PDA

View Full Version : Д-р Тийн



bebety007
01-15-2009, 18:36
Така..насочиха ме да напиша темата тук.Искам да попитам до корлко време отговаря Д-р Тийн ?

5StaR
01-15-2009, 18:41
ot 1 chas do bezkrainost..

machoka
01-15-2009, 18:49
Различно.

ПРатила си писмо и не си получила отговор ли?

HipHopBlond
01-16-2009, 19:02
Аз пък се чудя дали наистина седи някакъв разбирач на тинейджърските проблеми, някой наркоман, който само се смее на това, което пишем или просто е направен бот, който да отговаря по ключови думи, защото определено се колебая между тия 3-те :( :-o

Lucho
01-16-2009, 19:23
Аз пък се чудя дали наистина седи някакъв разбирач на тинейджърските проблеми, някой наркоман, който само се смее на това, което пишем или просто е направен бот, който да отговаря по ключови думи, защото определено се колебая между тия 3-те :( :-oНапротив,ти си идиот ;)
Там стои човек,който отговаря на въпросите,компетентен,даже се говореше по едно време че май и "мед. сестри" вече си има доктора...абе общо взето досега все ми е отговарял... :)

woshataa
01-16-2009, 19:35
да бе ..
веднъж му казах че имам любовен проблем с котката и той ми отговори че трябва да продължа напред 8-)

machoka
01-18-2009, 18:21
да бе ..
веднъж му казах че имам любовен проблем с котката и той ми отговори че трябва да продължа напред 8-)

Ако пишеш глуповати въпроси и се подиграваш с услугата, не очаквай нещо различно в замяна.

Др. Тийн не е нито наркоман, нито бот, а медицинско лице или дипломиран психолог.

woshataa
01-18-2009, 19:55
да бе ..
веднъж му казах че имам любовен проблем с котката и той ми отговори че трябва да продължа напред 8-)

Ако пишеш глуповати въпроси и се подиграваш с услугата, не очаквай нещо различно в замяна.

Др. Тийн не е нито наркоман, нито бот, а медицинско лице или дипломиран психолог. :lol: :lol: :lol: abe qq :lol:

Carlos
01-25-2009, 21:18
да бе ..
веднъж му казах че имам любовен проблем с котката и той ми отговори че трябва да продължа напред 8-)

Ако пишеш глуповати въпроси и се подиграваш с услугата, не очаквай нещо различно в замяна.

Др. Тийн не е нито наркоман, нито бот, а медицинско лице или дипломиран психолог.
Двама ли са?

woshataa
01-26-2009, 14:29
да бе ..
веднъж му казах че имам любовен проблем с котката и той ми отговори че трябва да продължа напред 8-)

Ако пишеш глуповати въпроси и се подиграваш с услугата, не очаквай нещо различно в замяна.

Др. Тийн не е нито наркоман, нито бот, а медицинско лице или дипломиран психолог.
Двама ли са?с раздвоение на личността :razz:

NaskoKaulitz
01-26-2009, 14:57
Понякога наистина дава доста смислени и конкретни отговори на поставен проблем :) Така че както каза мачока "ако въпросите са ви глупави, ще получите глупави отговори"

momchence_89
01-28-2009, 16:08
бях си легнал и изведнъж ми мина нещо през ума..... кой е този лекар който цял ден ще следи какво му пишат някакви деца а няма да си гледа работата или да кажем като се прибере ги поглежда хмммммм ако е така той сигурно не спи :grin: Др. Тийн или ще е някой от админите ама се съмнявам и те да седнат да четат глупости или ще е някой не нормалник който наистина е мн зарибен по форума и за всеки въпрос се рови из нета ..... Ако не е така кой е Др. Тийн

ira90
02-01-2009, 19:49
az mu pisha 3ti put i ne sym polu4ila otgowor na nito edno ;( ama e interesno kato nqq kfo da prawish da chetesh "izpowedaniqta" na naborite :lol:

И аз му пиша вече два пъти и отговор не получавам .... незнам , защо ???

ira90
02-02-2009, 20:25
Моля ви , помогнете ми :( :( :( :(

machoka
02-02-2009, 21:28
Които не сте получили отговор ми напишете на коя дата сте му писали и кой e-mail сте оставили за връзка и ще се погрижа да получите отговор.

Др. тийн е услуга, която се обгрижва бавно, тъй като месечно се получват хиляди запитвания, отговоите стават отзад напред като дати и за това понякога закъсняват, когато има мого голям проявен интерес. Хората, които биват 'др. тийн' са различни, но не забравяйте че това е само една услуга - ако имате медицински проблем - посетете ЛЕКАР.

Пожелавам приятна вечер.