PDA

View Full Version : Как бихте реагирали ако...?



me4eto
01-16-2009, 17:01
как бихте реагирали ако на хоризонта на политическия живот в България се появи нова партия, която се състои предимно от младежи, предендиращи че знаят от какво се нуждае страната и какви реформи са необходими. Предствят се със лозунга : " Младите с предимство!" или " Оставете бъдещето на нас!". Бихте ли им се доверили ? Ще гласувате ли за тях?

BGRUForever
01-16-2009, 17:23
Ами според зависи, всичко емного относително, ако си синове и дъщери на някой от сегашните оправници или на някое от бившите правителства НИКОГА, но ако са от народа и искат наистина най-доброто за Родината, наша мила бих ги подкрепил.

Diam0nD
01-16-2009, 18:14
При добра социална и национално ориентирована политика твърдо бих застанал зад тях !

SiegHeil
01-16-2009, 18:37
Ако само обещават - не, покажат ли че са активни и наистина действат - ще ги подкрепя на 100%..

me4eto
01-16-2009, 19:00
това имах предвид дали ще ги погледнат всички на сериозно

me4eto
01-16-2009, 19:56
аз съм все още 12 клас но имам такива амбиций, но иначе темата е въпрос защото искам да видя какво мислят хората готови да гласуват за мен след примерно 6 години :D :P

BGRUForever
01-16-2009, 22:23
То и аз имам големи амбиции, и и аз знам май какви са проблемите, но властта е така узорпирана от тия топки лой в парламента, че хубао управление ще се постигне само чрез стратокрация (военно управление)

Sevt
01-17-2009, 06:12
Не, имам си партия.
А и съдейки по заглавния пост това беше едски несериозно.

SiegHeil
01-17-2009, 11:59
Ако искаме ДОИП, ще ни подкрепят, ако не - не.
На всеки в главата му е само доип, да знаеш...

BGRUForever
01-17-2009, 16:41
Престани с това ДОИП, не разбрали, че не го искаме бе идиот, ако пак видя ДОИП ти гарантирам, че ще ти откъсна главата, ще ти я навра в носка, а носа в задника ти, ЯСНО ЛИ Е? ПАНИМАЙШ? UNDERSTAND?, на какъв още език искаш?

SiegHeil
01-17-2009, 18:07
Абе то идеята е добра..само че глабала не знае как да я продава ;)

Darkkiss
01-18-2009, 04:42
как бихте реагирали ако на хоризонта на политическия живот в България се появи нова партия, която се състои предимно от младежи, предендиращи че знаят от какво се нуждае страната и какви реформи са необходими. Предствят се със лозунга : " Младите с предимство!" или " Оставете бъдещето на нас!". Бихте ли им се доверили ? Ще гласувате ли за тях?

Кажи НЕ на дрогата!!!

me4eto
01-18-2009, 17:06
как бихте реагирали ако на хоризонта на политическия живот в България се появи нова партия, която се състои предимно от младежи, предендиращи че знаят от какво се нуждае страната и какви реформи са необходими. Предствят се със лозунга : " Младите с предимство!" или " Оставете бъдещето на нас!". Бихте ли им се доверили ? Ще гласувате ли за тях?

Кажи НЕ на дрогата!!!

:D :D :D :razz: :razz: :razz: нямам волята :D :lol:

malone
01-18-2009, 18:43
как бихте реагирали ако на хоризонта на политическия живот в България се появи нова партия, която се състои предимно от младежи, предендиращи че знаят от какво се нуждае страната и какви реформи са необходими. Предствят се със лозунга : " Младите с предимство!" или " Оставете бъдещето на нас!". Бихте ли им се доверили ? Ще гласувате ли за тях?

Кажи НЕ на дрогата!!!

:D :D :D :razz: :razz: :razz: нямам волята :D :lol:Ами тогава приятно боцкане.По темата нова партия ме плащи като знам,че в България има над 300 партии и тук всеки се опитва да прави политика.Многопартийната система за нашата страна се оказа много лош вариант за управление,така че не-пък и за да видим резултат ще трябва да ви видим как правите нещо в парламента,тоест ще гласуваме отново на сляпо-което пак в близките 8-години си беше пак лудост.

me4eto
01-19-2009, 19:09
гласуването на сляпо няма да е нещо ново...то за тва сме на това дередже



http://www.jivotno.com/wild-angel

love_enrique
01-24-2009, 10:27
Супер тъпа тема :? Политиците да не се делят на млади и стари :D Всичко зависи от това какви са им политичвеските виждания,дали са от дясно или отляво,каква програма за управлиние са изготвили и тн,пък ако са и млади това е просто 1 плюс

LINKNOT
01-24-2009, 13:50
Не. Симпатизирам на една партия и ще съм с нея до края.

HardcoreSyndrome
01-26-2009, 19:19
Защо не?! Има достатъчно интелигентни млади хора!
Старците да "избрисват" към подсъдимата скамейка и без т'ва доста се наядоха и им е висок холестерола.
Не умират тия гадове бе!!!! :lol:

kristo
01-26-2009, 19:40
Старците се наяли?! Това виц ли е? Със 100-150 лева пенсия направо са преяли да ти кажа, пиши ги милионери...
Ако ти нямаш уважение към възрастните, не всички мислят така, тъй че по-внимателно с квалификациите...

HardcoreSyndrome
01-26-2009, 19:57
Старците се наяли?! Това виц ли е? Със 100-150 лева пенсия направо са преяли да ти кажа, пиши ги милионери...
Ако ти нямаш уважение към възрастните, не всички мислят така, тъй че по-внимателно с квалификациите...
Не става въпрос за пенсионерите! А за онези дърти, дебели свине, които си чешат задника по цял ден, но иначе "управляват"!
Къде съм споменала обикновенните хора?
Става въпрос за политици!!!!!