PDA

View Full Version : Моля помогнете,за първи път ми се случва.....



Alabala16
01-16-2009, 12:31
днес се скарах отново с приятеля си
и този път може да се каже че изпаднах в криза..
за секунди всичко пред мен беше пречерняло ,стана ми лошо
повръщаше ми се ... треперех и едва дишах........
моля ви кажете... дали има някви хапчета.... и дали ще мога да ги вземам....... понеже съм само на 16 ...... ;( мога ли да ги закупя без родителите ми да разберат...............
.:smt022 .. и ако се повтори какво да правя.... :smt022 :smt022 :smt022 :smt022

traka
01-16-2009, 12:35
Дишай в торбичка като по филмите. Стреснала си се нищо повече. Къде отиде на хапчета. Имам чувството, че и за най-малкото търсите с ква химия да се тъпчете. Изпаднала си в шок, нито е ненормално, нито пък си застрахована от повторната му поява. Имала си пристъп на паника както го казват по филмите и за това така си се почувствала и не ти е пребледняло, а ти е пречерняло ...

Nitroglycerin
01-16-2009, 13:37
Паднало ти е кръвното голям праз не се умира спокойно.Ти да не си на 40 с разбита нервна система,че искаш антидепресанти.

linkity
01-16-2009, 19:41
На една приятелка и беше станало така :) Нищо сериозно не е и не се взимат абсолютно никакви медикаменти :)

PoLiToOo
01-16-2009, 23:29
давай го по-спокойно

shell
01-17-2009, 18:43
Първо си поеми няколко пъти дълбоко въздух :wink: Направи си чай,вземи си горещ душ или вана,почети книга или списание,хапни шоколад(без да прекаляваш :D )Мисля,че това ще ти помогне и е по-добре да ен започваш с някакви хапчета,защото както каза си само на 16.

miloto_girl_4e
01-17-2009, 20:15
Няма смисъл да се тъпчеш с медикаменти..
Ядосала си се, паднало ти е кръвното - това е
На доста хора се случва, когато наистина се ядосат или напрежението им дойде в повече :!:
Просто се старай да не се впрягаш много и да си по спокойна като цяло :!: