PDA

View Full Version : модни агенций



magi_003
01-16-2009, 17:34
zdraveite na vsi4ki :P taka zna4i ... mnogo iskam da stana model v nqkoq modna agenciq ,no kakto se znae na manekenkite im slagat imeto "leki" momi4eta ,az mnogo iskam nqkade da se zapi6a no me e strah da ne izostana v u4ili6teto .. vse pak u4a v ezikova gimnaziq.I ako se zapi6a te 6te me vikat za reviutata sigorno prez den... emi az kak 6te si nau4avam ??! 4e na mene daje i taka ne mi stiga vremeto ... :? vie kakvo mislite po temata mi ? visoka sam 175 zabravih da vi kaja :)
kajete vie kakvo 6te me posavetvate i ako me posavetvate da tarsq kajete mi kam koq agenciq da se orientiram 9 ako imate nqkakvi poznati fr ili rodnini ) ms mn :-)

TellMeYourName
01-16-2009, 17:35
дай голa снимка в цял ръст и ше ти кажа...

IrrieSkyline
01-16-2009, 17:37
1.Пише се агенциИ.
2.Говориш пълни простУтии, акъла ти май баш до манекенка стига.
3.В България модел няма да станеш.

s3xy
01-16-2009, 17:38
мацка точно като теб съм и аз, мн искам да стана модел, езикова гимназия в София, 175 см :D пусни наистина някоя снимка и дано някой ни посъветва нещо :D
канили са ме във Визаж НО В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не ходи там, една от най-близките ми приятелки я накараха да продава наркотици... :shock:

magi_003
01-16-2009, 17:41
6to pak da ne stana?! pff zle ste be horaa .. prosto se 4udq nakade da se orienitram :-D

s3xy
01-16-2009, 17:42
пусни поне една снимка :)

magi_003
01-16-2009, 17:43
pitam s3xy na kolko godini e tvoita fr?

LiveFlower
01-16-2009, 17:44
Аз те съветвам да я за*беш тая работа.За всичко си идва времето,а в момента най-важното е да ходиш на училище,ако искаш да ти потръгне в живота,а ако не искаш си троши главата,и без тва тия агенции са училища за малолетни к***и.А след като завършиш не мисля,че ще развалиш фигурата,а впрочем на колко си години? :)

TellMeYourName
01-16-2009, 17:45
пусни поне една снимка :)


дай голa снимка в цял ръст и ше ти кажа...


!!!

magi_003
01-16-2009, 17:48
skoro stavam na 15

IrrieSkyline
01-16-2009, 17:48
Бях на нещо като работа в една модна агенция (не като модел). Ако си под 18 нямаш реален шанс за реализация. Иначе Мелиса Моделс става. Но пак ти казвам, в България модел НЯМА да станеш.

magi_003
01-16-2009, 17:49
awe q si gledaite rabotata ... nqma da vi dam snimki :-P :-P :-P

magi_003
01-16-2009, 17:50
Мелиса Моделс nqkakva agenciq li e?

magi_003
01-16-2009, 17:51
za6to da ne stana kato ima tolkova stanali jeni - magi jelqzkova,ceci krasimirova,jeni kalkanjieva ... i t.n. .... ??

Adwokat
01-16-2009, 17:52
и аз искам да стана модел...

RiseGirl
01-16-2009, 17:55
позната си е патила от тези "модни агенции"...
първо те пращат на някакво измислено уж обучение,
за което ти искат една прилична сума.
после ти правят малка фотосесия, която пак си плащаш...
лъжат те че ще участваш в някаква реклама за нещо си?!
и, не че ти бият шута после, но тактично те гонят

пак си помисли :)

IrrieSkyline
01-16-2009, 17:55
Що пишеш три поста един след друг?! :-o Мелиса Моделс е агенция, да. Еми, ок, сравни Цеци Красимирова с Жизел Бюндхен, Адриана Лима, Тайра Банкс, Синди Кроуфърд, Хайди Клум...

