PDA

View Full Version : Моля помогнете!



mmmenk
01-16-2009, 15:52
Здравейте!Имам малък проблем с акнето.Нямам много,но при вкусването на шоколад,кола,ядки и някои по-мазни храни ми излиза по някоя пъпчица!Цялото ми лице не е обринато като на други,но все пак ми е некомфортно да се покажа без фон-дьо тен,а не мога вечно да се мажа с такива неща!Например на плажа или когато спа у приятеля ми!Моля кажете ми как се борите с акнето!Дайте ми съвет! :(

3oPuTy
01-16-2009, 15:55
Щом знаеш,от какво ти излиза акнето ... просто не го консумирай ;)

Armeika
01-16-2009, 15:56
Аз четох тука във форума за салицилов спирт и хлорнитромицин и си взех вчера пробвай и ти като гледам всички я харесват тази комбинация... :) а иначе преди за малко бях ползвала салициловия спирт и ми махаше пъпките обаче след като ми се пооправиха и аз спрях и пак ми излиазоха :( и сега пак реших да го ползвам

Armeika
01-16-2009, 15:57
Щом знаеш,от какво ти излиза акнето ... просто не го консумирай ;)
А лесно ти е на теб да кажеш така обаче е много тръдно да не си хапнеш нещо сладко и да не пинеш газирано

3oPuTy
01-16-2009, 15:59
Щом знаеш,от какво ти излиза акнето ... просто не го консумирай ;)
А лесно ти е на теб да кажеш така обаче е много тръдно да не си хапнеш нещо сладко и да не пинеш газирано
Авторката никъде не обобщава,че акне й излиза при ядене на ВСЯКАКВО сладко и при пиене на ВСЯКАКВИ газирани напитки,нали?!

Armeika
01-16-2009, 18:10
Щом знаеш,от какво ти излиза акнето ... просто не го консумирай ;)
А лесно ти е на теб да кажеш така обаче е много тръдно да не си хапнеш нещо сладко и да не пинеш газирано
Авторката никъде не обобщава,че акне й излиза при ядене на ВСЯКАКВО сладко и при пиене на ВСЯКАКВИ газирани напитки,нали?!

Аз пък ще ти кажа че от сладко излизат пъпки от какво и да е сладко излизат! Също така съм абсолютно сигурна че авторката не пие само кола и не яде само шоколад а и други газирани напитки и сладкиши!

А на авторката и предпоръчвам да пие сок от портокал или моркови много е полезен за кожата на лицето. :)

mmmenk
01-17-2009, 14:07
Благодаря много за съветите,Armeika!Колкото и да обичам сладко,почти не го вкусвам!Кола въобще не пия.Просто съм в такава възраст,че излизат от всичко!Ще пробвам това,което ме посъветва!Мерси отново!

ira90
01-17-2009, 17:39
Здравейте!Имам малък проблем с акнето.Нямам много,но при вкусването на шоколад,кола,ядки и някои по-мазни храни ми излиза по някоя пъпчица!Цялото ми лице не е обринато като на други,но все пак ми е некомфортно да се покажа без фон-дьо тен,а не мога вечно да се мажа с такива неща!Например на плажа или когато спа у приятеля ми!Моля кажете ми как се борите с акнето!Дайте ми съвет! :(

Да, наистина пробвай тази комбинация "салицилов спирт и хлорнитромицин".Наистина помага :grin: :grin: :grin: дано и ти останеш доволна, но един съвет не се мажи ако ти предстои среща с гаджето,защото като те целуне по бузата и ще му горчи :D :D аз за това се мажа вечер . Също ползвам и крем за лице Imex, които също е много добър :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

mmmenk
01-18-2009, 09:41
и колко горе долу струват тези мазила?

3oPuTy
01-18-2009, 09:46
Щом знаеш,от какво ти излиза акнето ... просто не го консумирай ;)
А лесно ти е на теб да кажеш така обаче е много тръдно да не си хапнеш нещо сладко и да не пинеш газирано
Авторката никъде не обобщава,че акне й излиза при ядене на ВСЯКАКВО сладко и при пиене на ВСЯКАКВИ газирани напитки,нали?!

Аз пък ще ти кажа че от сладко излизат пъпки от какво и да е сладко излизат!
Е сори,на мен пъпки не ми излизат от сладкото,нито пък имам позната на която да й излизат ... Само 2 момичета познавам и на тях им излизат от натуралните шоколади и това е :)
Така,че не ми казвай,че от всяко сладко излизат пъпки,защото определено не е така!!!

Infinity
01-18-2009, 09:49
и колко горе долу струват тези мазила?
и аз се интересувам от това