PDA

View Full Version : Призоваване на духове



12345678
01-16-2009, 16:32
Здравейте,
С приятели искаме да призовем някое духче, но нещо не ни се получава...знаете ли някое ритуалче...става въпрос за такива забавни духчета дето да претсказват бъдещето а не сериозни неща като мъртавци. Ако разкажете някоя историйка която сте преживели по тая тема ще ми е приятно да я чуя :)

т.1 от правилата на форума
хоти

FlashMX
01-16-2009, 16:51
:lol: :lol: :lol:
Няма такова нещо като духове ,вещици , хора които не лъжат и така нататък.
п.с На колко си? :D

Nadelina
01-16-2009, 17:00
Pomnq kak vikahme duhove kato malki, ama kak tochno ne moga da ti kaja. Vikashe se Dama Pika i tem podobni, na tymno, s ogledalo, neshto takova. Ama da vqrvate naistina na takiva duhove e absurdno.

m3talmania
01-16-2009, 17:03
:lol: :lol: :lol:
Няма такова нещо като духове ,вещици , хора които не лъжат и така нататък.
п.с На колко си? :D
Като малка вярвах в Дама Пика :lol: :lol:
Като бях на лагер някакви деца бяха решили да я призовават, а именно като намажат огледалото с паста за зъби - рисувал се пентаграм с кръв, ама решили с паста. Казали "Дама Пика появи се" 3 пъти и никой не се появил. Така се отървах от моя страх. ( тогава съм била на 8 8-) )

Jumbie483
01-16-2009, 17:28
"забавни духчета дето да претсказват бъдещето''

шегуваш се, нали ?! :razz: :razz: :razz:
btw: за това си има гадателки или там както им викат 8-)

Axe_vs_Sword
01-16-2009, 17:51
Предсказване на сънища чрез съновник му е майката 8-)

xpreciousx
01-16-2009, 18:04
Лелейй най-мн на 8-9 год да си
смях смях :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

_LacrymoSa_
01-16-2009, 18:23
Ми ние във трети клас викахме Дама Пика и Bloody Mary :lol:

BrokenInnocence
01-16-2009, 18:26
Не се занимавай с глупости. Това са сериозни неща, друг е въпросът, че нямаш нужните знания и най-вече умения, за да го направиш.

lulu_13
01-16-2009, 18:45
Ми заставате в кръг, хващате се за ръце, затваряте очи и викате духа, който сте си избрали (шоколадчо, розичко, дама пика....) За шоколадко знам че трябва да му оставиш шоладови бисквити пред огледалото, ако не ги хареса те взима в огледалото със себе си :-D А розичко скрива червена роза околу мястото, на което е призован и който я намери ще е щастлив цял живот. Викала съм ги като малка но нищо не стана :D

alwaysnforever
01-16-2009, 19:00
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

got2Bthe1
01-16-2009, 20:35
Пи4 ако искаш да призоваваш духове ... набии си един як шамар ...ако не помогне метни се през прозореца...тогава може и да видиш

dreme_mi_kopelle
01-18-2009, 01:45
Здравейте,
С приятели искаме да призовем някое духче, но нещо не ни се получава...знаете ли някое ритуалче...става въпрос за такива забавни духчета дето да претсказват бъдещето а не сериозни неща като мъртавци. Ако разкажете някоя историйка която сте преживели по тая тема ще ми е приятно да я чуя :)

т.1 от правилата на форума
хотиНе ти трябва с това шега небива.И каде си чула духче ама не мартавци.Има ти нещо в главата май,пак ти повтарям не се захващай с духове.

dreme_mi_kopelle
01-18-2009, 01:48
Не се занимавай с глупости. Това са сериозни неща, друг е въпросът, че нямаш нужните знания и най-вече умения, за да го направиш.Случайно да сме съфоромци от M.gate

AutumnTears
01-18-2009, 04:48
tova sa prekaleno seriozni ne6ta...duhovete su6testvuvat no trqbva da se prizovavat ot hora koito si razbirat ot rabotata ne ot de4ica koito iskat da se zabavlqvat
:?

XceSS
01-18-2009, 10:13
Кикито рлз :grin:

Nam3less3
01-18-2009, 10:32
Виждал съм на живо подобен "ритуал" (една роднина има плашещи специални способности), и ще се разтреперате от страх ако опитате. #-o
А с само цел любопитство и идеята за забава никога нищо подобно не може да направите.

