PDA

View Full Version : проблем



RAWRRR
01-16-2009, 12:34
Наскоро се сблъсках с една много интересна черта у един да го наречем много цветущ индивид,а именно това да говорим глупости и какви ли не щуротии за нещо или някой,само за да се направим на интересни?

Каква е тая жажда да злорадстваме зад гърба на някого,да говорим лъжи,които дажа звучат нелепо,за да се изкараме по-добри в очите на някой?

Каква е въобще тази измислена форма на избиване на комплексите?

Проблемът ми е,че не знам как да постъпя-спокоен разговор с инициатора,да отвърна със същото долно нещо или няколко шамара?

hardball
01-16-2009, 12:37
Ако не се бъркам за случая разговорът просто е губене на време, да отвърнеш със същото принципно в случая е малко долно, обаче зъб за зъб, както се казва.
Аз лично бих се спряла на шамарите, ама на тебе не ти го препоръчвам, честно казано :/

Та май второто най- логично ми се вижда :/

b0Nb0n
01-16-2009, 12:45
da go vyrne6 sys sy6toto ne e nai dobroto re6enie stava6 kat nego probvai s razgovor ako ne stane 6amariiiiii :D

bulgarche
01-16-2009, 12:50
Просто не вземай участие в подобни разговори.
А какво лошо има да си говорите глупости, при положениече е пределно ясна несериозността им.

hardball
01-16-2009, 12:53
Шшш, не четеш подробно, случаят не е да се нареждат една друга и да им е ясно за какво иде реч, а за разпространяване на кофти слухове зад гърба на другия.
Дето казваше един приятел "когато нямаш какво да кажеш на някой дето харесваш за да му вземеш вниманието, почваш да клюкариш по чужд адрес" :D
Аз преди година и половина бих я посъветвала да не обръща внимание, защото подобни комплекси са достатъчно наказание, сега директно бих отвъртяла шамарите :)

Jesus
01-16-2009, 12:58
Намекни тактично че не ти се води такъв разгоров или го прати на майната си :D

RAWRRR
01-16-2009, 12:59
Просто не вземай участие в подобни разговори.
А какво лошо има да си говорите глупости, при положениече е пределно ясна несериозността им.

Не бе
За мен са говорени глупости в мое отсъствие.
Най-лошото е че са говорени на човек,който най-малкото трябва да ги слуша.Освен на него,са говорени и на други мои познати.Тоест масова практика е.Точно затова ми е прикипяло супер много.

BlackaTBW
01-16-2009, 13:08
Не бива да обръщаш внимание на такива индивиди. Жалко, някои хора живеят, за да създават и разпространяват клюки. Прави им истинско удоволствие да завързват интриги, да лъжат хората за чужда сметка, а след това обширно да го разнищват с приятелките си. Знам го, защото съм ставала прекалено много пъти свидетел на такива неща. И отстрани изглежда грозно.
Всъщност това говори лошо само за човека, който го е казал, не за теб. Ако ти и най-близките ти знаете, че не е вярно, тогава такива злобни приказки не трябва да ти правят впечатление кой знае колко. Виж, щом е говорено против теб на човек, който не е трябвало да го чува... или някой умишлено е решил да ти прави мръсно или просто да се доказва с неосъзнати похвати. Поговори с този човек, на когото са говорили и му кажи каквото трябва.
И няма смисъл да си тровиш нервите в момента, хора всякакви, нали знаеш.

fre3styl3
01-16-2009, 13:15
Просто скъсай всякакви контакти с въпросния човек. Остави го да си говори каквото си иска, като види, че не му се впечатляваш и не обръщаш внимание, рано или късно ще спре. Прави го с цел да те дразни, колкото повече се впрягаш, толкова повече ще продължава, а когато просто му теглиш една майна и си живееш все едно за теб този човек не съществува ще видиш, че всичко ще се оправи :)
Ако хората, на които е разправял глупостите, са му повярвали- за тях си е! Техен избор.. ДА НЕ ТИ ПУКА, все пак не живееш за всеобщото мнение, нали? :)

RAWRRR
01-16-2009, 13:22
Просто скъсай всякакви контакти с въпросния човек. Остави го да си говори каквото си иска, като види, че не му се впечатляваш и не обръщаш внимание, рано или късно ще спре. Прави го с цел да те дразни, колкото повече се впрягаш, толкова повече ще продължава, а когато просто му теглиш една майна и си живееш все едно за теб този човек не съществува ще видиш, че всичко ще се оправи :)
Ако хората, на които е разправял глупостите, са му повярвали- за тях си е! Техен избор.. ДА НЕ ТИ ПУКА, все пак не живееш за всеобщото мнение, нали? :)


Дам,права си,но не става въпрос за това.
Човекът,който много си отваря устата не иска да ме дразни,всъщност никога не е имал смелостта да ми ги каже тези неща в лицето,най-малкото защото знае че не са истина и че ще го озаря с усмивка.
Прави го за да изкара себе си по-велик/а в очите на хората,на които ги приказва.А и не мога да скъсам всички отношения с него/нея,защото не зависи от мен.

Riot
01-16-2009, 13:32
Шамар, тупаник, счупен нос