PDA

View Full Version : Какво се случва с връзката ни... ;(



nerubz
01-15-2009, 10:18
Става въпрос за проклетата ревност. От 9 месеца сме заедно и 8 месеца всичко беше просто идеално. Не че не сме се карали, но са били дребни неща, а и ако не се карат значи не се обичат нали така :)

Проблемите започнаха от скоро и ги предизвиквам само аз. Тя започна да излиза с един неин приятел и постоянно си пишат смс-и, той и се обажда, разкарва я с колата и такива работи. Тя многократно ми е доказала че ме обича и че няма за какво да се притеснявам (между другото 99% от приятелите й са момчета) и аз и вярвам със цялото ми сърце, но РЕВНУВАМ по дяволите!! Знам че няма да направи нищо, вярвам й, но просто полудявам като получи смс от него!!

Как да се избавя от това жалко положение?? Вече 1-2 пъти сме се карали по-сериозно на тая тема и не искам да продължават така нещата, защото тези караници са напълно безсмислени. Пак казвам че й вярвам, но не знам защо ревнувам :(

HONDA
01-15-2009, 10:46
Може би се нуждаеш от малко повече внимание и се дразниш от това, че тя излиза често с приятелите си. Поговори с нея на тази тема, без да се карате и сърдите.

galu6a
01-15-2009, 10:48
ми когато започна тва гадното дето го изпитваш т.нар. ревност просто си кажи "тя ме обича знам го" и си премълче

П.П. но ме съмнява да няма нищо между тях ддз поне аз така мисля

galu6a
01-15-2009, 10:48
ми когато започна тва гадното дето го изпитваш т.нар. ревност просто си кажи "тя ме обича знам го" и си премълче

П.П. но ме съмнява да няма нищо между тях ддз поне аз така мисля

azz_azz
01-15-2009, 11:12
ми когато започна тва гадното дето го изпитваш т.нар. ревност просто си кажи "тя ме обича знам го" и си премълче

П.П. но ме съмнява да няма нищо между тях ддз поне аз така мисля


+1

А иначе към автора поне знаеш ли какво съдържат тез смс-и?Ако да кажи да знаем дали да ти кажем да се притесняваш или не щото аз не бих позволил такива своеволия(смс-и разходки и такива историйки)да излязат да се видят ДА ама тва което обясняваш ти ми се струва малко повечко от нормалното ама нз данои да греша

maLchy
01-15-2009, 11:22
чувала съм че ревността е страх от превъзходството на друг..надявам се с теб да не е така.А по темата поговори с нея и и сподели за чувствата които изпитваш когато получи смс от дадения обект

ImmortalForever
01-15-2009, 12:17
От тая болест лек няма.

BaiToq
01-15-2009, 16:41
Ако можех да ти кажа,
сега нямаше да съм тук :D

sexa_na_kompleksa
01-15-2009, 16:52
Щом ти е доказала, че държи на теб, не мисля, че трябва да продължаваш да й правиш проблеми. Ако е искала да бъде с него, отдавна да го е направила. Давай й свобода, за да не съжаляваш по-късно.

kobrichka
01-15-2009, 17:11
Щом ти е доказала,че те обича няма смисъл да се притесняваш.Знам,че е гадничко,защото и аз съм имала многоброини скандали с приятелят ми на същата тема.И на мен както на твоята приятелка приятелите 90% са момчета.Виждах,че се измъчва заради това,че излизам все с мъжка компания,но му доказвах многократно,че той е единственият за мен.Запознах го с всичките си приятели и той видя,че няма повод за ревност.Щом я обичаш нормално е да я ревнуваш,но всеки път щом я изревнуваш си спомни това което galu6a написа "тя ме обича знам го"