Spider4eto
01-18-2009, 10:33
Случайно да сме съфоромци от M.gateАз да 8-) Къв е тоз форум бре :-o

zvezdichkaaa
01-18-2009, 10:34
Виждал съм на живо подобен "ритуал" (една роднина има плашещи специални способности), и ще се разтреперате от страх ако опитате. #-o
А с само цел любопитство и идеята за забава никога нищо подобно не може да направите.


Разкажи,звучи интересно :)

Nam3less3
01-18-2009, 10:40
Виждал съм на живо подобен "ритуал" (една роднина има плашещи специални способности), и ще се разтреперате от страх ако опитате. #-o
А с само цел любопитство и идеята за забава никога нищо подобно не може да направите.


Разкажи,звучи интересно :) Примерно ако си доближи ръката до твоята, чувсташ странна, направо плашеща топлина и енергия, направо се разтреперях. Мисля, че има неоткрито научно обяснение, но именно защото засега няма, му викам свръхестествено.
А отностно духовете, не знам дали е правила нещо, но в стаята се усети приятният аромат на любимия парфюм на наскоро един починал познат, и не мисля че беше самозаблуждение, нито че тя си е купила подобен парфюм и е напръскала с него, че после да лъже че призовавала духове :D

Still1ME1Still1HERE
01-18-2009, 10:43
Филми с нинджи O:)

HardcoreSyndrome
01-18-2009, 10:48
Занимаваш се с глупости! Другите го казаха, няма смисъл да го повтарям! Да не си гледала скоро някой филм с вещици? :lol:
Усещам някво вдъхновение, най-вероятно от филм 8-)

Valhala
01-18-2009, 11:19
Искаш духове... :lol: Гледай "Ловци на духове" примерно :razz:

neocide
01-18-2009, 11:55

mysterious93
01-18-2009, 12:00
въобще не си и помисляй да го правиш

аман от малоумни

знаеш ли кво можеш да си навлечеш така , въобще ?! :booooomb:

kakvo?

kato malka s edni priqteli 6tqxme da vikame dama pika :lol: bqxme 3-4 f i edno mom4e..nie stoqxme i treperixme(momi4etata) ,a mom4eto se zaliva6e ot smqx..abe ob6to vzeto ni6to ne stana :lol: lape6ki raboti ;]

MostHated
01-18-2009, 12:36
знаеш ли кво можеш да си навлечеш така , въобще ?!


НИЩО??

m3talmania
01-18-2009, 12:48
Някои хора имат по-слаба психика и такива неща не им се отразяват добре.. :)

CtrlAltDel
01-18-2009, 12:51
Няма духове според мен. А и да има - едва ли се призовават толкова лесно от хора, неспециалисти по въпроса. И в двата случая - губиш си времето.

NaughtyOne
01-18-2009, 13:27
Мило заблудено детенце...не се занимавай с глупости. Изобщо няма да ти се отрази добре...не съществуват неща като смешни духчета и тем подобни. Дори и да успееш да призовеш нещо не се знае какво е,и не е сигурно,че е дошъл този който искаш. Всички виждате разни ненормалници по улиците, защо мислите,че са такива- щот са правели подобни глупости :(

yahhooo
01-18-2009, 13:36
Като за начало трябва да имате бобена чорба. После трябва да си намажете лицата с кал. След тва ядеш боба ( в боба трябва да сте сложили аспирин) после си измивате лицата с бензин. Докато си измивате лицата трябва бързо да повтаряте "Ямиготури" след като свършите ритуала ако не е дошло духчето Каспар здраве да е

LiLGrizzly
01-18-2009, 13:44
Бахтиии тъпотоооо лапеее !

silver_moon
01-18-2009, 14:54
като по-малки, лятото, с приятелки от моя блок викахме духовете от картите...аве нз как ставаше, ма като задавахме някакъв въпрос (на който трябва да може да се отговори с да или не) и виаги духа познаваше...имам в предвид примерно "аз надя ли се казвам" (не се казвам така) и се падаше отговор не...или пък на 10год. ли съм (да речем че наистина съм на толкова) и се падаше отговор да и наитина никога картата не е грешала...струва ми се абсурдно наистина да е бил дух или подобно, ма...

та номера става така: взимате тесте карти. взимате една карта (да речем асо) и я слагате на земята. после оставяте и останали карти от тестето на земята (не върху картата, която викате), с лицето на картите на долу...след това питате "асо едикво си (пика, купа и тн.) тук ли си" и обръщата най-горната карта от тестето...ако картата е червена значи отговора е да и после вече си питате какво искате...ако картата е черна значи отговора е не и тогава викате нова карта
червенакарта=Да , а черна карта=Не

neocide
01-18-2009, 15:04

gattopardo
01-18-2009, 17:02
Я не се ебавайте с духовете, че знае ли човек.

