PDA

View Full Version : Двойка на класно по математика



GbSy
01-15-2009, 11:43
Oхх.. много ми е кофти.
Преписаха от мен (държа да кажа, че не аз съм преписала) .. тоест, реших на едно момиче 1 пример и то на черновата, която мислех да изхвърля, обаче учителя ми взе и нея, била съм преписала и сега двойка на класното.
Пфф, поне да не ми беше писал двойка на мен.
Аз съм си виновна, знам.
Няма как да ми помогнете, знам.
Просто ми супер гадно, важна година...
Обещал е, че ще ме изпита, дано го направи и имам пет за срока...
Пък и е само учител по заместване, другия срок ще видим.
Исках само да споделя... ако имате подобни ситуации - разказвайте, може да ми олекне.

alwaysnforever
01-15-2009, 12:12
ами друг път ще знаеш да не решаваш на др задачите, а да гледаш себе си :) пък и не е толкова фатално, защото може да те изпита и щом ги разбираш ще ги решиш и ще ти остави хубава оценка, пък и има 2ри срок, който e по-важен от първия :) :) споко 8)
иначе аз не съм изпадала в такава ситуация, защотоо гледам себе си..аз да си изкарам хубавата оценка, пък др да се оправят както могат.. :-D

GbSy
01-15-2009, 12:16
Предполагам, че се учим от грешките си...

taNcheto93
01-15-2009, 12:20
Случвало ми се е, но винаги този който е препивал от мен е поемал вината. Само веднъж са ми писали 2 на класно но в този случай госпожата ми видя листа от който преписвах когато събираше тестовете. В дугите случаи само заплашват, че ще пишат 2, но не го правят. Научи и стани да те изпита следващия път. Пък и първия срок и да се изложиш, 2 можеш да си оправиш оценката :)

sandetoo
01-15-2009, 17:41
На мен пък ми писа двойка моята вещица само защото използвах справочник на друго издателство, иначе вътре беше същия, на същите автори, само издателството беше друго и съответно корицата и иначе имах шест на касното и шест за годината.

Bachokiro
01-15-2009, 17:48
Ами разкавали се ми подобно ,но за жалост имало щастлив край ,та 2 момчета в час по математика ,контролно и единия е добър другия никак ,този добрия решава контролното на слабия по предмета ,но учителя го хваща иии какво се се случило ,всъщност момчето не било допуснало никаква грешка и получил 2 шестици на вместо една.

hAtEyOu
01-15-2009, 18:16
всеки път когато правим контролно по математика моята мн добра приятелка се иска да и помагам...всеки път...много се ядосвам, 1во единствения предмет по който по-добре се справям е математика и се като ми плямпа на главата .... :-x :-x :-x :-x вдига ми нервите. Изгризвам си химикала от яд 8-) :D :-D . Веднъж г-жата ме видя и вика не си мисли че ме залъгваш :? ...еми тва е от мен :-D :P :-D

hAtEyOu
01-15-2009, 18:16
всеки път когато правим контролно по математика моята мн добра приятелка се иска да и помагам...всеки път...много се ядосвам, 1во единствения предмет по който по-добре се справям е математика и се като ми плямпа на главата .... :-x :-x :-x :-x вдига ми нервите. Изгризвам си химикала от яд 8-) :D :-D . Веднъж г-жата ме видя и вика не си мисли че ме залъгваш :? ...еми тва е от мен :-D :P :-D

ThePowerOfLove
01-15-2009, 18:27
^още веднъж го прати :-D

По темата - еми не ми се е случвало да имам 2 от такъв случай. Повечето пъти само заплашват..

gabi_94
01-15-2009, 21:03
еми две момичета от нашич клас така се прецакаха :D Ената подава два листа голям формат такива от шитите тетрадки, дето като откъснеш са 4 страници и посредата беше написала контролното си, другата го взе и реши задачите, после го върна обратно като, първата пита някой да и услужи с лист и това момиче дето ги реши и даде решенията, като уж и услужва. Госпожата обаче не е толкова тъпа, взе листа и им написа 2 и на двете 8-) много гадно така

Civilizationruller
01-17-2009, 00:48
haha подсказах на пълен двойкаджия който се наниза до мен и на 2ма зад мен .. те изкараха 5.50 (аз 6 ест ..) беше лесно контролно па ти тука неква задачка на чернова лол и имаш 2 :razz: ем както каза немоем ти помогнем можем да те сажалим и сачустваме

Mite94613
01-17-2009, 14:56
:lol: Да ти имам проблемите... Аз имам 3 двойки по математика едната на класното щото повечето задачи бяха с рационални дроби и вектори единствените неща ,които така и не научих другите 2 щото ми липсваха 7-8 домашни от началото на годината... Като ми дава по 15 зад най малко на ден кво иска...А другите оценки са 6,5,4,4 -средно аритметично за срока 3.5 и съм 100% сигурен ,че сигурно ще е 3 :smt089 ...Ама стига съм се оплаквал като вдовица за кур... :idea: ще почета малко от най-горната тема