PDA

View Full Version : Колко от вас?



BeHappYs
01-15-2009, 12:57
Здравеите!

Колко от вас са склонни да отмастят на приятеля/ приятелката си след тяхната раздяла ?
1. И как по точно бихте омъстили?
2. Искам да попитам и за - " ако заснемете видео или снимки с партниора ви докато правите секс бихте ли ги качили в интернет за да му отмъстите?"
3. И защо трябва да се стига до отмъщаване - Необходимо ли е то?

Просто искам да се замислите по въпросите внимателно и да отговорите честно . Благодаря предварително и се извинявам ако има такава тема ! :)

dimitar_ak
01-15-2009, 13:02
Когато се разделих с приятелката си милех за страхотни мръсотий. Дори имаше една тема тук. Реално нищо не направих и успокоих мислите си. Сега с нея имаме истинско приятелство и често се виждаме. Това е по-ценно от отмъщението.

LovelyGirl
01-15-2009, 13:02
Не,не бих отмъстила.Не съм такъв човек :)

И никой път не бих пуснала негови снимки,това е изключително глупаво :?

NeSumJenaTi
01-15-2009, 13:04
Здравеите!

Колко от вас са склонни да отмастят на приятеля/ приятелката си след тяхната раздяла ?
1. И как по точно бихте омъстили?
2. Искам да попитам и за - " ако заснемете видео или снимки с партниора ви докато правите секс бихте ли ги качили в интернет за да му отмъстите?"
3. И защо трябва да се стига до отмъщаване - Необходимо ли е то?

Просто искам да се замислите по въпросите внимателно и да отговорите честно . Благодаря предварително и се извинявам ако има такава тема ! :)


1.Aз не бих . После всеки се връща при мен , но е късно . А се връщат , защото съм много добра и прощавам всичко.
2.Бившият ми ме заплашваше точно с качване на мои снимки в интернет . Не го направи , ама беше много тъпо от негова страна . Аз не бих го направила , като се сетя какъв тормоз ми беше наложил . Ужас !
3.Не е необходимо . Стига се до там , когато някой е решил да се прави на интересен и след като е загубил човека до себе си се озлобява , че вече не е ВЪРВЕЖЕН и си мисли , че чрез манипулация и отмъщение ще си го върне (човека) .

x3eme
01-15-2009, 13:05
това с отмъщаването са децки истории :?

svetoslava_sliven
01-15-2009, 13:40
za kraq na edna vraska sa nujni dvama,taka 4e nqma smisal da se tarsqt vinovni i da se stiga do otma6tenie

Rofl4etoo
01-15-2009, 14:05
Не бих отмащавала ;) Щом съм била с този човек значи съм имала някакви чуства към него и .. ще е най долното и под нивото ми което ще мога да направя :)

mirmark
01-15-2009, 14:05
Ако си обичал силно и не си виновен за скъсването, може би първата мисъл е за отмъщение. Вярно е това, но след няколко раздели осъзнаваш, че можеби тя/той не е бил за теб - колкото и силно да си го обичал и тогава идва изтрезняването. Това е и натрупване на опит. И ако си мислел за отмъщение или си направил такова - започва да ти изглежда жалко и започваш да си задаваш въпроси от рода - имаше ли смисъл и какво постигнах с това.
Просто разбираш , че това е абсолютно безсмислено. Нестига, че съсипваш нечий живот ами съсипваш и твоя.

flippy2
01-15-2009, 14:20
мии аз не бих отмъстила.. сичко е минало.. явно не се обичаме вече и нещата спират до там ;]] любов на сила не става :wink: пък и се пак някога тоя човек си го обичал.. от някво уважение най-малкото поне не би тряало вообще да ти минават такиа работи през главата като да му праиш гадно :D тфа са лапешки истории :D :D

A_Loving_Girl
01-15-2009, 14:38
това с отмъщаването са децки истории :?

Така е ,но много хора не го осъзнават....

И на мене искаха да ми отмащават със качване на снимки в нета...но момчето малко си поприказва с мои познати и се вразуми.....

Аз лично никога не бих отмастила...няма смисъл предпочитам приятелството...

Gerr
01-15-2009, 14:45
Ии като му отмъстя какво ще се промени?! На мен ще ми е по-яко ли така?! Ми не съм го правила и няма да го направя...

sh3_1s_7h3_0n3
01-15-2009, 14:52
Би ми станало гадно, но не бих му отмъстила. Не бих си позволила да стана толкова жалка, че да прибягвам до такива мерки. Съвсем да загубя достойнството си. :?

aka6a_vamp
01-15-2009, 15:03
Зависи защо сме се разделили...и бих му отмъстила...ако ме е прецакал тряя да гние гадното копеле!

galu6a
01-15-2009, 15:33
ми по принцип съм отмъстителна :-D но това чак не бих смисал нещо което да го нарани а не да го унижи :)

maLchy
01-15-2009, 16:01
Не бих отмащавала.А за снимките също не бих го направила.Стига се до отмащение може би защото си наранена и имаш желание да го боли и него

SoFarSoG00d
01-15-2009, 16:13
Отмъщението е символ на детинщина,простотия и комплекси.Няма смисъл от отмъщение,защото в стремежа си човек може да унизи себе си и да стане за посмешище ,вместо да отмъсти и така да се каже да направи 'мръсно' на бившата/бившия.Човек трябва преди всичко да запази достойнството си и самоуважението,а не да копира сапунени сериали.

bqsna_teenagerka
01-15-2009, 16:49
Бе аз да не съм луда да се занимавам с някъф идиот дето сме приключили майанта му и не ме ебе въобще! :lol: ще се занимавам с глупости... хах аз ко тръгна д аму отмъщавам животеца му мизерен ще стане на нищо

niki7y
01-15-2009, 16:54
това с отмъщаването са децки истории +

princesa_viki
01-15-2009, 17:02
Не бих отмащавала ;) Щом съм била с този човек значи съм имала някакви чуства към него и .. ще е най долното и под нивото ми което ще мога да направя :)
Съгласна :)

nefchi_bs
01-15-2009, 17:34
Всичките ми връзки до сега са прключвали с големи скандали,но никога не се е стигало до това..Не бих го направила...Доста съм злобна и отмъстителна,но не съм такув човек..

Bellatrix
01-15-2009, 17:54
Мне... не е в мой стил. :? Предпочитам да го видя как страда, когато осъзнае какво е загубил...

Vincent
01-15-2009, 17:58
Не не бих го направил...ако искам да направя нещо с думи ще боли мн повече ...

BuBiTy
01-15-2009, 18:50
Аверката на един мой приятел го заряза... и той и пусна голите "лични" снимки в нета! Остана доволен-тя се засегна, след време му прости и той пак поиска да е с нея уж тръгнаха и тя му отмъсти като му изневери и ся след 2 години продължават да си играят на любов ту си отмъщават, ту са заедно, ту си изневерят.... вече нз кой какво цели! И тогава те бяха на по 18!

shokoto91
01-15-2009, 18:51
глупости... ако съм се разделиа с него, защо ми е да се занимавам още с него?! :(