PDA

View Full Version : Айде да ме учите малко на ЦС



sexita
01-15-2009, 16:38
Играя от вчера и наистина искам да се науча хубаво.
Днеска убих 3ма 8-) Единия беше Блейд-Админааа :-P
Как и да е,шегата настрана...има много неща,които не са ми ясни.
Мога да вървя,да стрелям,да скачам и да си купувам някви пистолети в началото с Б и 1,2,3,4 или някое от числата.
Ако има бомба и е в мен не знам какво да правя...

Не знам как се взимат и се хвърлят димки,не знам какво да правя ако ми свършат патроните...
Търсих в нета,ама то само някви хакове и глупости,не искам да играя с хак..искам нормално. Къде да се науча на основните неща?

ViolentSaint
01-15-2009, 17:25
Еми така по форума да ти обясняваме ще стане дълго и широко и най вече ти ще се изтормозиш. Предлагам ти ако имаш някой познат или приятел който е играл да ти покаже и обясни как се играе Контра по бързо ще се научиш ;)

n0x
01-15-2009, 17:34
бомбата като е в теб, утиваш на А или Б и залагаш като задържиш лявото копче на мишката

ако си с awp с десен бутон пускаш зоом
ако си с м4а1 с десен бутон заглушител

B 8 3 - flash
b 8 4 - He граната

другото е практика 8-)

Jesus
01-15-2009, 19:28
Значи когато ц4 е утеб и отидеш на А/Б натискаш пет и ти се поевява ц4 натискайти лявото копче на мишката (или ентер на някой хора ) и се "залага". Ако си полицай можеш да си купиш клешти за по-бързо обезвреждане(б 8 6) и се обезвежда като застенеш близост до бомбата и натиснеш "Е" , не се препоръчва да шават докато се обезврежда :)
Б 8 1- бронежилетка
Б 8 2- това е Б 8 1 + каска
Б 8 3 - флаш
Б 8 4 - граната
Б 8 5 -смоке бомбичка :)
Б 8 6 (ако си кука и се играе на карта с ц4 клещи) в противен случай очила за нощно виждане
Б 8 7 -(ако си кука) нощно
Б 8 8 - щит като на протестите с който можеш само питолет да носиш :( и заради който щит може да пратят много поздрави на роднитите ти от женски род или пък на теб 8-)
Като стреляш цели се в главите (горните).
ако мога с още нещо да помогна пиши :)

adrenal1n
01-15-2009, 19:30
Най-доброто обучение е практиката ;)
П.П. ЦС-а за един месец от ~бот станах ~добър играч ;) И вече 3 години го играя, то това е като дрогата :) Но в последно време съм го отстрелял, предпочитам да пиша в Teen-а и да слушам музика :D

zero
01-15-2009, 19:34
Мога да те направя шампионка :Р
Но трябва на лайв да те уча :D

// А между другото аз си копувам с Ф1 ...
супер е по-удобно за няма и секунда си взимам калашник патрони
граната и броня ... :]
Почти винаги аз си взимам всичко най-бързо и си
пердаша :Р
Пробвал съм и дукато скоча да си ги купя .. още малко ми остава :D

TheBlackStranger
01-15-2009, 19:36
B+1 = пистолети
B+2 = помпи
B+3 = много безполезни оръжия накуп.
B+4 = Калашници, снайпери и въобще retarded shit.
B+5 = Къртечница (всъщност сега кат осе замисля не знам дали се пише така)
Със B+6 си купуваш патрони за оръжията. Като ти свършат патроните оръжията автоматично се презареждат.
B+7 патрони за пистолета.
Със бутоните 1,2,3,4,5(C4 Terrorist only!) избираш съответно Главно оръжие, пистолет, нож, гранати и C4.
Не съм описал B=8, защото някой го описа преди мен. Главната ти цел е да целия главите на противниците по възможност, но на първо време и да се целиш някаде другаде пак няма проблем.

Anf3tamin4o
01-15-2009, 20:19
Cs не е като секса а,той е по лесен :)

ViolentSaint
01-15-2009, 23:28
Cs не е като секса а,той е по лесен :)

+1111111111111

zero
01-16-2009, 08:40
Cs не е като секса а,той е по лесен :)
Ще ме извиниш, но според мен малко момичета са надарени с усет, пъргавина и добри рефлекси ;)
Нищо лично, но за тази игра се искат точно тези качества :)
В цс съм виждал множество педерастчета дето се пишат ф-че мефче .. бла бла путката и подобни, но по самата игра се разбира кой какъв е ;)
така, че не е много за тебе тази игра ;)

n0x
01-16-2009, 18:01
има и добри момичета
но като цяло, момчетата сме по-добри
шанс

Timbaland
01-16-2009, 18:49
Играя от вчера и наистина искам да се науча хубаво.
Днеска убих 3ма 8-) Единия беше Блейд-Админааа :-P
Как и да е,шегата настрана...има много неща,които не са ми ясни.
Мога да вървя,да стрелям,да скачам и да си купувам някви пистолети в началото с Б и 1,2,3,4 или някое от числата.
Ако има бомба и е в мен не знам какво да правя...

Не знам как се взимат и се хвърлят димки,не знам какво да правя ако ми свършат патроните...
Търсих в нета,ама то само някви хакове и глупости,не искам да играя с хак..искам нормално. Къде да се науча на основните неща?
...сигурно не знаеш и как да се движеш по игралното поле,къде да насочваш мерника към обекта,как да пазиш бомбата от обезвреждане,как да се криеш,как да вземаш преимушество пред съперниците..МХМ
Ами,първо:Трябват ти много часове игра пред компа.
второ:с учене само не става по време на играта трябва непрекъснато да мислиш как да изненадаш противника в гръб за да го убиеш по-лесно.Трябва да си изградиш стратегия.
http://www.youtube.com/watch?v=JgS7RMLQ_pA&feature=related
трето:бързината и точноста са от изключително значение,при отстраняване на играча от играта.

http://www.youtube.com/watch?v=HzFq3nNTwEk
Играй често и ще се научиш!
...не си ли голяма вече за игри? :D

sexita
01-16-2009, 21:31
Eйй...много мерси :D
Вече ми показаха...играя в сървъра на матрицата и там работя и за това играя на игри..то няма какво да се прави на работа :D
Но както и да е...админите са ме заобиколили и ме учат и те,голям смях пада,вече ми е 3ти ден :D
Преди не можех да оцеля никой...винаги ме убиваха първа,сега вече по-честичко улучвам :D

Бомбата...знам как да я поставя,ама не знам картите още и докат стигна ме убиват...малко ми е кофти,ма те всички в сървъра ме познават и знаят,че си е изгубена мислия да я заложа. Абе яко си е...
Айде поздрав..това ми е от преди малко...гордея се,ахХАхАХХА
http://i42.tinypic.com/m9ncxw.jpg

sexita
01-17-2009, 00:21
Milena беше момче :D
А глей ся кво ги разбих...личен рекорд :lol: :lol: :lol:
http://i39.tinypic.com/10hkqr5.jpg

braqnbborisov
10-13-2015, 19:44
Виж сега дай Skype и ще те науча и ставаш про

ДОТА
10-13-2015, 20:55
Cs не е като секса а,той е по лесен :)

хахаха, да седиш е по-трудно от това да лежиш

koko95
10-31-2015, 23:04
За цс ти трябва скъпа мишка за 50 лв и слушалки за 50-60 лв . И ти препоръчвам да играеш цс в сектор цс 1.6 , там хакерите са прекалено малко. Може да си купиш и цс го, да играеш ранкед.

npp
11-01-2015, 16:23
За цс ти трябва скъпа мишка за 50 лв и слушалки за 50-60 лв . И ти препоръчвам да играеш цс в сектор цс 1.6 , там хакерите са прекалено малко. Може да си купиш и цс го, да играеш ранкед.

все още има доста хакери в cs 1.6