IrrieSkyline
01-16-2009, 17:59
позната си е патила от тези "модни агенции"...
първо те пращат на някакво измислено уж обучение,
за което ти искат една прилична сума.
после ти правят малка фотосесия, която пак си плащаш...
лъжат те че ще участваш в някаква реклама за нещо си?!
и, не че ти бият шута после, но тактично те гонят

пак си помисли :) Да, навсякъде това правят. Станах свидетел докато бях на работа. Говорехме си с две от моделките на репетиция как миналия път на същото мероприятие викнали първия ден едната от тях, репетирали, на другия ден отишла, гримирали я, направили й прическа и шефката идва и я гони. На другия ден отиваме вече за конкурса (беше си нагласен) и същата мацка пак я изгониха. После седим в съблекалните и си говорим как едната била мис Петрич или Перник, не помня, ходила на Мис България и два месеца предварително се знаела победителката, всички били много разстроени....

s3xy
01-16-2009, 18:00
:D бтв маги къде учиш :D и аз ставам на 15 скоро :D ии няма как да не допълня: Жени Калканджиева претърпя до колкото помня инцидент в следствие на кариерата й, тъй че не беше най - добрия пример :D

IrrieSkyline
01-16-2009, 18:02
:D бтв маги къде учиш :D и аз ставам на 15 скоро :D ии няма как да не допълня: Жени Калканджиева претърпя до колкото помня инцидент в следствие на кариерата й, тъй че не беше най - добрия пример :D Цеци Красимирова и то не заради кариерата си, а защото ходеше с мутряга(ако не беше манекенка или чалга звезда, едва ли).

magi_003
01-16-2009, 18:05
ne kazvam kade u4a :) razberete me ... :-|

magi_003
01-16-2009, 18:07
predimstvoto da si model e 4e te vzimat pevcite ili pevicite v nqkoi svoi klip... tova mi e me4ta i mene nqkoi da me vzeme.. kazvam go v dobriq smisal :)

s3xy
01-16-2009, 18:07
ne kazvam kade u4a :) razberete me ... :-| ъъ не мога :D прекалено анонимна си, даже малко ме съмняваш дали не си някоя грозна с големи амбиции :D

magi_003
01-16-2009, 18:09
ox, ami nz... ne6to mai se okazva 4e groznata si ti mila .. :-D :D
prosto ne iskam da kazvam ni6to za sebe si ... kvo sq ? az daje se 4udq o6te kak ne ste mi poiskali avtobiografiqta mi :grin: :grin: :grin:

s3xy
01-16-2009, 18:11
ox, ami nz... ne6to mai se okazva 4e groznata si ti mila .. :-D :D хаха само не разбрах как стигна до тоя извод ама карай :razz:

LiveFlower
01-16-2009, 18:11
ne kazvam kade u4a :) razberete me ... :-| ъъ не мога :D прекалено анонимна си, даже малко ме съмняваш дали не си някоя грозна с големи амбиции :Dахахахаха 8-)

А тва,че искаш да станеш модел само за да се снимаш в клип на някоя чалга ме разби,тотално :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

IrrieSkyline
01-16-2009, 18:11
Имаше няква мацка, дето не искаше да ми каже от кой град е и ми се разсърди като я попитах, щото искала поверителност. Нали знаеш, че най-спокойно можем да ти проследим айпи-то и да ти пратим наемни убийци. Няма да те вземат в клип, ако си под 18, щото няма да си особено известна и няма да се релизираш в България като модел. Тия, дето ги изреди, някой ги лансира, нали знайш...

jghgh
01-16-2009, 18:13
ае, оставяй ги

ужасно е да искат да стопят желанието ти
ужасно е когато искаш да свириш на китара (пример със себе си) да потъпкват този ентусиазъм с некви мизерни доводи че момичетата не можели да свирят, че пръстите ми нямало да свикнат, че нямало музиканти в семейството ми... и тва от приятели, роднини, познати..
и въпреки всичко се пробвах, нали? по-сладко щеше да ми бъде и без да ми бяха очернили ентусиазма

даскалът ми знаеш ли кво вика? че няма по-ужасно от това някой да се опитва да стопи желанието на друг човек .. да го отчая и да му отнеме надеждата..

