PDA

View Full Version : Кръговрат



SunFl0w3r
01-16-2009, 14:16
Абе не знам за вас,но аз съм забелязала,че сякаш винаги става едно и също - еди кой си харесва някой,но той пък е влюбен в трети,който разбира се не отговаря на чувствата му.Изобщо,защо винаги се получава така,че не побръщаме внимание на хората,които наистина ни обичат,а предпочитаме да тичаме след някой,който никога няма да ни забележи?Странно,и.....доста несправедливо.

myNameIsImmortal
01-16-2009, 14:19
Еми да, понякога наистина не осъзнавате, че точно тези към които се държите по-хладно, тези, които правят всички за да се докажат пред вас и да покажат, че наистина са сериозни и че искат една прекрасна връзка.. точно тях понякога ги пренебрегвате..
Не винаги е така, но когато се получи описаната от теб ситуация наистина става бая гадно..

galu6a
01-16-2009, 14:21
това са препиядствията докато не стигнеш до любовта на живоата си :)

aka6a_vamp
01-16-2009, 14:24
не се вкарвай в неекви сапунки бе братле!

Kostadin_682
01-16-2009, 17:12
това са препиядствията докато не стигнеш до любовта на живоата си :)
+1

ivcheto0o
01-16-2009, 18:41
nai silno jelae6 tova koeto ne moje6 da ima6 ;)

bebchence
01-16-2009, 18:50
Такъв е живота, просто ни трябва време за да го разберем но понякога разбираме твърде късно кой наистина ни обича :-|

Axe_vs_Sword
01-16-2009, 19:24
Хм, какъв е проблема втория/втората да бъде приятел/ка с първия/първата, докато не се изравнят чувствата :-)?

JahSoldier
01-16-2009, 19:29
Хм, какъв е проблема втория/втората да бъде приятел/ка с първия/първата, докато не се изравнят чувствата :-)?

Чувствата не се " изравняват " Или ги има, или не. Другото е докато момчето се усети, че момичето може да му бъде полезно с нещо. :)

Axe_vs_Sword
01-16-2009, 19:33
Хм, какъв е проблема втория/втората да бъде приятел/ка с първия/първата, докато не се изравнят чувствата :-)?

Чувствата не се " изравняват " Или ги има, или не. Другото е докато момчето се усети, че момичето може да му бъде полезно с нещо. :)ок, сори, че дрънкам глупости :-o

BuBiTy
01-16-2009, 19:42
Просто такъв е живота....но малцина са щастливците, чиито избор е този които ги обича :-)

_mimi7y_
01-16-2009, 20:14
Абе не знам за вас,но аз съм забелязала,че сякаш винаги става едно и също - еди кой си харесва някой,но той пък е влюбен в трети,който разбира се не отговаря на чувствата му.Изобщо,защо винаги се получава така,че не побръщаме внимание на хората,които наистина ни обичат,а предпочитаме да тичаме след някой,който никога няма да ни забележи?Странно,и.....доста несправедливо.
в момента аз съм така .. едно момче ме харесва но аз не го харесвам а харесвам друг който пък не ме харесва 8-) ... смешна история
а на въпроса ти ще отговоря така : не обръщаме внимание на хората които ни обичат защото те не ни интересуват .. кой би отишъл при този който не обича защото няма шанс с този който обича .. сега всички ще кажат : аз.. само тези които вмомента са в такова положение могат да отговорят правилно на въпроса ми чийто отговор е никой.. не можеш да загърбиш чувствата си просто така ..

NaNa_SladuRana
01-16-2009, 21:44
Защото човек винаги се надценява,но не забравя да подцени другите