MostHated
01-18-2009, 17:59
знаеш ли кво можеш да си навлечеш така , въобще ?!


НИЩО??

нищо my ass...


и кфо ще стане ... дама пика ще се появи, ще пръдне и ще и текне кръв от очите и всички ще умрат с изражение на лицето като от the ring... то може и да има духове , призраци, и други аномалии, но дама пика... банално!
пък и както казаха по горе, не е лесно да се призове истински дух (ако е възможно) така че...

TellMeYourName
01-19-2009, 13:11
^ понякога са много небрагодарни :(

miminia
01-19-2009, 13:37
"някое забавно духче" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: оллеллеее :razz:

dreme_mi_kopelle
01-19-2009, 22:49
Не се занимавай с глупости. Това са сериозни неща, друг е въпросът, че нямаш нужните знания и най-вече умения, за да го направиш.Определено!
Много по-опасно и сложно е от колкото си мислиш...


Случайно да сме съфоромци от M.gateАз да 8-) Е радвам се че има няко от там ойто пише тук,начинаещ ли си като мен или напред с материяла.И ако може да си пишем на лични,и да те помоля за услуга да не споменаваш тук адреса на М.гате и ника си там че от гугъл много лесно ще го набарат и не се знае на кой ще му скимне да се захваща и да пати.Благодя предварително.

dreme_mi_kopelle
01-19-2009, 22:52
tova sa prekaleno seriozni ne6ta...duhovete su6testvuvat no trqbva da se prizovavat ot hora koito si razbirat ot rabotata ne ot de4ica koito iskat da se zabavlqvat
:?6 +

dreme_mi_kopelle
01-19-2009, 22:55
Случайно да сме съфоромци от M.gateАз да 8-) Къв е тоз форум бре :-o Не ти трябва да знаеш.

ПП.Nam3less3 не знам м или ж си,но изпадаш в потробности.Така мисля де. :D

thegmin
01-20-2009, 10:03
:razz: :razz: :razz:

dreme_mi_kopelle
01-20-2009, 18:48
BallFace Ok,az shte ti pisha sega na skype.

AvRiLFaN95
01-20-2009, 19:13
gluposti sa spored men,no vseki si ima mnenie

MostHated
01-20-2009, 19:18
BallFace Ok,az shte ti pisha sega na skype.
призови алах

SWASTIKA
01-21-2009, 09:14
Духове не съществуват.
Това е факт.

Съжалявам, че ви го казвам. Това е като да кажеш на малкия, че няма Дядо Коледа.

Няма души, няма духове.

Ок?
Искаш ли аргументи?

Айде...

Всички "срещали" духове твърдят, че духът е ефимерно прозрачно нещо, което досущ прилича на човешка фигура.

След като се намира на Земята и е видяно, каквото и да е това нещо, то съществува.
За да съществува едно нещо са му необходими физиологични процеси. Ако душата може да съществува без тяло, то ние можем да излизаме от това тяло N пъти, защото няма нещо, което да "залепи" душата с тялото.

За да съществува едно нещо, ние трябва да го видим, а щом го видим, то автматически става обект, който пречупва светлина.

За да бъде един човек изцяло невидим, трябва да може да пречупва светлината така, че да премине през него без да смени посоката си със мм, което все още е доказано, че е напълно невъзможно.

Щом има пречупване на светлина, значи има нещо реално, което съществува, но духовете са нещо мъртво, нещо, което пречупва светлината до положението, което казахме, че е невъзможно.
98% от всички тези привидения могат да се опишат със нормални процеси протичащи на планетата Земя. Останалите 2 % се нарича умопомрачение на мозъка. Това е функция, която се поражда от автосугестия. Мозъка визуализира и обработва за реално това, което си мислиш за даден момент.

Аз съм имал случай. Сядам си в парка, идва едно момиче, говорим около 3 мин, изпращам си я, тя завива и на стената виждам нейния некролог. Това е умопомрачение на мозъка, минавал съм по тази улица, виждал съм го и се е получи точно това. Грубо казано - Преплитена на процесите на мозъка. :)

NeverBackdown
01-21-2009, 16:04
До автора на темата-ти на колко години си :-o аз виках такива духчета кат бях на 8-9 :D :D Мисля,че духове и такива работи не съществуват и са пълни глупости.Само искам да кажа на dreme_mi_kopelle дето беше казал да не се споменава сайта,то и така супер лесно се намира ;) заиграх се да го намеря,защото ми стана интересно наистина ли има такъв сайт-ем намерих го за по-малко то минута :lol: Но както казах и преди,това са пълни глупости според мен :-D peace 8-)

SWASTIKA
01-21-2009, 18:11
За да съществува едно нещо са му необходими физиологични процеси. Ако душата може да съществува без тяло, то ние можем да излизаме от това тяло N пъти, защото няма нещо, което да "залепи" душата с тялото.От къде знаеш, че не може?
Да си чувал за астрална проекция?ОИТ?
ахахахахаха, дете, не се излагай.

