PDA

View Full Version : Така ли е ...? или се заблуждавам...?



itsover
01-15-2009, 14:14
Здравеите драги съфорумци...
и така...
Eто я моята история...! :(

Всичко започна преди 3 години..Бяхме страшно щастливи...Всичко беше перфекно докато не доиде месец септември ооттогава започнаха проблемите.. :-x :x и скандалите..Разделихме се и той ми каза че след като се променя отново ще сме заедно...Започнах аз да правя някякви опити... 8) но все повече и повече се отдалечавахме един от друг...Виждах че още ме обича... :( Виждахме се уж само за секса..ама не сме правили никога толкова хубав секс сигурно и двамата сме усещали че това е един от последните пъти.. :-# :smt049 :-# и през това време в което бяхме разделени аз имах авантюра с едно момче но бившия ми си мислеше че сме само приятелии...и един ден отивам в бившия ми уж да гледаме филм и това момче постоянно ми звъня... на фон на gsm ми имаше негова снимка.. беше записан ' бебчето ми' >.. и бившия като го видя му стана много тъпо.. омълча се такъв и започна да ме разпитва дали го харесвам... и скарахме се ..и тогава той ми каза че днеска щял да ми предлага пак..ама като видял всичко това и се отказал..и аз си тръгнах.. след 2 дена го гледам че са пише l0ff.... няква идиотка и че тя била момичето на живота му...някви снимки начил с нея в импулс... хаа включвам му се аз


аз : на пук ли го правиш?
той : НЕ!
аз: и щастлив ли си сега?
Той: да МНОГО!
аз: дано да е така.. а ще бъдем ли отново заедно?
Той: НЕ !

а когато си тръгвах от тях той ми каза 'АЗ ЩЕ СИ ГО ВЪРНА! НЕЗНАЕШ КАКВО ТЕ ОЧАКВА ОТТУК НАТАТЪК'



Cпоред вас на пук ли ми прави или... ?

Първата любов не се заменя за 2 дена и първата любов НИКОГА НЕ СЕ ЗАБРАВЯ !!!!

:booooomb:

ImmortalForever
01-15-2009, 14:17
Може да е отмъстителен.Може да направи нещо, може и да не.Зависи от характера.

mirkisss
01-15-2009, 14:17
Аз мисля че да но може и да се опитва да те забрави .. а ти .. как може да флиртуваш с друг след като обичаш бившия си :?

aka6a_vamp
01-15-2009, 14:17
И тогава Роберта зашлеви един здрав плесник на Себастиан и затръшна вратата след себе си...той започна да плаче и си наля ракийка

itsover
01-15-2009, 14:20
eм чувствата ми охладняваха и ставаха по силни към въпросното момче... 8)

Punisherrr
01-15-2009, 15:13
малко смешничко ми е цялото тва... :-D
Вие уж сте скъсали...ти ходиш у тях на по филм... писала си си някъв ''бебчето ми'' ,оня се разпищял...
боже... я си изясни кво искаш :smt023

galu6a
01-15-2009, 15:26
да 100% то прави на пук за да ти отмъсти и да можеш и ти да се почустваш зле както на него му е било

maLchy
01-15-2009, 15:43
ем след думите му които е изрекал според мен го прави на пук за да може да ревнуваш.Но доколкото разбрах аз вие сте скъсали затова не разбирам защо си ходила в тях за единия секс.Седнете и се разберете как ще продължавате.

ninjadorf
01-15-2009, 15:53
защо мамка му след като го "ОБИЧАШ" си имаш авантюри с друг.. странна работа .. да си с него пак ? трябва да му лазиш в краката.. ако не ти се нрави забравяй го 8-)

kobrichka
01-15-2009, 16:01
Малко страно да си държите сметка един на друг при условие,че не сте гаджета,но няма значение това е друга тема...
По темата: Когато не обичаш някого на теб не ти пука,какво прави той и с кои излиза.Според мен не мога да кажа,че те обича защото не знам,но определено явно има някакви чувства към теб,защото ако не беше така нямаше да се ядосва за това,че се виждаш с друг човек.Що се отнася до "'АЗ ЩЕ СИ ГО ВЪРНА! НЕЗНАЕШ КАКВО ТЕ ОЧАКВА ОТТУК НАТАТЪК" -звучи ми като човек които е наранен.Отмъщението не връща загубеното,но явно той не е на това мнение.
Остави го и продължаваи напред.

SunShinePearl
01-15-2009, 16:26
Може да е отмъстителен.Може да направи нещо, може и да не.Зависи от характера.
мхм и наистина какво си правила с друг като си искала да си с него???

TooLittelTooLate
01-15-2009, 17:29
А не мислиш ли, че може да се опитва да те забрави, както мисли, че ти си направила? Лесно е той да е лошия...Просто реши какво искаш.

kifla
01-15-2009, 17:43
Не му пука вече ...

linkity
01-15-2009, 17:50
И тогава Роберта зашлеви един здрав плесник на Себастиан и затръшна вратата след себе си...той започна да плаче и си наля ракийка Ай ша са разтроя и ша са разплача :-# :-# :-# :lol: :lol: :lol:

sexa_na_kompleksa
01-15-2009, 17:55
Ако искаш да си с него, поговорете. Извини му се и му онясни как стоят нещата. И следващия път преди да действаш - помисли!

mysterious93
01-15-2009, 18:00
v pulnoto si pravo e..ne stiga 4e ti purva si imala avantiura s drug mi i sq smetka mu durji6 s koq e..

vampirekiss
01-15-2009, 18:55
на пук и още как.Момчетата не обичат да падат по гръб.хич да не ти пука-ще му омръзне и ще престане

ShaLqLqLqXa
01-15-2009, 19:17
Прави на пук! Наранила си мъжкото му его. 8-)

soul1199
01-15-2009, 19:23
spored men go pravi napyk,prosto,za6oto si go naranila mn,i toi o6e te obi4a i my e kofti,probvai da pogovorite,da se vidite,kaji my,4e o6e go obi4a6,kusmet :)

loveyo
01-15-2009, 20:13
И тогава Роберта зашлеви един здрав плесник на Себастиан и затръшна вратата след себе си...той започна да плаче и си наля ракийка
exactly :D

Иначе , или не те е обичал ,както ти е казвал , или го прави напук..

flippy2
01-15-2009, 20:19
100% ти прави на пук :wink: а що се отнася до теб - мисля че не знаеш кво искаш :)

sku
01-15-2009, 20:21
Инати се човека,но и ти си му дала повод. Нали знаеш приказката за 2те козлета на моста и никое не отстъпило и накрая и двете паднали в реката. Ами или няко "козле" трябва да си прежали егото и да говори първо или ще се нараните взаимно...