PDA

View Full Version : Как се чуствате и как реагирате когато вашите приятели който



BoCupycake
01-16-2009, 09:37
Пообърках заглавието на темата исках да напиша коИто ... ма се тая ай... :D

Предполагам всеки от вас в комапнията си от приятели има такива които са двойка(гаджета).Имало ли е случай в които те да се скарат пред вас и да започнат да си крещят по най гадния начин и то за глупост...как реагирате,как се чуствате?


Ето например вчера останах без думи ...попринцип те си се джавкат за глупости,но вчера....как се разкрещяха,всички зяпнаха към нашата маса,а аз се почуствах гадно,защото и двамата са ми приятели и не мога да защитя само единия...а те се скараха...ей така за нищо... :shock:
Незнам дали ме разбирате какво искам да кажа...просто за първи път седях безучастна и не знаех какво да кажа...(да добавя само,че преди момичето не я обичах много,а сега и тя ми стана приятелка...и за т'ва абе ... много объркано написах ама се надявам да сте ме разбрали) :-o

Il_cavaliere_del_male
01-16-2009, 10:00
Е по принцип се е случвало, но не можеш да се обаждаш и да им се месиш в работите... как се чувствам - тъпо, как реагирам - не реагирам.. тва е... няма какво да кажеш, можеш да искам много да им помогнеш, но не мислиш ли, че ако някой ти се натрапва на теб, би ти било приятно..?

girl_in_black
01-16-2009, 10:44
В такава ситуация най-добре си мълчи.

it_ends_tonight_
01-16-2009, 11:00
Имаме си, ама те по цял ден се гонят и гъделичкат и не съм ги виждала никога да се карат. Ако се скарат аз сигурно ще се залея от смях.

linkity
01-16-2009, 11:36
И на мен ми се е случвало ама си мълча щот веднъж се обадих и момчето ми вика "това не е твой проблем"! :x

AFT
01-16-2009, 12:13
Не им се бъркам. (:

Nail
01-16-2009, 21:59
Не съм ги чувала да крещят Само са повишавали тон леко. Успокоявам по-ядосания и работата потръгва...

Civilizationruller
01-17-2009, 01:00
земам си малко чипс и се наслаждавам на филма.. ( по принцип лафа е с пуканки ама не ми харесват и затова ям чипс ) наистина :)