PDA

View Full Version : козметична хирургия



indecent
01-15-2009, 14:59
значи.... тежа 48 кг..висока съм 160 см ... не мисля че съм дебела ... но имам проблем ... имам прекалено големи мускули на прасците... дали ще може чрез операция да се намалят...

mirkisss
01-15-2009, 15:05
В този свят вече няма нищо невъзможно :)

darla
01-15-2009, 15:41
da,mogat da se namalqt,kakto i sum 4uvala za regulirane na obratniq problem-prekaleno slabi prasci(momi4etata si slagat silikon)

indecent
01-15-2009, 15:43
а на каква цена е тази процедура

paradiso
01-15-2009, 17:15
na kolko godini si shtoto mislq 4e ako si pod 18 nqma da iskat da ti napravqt operaaciqta koftito e 4e sig shte boli mnogo i moji bi po nqkaf na4in 6te si li4i abe nz ne 4e mn razbiram ama nali sam na sqka manja merudiqta aide macka uspeh ako se reshish

indecent
01-15-2009, 17:41
na kolko godini si shtoto mislq 4e ako si pod 18 nqma da iskat da ti napravqt operaaciqta koftito e 4e sig shte boli mnogo i moji bi po nqkaf na4in 6te si li4i abe nz ne 4e mn razbiram ama nali sam na sqka manja merudiqta aide macka uspeh ako se reshish

na 18 sym... kak 6te si li4i

aBeP4eTo
01-15-2009, 17:51
Глупости! Нищо няма да личи ако си го направи при специалисти! Има толкова добри хирурзи и техника като не разбирате не я плашете!

Миличка според мен първо провери дали е натрупано изкуствено или имаш голям мускул. Преди каквато и да била интервенция пробвай да спортуваш месец и да пиеш сутрин и вечер Л-карнитин, който топи мазнините.

Ето какво е писал д-р Христо Шипков по твоята тема : )

"Здравейте,

позволявам си да пиша в този форум, тай като темата за прасците е особено интересна и сравинтелно по-рядка от останалите пластични операции.

За увеличаване на прасеца пртозите, коита са специелно изработени, не са добър вариант - съществуват много публикации по въпроса. За сметка на това напоследък има нови методи които дават отлични резултати и спестяват недостатъците на имплантите. Става дума за трансплантацията на адипоцити. Метод, който е сред най-бързо налагащите се. Прасците са идална зона за това по известни съображения.

За намаляването на прасците - също са известни методи. Постиженията на ендоскопсака хирургия дават важно допълнение към това."

А това е и-мейлът на съответният доктор cshipkov@hotmail.com можеш да му пишеш винаги! Той е много мил и винаги ще отговори на всичките ти въпроси. ; )

cherrypezz
01-15-2009, 18:06
Колко големи може да са тея прасци,че да искаш операция!?!?!?!

mysterious93
01-15-2009, 18:18
Колко големи може да са тея прасци,че да искаш операция!?!?!?!

abe dostatu4no :D i moite sa po golemi..naprimer naskoro si kupix botu6i 37 nomer suvsem obiknoveni i kato si vkaram dunkite i gore edvam go zakop4avam...kofti si e...

indecent
01-16-2009, 09:49
na kolko godini si shtoto mislq 4e ako si pod 18 nqma da iskat da ti napravqt operaaciqta koftito e 4e sig shte boli mnogo i moji bi po nqkaf na4in 6te si li4i abe nz ne 4e mn razbiram ama nali sam na sqka manja merudiqta aide macka uspeh ako se reshish

na 18 sym