PDA

View Full Version : JB В БЪЛГАРИЯ!!!!



baby_v_
01-15-2009, 18:21
Леле тфа вярно ли е? В БРАВО май така пише.Вие знаете ли нещо?

BlackaTBW
01-15-2009, 20:42
Не знаем и се надяваме да не се случи.
Иначе цяло поколение 12 годишни ще заменат тениските на ТХ с на Брадърчетата.

baby_v_
01-16-2009, 05:45
и кво лошо има?и да ти кажа малко са 12 годишните който ги харесват повечето са тийн

LittlePrincess
01-16-2009, 06:12
и кво лошо има?и да ти кажа малко са 12 годишните който ги харесват повечето са тийн

Хъх.. тийн се водят тия от 13 на горе.. това не е далече от 12 :D

jghgh
01-16-2009, 10:27
Сефте чувам група JB, обаче по- ме дразни как почнахте да осирате темата - пак се правите на големи.
Все едно ако вашата група дойде в БГ (например Bullet for my valentine) и като направите тема другите да почнат да храчат и да се изказват "отвисоко" : D

Ами гадно е така, особено когато си говорим за музика - нещо което ти е близо до сърцето и те влече.

Не бъдете подтисници!




вечния протест съм аз.. ама трябва да се научите на снизходителност и толерантност ^^

ArcticMonkey
01-16-2009, 10:30
JB?

b0Nb0n
01-16-2009, 10:31
gledam az jb v bulgariq i si vikam a to tva uiiski si go ima dosta vreme kak taka v bulgariq pak to za kvo stava na vapros :D

BlackaTBW
01-16-2009, 11:19
jghgh официално се извинявам, че съм "осрала" темата.

Не съм чула дали Джонъс Брадърс ще идват. Ако чуя, ще дойда и ще го напиша. Няма нищо лошо в това да ги харесвате. Сега не ме изяждайте, благодаря.

Не всяко отрицателно мнение е заяждане. Отрицателното мнение е мнение като всяко друго, само че това те прави лош и гаден в очите на другите. Което е доста нетолерантно също.

Buhtaaa
01-16-2009, 14:10
gledam az jb v bulgariq i si vikam a to tva uiiski si go ima dosta vreme kak taka v bulgariq pak to za kvo stava na vapros :D


1+ хах

викам нали мина партито на JB кви се говорят пак :?

jghgh
01-16-2009, 15:04
Блека, никой не е говорил конкретно за теб, ама как да не е заяждане че само лапета ги слушали, че по-добре да не идват...
То и аз не ги харесвам, щото не ги зная, а ако изглеждат ксто ТХ най-вероятно ще съм предубедена, ама нямаше чак така да говоря.

Не си осрала темата, но това можеше да се случи ако се продължаваше така.
Някоя си там пише, че само лапета слушат въпросните JB, отговаря й се нещо друго, тя му отговаря, после някой хипер мега гига тру се намесва с коментар ":lol:" или "уу, шибано и смърди" и.. сещаш се. Обикновено така стават нещата, ако не се спрат в зародиш, затва се обадих в темата (пак) да хокам... Сигурно ставам много досадна.

Мда, свобода на словото... не мисля че я нарушавам като ви критикувам да си изказвате свободното мнение по-малко грубо - изключително неприятно ми е да чета теми само с храна и негативизъм, където авторите си защитават своето (колкото и тъпо да е то, ако въобще има някой по-висш да определя кое е тъпо at all?), а другите хранят иии.. не знам, дразни ме.


Както и да е. Ако не ме разбирате ще ви разбера! 8-) Т.е. аз ви разбирам! Може пък да имам твърде идеалистични разбирания и стремежи за човешките отношения, но това е друг въпрос.

Казах каквото имах, мисля че приключихме подобаващо без некултурни спорове и пристрастия.

b0Nb0n
01-16-2009, 15:11
uuuuulaaaaaaaaullllllll opredeleno ne si v 4as 6emet :razz: 8-)

baby_v_
01-16-2009, 15:31
JB?
еми да JB означава Jonas Brothers

BlackaTBW
01-16-2009, 15:31
Като го кажа няма да я спра да го слуша.
Тъпо е за мен. За другите нека не бъде. Навярно много мой любими неща са тъпи за други. Това нито пречи тези "други" да се изказват по въпроса, нито аз спирам да ги харесвам. Всичко е на основа великото правило във вселената: лично мнение ;)
И аз не съм фенка на некултурните спорове, затова с мен не очаквай да имаш такива :Р
Хайде преставам да пиша и аз в темата, за да не спамя, а и спора (ако може да се нарече такъв) приключи.

DJEB
01-16-2009, 15:51
ше дойдат като станат на 60 8-)

AutumnTears
01-17-2009, 12:05
po dobre jb ako otkolkoto Tokioto :lol: