PDA

View Full Version : Гримирате ли се в часовете



girl_in_black
01-15-2009, 17:41
Абе гледам ги тези от моя клас и им се чудя-най-редовно се мацат с гримове в часовете. Айде да оставим това, че е неуважение към учителя и т.н, ами и от естетична гледна точка ми е грозно.Разбирам да си сложиш в междучасието дискретно червило, ама това да си слагаш фон дьо тен, да си извиваш миглите, да се лакираш, да си скубеш веждите...на мен поне ми е хем гадно, хем смешно. Та се чудя аз ли нещо не съм в крак със съвременните представи или и вие мислите като мен.Гримирате ли се в часовете? А как възприемате тази идея?

zloto
01-15-2009, 17:55
Не съм тъпа кифла и не го правя. Но ако учителят не прави нищо в часовете, мога да се занимавам с достатъчно други странични дейности :)

Sintya
01-15-2009, 17:59
Случвало се е да си сложа молив за очи през междучасието, но в часовете не се гримирам. Смешно ми е.

breathless
01-15-2009, 19:05
Аз не, не нося гримове със себе си, но 3 - 4 момичета от класа се гримират понякога ..

xpreciousx
01-15-2009, 19:10
Ем не съм се гримирала в час може да се случи само в междучасието ама едни кифли отварят цял козметичен салон на чиновете си :razz: :razz: смешни са...то лакове ли не бяха,ФДТ-и,спирали,гланцове :razz: :razz: :razz:

Jumbie483
01-15-2009, 19:10
в часовете никога не съм се гримирала..
само в междучасията в тоалетната слагам гланц, спирала, молив и малко парфюм :)

Axe_vs_Sword
01-15-2009, 19:12
Ем не съм се гримирала в час може да се случи само в междучасието ама едни кифли отварят цял козметичен салон на чиновете си :razz: :razz: смешни са...то лакове ли не бяха,ФДТ-и,спирали,гланцове :razz: :razz: :razz: ЛОЛ и при нас е така :D

reni7o0o
01-15-2009, 19:58
Ммм имам две три такива "принцеси". Идват първия или втория час, сядат най отзад, изсипват си цялата покъщнина так да се каже, че даже не се вижда цвета на чина. И като почнат мацаници и чудо. И когато свърши часа като се напръскат с тежките си парфиюми като засмърди цялата стая и до 6-7 час едва се стои в нея стая. И това е... нито идват на училище, нищо не праят в час. Постоянно обикалят заведенията около даскало и така им минава деня.

И най-много ме е яд, че има хора които нямат нито едно отсъствие внимават и слушат в час, уважават учителите и им е трудно да искарат добри оценки. А тея "принцеси" да се явят три-четири пъти в седмицата, да имат безброи отсътвия и да им пишат добри оценки, да не ги изключват на савети направо ПОЗОР :-x :-x :-x

Complicated
01-15-2009, 20:05
Определено не! И в моя клас ги има, дори една приятелка го прави, ама поне само глац, а някой цял козмеичен салон отварят.. :?. Хипер тъпо е и понякога смешно. Сякаш няма м/учасие за тая работа.. :-o

SunShinePearl
01-15-2009, 20:15
аз даже огледало не нося някои цяла чанта с козметика вадят :lol: мн с ами смешни такива и като започнат в часовете да се мацат :lol:

Biskfitka
01-15-2009, 20:47
ХаХа и аз не се гримирам в час.Тва се прай у дома..не в училище.Не само че е неуважение към учителите,но и е смешно.

gabi_94
01-15-2009, 20:51
Ем не съм се гримирала в час може да се случи само в междучасието ама едни кифли отварят цял козметичен салон на чиновете си :razz: :razz: смешни са...то лакове ли не бяха,ФДТ-и,спирали,гланцове :razz: :razz: :razz:

и при мен е така :)

fre3styl3
01-15-2009, 20:57
Всякви откачалки ги има, какво се очудвате.. :lol:

Естествено, че не.

alwaysnforever
01-15-2009, 21:18
м не се гримирам в часовете това го правя в къщи..адски смешно е има си м/учасия за тия неща, но добре че нямам такива кифли в класа,че щяхме да се изпокараме, защото мн ме дразнят такива.. :x 8-)

Mirelchetoo14
01-15-2009, 22:11
Амии аз съм на светлинни години от определението "кифла", но много често се случва да си слагам молив и спирала в час..., да ми скубят веждите или да ми правят нещо по косата... Пак имам знания и изкарвам добри оценки, пък и никой даскал не е проплакал заради гримирането, след като през повечето време му засвидетелствам уважение. Малко нещо странни ми се струвате с тая нагласа... който си позволи нещо в час е кифльок :?

sladka__droga
01-16-2009, 03:50
Еми аз редовно си се гримирам в час .. ама само гланц,молив и спирала : )).Понякога и се лакирам,ама тва става много рядко.

cherinka
01-16-2009, 07:09
Ох, преди известен период от време постоянно си мъкнех гримовете в училище. И не, за да се правя на интересна, а просто защотокато се гримиваш в 12ч. преди обед и до 15ч.-16ч. грима ти е станал на гъз и се налага да го доошлифоваш.
Чесно казано вече и аз правя забележки на моите скъпи, драги съученички когато се гримират.
Поприцнип излизам с довода, че НЯМА за кого толкова дасе контят и , че и без това са ми красиви и няма нужда от странични материали, с които д аподчертаят красотата си.

Относно скубенето на вежди :D извинявам се, но в нас нямам време да ги скубя, все ми е неудобно, а в училище пада най-яката дневна светлина, на която можеш предостатъчно добре да оскубеш и оформиш веждите си.

Ама не знам.. аз вече започнах да се харесвам и с неоскубани вежди, тъй, че ми е все тая.
Но наистина няма да спра със забележките за гримирането в час!
Верно, че са тъпи и кухи лейки ( с извинение, щото се пак са ми приятели, но за приятели не можеш само хубаво да говориш,) те си го знаят, че са неуки и неграмотни 8-) имат нужда от една като мен да им го повтаря всеки ден белким се осъзнаят на време и се стегнат в ръце, защото виждам в тях потенциалн да станат умни, цивилизовани с обноси момичета.
Но до макс 2-3 години ще осъзнаят, че външността, която имат в момента е за Б О К Л У К А.

Sarge
01-16-2009, 07:20
Пропадаме хорица, пропадаме

term0t0
01-16-2009, 09:22
Тия от моя клас отварят цял козметичен салон на чиновете си..аз се чудя как не си сменят превръзките в часовете.. :shock: Пълни идиотки остави че е неуважение към учителите и към другите в часа..Е и аз слушам музика в час.. 8-)

chill
01-16-2009, 09:26
Не,тоо аз попринцип не се гримирам. Има няколко екземпляра от нашия клас,който редовно го правят. Имам чувсвото,че се къпят в гланц

GbSy
01-16-2009, 10:31
Имам проблем с устните, много ми се напукват, затова се случва да си сложа балсам, но това е супер рядко.
Иначе в моя клас има едно момиче, което в някой от първите часове вади огледалце, пудра (няма пъпки, кожата й е перфектна), молив, спирала, гланц, каквото още се сетите и почва. Нито й се прави забележка, нито нищо. А не е от тези, които уважават учителите.
Нищо ново под слънцето.

taNcheto93
01-16-2009, 10:34
Аз попринцип не си нося гримовете на училище или където и да било. Случвало ми се е в края на часа да си сложа гланц, но нищо друго. Ако ми се наложи да си оправям лицето, това става през междучасието :)

mimenceto666
01-16-2009, 10:49
много рядко, но е само, за да си сложа гланц

SimonaShtonova
01-16-2009, 11:00
Не! Това е адски смешно и глупаво... Не е там времето и мястото! Съгласна съм за гланц, НО през междучасието. Неуважение е и към учителите... Хората се опитват да им налеят нещо в главите, а те ще се гримират и т.к.

linkity
01-16-2009, 11:40
Ем не съм се гримирала в час може да се случи само в междучасието ама едни кифли отварят цял козметичен салон на чиновете си :razz: :razz: смешни са...то лакове ли не бяха,ФДТ-и,спирали,гланцове :razz: :razz: :razz: ЛОЛ и при нас е така :D :razz: :razz: :razz: При нас такъв проблем нямаме :razz: Обаче в час по физика съм си слагала черен молив но не и да си извивам миглите :razz: Ама то в час по физика всичко друго се прави освен и да се учи :razz:

AFT
01-16-2009, 12:12
Амии аз съм на светлинни години от определението "кифла", но много често се случва да си слагам молив и спирала в час..., да ми скубят веждите или да ми правят нещо по косата... Пак имам знания и изкарвам добри оценки, пък и никой даскал не е проплакал заради гримирането, след като през повечето време му засвидетелствам уважение. Малко нещо странни ми се струвате с тая нагласа... който си позволи нещо в час е кифльок :?

Скубила си си веждите в час?! В училище?! А краката епилираш ли си там? Грозно е. Няма значение дали изкарваш хубави оценки или дали учителите ти правят забележка, просто е грозно и невъзпитано. Всички тея процедури за разкрасяване се правят вкъщи, а не като едни съученички дето даже си носеха преса в училище..

cherrypezz
01-16-2009, 13:31
Имам проблем с устните, много ми се напукват, затова се случва да си сложа балсам, но това е супер рядко.
Иначе в моя клас има едно момиче, което в някой от първите часове вади огледалце, пудра (няма пъпки, кожата й е перфектна), молив, спирала, гланц, каквото още се сетите и почва. Нито й се прави забележка, нито нищо. А не е от тези, които уважават учителите.
Нищо ново под слънцето.

ДАДАДА!Абсолютно същото е в моят клас.И на мен само ми се е случвало да си сложа балсам в час.Даже когато съм в час не си позволявам да се погледна в някое огледалце!!!

m3talmania
01-16-2009, 14:20
Апфф то какво ли не съм виждала... Носят се преси, сешоари, зарядни, духалки, ... Гримовете са най-малкия проблем. Мен направо ме побиват тръпки като ги вида ония без грим. http://www.cosgan.de/images/midi/frech/a070.gif

tItEufFf
01-16-2009, 14:56
Зимата най-много да си сложа балсам за устни, но се случва рядко, защото обикновено го правя в междучасието..
Да и моите предишни съученички се тупираха, гримирваха, изправяха в час...Ужасно грозно е..

Giva
01-16-2009, 20:16
И аз се възмущавах на това преди няколко дни :D Седят си наще кокони-извадили по едно огледалце и по една торба с гримове (те носят повече гримове отколкото учебници и тетрадки) хилят се и се мацотят там...и к'во?По-хубави ли ще станат или по-умни ли...май никое от двете...

Аз в даскало почти никога не се гримирам или ако го правя то е само да си сложа гланц и то не в часа...

Nail
01-16-2009, 21:51
На даскало - без грим!
Освен, когато случаят го изисква (личен празник) или ми избият шайбите.
Имам проблем с балсама,обаче...пристрастен а съм и е трудно да го откажа. Особено през зимата.

mitternacht
01-17-2009, 07:14
Ама че нагли келешчета ще са да се гримират в часовете?!?!

LittleSunshine
01-17-2009, 08:03
хах и от моя клас има момичета които се гримирват в час :D и само момчетата като ги видят и веднага казват на даскалките :D

BoCupycake
01-17-2009, 10:31
Е т'ва е супер тъпо и просташко.
Слагам си балсам или гланц,но да си извадя цялата козметика на чина и да почна да се цапотя...много мангалско.
Тая работа е за вкъщи.

Seducti0n
01-17-2009, 11:45
8-) Ей тук коя от коя по-примерна...
И аз съм против гримирането в час, но не бих направила забележка.
Учителят за какво е там?Не е само за да си изпее урока, да напише отсъствията и да изпитва.Трябва да е респектиращ, а не да позволява на учениците да му се качват на главата и да го правят на маймуна.
Щом той позволява подобни своеволия в час /като гримиране/, коя съм аз да поучавам.Да се оправят.
Иначе, случвало е да си сложа балсам в часа, ако усетя че устните ми са се напукали.