EarthShaker
01-21-2009, 18:14
сектанти

dreme_mi_kopelle
01-21-2009, 20:44
До автора на темата-ти на колко години си :-o аз виках такива духчета кат бях на 8-9 :D :D Мисля,че духове и такива работи не съществуват и са пълни глупости.Само искам да кажа на dreme_mi_kopelle дето беше казал да не се споменава сайта,то и така супер лесно се намира ;) заиграх се да го намеря,защото ми стана интересно наистина ли има такъв сайт-ем намерих го за по-малко то минута :lol: Но както казах и преди,това са пълни глупости според мен :-D peace 8-)Дай линк на ЛС да видя какво се намерил/а.

Motion
01-21-2009, 20:52

dreme_mi_kopelle
01-21-2009, 21:00
За да съществува едно нещо са му необходими физиологични процеси. Ако душата може да съществува без тяло, то ние можем да излизаме от това тяло N пъти, защото няма нещо, което да "залепи" душата с тялото.От къде знаеш, че не може?
Да си чувал за астрална проекция?ОИТ?
ахахахахаха, дете, не се излагай.Човека не се излага а ти казва истината,ти като не искаш да го приемеш твой проблем.На тоя свят какви ли същества няма за някои дори и не подозираме.На мен дядо ми когато почина,псувах по негов адрес,защото все ме мразеше и след 3 дена когато ме посети са спрях да псувам.Изобщо не ми хареса това посещение нещо със страхотна бързина се въртеше около мен,макар че на дивана кадето спях беше до стената,мачих се да викам но не можах и накрая викнах и това нещо спря да се върти.Мисля че е бил дядо но и не съм сигурен може и друг да е бил.

thegmin
01-21-2009, 21:46
За да съществува едно нещо са му необходими физиологични процеси. Ако душата може да съществува без тяло, то ние можем да излизаме от това тяло N пъти, защото няма нещо, което да "залепи" душата с тялото.От къде знаеш, че не може?
Да си чувал за астрална проекция?ОИТ?
ахахахахаха, дете, не се излагай.Човека не се излага а ти казва истината,ти като не искаш да го приемеш твой проблем.На тоя свят какви ли същества няма за някои дори и не подозираме.На мен дядо ми когато почина,псувах по негов адрес,защото все ме мразеше и след 3 дена когато ме посети са спрях да псувам.Изобщо не ми хареса това посещение нещо със страхотна бързина се въртеше около мен,макар че на дивана кадето спях беше до стената,мачих се да викам но не можах и накрая викнах и това нещо спря да се върти.Мисля че е бил дядо но и не съм сигурен може и друг да е бил.
На кво си бил тогава? И аз искам да виждам мъртви. :D

ScionOfStorm
01-21-2009, 21:53
на нещо доста тежко ще да е бил..щом се е движило бясно.

5StaR
01-21-2009, 23:23
Духове? Омг неее http://91.121.132.199/gifs/885.gif

Pagan_man
01-22-2009, 21:44
Вземи малко прочети първо, не става ей така от нищото да тръгнеш да правиш подобни неща, Взем да направиш някоя глупшосто като си некомпетентен по тези въпроси.

5StaR
01-22-2009, 22:35
Вземи малко прочети първо, не става ей така от нищото да тръгнеш да правиш подобни неща, Взем да направиш някоя глупшосто като си некомпетентен по тези въпроси.

Нищо не може да направи, защото духове не съществуват.

dreme_mi_kopelle
01-22-2009, 23:00
Вземи малко прочети първо, не става ей така от нищото да тръгнеш да правиш подобни неща, Взем да направиш някоя глупшосто като си некомпетентен по тези въпроси.

Нищо не може да направи, защото духове не съществуват.Виждал ли си на живо мечка гризли не,това не значи че не съществуват така е и създанията на ноща.И не бъдете толкова сигурни че не съществуват не се знае дали няма ви посети някое и да примрете от страх.

thegmin
01-22-2009, 23:25
не се знае дали няма ви посети някое и да примрете от страх....
:razz: и ще почне да ви завира турски патладжани отзад. :lol:

5StaR
01-23-2009, 01:05
.И не бъдете толкова сигурни че не съществуват не се знае дали няма ви посети някое и да примрете от страх.

