PDA

View Full Version : otnovo sam vlubena =]



fuckofff
01-15-2009, 11:55
zdraveite.az sam na 16 godini i predi okolo polvin godina zapo4nah da se vodq s po golemi mom4eta-na po 20.edno ot tqh o6te p1rviq p1t kogato go vidqh mn mi haresa no t1i kato vidqh 4e ne proqvqva kak1vto i da bilo interes k1m men ne s1m se zanimavala s nego.sled tova tr1gnah s edin negov priqtel no se razdelihme za6to smetna 4e sam mn malka.i taka ot skoro otnovo zapo4nah da izlizam s mom4eto v koeto se vlubih ot pr1v pogled no nikoga samo dvamata.prosto se dvijim v edna kompaniq.no sega imam 4uvstvoto 4e proqvqva nqkak1v interes.dori zabelqzah na snimki na koito sme az toi i o6te nqkoe momi4e toi vinagi pregr16ta samo men.d1rji se mnogo milo i t.n.problema oba4e e 4e nz dali tova sa priqtelski za nego otno6eniq i az prosto mnogo izop14avam nqkjoi i drebni ne6ta koito sa mi napravili vpe4atlenie ili naistina ima 4uvstva, nz dali smqta 4e sma malka i vaob6te kakvo da pravq.molq vi daite mi savet.kak da se d1rja s nego dali da spomena na priqtelite mu dali da go izvikam na kafe ili da iz4akam ne6tata da se naredqt i toi d anapravi p1rvata kra4ka.i smqtate li 4e ima b1de6te mejdu nas?pitam nai ve4e zaradi razlikata v godinite.mersi predvaritelno

maLchy
01-15-2009, 12:15
ти самата незнаеш ние ли ще знаем.Но ще се опитам да помогна :) значи не мога да ти кажа на 100% дали има чувства към теб,но мога да те посаветвам да говориш с него.А това,че ти е харесал от първия път когато си го видяла не значи че си влюбена в неГо.Относно кафето може да опиташ,за да видиш как ще се държи когато сте само двамата.А за разликата в годините..незнам за мен няма да е проблем,но всеки възприема по различен начин нещата.Успех

malkotoo
01-15-2009, 13:39
покани го на кафее :grin:
и Успех :)

galu6a
01-15-2009, 16:29
Начи пъво разликата в годинте не е от никакво в значение стига да има любов пък е 4 години не са много..Нз дали той има някакви чуства към теб ,но може някой де да му се обадиш и да кажеш"нямам какво да правя искаш ли да излезнем да пиим по едно кафе" там вече може нещо да се получи.Незнам дали щее правилно направо да рискуваш опипай пачвата преда да почнеш да играеш по-сериозно. :)

StayFly
01-15-2009, 16:35
http://store.picbg.net/pubpic/2C/AB/8cea64a56cfc2cab.jpg

BaiToq
01-15-2009, 16:36
Браво!

myNameIsImmortal
01-15-2009, 17:33
1ви въпрос: кое ви кефи в това да пишете po t0zi n1chin ?! mn0go li e qky?! sys 1000 widA maimundjuly6tini ?!??!
2ро: Еми не знам какъв съвет мога да ти дам да разбереш дали са му само приятелски чувствата. Но може и да изпитва нещо, понеже много малко са момчетата, които прегръщат момичетата, понеже са в приятелски отношения, пък камоли това че е вече мъж.. Не ми се вярва много, че понеже си му приятелка ще те прегръща..
Не знам, не искам да давам грешна представа - никой освен той не може да знае със сигорност какво става, а само ти можеш да разбереш.
Не знам какво друго да кажа.

3то: майче е по-лесно да прочетеш моето мнение, отколкото твоето, защото съм писъл на КИРИЛИЦА...!

Kostadin_682
01-15-2009, 17:36
http://store.picbg.net/pubpic/2C/AB/8cea64a56cfc2cab.jpg
:razz: :razz: :razz:
По темата честито

Rofl4etoo
01-15-2009, 17:40
Начи пъво разликата в годинте не е от никакво в значение стига да има любов пък е 4 години не са много..Нз дали той има някакви чуства към теб ,но може някой де да му се обадиш и да кажеш"нямам какво да правя искаш ли да излезнем да пиим по едно кафе" там вече може нещо да се получи.Незнам дали щее правилно направо да рискуваш опипай пачвата преда да почнеш да играеш по-сериозно. :)
+1

kifla
01-15-2009, 17:40
Никой от нас не може да знае какво му е на въпросното момче .Защо просто не излезете само двамата и не видиш когато сте на съме как ще се държи ..?

BuBiTy
01-15-2009, 18:32
Когато едно момче на 20 иска да свали едно 16 годишно момиче,той знае как да го направи (освен ако не е адски срамежлив-тогава давай направо), така че изчакай, за да не излезеш някоя малка К**ва! Успех