PDA

View Full Version : СаМота?



anonymous597271
01-16-2009, 17:01
Не знам в кой раздел да напиша тази тема... но реших да е тук (май е най-подходящият)

Изпитвали ли сте самота?!? Никой да не се интересува от теб ? На никого не му пука за теб ?

Та, аз съм така... Никакви приятели нямам... Да ви разкажа:
2-3 клас бях тук, в софия , имах приятели (имах един на когото много държах) , но аз и семейстеото ми заминахме за Япония (за около 2 години) там също завързах приятелство. НО след завръщането ми тук, в България, всичките ми приятели които имах преди да замина не им пукаше за мене... В началото си мислех че просто защото сега съм пристигнал е така... Но продължава и досега (а вече са минали 1,5 години откакто се прибрах в БГ) и вече не мога да го търпя... На училище , в междучасията се опитвам да заговарям някои от класа ми но... някакси ме отрязват... Не мога да разбера ? Неприятен ли съм им?!?!? Защо ме изолират?!?! И аз не знам... Не мисля че съм отблъскващ? веднъж засякох групичка от моя клас в парка , отидох при тях ама явно клоняха от мен...

Та така , може ли да ми помогнете ... да ми дадете съвети как да стана по-близък с тях? бих дал много само за да знам че на някого му пука за мене...

Благодаря на тези от вас които са се потрудили да го изчетат...

Ivalinka
01-16-2009, 17:06
няма смисъл да се занимаваш с тях.. те толкова са ти били приятели.потърси нови хора,на които ще им пука за теб :)

MiLGaR0sSa
01-16-2009, 17:06
Ами какво да ти кажа...щом се държат така,значи не са ти истински приятели...По-добре да си потърсиш нови...хората се променят,може през годините,когато те е нямало просто да са се променили и да не са същите хора като преди.Може би ти си различен и така.Огледай се за нови запознанства ...
Кофти е да нямаш с кой да говориш и т.н.,но хора има много.Само ги потърси.

Kostadin_682
01-16-2009, 17:10
Не знам в кой раздел да напиша тази тема... но реших да е тук (май е най-подходящият)

Изпитвали ли сте самота?!? Никой да не се интересува от теб ? На никого не му пука за теб ?

Та, аз съм така... Никакви приятели нямам... Да ви разкажа:
2-3 клас бях тук, в софия , имах приятели (имах един на когото много държах) , но аз и семейстеото ми заминахме за Япония (за около 2 години) там също завързах приятелство. НО след завръщането ми тук, в България, всичките ми приятели които имах преди да замина не им пукаше за мене... В началото си мислех че просто защото сега съм пристигнал е така... Но продължава и досега (а вече са минали 1,5 години откакто се прибрах в БГ) и вече не мога да го търпя... На училище , в междучасията се опитвам да заговарям някои от класа ми но... някакси ме отрязват... Не мога да разбера ? Неприятен ли съм им?!?!? Защо ме изолират?!?! И аз не знам... Не мисля че съм отблъскващ? веднъж засякох групичка от моя клас в парка , отидох при тях ама явно клоняха от мен...

Та така , може ли да ми помогнете ... да ми дадете съвети как да стана по-близък с тях? бих дал много само за да знам че на някого му пука за мене...

Благодаря на тези от вас които са се потрудили да го изчетат...

Ами да и аз, съм изпитвал самота... заминах да уча на друго място, и когато се върнах стартите ми приятели (тези от класа) едва се виждахме... то при мен беше малко по- сложно, защото коренно се промених...а бе до неузнаваемост :) , но ми останаха приятели, на които мога да разчитам по всяко време за каквото, и да било. Така, че знам какво ти е, но те съветвам да си намериш други, защото с насила не става нищо... :?

Lashes
01-16-2009, 17:11
хора много....запознай се...намери си познати, а приятелите сами ще те намерят...не очаквай че още първия срещнат ще ти бъде кой знай какъв приятел...то днешно време повече предатели от колкото приятели...

anonymous597271
01-16-2009, 17:21
то, да намеря ама от къде?!? :-k

П.П. не съм много общителен (срамежлив съм)

Kostadin_682
01-16-2009, 17:22
то, да намеря ама от къде?!? :-k
на колко години си? :-o

BaiToq
01-16-2009, 17:25
Ако си Киро Японеца,
може и да бягат от теб 8-) :booooomb:

MiracleMaker
01-16-2009, 17:27
dam ... kade da gi nameri to da ne stava ei taka ... nali za da se zapoznae6 s nqkoi trqbva da otide6 nqkade a kato ne poznava6 nikoi kade da tragva6 sam ... :[ i az moga da kaja 4e nqmam priqteli tyi kato ne mi e bilo prioritetno da se sabiram s hora ot klasa mi a vinagi sam predpo4ital drugar4etata koito poznavam ot malyk no taka kato zaminaha za nqkade vsi4kite i .. kofti

Bellatrix
01-16-2009, 17:30
Общителен или не, срамежлив или не, все тая. Има и други срамежливи и притеснителни, намери тях и бъди приятел с тях.

ПП. Има го и варианта да завържеш скайп приятелство с някого. Така ще имаш време да обмисляш отговорите си и няма да се притесняваш толкова.

Axe_vs_Sword
01-16-2009, 17:35
то, да намеря ама от къде?!? :-k

П.П. не съм много общителен (срамежлив съм)Тогава как заговаряш хора от класа? Сигурно е гадно :(

anonymous597271
01-16-2009, 17:39
на 13 години съм



то, да намеря ама от къде?!? :-k

П.П. не съм много общителен (срамежлив съм)Тогава как заговаряш хора от класа? Сигурно е гадно :(

заговаряне... силно казано правя опити да завържа приятелство макар че е трудно

AlcF
01-16-2009, 18:18
хора много....запознай се...намери си познати, а приятелите сами ще те намерят...не очаквай че още първия срещнат ще ти бъде кой знай какъв приятел...то днешно време повече предатели от колкото приятели...

Krasencety
01-16-2009, 19:15
Ми и аз съм така... :o С мен се държат и по-лошо... незнам какво дати кажа... :( Горе главата! :-) ..

BuBiTy
01-16-2009, 19:46
Ами ако си намериш и ново занимание, новите познати сами ще дойдат, разшири интересите си така ще разшириш крага на познати и после на приятели!

_mimi7y_
01-16-2009, 20:01
щом тези от твоя клас странят от теб запознай се с някой от другите класове .. щом казваш че не си отблъскващ може пък нещо да стане .. а колкото до това че си срамежлив преодолей го тоя срам и аз бях пуснала подобна тема че нямам приятели и някой ми беше написал че приятелите не падат от небето и аз трябва да ги потърся .. послушах го и сега се радвам на хора които са до мен винаги и никога не се чувствам самотна.. е не мога да кажа че въпросните фр са много но и малкото ми стига а и продължавам да градя приятелства и определено съм щастлива .. направи като мен няма да съжаляваш.. :)

sTiLLyt0
01-16-2009, 20:16
ivanradanov: то, да намеря ама от къде?!? Think

П.П. не съм много общителен (срамежлив съм)

Ами старите ти приятели и те ли ти обръщат гръб??? :shock: :(
а тва, че съучениците ти те отбягват ... ми е познато от моя клас имаше едно момиче което дойде при нас в 6 клас и винаги я убиждахме и я отбягвахме (както сега с теб правят) Те явно са си свикнали заедно... защото в моя клас тва беше причината :)
И един съвет от мен ... не се срамувай, може би затова страничат от теб :) (ако са някои надути ....)
УСПЕХ!!! :) :) 8)

Hurtmore
01-16-2009, 20:35
и аз бях писала подобна тема, и те разбирам.. в моя клас са пълни кретени и идиоти, и щом не си като тях си смотан, няма за какво да си говорите и т.н. .. а това с отбягването- споко, дръж се на положение и недей да показваш, че се срамуваш или нещо такова,че само им правиш кефа, което е тъпо. И не се сдухвай, ще си намериш истински приятели. Успех (:

HipHopBlond
01-16-2009, 20:58
До сега не съм :( и да ти кажа честно, можеби това ми е най-голения страх... но ти трябва да разбереш, че има огромна разлика между това кой ти е приятел и кой ти е познат!

AiKaTa
01-16-2009, 21:20
Ако с едни хора не ти е потръгнало.. да не звучи гадно ама скоро няма да стане... в такава възраст всеки се старае да е гъзар и да е на мнението на другите естествено.. смени средата, ако не е проблем и училището... на ново място имаш възможност да имаш нова самоличност, каквато си искал и по пътя към която си сбъркал.... успех :)

anonymous597271
01-17-2009, 08:57
И аз си мисля дали това не е проблема...
Те тези от моя клас са някакви... пълни идиоти... опитват се да се правят на много готини... което аз го мисля за пълна глупост... пък и за зубър май ме мислят... :? оценките повечето са ми 6-тици защото майка ми много държи да съм ПерФеКтеН и с оценки ... и с държание...

holyshade
01-17-2009, 20:23
дам..знам какво е..но не от страна на приятели а от любовна страна..:(
и е доста кофти

TheNewReligion
01-17-2009, 20:33
Понякога изпитвам самота, но знам, че аз съм решила да е така. И ми харесва. Относно твоя проблем: разбирам, че срамежливостта ти е голяма пречка, но трябва да се опиташ да я преодолееш. Това става с доста упражнения. Но не пред огледалото, ами сред твои връстници. Не очаквай нещата да станат изведнъж. Всичко се случва постепенно. Успех. :)

loveyo
01-17-2009, 21:30
Не знам в кой раздел да напиша тази тема... но реших да е тук (май е най-подходящият)

Изпитвали ли сте самота?!? Никой да не се интересува от теб ? На никого не му пука за теб ?

Та, аз съм така... Никакви приятели нямам... Да ви разкажа:
2-3 клас бях тук, в софия , имах приятели (имах един на когото много държах) , но аз и семейстеото ми заминахме за Япония (за около 2 години) там също завързах приятелство. НО след завръщането ми тук, в България, всичките ми приятели които имах преди да замина не им пукаше за мене... В началото си мислех че просто защото сега съм пристигнал е така... Но продължава и досега (а вече са минали 1,5 години откакто се прибрах в БГ) и вече не мога да го търпя... На училище , в междучасията се опитвам да заговарям някои от класа ми но... някакси ме отрязват... Не мога да разбера ? Неприятен ли съм им?!?!? Защо ме изолират?!?! И аз не знам... Не мисля че съм отблъскващ? веднъж засякох групичка от моя клас в парка , отидох при тях ама явно клоняха от мен...

Та така , може ли да ми помогнете ... да ми дадете съвети как да стана по-близък с тях? бих дал много само за да знам че на някого му пука за мене...

Благодаря на тези от вас които са се потрудили да го изчетат...

И аз съм живяла извън Бг , след 3-4 клас и като се върнах всичките ми стари приятели бяха променени , но и аз много не общувах с тях. Преместиих се в ново даскало , по-готино ии си намерих приятели... Първата годинаа не мога да кажа , че ми бяха точно приятели , по-скоро ме преценяваха , но след това всичко се оправи.

Помисли над държанието си-да не би да се надуваш или нещо от сорта. Ако е така-поправи го. Естествено не е нужно да се даваш на някого да те тъпче , за да ти "приятел". Просто бъди себе си и всичко ще е окей :-)

chester_love
01-17-2009, 22:24
спокойно.. :) не си давай толкова зор..и аз съм така..обаче се успокоявам като гледам от другата страна на нещата..да си сам е по-добре..не те забъркват в интриги..не се карат за теб..ти не мислиш за другите..и така нататък...щом останалите не те забелязват значи те не са за теб и не оценяват това което си..с времето ще намериш своите хора..хора с които имате еднакво мислене,цели,интереси.. :)

D0ll
01-17-2009, 22:31
Изпитвали ли сте самота?!? Никой да не се интересува от теб ? На никого не му пука за теб ?



не мисля,че си прав.А замислял ли си се,че родителите ти майка ти баща ти ,брат сестра ако имаш им пука толкова много за теб,че не можеш си представиш?

ShaLqLqLqXa
01-18-2009, 11:35
няма смисъл да се занимаваш с тях.. те толкова са ти били приятели.потърси нови хора,на които ще им пука за теб :)

Съгласна. :)

Иначе аз никога не съм се чувствала така (пази Боже). Дано всичко около теб се оправи, силно се надявам един ден да си бъдеш пак щастлив. ;)