Гледаш много филми, носовете ви станаха бели филтри...

dreme_mi_kopelle
01-23-2009, 01:38
.И не бъдете толкова сигурни че не съществуват не се знае дали няма ви посети някое и да примрете от страх.

Гледаш много филми, носовете ви станаха бели филтри...Да а пък повечето дето не вярват в магии хранят със салами врачките дето уж развалят магии.Ха някой да ми сподели колко е дала за разваляне на магийка.Много сте смешни не виждате по далеч от носовете си,вие като погребвате някого не отивате ли на гроба да му носите дарове за да почива духът му в мир.не вярват в духове а отиват в гробищата да поднасят даровете. :D :D :D

DJEB
01-23-2009, 07:35
като малка много ме бяха наплашили с тва ДАМА ПИКА ЕЛА :lol: Вечери наред не можех да спя :lol: А иначе преди една година се бяхме скрили
в тоалетната и изгасихме лампата и с някакви лъжици
почнахме да викаме духове естествено нищо не стана ама аз си и знаех.. :lol:

kalashnik
01-23-2009, 07:44
Напуши се и може да ти се пръкне някое, а можеш и с нещо друго да пробваш :D :D :D

5StaR
01-23-2009, 15:14
вие като погребвате някого не отивате ли на гроба да му носите дарове за да почива духът му в мир.не вярват в духове а отиват в гробищата да поднасят даровете. :D :D :D

Ne sum hodil naposleduk, + tva e tradiciq, a ne vqrvane v duhove.

Swinkenhoffer
01-23-2009, 15:37
вие като погребвате някого не отивате ли на гроба да му носите дарове за да почива духът му в мир.не вярват в духове а отиват в гробищата да поднасят даровете. :D :D :D

Ne sum hodil naposleduk, + tva e tradiciq, a ne vqrvane v duhove.
Е това с храната, примерно, дето я оставяш на гроба, не е ли за мъртвия да има какво да яде в отвъдното един вид. :D Това ме навежда на мисълта, че тази "традиция" подкрепя вярването, че умрелите са живи и след смъртта си.. което пак е някак паранормално.

Иначе за викането на духове - трябва опит и познания. Аз не бих се осмелила да се захващам с такова нещо, защото съм напълно невежа, а вярвам много силно в съществуването им.

pendela
01-23-2009, 18:37
А, някой от вас вярва ли че това наистина в възможно? Ама честно. Защото и аз не вярвах но на няколко пъти викахме и се бях почти посрал от страх... ама то страха си е в нас, като се замисля нищо не се случи...

Uptown_soldier
01-23-2009, 19:20
Здравейте,
С приятели искаме да призовем някое духче, но нещо не ни се получава...знаете ли някое ритуалче...става въпрос за такива забавни духчета дето да претсказват бъдещето а не сериозни неща като мъртавци. Ако разкажете някоя историйка която сте преживели по тая тема ще ми е приятно да я чуя :)

т.1 от правилата на форума
хоти

нз история, но това е за Философия и Религия

Lucho
01-23-2009, 19:24
Някъде да си чел че не трябва да си правиш кумир за това що е долу на земята,горе на небето и долу под водата ? :? Не се занимавай с глупости,че ще вземеш да привикаш някой дух да те удуши...

monchy1122
01-25-2009, 05:40
аз знам за каспарчо но незнам дали е вярно оставаш кексче пред огледалото в банята и излизаш и дърчиш много здраво вратата да не излезе духчето и след 5 минути отваряш и кексчето го няма :razz: :lol: :D

Pagan_man
01-25-2009, 13:47
Никой не говореше за неща от рода на дами пики и подобни, вземете малко прочетете за демонологията, хаос магията и окултизма.

InnchetO
01-25-2009, 13:59
Аз не вярвам в нещо, което не мога да видя. :)

Ако някой може да ме убеди, че има духове и тем подобни, моля, да заповяда. :)

SWASTIKA
01-25-2009, 19:23
Още 20 пъти да се цитираш?
С разни бакалийски разсъждения и завъртени думички никого не можеш да впечатлиш.. още повече, че докато си пишеш глупостите, разлистваш речника за чужди думи... ЛЕЕЕЙМ!

Ако 2 теми са пуснати с различно заглавие, но с еднакъв контекст, къде е споменато, че не мога да дам едно и също мнение за 2-те теми? Само не схванах какво толкова не ти допадат думите ми.
Ако не ги разбираш - твой проблем, ако не те кефят - пак твой проблем.

И след като обясних какво представляват "духовете", не мисля, че трябва да коментирам скоростното същество в стаята на онзи потребител.

Опитайте се да обърнте повече внимание на психология, не на паранормалното.

SWASTIKA
01-25-2009, 20:56
свастиката толкова превърте,че вече спори сам със себе си :)

Друсай, лошо няма.

dreme_mi_kopelle
01-26-2009, 01:08
.И не бъдете толкова сигурни че не съществуват не се знае дали няма ви посети някое и да примрете от страх.

Гледаш много филми, носовете ви станаха бели филтри...Ти пак ся много филми съм гледал,и в филмите има истина да не мислиш че легендите са се появили ей така от нищото.

FockidyFockFock
01-26-2009, 01:13
АХЬАХЬАХЬХ, тоя фес голям екстрасенс бе. Макя ти деба!

bullit
02-11-2009, 08:57
Prostotii sa tva

scyLLa
02-11-2009, 14:04
http://www.youtube.com/watch?v=deoJUBW9CI8
Тоя точно като вас си е правил шеги с неща с който не трябва
Якото почва от 2:00 минута

TheRestorer
02-11-2009, 14:20
Вероятно е да има свръхестествени.А това, че сте хейтъри говори, че малко се интересувате и не четете книги.

TheRestorer
02-11-2009, 14:29
Зарежи, аз че си играя wow е едно, ама видеото на пича, което е сложил не ми изглежда от-до нагласено.Как исус прокървя и часовника полудя.А това с полтъргайста си беше като, чели истина.Просто беше невъзможно нещо ей така да хвърля чинии на сякъде.Едно на ръка, че съм чел, през 313 година ако не се лъжа, че император едикойси видял в небето горящ кръст,предвещаващ му победа в сражението, ако приемел християнството и повярва.Повярвал и спечелил.Поне в книжлето е така написано.

scyLLa
02-11-2009, 14:35
http://www.youtube.com/watch?v=x4n9vK0_mdk <-- добре виж това истина е уверявам те тази жена е обсебена от нещо и се опитват да я излекуват с екзорсизъм

psychopath
02-11-2009, 14:47
на мен като ми е скучно си призовавам 3 броя и играем белот :-o

x3eme
02-11-2009, 14:51
Кой клас си?Нима вярваш в духове и тем подобни :-o Това са легенди и митове и няма нишо вярно,не се заблуждавай.

scyLLa
02-11-2009, 14:56
Кой клас си?Нима вярваш в духове и тем подобни :-o Това са легенди и митове и няма нишо вярно,не се заблуждавай.
В такива дами пики и тем подобни неща не вярвам, ама в екзорсизмът и вселяването вярвам.

zlatito98
01-30-2012, 12:57
аз знам няколко
зайо байо-значи за него трябва да застанете на тъмно пред огледало и да сте нарисували глава на заек (ама не като истинските,а като тия от анимациите)затваряш очи и викаш няколко пъти зайо байо появи се и си пожелаваш 3 желания
и ако след 1-2 седмици станат значи зайо байо е бил там!!!
бонбончо-за него трябва бонбона затваряте очи хвабати за ръце и да образувате кръг викате 10 пъти бонбончо появи се,после стоите една две минути с затворени очи и като ги отворите ако е дошъл трябва да е гризнал от бонбоната

likelikelike
01-30-2012, 20:12
Че вие на колко години сте....:Д

trabi_bs
08-17-2012, 18:15
Инвокацията е основната техника в магията и се използва в абсолютно всички древни и съвременни магически традиции под най-различни форми, за това едно от първите неща, които учи Разликата е в това, че при инвокацията, магът призовава духа/енергията/съществото или както искаш го наричай, вътре в себе си, а при евокацията използва външни предмети за помещение на призованата същност. Инвокацията може да се нарече още обсебване при което се обсебваш сам (макар че, ако го правиш в група, може да ти помага някой като евокира в/у теб едновременно с твоята инвокация), докато при евокирането използваш различни предмети в които да призовеш “съществото” например: различни амулети, местности, вода, хора, животни, растения и т.н.

Ако правиш инвокация с други хора и решиш да призовеш примерно Один, най-разпространеният начин за това е докато ти призоваваш Один вътре в себе си, останалите присъстващи да евокират Один върху теб. При тази ситуация, твоята инвокация се усилва многократно и успяваш да се “изместиш” по-лесно от колкото ако го правиш сам.

Точно за това написах в началото на статията, че инвокацията и евокацията се среща в абсолютно всички традиции при това не само магически и веднага ще дам пример за това: Шаманите – инвокират духове за лечение/пътуване в други светове и т.н., предполагам си виждал и чувал за вуду – там обсебването е основната техника, от по-разпространените традиции като уика, златната зора – те също използват масово евокации (призовават различни пазители по време на МПРП, МПРХ (прогонващи ритуали), уика работят с бога и богинята и т.н.). Ако се замислиш, дори в църквата се практикува евокация – не знаеше, че така се нарича ? Вече знаеш – Пример за евокация е когато свещениците “освещават” водата – те всъщност призовават вътре в нея (евокират) определени божества/енергии чрез четене на молитви и определени движения на тялото, както и използват предварително заредени предмети като разпятие, билки, свещи и т.н.

С две думи призоваването се намира навсякъде около теб, въпроса е дали си му обърнал внимание. Ако не си – предполагам вече ще му обърнеш след като прочете това…
Как да инвокирам/евокирам ?

Основното, което би трябвало да успееш да направиш по време на инвокация е да спреш вътрешният си диалог. Колкото повече разговаряш със себе си, толко по-трудно се отваряш.

Пример за инвокация на боен аспект – решаваш, че искаш да инвокираш определена енергия с бойна насоченост (поради еди какви си причини). За да успееш да се обсебиш може да са ти необходими съвсем малко приготовления. Например – докарваш се до бясна ярост и по-време на това крещиш заклинание, което те свързва с определено бойно божество. Или просто на момента това, което ти идва от вътре като думи и действия го насочваш към определеното божество с идеята, че го викаш в себе си с еди каква си цел. Когато се появи може и да не разбереш ти самият (а чак след това, защото по време на инвокация забравяш за себе си почти 95%), но ако има някой друг с теб ще разбере със сигурност…. в катарзиса на тази инвокация освобождаваш гнева си към обекта на ритуала и прогонваш. В най-общи линии така може да протече една инвокация. Има достатъчно материали по темата на английски и български (в инхаос също) за повече инфо.

Евокацията от своя страна е способност да викаш определен тип енергия извън себе си. Пример за бойна магия… ОК няма да е бойна за да не се повтаря примера от по-горе – за лечение: избираш определен тип енергия/същество с което искаш да работиш и примерно искаш да излекуваш определен човек/растение/животно – можеш да призовеш това същество да помогне на въпросният обект или да го “вкараш” в определен предмет (амулет/талисман/пръстен и т.н.) като предмета придобива качествата на енергията, която евокираш.

Според мен лично, за да можеш да евокираш адекватно, първо трябва да можеш да инвокираш. За да евокирам нещо някъде – предварително трябва да го извикам вътре в себе си (ако съм работил с определен тип енергия дълго време, може да ми отнеме няколко секудни само) или поне да се настроя към него… но при теб може да е различно

В крайна сметка, колкото повече работиш с една и съща енергия, толкова по-лесно я викаш всеки следващ път.
Готови ритуали

Инвокация на Бафомет
Инвокация на Азатот
… и много други тук

Всеки от тези ритуали може да се ползва както за инвокация така и за евокиране. Ще дам пример с инвокацията на Бафомет (Б.)- повтаряш инвокацията на хаоса докато усетиш, че се получава. Това може да стане след 1-2 повторения, може да стане и след 50-100… зависи от теб. Докато повтаряш инвокацията на хаоса “ол сонуф варосагай гоху…” визуализираш себе си като Б. (собствената ти представа за Б). Сетивата ти би трябвало да са насочени изцяло към това мисли/емоции/визия/слух/ вкус и т.н. нищо не би трябвало да те разсейва различно от инвокацията – всяка различна мисъл (гладен съм) те върща назад.

Евокация на Б. – ако го правиш с няколко човека, един от тях (оператора) приема проявлението останалите евокират в/у него. Евокиращите през цялото време “виждат” оператора като Бафомет. Наричат го с имената на Б (каханета, бафомет, дявол, сатана, луцифер, пан, великият дух, рогатия и т.н.). Евокиращите по този начин викат от своя страна Б. вътре в оператора.

Това може да се приложи с всички същности, просто дадох пример с Бафомет. По същия начин можеш да призоваваш архангел Михаел (отново за еди каква си цел) и т.н.
Как да се предпазиш от нежелани резултати
Винаги, ама абсолютно винаги имай ясно намерение - какво викаш и защо !!! Заявявай намерението си в началото на глас, чрез сигил или както искаш.
Преди инво/евокация прогонвай с прогонващ ритуал или техника, която работи за теб.
След приключване – прогонвай отново задължително.
Ако оператора е прекалено обсебен използвай името му за да го върнеш (повтаряй истинското му име на ухото и го успокоявай без да викаш или да се панираш, все едно се опитваш нежно да събудиш спящ човек) и в зависимост от това, какво викаш можеш да прибегнеш към старият и изпитан метод – полей го с кофа студена вода !!! (бутилка ще свърши работа също), това го запази за екстермни случаи.
Прави сериозните инвокации с други хора поради две причини. 1. Когато си с други хора на които вярваш, по-лесно се отпускаш и навлизаш по-дълбоко, защото знаеш, че има кой да те пази и се отпускаш повече и 2ро, когато си сам винаги имаш едно на ум, което не ти позволява да изпаднеш в пълно обсебване (поне в повечето случаи) нещо като авторефлекс за самозащита.



всеки човек тръгнал по този път е именно инво/евокирането.

JuStElly
08-17-2012, 22:19
Не се занимавай с такива неща,защото духчета като Дама Пика,Бонбончо,Каспарчо и тем подобни не съществуват,но има неща много по - страшни от тях и като се захванеш да викаш Бонбончо не се знае какво ще дойде. Присъствала съм на ритуал за призоваване на дух и искам да ви кажа,че не е забавно и такива неща наистина има и е опасно,ако не знаеш какво викаш и ако не разбираш какво правиш.. Не си играйте с такива неща.

stefko1996
08-20-2012, 10:51
напийте се като свине и не духове ще виждате а призраци и зомбита:)

debina
09-17-2012, 17:00
Аз ходих на една школа по АЕ и там бяха много луди и решихме да "призовем" Дама Пика : на един лист се рисува кръг и около кръга се пишат числата: 666 , 333 , 999 , 13 и се вика : "ДАМА ПИКА ПОЯВИ СЕ" 13 пъти иии .. чакаш да стане ЧУДО, за да се появи .. :D щом вярваш пробвай :D

~The Smile~
09-18-2012, 18:29
Викайте ги и ще дойдат. Има ритуали за ИЗГОНВАНЕ на духове,а не за ПРЕДИЗВИКВАНЕ! :D Пфф...няма такива неща,проумей гоо...

Tara_b19
10-24-2012, 17:49
ei pich risuvash ne6to takova http://www.facebook.com/photo.php?fbid=297726620343424&set=a.297726540343432.70530.100003182660065&type=3&theater i det e to4kata sla6 vsqnata igla ma prava i kazava6 prizovavam duha na...... 3pati i zadava6 vaprosi i ako iglata se dviji zna4i duha e tam i nakraq kazva6 az puskam duha na........ 3 pati i si gotov tfa e pri men proraboti nz

shootSTAR
10-24-2012, 18:15
ei pich risuvash ne6to takova http://www.facebook.com/photo.php?fbid=297726620343424&set=a.297726540343432.70530.100003182660065&type=3&theater i det e to4kata sla6 vsqnata igla ma prava i kazava6 prizovavam duha na...... 3pati i zadava6 vaprosi i ako iglata se dviji zna4i duha e tam i nakraq kazva6 az puskam duha na........ 3 pati i si gotov tfa e pri men proraboti nz
Газе, ти сериозен ли си хаха.

Tara_b19
10-26-2012, 04:46
ammm zaintriguva me kak moga da prizova shokoladcho ili rozichko ??

DennisCobain
10-26-2012, 05:10
Не се занимавайте с глупости. Може да ви е на шега, докато правите подобни ритуали, но на тях не им е до шега. Духовете, полтъргаистите, призраците, сенките, таласъмите и торбаланите само това чакат - да бъдат призовани. От там насам лошо ви се пише. Може да разберете години след направения ритуал, но ефект ще има. От личен опит ви казвам, да не си правите майтап с такива работи. 8-)

besso
10-26-2012, 06:57
Я сподели личния опит, че ми стана интересно :D

DennisCobain
10-26-2012, 07:06
Предпочитам да останеш със мъгляво впечатление за мен отколкото да ме смяташ за най-психясалия потребител във форума.. 8-)

besso
10-27-2012, 15:06
:D Не ве, и аз съм бил в пубертета, знам много добре как е :D

xxprom-queenxx
11-12-2012, 18:11
Моля ви се хора... Тука няколко души го приеха и на сериозно?! :D Помня, че като малка много обичах да викам духове и т.н.... то аз и на трамвай се правих, но това е друга тема. :D

Makenzi97
11-12-2012, 18:26
Чудя се дали просто има голяма концентрация на тролчета в темата, или си им е толкова акъла. При втория вариант съветвам посещение при специалист.

Monii ..~
11-14-2012, 12:50
Като малка, с приятели съм викала Дама Пика, и нищо не стана :ДД:Д:Д:Д няя смисъл :Д:Д