PDA

View Full Version : НВД+Упражнения



shalqlqq
01-16-2009, 15:37
Здравейте,висока съм 166см и тежа 49-50кг.През последната година опитах доста диети,защото искам да сваля 4-5кг,но диетите бяха или без резултат или след гладуване(само така успявах да сваля) си връщах кг :( .И така реших да се постегна и преди няколко дни си изтеглих упражненията на Синди Крауфорд и Sleam and sleek на списание Self,пробвах и тае-бо и ми хареса много (това на Били Бланкс).И смятам да правя тези на Синди 3-4 пъти в седмицата,а също и Sleam and sleek(и тае бо ,ако ми остане време и желание,но него по-скро за удоволствие).Та въпросните упражнения реших да ги съчетая с диета и понеже искам да си задържа кг,ако въобще успея да сваля с тази диета избрах НВД ии те май са някакви разновидности ли ...знам ли ....аз четох за ВМ-НВД.Обаче несхванах много разбрах,че трябва да се яде месо,яйца,но несхванах може ли мляко и да се приемат плодове.Абе тъмна Индия ми е тази диета.Ако може някой да ми я обясни ще съм му много благодарна.И да питам смятате ли,че ще успея да сваля тези заведни 4-5кг и да се постегна за месец-два?Мерси предварително :)

Dundy
01-16-2009, 17:08
ми всъщност тряа да си откачена да свалиш още 5 кила,понеже ще заприличаш на скелет най-вероятно.Съветвам те да не се и опитваш да отслабваш.Не трябва да се превръща в мания

shalqlqq
01-16-2009, 19:37
Е то не ми е толкова за свалянето,колкото за стягането+това не съм вманиечена.И сега четох за тази дитета и май ще си се върна към стария режим-плодове,яйца за закуска и пилешко месце нетлъсто ест.Иии любимото ми-Активиа :smt049 :smt051 .Обачее упражненията си остават,ще се постарая да бъда упорита(нещо неприсъщо за мен) и да не се отказвам :] А и 1 въпрос упражненията преди или след вечеря(обикновенно ги правя вечер,само тогава имам време) е по-добре да се правят,защото ми става направо лошо,като ги правя малко след като съм яла....

evi_vd
01-16-2009, 19:40
е защо бре.. добре са ти килограмите,само гледай да се храниш блансирано (повече плодове и яж черен хляб(ръжен, пълнозърнест)вместо бял , прави упажнения и всичко ще е на ред :) )

shalqlqq
01-16-2009, 20:56
Ооо на мен хляба не ми е проблем аз не съм яла от мнооого време :)

evi_vd
01-16-2009, 21:19
Ооо на мен хляба не ми е проблем аз не съм яла от мнооого време :)
на мен хляба ми е най-големия проблем.. ям страшно много от него :(
между другото не е полезно изобщо да не ядеш хляб, поне по 1-2 филийки на ден, особено ако е черен не вярвам да ти се отрази на килцата :)

gree_girl
01-16-2009, 21:26
Мисля, че килограмите са ти добре. Не бива да отслабваш повече, защото е грозно кльощаво момиче. А относно стягането, сваляне на киограми не ти е необходимо. Като си правиш необходимите упражнения то мускулите се стягат. :)