PDA

View Full Version : "любовта" мамата си иб*ла



a3c1M
01-15-2009, 17:59
Как да зарибя момече? Отговор -С комплименти и нежни прикаски.
Да ама не. Този проблем сигорно е познат на голяма час от мъжката аудитория:
Момиче започва да те задява не един или два пъти, ти също започваш да я харесваш, започваш да и правиш комплименти и намеци, тя усеща че я харесваш и би трябвало да отговори на твоите жестове да ама НЕ. Почва да се прави на недостъпна но ти си влюбен => не знаеш каде се намираш и почваш да и вариш след гъза да и казваш колко е хубава и колко те кефи, тя се прави че не разбира. Един ден тя ти казва:
Ти да не изпитваш нещо към мен, разкарай се.
Та познато ли ви е и защо го правят?



btw благодаря на тези които го прочетоха до края :P

suantito
01-15-2009, 18:02
Защото се надуват толкова много че не си виждат усрания гъз... Затова като се държиш като говедо тичат подир газъ ти.

StayFly
01-15-2009, 18:03
Welcome to the real world bro!

mysterious93
01-15-2009, 18:03
2 varianta

1.i tq te haresva ,no poneje nali ne trqbva da pokazvame 4e vi haresvame za da ne vi pisne i da sme interesni i e poprekalila malko :D

2.ne te haresva..dobre e znaela 4e ima6 namereniq kum neq,no prosot i e bilo priqnto s tebe dokaot ebilo bezopasno..vse pak pravil is i komplimenti edno drugo..povdiga6 i samo4uvstvieto...i posle kaot i kaje6 4e q haresva6 otkrito q sga6tva6 i trq ti kaje da ili ne..i ako n et ee haresvala s ee napravila na udarena i tva e :D

loveyo
01-15-2009, 18:05
Емии момичетата природно сме си кучки , накои по-малко , други повече. Аз избягвам да давам надежди на момчета , които не ме привличат , но има и момичета , коитоо изобщо не ги засяга... не знам и аз що е така.. :( свиквай барто :-D

BuBiTy
01-15-2009, 18:19
Просто е решила да се прави на интересна, отсвири я ако от ся се прави, като (ако) тръгнете кво следва....?

aka6a_vamp
01-15-2009, 18:27
Ама на теб правописа ти е таковал таковата...

adrenal1n
01-15-2009, 18:38
Натисни я малко повечко, в смисъл, разпитай я повече защо те е "задявала" :? Взимай Скайп-а и разпитвай :) На мен все още не ми е познат този сценарий 8-)

BigFakeSmile
01-15-2009, 18:47
Емии момичетата природно сме си кучки , накои по-малко , други повече. Аз избягвам да давам надежди на момчета , които не ме привличат , но има и момичета , коитоо изобщо не ги засяга... не знам и аз що е така.. :( свиквай барто :-D
след тва коет ми причиниха...без изобщо да ми пука карам момчетатта да лудват и да се надяват..а всъщност за нищо!не ми пука дали съм кучка или не..писнало ми е от сичко :-x :-x

MaLkaTa_LaDy
01-15-2009, 18:49
Първо се научи да пишеш! А иначе има толкова много възможности. Някои момичета ги е страх от сериозна връзка и от влюбването. От друга страна може просто да си е играла с теб, което е изключително долно. А може и да е срамежлива, един бог знае. Не мисли, че само ти си прецакания. Не винаги е лесно да кажеш край, дори и без чувства. Хората попринцип не харесват да нараняват, но това е защитна реакцие пред това да бъдат наранени. Вие момчетата пък все се изкарвате наранени! Ние никога не сме наранени... :-x :-x :-x

GameMaster
01-15-2009, 18:50
Az na takiva im vikam pikli.Ne se zanimavai s takiva.Kato vidish che nqkoq ti vurti nomera....Ayde chupkata :-D :)

soul1199
01-15-2009, 18:56
spri da i pravi6 komplimenti i moje bi 6e ti oburne vnimanie,drygiq varqnt da ne te haresva,a prosto da i haresva,4e i obru6a6 vnimanie :)

ShaLqLqLqXa
01-15-2009, 19:02
Еми това ни е в природата просто. Всички обожаваме да гледаме как ни вървят след задника. :D
Качва ни се самочувствието, чувстваме се много желани. Не виждам как може да го промениш. ;)
Приеми този факт и в бъдеще го имай в предвид.