затва йЕби ги, пробвай се
може пък да ти провърви, може и да се оправят нещата - да не се налага да лапаш пишки заради едната кариера

а на сьекстиууУ май мно'о й се спами... всички са супер оригинални.. всички много знаят дали НЯМА такова или онакова...

ппууу
отвращавам се.. защото нещата, изписани дотук са наистина ОТВРАТИТЕЛНИ, и начина по който са написани


няма невъзможни неща!
опитай, от опит глава не боли.
нека сама установиш възможно ли е или не е

и за чалга клип наистина ще ти трябват години..

не ме 'разби" тая твоя мечта, щото всяка мечта си е мечта...

баси как подценявате всичко..

днес ми се повръща. :/

s3xy
01-16-2009, 18:14
Имаше няква мацка, дето не искаше да ми каже от кой град е и ми се разсърди като я попитах, щото искала поверителност. Нали знаеш, че най-спокойно можем да ти проследим айпи-то и да ти пратим наемни убийци. Няма да те вземат в клип, ако си под 18, щото няма да си особено известна и няма да се релизираш в България като модел. Тия, дето ги изреди, някой ги лансира, нали знайш... уф за съжаление си е точно така... :? всички по известни някой ги набута на сцената, колкото и красива да си нали знаеш че не гледат това

AtMosFera
01-16-2009, 18:15
по-добре си отиди в някоя рекламна агенция и я разучи от колко време е на пазара,клиенти и т.н.И ако уцелиш нещо по-качествено би трябвало и договор да подпишеш,в който трябва да има и 2,3 точки за проституция.Ако няма такива,значи не си уцелила :) В другите случаи мога да ти кажа само:насочи се от сега дали ще си с консумация или не.факт

s3xy
01-16-2009, 18:17
ае, оставяй ги

ужасно е да искат да стопят желанието ти
ужасно е когато искаш да свириш на китара (пример със себе си) да потъпкват този ентусиазъм с некви мизерни доводи че момичетата не можели да свирят, че пръстите ми нямало да свикнат, че нямало музиканти в семейството ми... и тва от приятели, роднини, познати..
и въпреки всичко се пробвах, нали? по-сладко щеше да ми бъде и без да ми бяха очернили ентусиазма

даскалът ми знаеш ли кво вика? че няма по-ужасно от това някой да се опитва да стопи желанието на друг човек .. да го отчая и да му отнеме надеждата..

затва йЕби ги, пробвай се
може пък да ти провърви, може и да се оправят нещата - да не се налага да лапаш пишки заради едната кариера

а на сьекстиууУ май мно'о й се спами... всички са супер оригинални.. всички много знаят дали НЯМА такова или онакова...

ппууу
отвращавам се.. защото нещата, изписани дотук са наистина ОТВРАТИТЕЛНИ, и начина по който са написани


няма невъзможни неща!
опитай, от опит глава не боли.
нека сама установиш възможно ли е или не е

и за чалга клип наистина ще ти трябват години..

не ме 'разби" тая твоя мечта, щото всяка мечта си е мечта...

баси как подценявате всичко..

днес ми се повръща. :/ хипер гадно се е получило при теб :( поне опита ли?

IrrieSkyline
01-16-2009, 18:20
jghgh, не сравнявай нещата. Ти искаш да свириш на китара, което си е изкуство. Ако имаш желание и мъъъничко талант, не ти трябва нищо повече. В България, обаче, нещата за моделите не стоят по същия начин. Не беше удачен пример, мисля. Вярно, че всеки трябва да следва мечтите си, но нека изкара поне средно образование и ако все още го иска толкова, да замине и да се пробва като модел другаде. Тук, за да се снима в чалга клип, ще се наложи малко повече. Ако си намери човек с връзки, може да я вкарат. Ако може да танцува, нека отиде в танцово студио, познавам доста хора, които така се снимаха в клипове.

jghgh
01-16-2009, 18:20
естествено, даже си продължавам. : )



едит: примера беше за това как само се опитвате да "затапвате", как грубо с тона си едва ли не й казвате "оф, аре примири се че няма да станеш бе, СЪГЛАСИ СЕ веднага, кротни се"... баси насирането е тва

мразя го, изпитвала съм го
да, от моя гледна точка китара > мода, но от нейна пък може само тъпите хипари да се занимават със свирене, нали?

гледни точки, а и примерът както казах не беше за да кажа кое е възможно и кое не е
а за гнусния начин, по който хората подтискат другите

и вие също го правите

дали е възможно в БГ да си модел или не... вероятно не.. но защо не пробва?

една моя приятелка беше манекенка известно време.. просто й писна да дава пари и да плаща такси
но ако мечтата е голяма дори да те точат с кинти ще си седиш

няма смешни мечти бе
нека си се снима в чалга клип - за мен не е престижно, но всяка мечта е мечта
и няма да е хубаво от моя страна да се смея на нейната ("ОуУл, разби ме тва за чалга-клипа, ХаХахах".. всички са много отвисоко бе... деба.

s3xy
01-16-2009, 18:21
естествено, даже си продължавам. : ) това е супер =D> ии верно тая вечер нещо съм се разспамила :D edit: ако не видя в първия ми пост писах че и аз искам

IrrieSkyline
01-16-2009, 18:23
естествено, даже си продължавам. : ) Чудесно. На мен ми се наложи да спра да правя почти всичко, което обичам, което ме поддържа... :( При първа възможност ще почна пак да свиря.

magi_003
01-16-2009, 18:32
az samo ne razbrah za6to me slojihte v 4alga klipove?????????

s3xy
01-16-2009, 18:34
az samo ne razbrah za6to me slojihte v 4alga klipove????????? :D да и аз изпуснах тоя момент :D

IrrieSkyline
01-16-2009, 18:35
Аз не говоря само за такива. Ама ти в кви искаш? Бившите ми треньори (за тях говорех главно) се снимаха в клипа на Румънеца и Енчев + Мария Илиева - Бърн, подгряваха на концерта на Рияна, единият се снима в клип на Теди Кацарова и Мишо Шамара, а другият, в клип на Люси ( 8-) шейм).

magi_003
01-16-2009, 18:39
ami vav po4ti vsqkakav klip po princip bih se saglasila da se snimam :)

s3xy
01-16-2009, 18:41
а защо не станеш примерно ( не помня как точно се казваха, май фото модели) които се снимат в реклами и така нататък? :)

magi_003
01-16-2009, 18:43
s3xy , ideqta ti mi dopada... mersi :)

mArMaLaDkA
01-16-2009, 20:55
Кой й потъпква мечтите и амбициите?Просто авторката от 3-те страници,които изчетох досега се държа като тъпо лапе на 12.Не стига,че иска помощ,хората изразяват мнение,нормално е да има и негативни,тя не стига,че пусна 3 поста един след друг,ами и се звери насреща на тоя и оня.И аз имах такива мечти за "модел",но ударих на камък.Ходих на пробните снимки с баща ми и правилно постъпих.Въпросната дизайнерка към известна фирма на дамски облекла ми обеща,че след ревюто,което щяло да бъде в София май месец 2008,дрехите оставали за мен,понеже били по лично моя мярка,обувки и бижута-също.Крояха се планове как ще ми се направи косата,как ще си навържа нещата в училище,обади ми се въпросната госпожа,че екипа на тази известна фирма,към която уж работи,ме е одобрила,ала-бала.И после нищо.Ни вест,ни кост.Оказа се впоследствие,че моделите,които преди пробните снимки беше пратила на баща ми,уж нейни,бяха модели на фирма "Галинел".А уж познати на баща ми дадоха гаранция и прочие.Мисълта ми е,че дори и с връзки,пак не е гаранция,че ще се получат нещата.А за да се снимаш в клип,най-вече,както ти искаш,трябва мнооого опит.Не може за месец да снимаш клип,и фотосесии да правиш,и календари...схвана накъде бия.

sherry
01-16-2009, 21:00
И аз съм предубедена към някои агенции, наистина повечето момичета са леки, НО това е заради собствената им глупост, жажда за повече пари и да излизат с мутрички, да се возят на скъпи коли. Не всички са простотутки. Имам една позната в Es line models, каза, че нямало много често ангажименти, но това ти е удобно, защото ще имаш време да учиш. Не знам дали ще те устрои тази агенция, просто съм чувала така.

IrrieSkyline
01-16-2009, 21:14
Моля ти се! Тя иска да се картотекира в агенцията и веднага да се снима в клип на Слави И Софи.

LiveFlower
01-16-2009, 21:28
и няма да е хубаво от моя страна да се смея на нейната ("ОуУл, разби ме тва за чалга-клипа, ХаХахах".. всички са много отвисоко бе... Д**а.Оуу не знаех,че не може да се изразява мнение,противоречащо на твоето! :) (предполагам,че за мен ставаше въпрос)

Briseis
01-16-2009, 21:29
една от най-големите ми мечти е да се занимавам с мода
обичам модата /те мен не 8-) /
запозната съм със всички изисквания за модели, дизайнери и какво ли още не
винаги следя модните тенденции / в смисъл, не че така се обличам, но ми е интересно/

като цяло модата е моето хоби. завладяна съм от нея.
и толкова искам да съм поне моден журналист.иска ми се да съм стилист, и арт директор и редактор...но не съм. няма и да бъда

дори модел не мога да стана - имам крив нов и съм 1.60.

мечтите са хубаво нещо, но трябва да имат реално измерение.
не мога да те насоча към агенция в България.
просто не съм запозната

пожелавам ти успех и ако искаш някой съвет съм насреща.

s3xy
01-16-2009, 22:10
^ аз бих те помолила също да препоръчаш някоя агенция ако знаеш защото в наши дни наистина трява да се подбира мн внимателно. Някой да има мнение за Ивет фешън?

crazygirl1995
06-28-2009, 07:53
да ти кажа ко нямаш 18 по-добре не ставаи модел щот никъде няма да те приемат или ако те приемат няма да имаш работа.Аз познавам шефката на мелиса моделс и ми каза че като стана на поне 16 щяла да ме вземе.Изчакай да станеш на 16 и тогава си търси агенции.

rauwkost
06-28-2009, 12:35
да ти кажа ко нямаш 18 по-добре не ставаи модел щот никъде няма да те приемат или ако те приемат няма да имаш работа.Аз познавам шефката на мелиса моделс и ми каза че като стана на поне 16 щяла да ме вземе.Изчакай да станеш на 16 и тогава си търси агенции.
ВДИГНА ТЕМА ОТ ПРЕДИ 6 МЕСЕЦА ЗА ДА КАЖЕШ ДА ИЗЧАКА WTF?!!?!? :-x :-x НЕ МИСЛИШ ЛИ ЧЕ ВЕЧЕ СЕ Е ОПРАВИЛА?!!??! :-x :booooomb: :booooomb:

shadow4e
06-28-2009, 12:46
Темата е стара, но ако авторката се върне с нови въпрос да пише ЛС и ще я отключа, за да не се напълни с глупост, както почна.