PDA

View Full Version : Сексуални Фантазии



hypnose
01-15-2009, 20:57
Често хората си мечтаят докато са под душа половинката им да влезе при тях иненадващо..двамата да се възбудят от вида и допира на голите си тела и да започнат да правят страстно любов..прави..на тоалетната чиния..или където и да било :)
Какви са вашите фантазии? И мислите ли си за неща,който ви се струват извратени?

SkendY_F
01-15-2009, 21:23
Ами да!Мечтая си за това!И се надявам скоро това да стане!
Иначе голяма мераклийка съм да правим див секс на касата в магазина до нас!Не знам защо! :lol: Мисля за извратени неща,но ми дай ти дефиниция за "нещо извратено"!Всеки го разбира различно!

x3eme
01-15-2009, 21:24
имам сексуални фантазии но определено не мога да ги напиша тук :-D

SkendY_F
01-15-2009, 21:27
имам сексуални фантазии но определено не мога да ги напиша тук :-D
Ех...ти пък!Сподели де... :P

x3eme
01-15-2009, 21:28
то не са точно фантазии но не мога да ги споделя не ме ракай такива неща 8-)

ViolentSaint
01-15-2009, 21:29
имам сексуални фантазии но определено не мога да ги напиша тук :-D

+1 мойте фантазий са си за мен

A_Loving_Girl
01-15-2009, 21:38
Не ме бива по писането на фантазии...повече ме бива да ги изпълнявам 8-)

SkendY_F
01-15-2009, 22:07
:-o 8-) И що да не можеш да ги споделиш?!Аз нямам проблем да говоря за това,което искам!К'во срамно има?!
Както и да е,де!Ти си решаваш ;) :)

Adwokat
01-15-2009, 22:27
Не ме бива по писането на фантазии...повече ме бива да ги изпълнявам 8-)

Emi dai da ti pomognem vuv nqkoi tvoq fantaziq 8-)

A_Loving_Girl
01-15-2009, 22:30
Не ме бива по писането на фантазии...повече ме бива да ги изпълнявам 8-)

Emi dai da ti pomognem vuv nqkoi tvoq fantaziq 8-)

И как ще ми помогнеш ,ще дойдеш я осъществиш ли....аз неща тебе.... :P

MiracleMaker
01-15-2009, 22:42
ouu ne se naduvai xaxaax



BDSM ;)

kaloian1992
01-15-2009, 22:49
avtora golqm fantazior :D :D :D :D

fashion4etyy
01-16-2009, 04:32
Ами Мойта фантазия е да праавя сескс с ученичка :oops: :oops: :oops: т.е с момиче в училище :-D
но не в тоалетните.. а в някоя стая..или в коридора но да няма никой да сме само двама в училище.например след втората смяна като всички излизат..и да е леко тъмно навън :oops: :oops: :oops:

mmKamm
01-16-2009, 18:08
ооо аз много желая да правя секс на масата за тенис в даскало....от кога искам....но май няма как да стане...бих пробвала и съблекалните, но...с някой по-подходящ от този с когото имах тази възможност :)

xplay
01-16-2009, 18:19
Аз искам да е с човека, но когото държа и обичам най-много, защото така е най-приятно и ефекта е по-голям. Искам да го заключа на легло с белезници, да го съблека бавно, да ге целувам по цялото тяло, да си играя със сетивата му... Но не бих отказала да си сменим ролите! :smt003 :smt008 :P

galu6a
01-16-2009, 18:20
и аз имам сексуални фантазии ,но те са само мой :-D :-D :-D :lol: :-D

Hilary_
01-16-2009, 20:17
и аз имам доста фантазии... нямам някакви ограничения (естествено в рамикте на моите виждания... :-D ) ... само трябва да е задължително с някой който държи на мен и аз на него... с някой който обичам...защото е най-сладко!!! :P Иначе фантазии много... няма време да се осъществяват... :wink:

palavka89
01-26-2009, 04:41
И аз имам ама малко ме е срам да споделя

hypnose
01-26-2009, 17:58
Всеки си има своите фантазии ясно. Поздравявам тези, които са имали смелостта да ги превърнат в реалност..или поне възнамеряват:) Но някои фантазии губят смисъла си ако не си останат такива :P

sKa73r4o93
01-26-2009, 18:06
Ем ако сте гледали някоя част от Мy First Sex Teacher, то моята фантазия е подобна :-D . Учителката ни по история е на 26 години супер пу*ка и мноо пъти съм си фантазирал как след часа тя ми казва да остана, заключва вратата и почва да ми ''духа''... :-D След тва се е*еме яко и и се изпразвам в устата... :shock: :-D

sKa73r4o93
01-26-2009, 18:10
Ааааа един фр преди имаше фантазия как учителката му по физика, която г/д ставаше ама не беше 1ва хубост, го завързва за 1 стол след часовете и започва да го плюе :grin: :grin:

GerYy
01-27-2009, 18:17
Аз искам да е с човека, но когото държа и обичам най-много, защото така е най-приятно и ефекта е по-голям. Искам да го заключа на легло с белезници, да го съблека бавно, да ге целувам по цялото тяло, да си играя със сетивата му... Но не бих отказала да си сменим ролите! :smt003 :smt008 :P

ANTIHUMAN
01-27-2009, 18:53
Аз искам да е с човека, но когото държа и обичам най-много, защото така е най-приятно и ефекта е по-голям. Искам да го заключа на легло с белезници, да го съблека бавно, да ге целувам по цялото тяло, да си играя със сетивата му... Но не бих отказала да си сменим ролите! :smt003 :smt008 :P

Maleee! :oops: :oops: :oops:

Moite fantazii sa obiknoveni na leglo i t.n. 4udnoto e 4e e s 4ovek ot moq pol! :lol: Kwo fantaziram si pyk! :-P :lol: Da si imam i fantaziqta :x !

Biseksualen sym, no kakwo zna4i izvratena fantaziq? Za men izvrateno e da powry6ta6 i t.n. vyrhu partiura si i hardcore sex. Za men tezi sa otvratitelni ina4e vsi4ko drugo e v granicite na normalnoto! ;)

Iskam s edna moq syu4eni4ka da napravq edna prostotiq v direktorskiq kabinet, ama fantazii . . . samo fantazii . . . :)

nikemilov
01-27-2009, 20:20
2 момичета да му духат... Всъщност като се замисля имах предложение, но нямах възможност да отида. Та така, за други не се сещам сега. :)

SiSsKkAa
01-27-2009, 20:28
искам приятеля ми да ме изнасили хах :grin:

nefchi_bs
01-28-2009, 03:17
искам приятеля ми да ме изнасили хах :grin:

Що за желание само :shock: :-D

palavka89
01-28-2009, 03:53
Az si mechtaja da me chuka negyr,kakto i za sex s dve momcheta,no edovrenno,moje i s poveche momcheta...mechtaja za sex protiv voliata mi da me iznasiliat
Често хората си мечтаят докато са под душа половинката им да влезе при тях иненадващо..двамата да се възбудят от вида и допира на голите си тела и да започнат да правят страстно любов..прави..на тоалетната чиния..или където и да било :)
Какви са вашите фантазии? И мислите ли си за неща,който ви се струват извратени?

nikemilov
01-28-2009, 20:06
Защо си мечтаете да ви изнасилят, тва ми е много чудно? Едва ли ще е много възбуждащ секса насила, примерно някой циганин или пияница на улицата да ви изнасили... ама че мечти. :-D

CuteBaby
01-28-2009, 22:04
Ами доста фантазии съм осъществила..последната осъществена беше тази вечер :oops: Но все пак имам една,която много ми се иска да превърна в реалност,но все още не съм се навила -> тройка - аз и две момчета :oops:

xplay
01-29-2009, 07:10
Ами доста фантазии съм осъществила..последната осъществена беше тази вечер :oops: Но все пак имам една,която много ми се иска да превърна в реалност,но все още не съм се навила -> тройка - аз и две момчета :oops:

Това е добра идея, но гаджето ти ще се съгласи ли? :D

woo
01-29-2009, 12:02
Защо си мечтаете да ви изнасилят, тва ми е много чудно? Едва ли ще е много възбуждащ секса насила, примерно някой циганин или пияница на улицата да ви изнасили... ама че мечти. :-D

според мен се няма тфа в предвид .. да те срещне някой и да те изнасили наистина е гадно , а това е ... друго .. накратко казано да се държат по грубо /в допустимите норми/ и да има власт над тебе.. нещо като груб секс .. поне аз така го разбирам ...

SiSsKkAa
01-29-2009, 12:03
казах приятеля ми да ме изнасили не някой непознат има разлика

CuteBaby
01-29-2009, 12:06
Ами доста фантазии съм осъществила..последната осъществена беше тази вечер :oops: Но все пак имам една,която много ми се иска да превърна в реалност,но все още не съм се навила -> тройка - аз и две момчета :oops:

Това е добра идея, но гаджето ти ще се съгласи ли? :D
Ами аз съм му казвала така уж да бъзик и той казва,че е съгласен,но ако му заявя че наистина искам да го направим незнам.. :oops:

sKa73r4o93
01-29-2009, 14:27
казах приятеля ми да ме изнасили не някой непознат има разликаhaha

bqsna_teenagerka
01-29-2009, 15:43
Ах с моето развинтено въображение...имам такива фантазии...благодарение на които ще правя страхотен секс :) Аз имам прекалено много..не мога да напиша всички. А и важен е човека..в смисъл има си и човек с когото ако тръгна да ги изпълнявам..ще съм в егати екстаза о.О