PDA

View Full Version : Зинерит



Infinity
01-15-2009, 16:36
Въпроса ми е за какво точно се използва това чудо? Помага ли и всякакви подробности :D Само да не ме нападнете много,знам и за чичо гугъл и за всичкоуно просто искам да си ви попитам вас :)

Infinity
01-15-2009, 18:47
Никой ли не знае :(

LovelyGirl
01-15-2009, 18:57
Почиства пъпките.Струва около 15-20 лв мисля.Не съм го ползвала,но доста мои приятелки го ползват.Естествено се продава в аптеките.Доколкото знам помага :)

marilyn
01-15-2009, 20:46
Еми тоя Зинерит до колкото зн помага, обаче ужасно много суши кожата, толкова много че доста хора се отказват от него. Препоръчвам ти Далацин Т той е мн по-добър и не суши кожата а и не е скъп.

SimonaShtonova
01-15-2009, 21:57
Продава се в аптеките... Струва 15-20 лв, незнам точно, защото скоро не съм си купувала,но последно беше 15 :) ии е против акне :) На мен лично ми помага :)

Armeika
01-16-2009, 08:51
Здрасти искам само да ти кажа че зинерита много изсушава кожата ама като казвам много чак до белене на кожата.При козметичката която ходех тя ми беше казала него да си взема и да се мажа два пъти сутрин и вечер от което последва много суха кожа която се белеше гледката беше ужасна.При тази козметичка която ходя се и като и казах за зинерита тя каза че не е добре да го прилагаме без да ни е казал дерматолог.Иначе до колкото знам зинерита е антибиотик...

Pooky
01-16-2009, 09:00
Аз имам и според мен трябва да се използва само за раздразнени пъпки.Примерно ако си изтискала някоя пъпка си слагаш и би трябвало да ти мине за 1-2 дни.Много е силно така че не трябва да прекаляваш като си слагаш.

kivvvv
01-16-2009, 09:01
аз го ползвам и мн добре действа,въпреки че не ми е предписан от лекар,а от тук разбрах за него.като бях на дерматолог ми каза да ползвам lysanel

Infinity
01-16-2009, 11:33
мерси много за всички отговори :)

hardball
01-16-2009, 11:58
Мене са ми го предписвали пък, пхаха :D Трябваше да пия някакви хапчета, да мажа това и някакво кремче, ама след втората седмица ми писна, защото нямаше и ефект при мен :)

anonim4e2
01-17-2009, 09:17
аз също съм го използвала и при мен има ефект.взех си го за 10-15 лв :)

justviko
01-17-2009, 09:46
аз мога да ти обясня защото дълго време имах проблеми с лицето и като цяло с акнето ... зинерита помага но не го ползвай повече от 6 месеца защото кожата ти добива резистентност и той спира да действа , не ти препоръчвам лятото да го ползваш защото допалнително ти тормози кожата , мен тия неща никой не ми ги каза и накрая опрях до вносен антибиотик който с извинение ми е*а мамата на организма ... но при леко акне ти препоръчвам да идеш на добър дерматолог и да ти предпишат някво вътрешно лечение ... кремчетата са глупост :P

ira90
01-17-2009, 18:06
Въпроса ми е за какво точно се използва това чудо? Помага ли и всякакви подробности :D Само да не ме нападнете много,знам и за чичо гугъл и за всичкоуно просто искам да си ви попитам вас :)


Не съм го ползвала, но съм чувала че наистина помагал и изсушавал кожата .... тъй че за най-добре се консултирай с специалист. :-)

LovelyGirl
01-17-2009, 18:33
^ Да,попринцип се предписва от дерматолог.Ако имаш проблеми с кожата иди при специалист за да ти предпише точното лекарство за твоят тип кожа :)