MP
01-15-2009, 19:31
Ама на теб правописа ти е таковал таковата...

Като ще правиш забележка,поне гледай твоето мнение да е грамотно написано...

Като се правят на недостъпни,ще получат един голям *** и ще ги питам тогава...

a3c1M
01-16-2009, 10:38
Просто човек започва да си мисли че като почнеш да зарибяваш или да правиш комплименти на която и да е и тя ще се даржи като в описания от мен случай

FreeSpirit
01-16-2009, 12:28
Душице, не си попаднал на момичето за теб :)
Всяка го прави по различна причина...едни защото просто се правят на важни, други защото искат внимание(то май едно и също)трери защото са били наранявани и са изпаднали в нещо като "дай да се държим студено с всички"
Други просто решават, че е забавно да играят на "котка и мишка" това да се чувстват като Джери явно им харесва.. " ти ме гониш, ама няма да ме хванеш :D "
Ем сега не ми се мисли повече :grin: :grin: :grin:

aka6a_vamp
01-16-2009, 12:33
Ама на теб правописа ти е таковал таковата...

Като ще правиш забележка,поне гледай твоето мнение да е грамотно написано...

Като се правят на недостъпни,ще получат един голям *** и ще ги питам тогава...
тихо бе!По-грамотно е от на тоя...

a3c1M
01-16-2009, 14:37
Ама на теб правописа ти е таковал таковата...
ето това пишат "перфектните" хора когато нямат мнение по темата
демек спам :?

aka6a_vamp
01-16-2009, 15:27
Кат се научиш да пишеш,тогава ще ми зяеш!

pussycat_dolls15
01-16-2009, 15:31
Душице, не си попаднал на момичето за теб :)
Всяка го прави по различна причина...едни защото просто се правят на важни, други защото искат внимание(то май едно и също)трери защото са били наранявани и са изпаднали в нещо като "дай да се държим студено с всички"
Други просто решават, че е забавно да играят на "котка и мишка" това да се чувстват като Джери явно им харесва.. " ти ме гониш, ама няма да ме хванеш :D "
Ем сега не ми се мисли повече :grin: :grin: :grin:

a3c1M
01-16-2009, 15:49
Кат се научиш да пишеш,тогава ще ми зяеш!
като намериш думите КАТ и ЗЯЕШ в правописния речник са обади пак да говорим

Adwokat
01-16-2009, 15:51
Защото се надуват толкова много че не си виждат усрания "задни части"... Затова като се държиш като говедо тичат подир газъ ти.

+2

jghgh
01-16-2009, 15:55
Просто човек започва да си мисли че като почнеш да зарибяваш или да правиш комплименти на която и да е и тя ще се даржи като в описания от мен случай
Правилно започваш да мислиш.

ТОЧНО така е.


Бъди противоположност на Ромео и ще си най-вървежния тип, сериозно!
Показвай абсолютен непукизъм - "и с теб, и без теб ми е все тая" - всички мацки до една ще тръгнат подир теб заради скапаното им безгранично его. Просто ще луднат по теб.

Въпреки че съм иронична, това е истината по въпроса.

Никакви комплименти, рози и "Обичам те" - на лиглите, дето не знаят кво искат, от това само им порасва работата и се държат точно по описания начин.

Не бъди питомен, бъди див! Хората не се вайкат за питомното... то им е сигурно, седи си при тях и не мърда.*
Хората обичат да гонят дивото, което може и никога да не хванат... Точно заради тва то е толкова интересно и вълнуващо, че хората са готови да го преследват ужасно много време, без да са сигурни дали някога ще го уловят... Недостижимото е най-желано! Това недостижимо понякога дори ги кара да се чувстват незначителни, но все пак го предпочитат пред сигурното, което ги обсипва с комплименти и ги поставя на пиедестал...

Като прочете това забеляза ли колко се различава истината от това, което се пише в списанията? "Накарайте жената да се чувства атрактивна/интересна/значима..." Бла-бла! Трябва да е "Накрайте жената да почувства че вие сте атрактивен и значим!" ...


Хората още обичат да ги подчиняват, да ги завладяват. Хората искат да зависят от някого. (добре де, говоря за жените, но някои от нещата важат и за мъжете)

А когато някой им е подчинен го правят на 2 стотинки - това го казвам само между другото. :D "Подчиненият" никога не получава задоволително внимание - той е изтривалка, четка за егото, някой който ще свърши мръсната работа, някой който викат само когато им дотрябва. А той, "подчиненият", нали е влюбен и загубен, никога не отказва и така момичето може да го използва мноооого дълго време, докато робът се усети.

Съжалявам че малко сложно го написах, но ти схвана метафорите, нали?


*Ти се "опитомяваш" когато "легнеш" в краката на девойката, иначе казано - признаеш й чувствата си. Така си й на тепсия и тя знае че си й сигурен, не взема под внимание това което изпитваш, просто защото вече не си интересен - ти си й легнал в краката, при това доброволно.

Затова свалянето е изкуство. Трябва да има интрига! Трябва да не намекваш прекалено чувствата си, иначе това което сваляш ще те "опитоми" и ще загуби интерес към теб.

pussycat_dolls15
01-16-2009, 16:13
+2 :grin:

lud1990
01-16-2009, 16:14
Как да зарибя момече? Отговор -С комплименти и нежни прикаски.
Да ама не. Този проблем сигорно е познат на голяма час от мъжката аудитория:
Момиче започва да те задява не един или два пъти, ти също започваш да я харесваш, започваш да и правиш комплименти и намеци, тя усеща че я харесваш и би трябвало да отговори на твоите жестове да ама НЕ. Почва да се прави на недостъпна но ти си влюбен => не знаеш каде се намираш и почваш да и вариш след гъза да и казваш колко е хубава и колко те кефи, тя се прави че не разбира. Един ден тя ти казва:
Ти да не изпитваш нещо към мен, разкарай се.
Та познато ли ви е и защо го правят?




btw благодаря на тези които го прочетоха до края :P




Отговора е ясен с пари и коли.За съжаление в България е така. :o

SunFl0w3r
01-16-2009, 17:04
Abe ne si e ebala maikata lubovta prosto 6toto takova ne6to nqma :o

Ivalinka
01-16-2009, 17:09
то поведението ни така ли изглеждало отстрани :lol:

не, реално погледнато има много момичета,които се държат така,но не го осъзнават. то би трябвало да си личи :)

a3c1M
01-16-2009, 17:50
Просто човек започва да си мисли че като почнеш да зарибяваш или да правиш комплименти на която и да е и тя ще се даржи като в описания от мен случай
Правилно започваш да мислиш.

ТОЧНО така е.


Бъди противоположност на Ромео и ще си най-вървежния тип, сериозно!
Показвай абсолютен непукизъм - "и с теб, и без теб ми е все тая" - всички мацки до една ще тръгнат подир теб заради скапаното им безгранично его. Просто ще луднат по теб.

Въпреки че съм иронична, това е истината по въпроса.

Никакви комплименти, рози и "Обичам те" - на лиглите, дето не знаят кво искат, от това само им порасва работата и се държат точно по описания начин.

Не бъди питомен, бъди див! Хората не се вайкат за питомното... то им е сигурно, седи си при тях и не мърда.*
Хората обичат да гонят дивото, което може и никога да не хванат... Точно заради тва то е толкова интересно и вълнуващо, че хората са готови да го преследват ужасно много време, без да са сигурни дали някога ще го уловят... Недостижимото е най-желано! Това недостижимо понякога дори ги кара да се чувстват незначителни, но все пак го предпочитат пред сигурното, което ги обсипва с комплименти и ги поставя на пиедестал...

Като прочете това забеляза ли колко се различава истината от това, което се пише в списанията? "Накарайте жената да се чувства атрактивна/интересна/значима..." Бла-бла! Трябва да е "Накрайте жената да почувства че вие сте атрактивен и значим!" ...


Хората още обичат да ги подчиняват, да ги завладяват. Хората искат да зависят от някого. (добре де, говоря за жените, но някои от нещата важат и за мъжете)

А когато някой им е подчинен го правят на 2 стотинки - това го казвам само между другото. :D "Подчиненият" никога не получава задоволително внимание - той е изтривалка, четка за егото, някой който ще свърши мръсната работа, някой който викат само когато им дотрябва. А той, "подчиненият", нали е влюбен и загубен, никога не отказва и така момичето може да го използва мноооого дълго време, докато робът се усети.

Съжалявам че малко сложно го написах, но ти схвана метафорите, нали?


*Ти се "опитомяваш" когато "легнеш" в краката на девойката, иначе казано - признаеш й чувствата си. Така си й на тепсия и тя знае че си й сигурен, не взема под внимание това което изпитваш, просто защото вече не си интересен - ти си й легнал в краката, при това доброволно.

Затова свалянето е изкуство. Трябва да има интрига! Трябва да не намекваш прекалено чувствата си, иначе това което сваляш ще те "опитоми" и ще загуби интерес към теб.
мерси че отдели време да напишеш всичко това което като се замислиш си е абсолютно вярно

EeeBobii
01-16-2009, 18:22
Как да зарибя момече? Отговор -С комплименти и нежни прикаски.
Да ама не. Този проблем сигорно е познат на голяма час от мъжката аудитория:
Момиче започва да те задява не един или два пъти, ти също започваш да я харесваш, започваш да и правиш комплименти и намеци, тя усеща че я харесваш и би трябвало да отговори на твоите жестове да ама НЕ. Почва да се прави на недостъпна но ти си влюбен => не знаеш каде се намираш и почваш да и вариш след гъза да и казваш колко е хубава и колко те кефи, тя се прави че не разбира. Един ден тя ти казва:
Ти да не изпитваш нещо към мен, разкарай се.
Та познато ли ви е и защо го правят?



btw благодаря на тези които го прочетоха до края :P

Пробвай с мамка и на червен глист.

galu6a
01-16-2009, 18:44
абе хора разберете има много да страдате/ме докато намерите/намерим подходящия колкото и да се разочаровате любовта ще ви навести някой ден и с голямото си нахалство няма да ви напусне :-D

MaLkaTa_LaDy
01-16-2009, 18:50
Ох... Всички тези теми са толкова субективни, че повече няма на къде. Ако приемем, че всичко се изчерпва с това, което ти казваш, една голяма част от мнениета са верни, но уви - не е така. Няма как да знаеш какво му е на момичето. Не можеш да се поставиш на неговото място. Представяш случващото се през тваите очи, но повярвай ми, ако тя разкаже историята ще изглежда по съвсем различан начин. Добре, съгласта съм, че в общия случай в такава сигуация, момичето само си играе с момчето по ред причини, които вече бяха изредени в предните мнение, но има и изключения и ти няма как да знаеш дали това е едно от тях, при положение, че не знаеш тя какво мисли и какво чувства. А и няма как да разбереш. Аз лично в момента съм в такава ситуация. Не ми е приятно да наранявам, никак даже, но ако това не се случи сега, то занапред болката ще е още по-голяма. Като наранявам момчето, наранявам също толкова и себе си. Няма как да разбереш. Ние момичетата сме сложни същества, но пък ако е кучка, значи първото, което ти дойде на ум за дадената ситуация е вярно. Лесно би разбрал нейното мислене, по причина, че няма нищо сложно в него. Но ако не е кучка... :? Айде със здраве. =`)

m3talmania
01-16-2009, 18:55
"Накрайте жената да почувства че вие сте атрактивен и значим!"
Ето къде изчезнаха нормалните момчета... Отидоха да е*ат тъпите кифли и да се прават на мъжкари. http://www.cosgan.de/images/midi/traurig/a065.gif
Изключения има, но са на изчезване, защото момчетата попаднат ли веднъж на кучка и си мислят, че всички сме такива. http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/e020.gif

JahSoldier
01-16-2009, 19:01
Наранявали са ги - сега те нараняват. :)

Alabalaportokala
01-17-2009, 01:32
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=3297700&highlight=#3297700
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=147886&start=0

Поздрави !

BaiToq
01-17-2009, 07:39
Как да зарибя момече? Отговор -С комплименти и нежни прикаски.
Да ама не. Този проблем сигорно е познат на голяма час от мъжката аудитория:
Момиче започва да те задява не един или два пъти, ти също започваш да я харесваш, започваш да и правиш комплименти и намеци, тя усеща че я харесваш и би трябвало да отговори на твоите жестове да ама НЕ. Почва да се прави на недостъпна но ти си влюбен => не знаеш каде се намираш и почваш да и вариш след гъза да и казваш колко е хубава и колко те кефи, тя се прави че не разбира. Един ден тя ти казва:
Ти да не изпитваш нещо към мен, разкарай се.
Та познато ли ви е и защо го правят?



btw благодаря на тези които го прочетоха до края :P
Ем кат си балък така ше е

a3c1M
01-17-2009, 19:05
Ем кат си балък така ше е
каза човек който говори за себе си от 3 лице... 8)

holyshade
01-17-2009, 20:25
Как да зарибя момече? Отговор -С комплименти и нежни прикаски.
Да ама не. Този проблем сигорно е познат на голяма час от мъжката аудитория:
Момиче започва да те задява не един или два пъти, ти също започваш да я харесваш, започваш да и правиш комплименти и намеци, тя усеща че я харесваш и би трябвало да отговори на твоите жестове да ама НЕ. Почва да се прави на недостъпна но ти си влюбен => не знаеш каде се намираш и почваш да и вариш след гъза да и казваш колко е хубава и колко те кефи, тя се прави че не разбира. Един ден тя ти казва:
Ти да не изпитваш нещо към мен, разкарай се.
Та познато ли ви е и защо го правят?



btw благодаря на тези които го прочетоха до края :P доста ми е познато :Х:Х при мен е същата история :( ама после си казах "абе я фак офф " :Д

SkendY_F
01-18-2009, 00:10
Как да зарибиш момиче...?Та ние сме толкова различни и толкова различни неща искаме...И защо да се "прави на недосръпна..."?Може би просто се е отдала на момента!И в кое се влюби ти?От опитите й да се направи на "недостъпна" ли?А ти 'що и вървиш подир гъза? :-o Защо започваш нещо,след като ти е дала ясен знак,че не иска нищо?!
Може би наистина се прави на недостъпна,но едва ли ще се прави повече от седмица,максимум-две!
А може би наистина се е отдала само на момента...аз съм го правила и е имало много разочаровани...не се впрягайте толкова от един флитр!

П.П.Ей,автора,на колко си???!!!

fuckUall
01-18-2009, 06:50
Като за начало,можеш да станеш по-грамотен ;) !

MaLkaTa_LaDy
01-18-2009, 07:47
П.П.Ей,автора,на колко си???!!!
На 5! На колко ти изглежда? :shock:
Към автора - Като пускаш теми пъво трябва да си се замислил над това което искаш и да си обмислил вариантите и естествно, че ще има и отрицателни отзиви. Особено ако нямаш способността да пишеш грамотно. :x Спри да се опитваш да нацепваш хората, което отговарят по-агресивно на темата. Ти наистина не знаеш какво искаш, а като разбереш какво е то, тогава ще има да се учиш как да го постигнеш. :-o

a3c1M
01-18-2009, 14:43
На почти18, случката за която разказах беше преди две години, просто реших да драсна да видя какво мислят другите по въпроса, а като половината от форума пишат на маймуница не виждам смисал да преглеждам мнението си за правописни грешки или грешно уцелени клавиши, поне да има материал за такива като вас ... 8-)