които ще използват търсачката.

Ще чакам отговори и действия и моля, ако някой не е съгласен с идеята ми, поне да ми обясни защо е така ;)

Всичко хубаво!

Wrathchild
01-15-2009, 09:52
http://www.teenproblem.net/f/search.php ???

hahavteen
01-15-2009, 10:15
Аз имам чувството че тая търсачка е доста измислена..
Много пъти съм търсила мнения или теми които знам 100% че ги има а търсачката или не ми ги дава изобщо или чак на 10-та страница... :?
Пък и от други потребители знам че имат проблеми с търсачката...

DiaboloS
01-15-2009, 10:52
Аз имам чувството че тая търсачка е доста измислена..
Много пъти съм търсила мнения или теми които знам 100% че ги има а търсачката или не ми ги дава изобщо или чак на 10-та страница... :?
Пък и от други потребители знам че имат проблеми с търсачката...

Еми нека се оправи тогава! Ако най-големият форум в България няма добра търсачка, то кой? И да, относно "търсачката", мисля че е по-добре да е по-забележима. Примерно долу под темите в раздела, както на много други форуми...

Lucho
01-15-2009, 11:50
Само да поясня - ако търсите от форума тема,търсете дето пише НАЧАЛО ; ТЪРСЕНЕ дето е това търсене,не горното,че не ви намира нищо освен това дето е в сайта :)

machoka
01-15-2009, 13:41
Търсачката не сме я правили ние - това си е към phpBB форумната система. Сърдете се на тях, ако нещо не ви харесва работата и.

Wrathchild
01-16-2009, 06:10
Аз имам чувството че тая търсачка е доста измислена..
Много пъти съм търсила мнения или теми които знам 100% че ги има а търсачката или не ми ги дава изобщо или чак на 10-та страница... :?
Пък и от други потребители знам че имат проблеми с търсачката...Напълно съм съгласна, но както обясни мачока, phpBB форумите са си с бъгнати търсачки попринцип...

jghgh
01-16-2009, 16:58
Аз имам чувството че тая търсачка е доста измислена..
Много пъти съм търсила мнения или теми които знам 100% че ги има а търсачката или не ми ги дава изобщо или чак на 10-та страница... :?
Пък и от други потребители знам че имат проблеми с търсачката...
Супер убита е.


А ще е много удобна функция бтв, не знам дали е възможна де, да мога да виждам мненията си по раздели. Например сега исках да намеря мои мнения във "Философия и Религия", но нямам нерви да ровя всички теми, всички страници (там непрекъснато спорят - за един ден една тема може да се увеличи с 10 страници, баси) - няма ли е по-готино да можем да виждаме всички свои мнения в даден раздел.. по някакъв начин. : )
Защото и да си ровя в моите 1000+ мнения е още по-голяма брада..

SolusChristus
01-16-2009, 17:13
Аз имам чувството че тая търсачка е доста измислена..
Много пъти съм търсила мнения или теми които знам 100% че ги има а търсачката или не ми ги дава изобщо или чак на 10-та страница... :?
Пък и от други потребители знам че имат проблеми с търсачката...
Супер убита е.


А ще е много удобна функция бтв, не знам дали е възможна де, да мога да виждам мненията си по раздели. Например сега исках да намеря мои мнения във "Философия и Религия", но нямам нерви да ровя всички теми, всички страници (там непрекъснато спорят - за един ден една тема може да се увеличи с 10 страници, баси) - няма ли е по-готино да можем да виждаме всички свои мнения в даден раздел.. по някакъв начин. : )
Защото и да си ровя в моите 1000+ мнения е още по-голяма брада..



Възможна е, пишеш в търсачката да търси по автор и си избираш форум. Не е задължително да пишеш ключова дума. :)

Имаш 27 мнения във Философия и Религия