PDA

View Full Version : Припадане



JanIt0
01-16-2009, 07:12
Здравейте. Не знам как да започна темата, има нещо, което ме притеснява. Вчера докато бях на училище една приятелка ми изви ръката леко- ние така се бием :D и като ме пусна ми стана лошо и съм припаднала, гърчела съм се около 6 секунди и после си стъпих на краката, осъзнах се. Дали това е нещо сериозно? Посъветваха ме да отида на лекар, но не мога. Не зная какво да кажа на нашите, доста ще е неудобно да започна да разказвам как сме се лигавили и като ми е извила ръката- което не беше силно, съм припаднала. Нашите сигурно ще започнат да ми четат конско... Затова се обърнах към вас докато реша как да им кажа.
ПП. Припадам за втори път, първия път беше в банята,бях си ударила лакатя в стената без да искам.

traka
01-16-2009, 07:29
Що пък да ти се карат вашите... да не си се сбила в 1-ви клас в голямото междучасие. Стига сте мислили по този тъп начин, че родителите само чакат тъпи издънки. Мисля че бая ще се разтревожат от припадък, независимо от какво е предизвикан. Отивай на лекар, не съм такъв, но си мисля че нещо не ти е добре с вестибуларния апарат. Не е шега и не си мисли, че вашите са пълни кретени и няма да те разберат, не се шегувай със здравето си.

JanIt0
01-16-2009, 14:48
Благодаря, казах на родителите си и скоро ще ме заведат на изследвания. Баба каза, че било от стоенето на компютъра... :D :D

m3talmania
01-16-2009, 14:55
Е караха ли ти се?
Аз отдавна установих, че се радват, ако кажа нещо - било то добро или лошо. http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a035.gif

JanIt0
01-16-2009, 18:12
Кой се радва, родителите си ли имаш предвид? Сри, албански реотан съм :D Ами не ми се караха, но ми беше трудно докато им кажа. Като припаднах не мога да обясня точно какво стана, но сякаш бълнувах, и като съм се гърчела имах чувството, че някой ме дърпа за краката пък аз го ритам :razz: :shock: И като се осъзнах бях заклещена под чина, чак смешно ми става :D

linkity
01-16-2009, 19:37
На теб може и да ти е смешно ама ако е нещо по - сериозно (недай си боже) няма да ти е до смях :wink:

traka
01-17-2009, 08:11
Ех тия баби, все техниката им пречи и им е причинител на всичко лошо свързано със здравето.

Браво че си споделила с тях, спокойно ще се оправиш :)

JanIt0
01-17-2009, 09:29
Благодаря traka, това за бабите е напълно вярно :-x Все измислят нещо :D . Иначе за коментара на предния потребител исках да кажа, че аз съм си такава, винаги се шегувам (съгласна съм, че не трябва да се шегувам със здравето си и го приемам на сериозно, сега като ще ми направят изследвания съм по-спокойна).