.. DeViL mAy CrY ..
01-17-2009, 12:54
Амии аз съм на светлинни години от определението "кифла", но много често се случва да си слагам молив и спирала в час..., да ми скубят веждите или да ми правят нещо по косата... Пак имам знания и изкарвам добри оценки, пък и никой даскал не е проплакал заради гримирането, след като през повечето време му засвидетелствам уважение. Малко нещо странни ми се струвате с тая нагласа... който си позволи нещо в час е кифльок :?

аз съм много съгласна с теб,това да си сложиш черен молив например не е нещо толкова лошо особено като е размазан.Почти всеки ден правя така и мисля че не е толкова смешн+ това учителите никога не са ми казвали нещо по този въпрос,но все пак всеки със мнението си

sweetsunshine
01-17-2009, 13:07
Понякога се случва да си сложа балсам,като усетя,че са ми много сухи устните,защото все пак сега е студено и макар и рядко се е случвало да ми се напукат леко устните.Пудра не нося на училище,най-много молив да си нося и да си сложа в междучасието.Гланц си нося винаги,и се случва както казах да си сложя някога през часа,но не винаги :)

Иначе би ми било смешно,ако някои започне да си скубе веждите през часа.То и аз нямам време да ги скубяя в нас,затова събота или неделя ги оправям и през делничните дни не се занимавам с тях.

TheNewReligion
01-17-2009, 14:00
Вкъщи нямам време да се гримирам, камо ли в час. Тогава се старая да внимавам, но когато не се получава правя оригами.

miminia
01-17-2009, 18:43
оффф ... при нас има глоба ...
веднъж класната ми взе четката ...

elsy
01-17-2009, 19:16
Пфф, не

sku
01-17-2009, 19:32
Амии аз съм на светлинни години от определението "кифла", но много често се случва да си слагам молив и спирала в час..., да ми скубят веждите или да ми правят нещо по косата... Пак имам знания и изкарвам добри оценки, пък и никой даскал не е проплакал заради гримирането, след като през повечето време му засвидетелствам уважение. Малко нещо странни ми се струвате с тая нагласа... който си позволи нещо в час е кифльок :?

Мхм и кола маска даже си правим с моите приятелки :lol:

SuSamka
01-17-2009, 19:51
Не..обаче доста от съученичките ми го правят..кифли :-D

loveyo
01-17-2009, 20:09
Не, не го правя . Най-много да си сложа молив през междучасието илии нещо такова...а пък като се замисля никой от класа ми не гоо прави.

miloto_girl_4e
01-17-2009, 20:19
Случвало ми се е да го правя, но дискретно и без учителя да забележи или поне не бия нагло на очи :!:

sku
01-17-2009, 21:01
Случвало ми се е да го правя, но дискретно и без учителя да забележи или поне не бия нагло на очи :!:

miloto_girl_4e, Мн ясно! иначе да седнеш срещу него да си наредиш мазилата-човека е отишъл да си върши работата ти си скубеш веждите!...О Гошо...до къде стигнахме! Не е въпроса кифленско ли е,а уважително ли е!
И ако тръгна да се гримирам някъде из училище,то се случва в тоалетнала примерно и най-мн да си сложа един молив,иначе така в час...не!

chester_love
01-17-2009, 22:34
и в моя клас понякога е така... :D адски е смешно.. :-o :D аз си слагам само черен молив и то понякога..но си го слагам преди да тръгна за дск..не обичам такива фешънски истории..

the_beautiful_smile
01-18-2009, 09:07
Ми не :D Даже в доста от случаите не съм с грим докато едни кифли от нашия клас само тфа знаят да се клепат с кфи ли не боклуци .. аз съм си красива и без грим :D

EJI4eTy
01-18-2009, 11:30
точно за това снощи си приказвахме с една аверка :D сеаа казвам кфа е файдата да излезнеш на плашило от вас и всички да те гледат как отт някфа противна муцуна омацана с гримове става що-годе добре ... смисълл не е ли си да излезеш хубава от вас и ако нещо си забравилаа или там да си сложиш малко гланц пудра или нещо ... ноо да дойдеш на училищее ии от там да започваш да си оправяш косата миглите и пр. .. някакк си тъпотия ми се вижда хаха :-P

LittleWoman
01-18-2009, 11:42
Т'ва ли е нещото,което трябва да се прави в часовете.Разбирам да се гримират в междучасията...ама другото е вече прекалено.Най-малкото от уважение към учителя не трябва да го правят. :? И после защо имали еди-к'ви-си оценки... :-x

Seducti0n
01-18-2009, 12:19
:? Офф, кога ще проумете, че това да се грижиш за себе си, по-специално за външния си вид не те прави кифла?!
Да, неуважително е да го правиш по време на часа, проява на лош вкус, е, но не виждам нищо лошо в това да се пооправиш през междучасието... :wink:

m3talmania
01-18-2009, 13:03
Каквото искат да прават само да не се пръскат с тежки парфюми в час... 8-[

sku
01-18-2009, 16:24
:? Офф, кога ще проумете, че това да се грижиш за себе си, по-специално за външния си вид не те прави кифла?!
Да, неуважително е да го правиш по време на часа, проява на лош вкус, е, но не виждам нищо лошо в това да се пооправиш през междучасието... :wink:
Да се грижиш за външния си вид принципно е задължително,само че не в часовете. В междучасието ок,обаче в часовете не е кифленско ми селско :)

tItEufFf
01-18-2009, 16:30
:? Офф, кога ще проумете, че това да се грижиш за себе си, по-специално за външния си вид не те прави кифла?!
Да, неуважително е да го правиш по време на часа, проява на лош вкус, е, но не виждам нищо лошо в това да се пооправиш през междучасието... :wink:

Въпросът е "Гримирате ли се в часовете?", а не "Гримирате ли се в даскало?". (Коя ли съм аз да разяснявам на мод, ама...)
И аз често си слагам спиралка, фон-дьо-тен в междучасията особено след физическо или плуване... И няма нищо лошо. Но те стават в 5 часа за да се оправят и после в училище ощв поне 2-3 часа си оправят косите, лицата, веждите и т.н. Това не мога да го разбера. Според мен е тъпо и глупаво, но.. Щом даскалите го позволяват нека да им се качват на главата

BigFakeSmile
01-18-2009, 20:33
ами случвало се е..(те и за това даскалите мн ме обичат) даже един път фдт си слагах там щот вкъщи не ми остана време 8-)

nan4onanka
01-19-2009, 14:41
Абе гледам ги тези от моя клас и им се чудя-най-редовно се мацат с гримове в часовете. Айде да оставим това, че е неуважение към учителя и т.н, ами и от естетична гледна точка ми е грозно.Разбирам да си сложиш в междучасието дискретно червило, ама това да си слагаш фон дьо тен, да си извиваш миглите, да се лакираш, да си скубеш веждите...на мен поне ми е хем гадно, хем смешно. Та се чудя аз ли нещо не съм в крак със съвременните представи или и вие мислите като мен.Гримирате ли се в часовете? А как възприемате тази идея?Гадно ти е и смешно да се гримират,скубят вежддите и т.н в час,или по принцип?Останах с впечатлението,че май е по принцип.Да ти кажа и аз не ги разбирам такива като теб,които в 8-9-10... клас не са си изчистили веждите,та им е станала една,нито това,че наричат момичета които използват грим ''кифли''.Защото има разлика между момиче с грим(нормален) и момиче с ГРИМ(фрапантен),а някои поставят всички под общ знаменател... :? И защо да не се гримира?Да не би да ти пречат?Тя ще получи слаба оценка,не ти.А лично много пъти в моето училище много пъти учителите ни дават разтоварващи,стига да не шумим.И защо да не се гримира тогава?Много мразя такива изказвания не на място,поставящи всички под общ знаменател. :)

xXPoLiToOXx
01-19-2009, 16:54
Аз не,но имам съученичка,която никога не пуска огледалото и гланца си :? Имам чуството,че и е като болест това.. :neutral: