PDA

View Full Version : До кога българина ще е тъпанар ?!



djuki
01-16-2009, 17:40
Стигам до извода , че ще се хвана да науча някой език и само да завърша 12ти клас се махам от тази мизерна държава може навсякъде да има такива нещо но тук са прекалено . Винаги съм се старала да бъда добра към другите и да не нарушавам спокойствието им . Не хвърлям боклука си по улиците дори фасовете ! Но днес се качих в претъпкан софийски автобус звънна ми телефона и вдигнах беше милото ми гадже второто хубаво нещо което се случи . Говорихме 2-3 мин като гледах да не викам за да не преча ! Но какво стана бях нападната от бабката , на която отстъпих място имайки на предвид , че имам проблем с бъбреците и умирам от болка . Тя каза как може да говоря от 30 мин по телефона никой не бил длъжен да ме слуша , а клошара , който седе пред нея (сигуна съм че незнае има билетчета за автобуса) изръси , че съм говорила толкова дълго защото тати ми плащал сметката ! От лятото работя изкарвал между 200- 400 лв. на месец на 16 съм и се занимавам с уеб дизайн и то работя по големи сайтове . След което за да не си навличам повече нападки затворих телефона и хората ме гледаха все едно съм направила най - големия грях на човечеството ! Въпроса е следния как аз мога да търпя това да седя права зарадите възрастните хора като имам много повече нужда да седна от тях и защо аз съм длъжна да търпя смърднята на клошаря а той не може да задържи 3 мин да си свърша разговора ?!?!?! И на всичкото отгоре ще ми казва каква съм като сигурно изкарвам на месец повече пари от него през целия му живот ! Писна ми от тази тъпа българска простотия ! Кога ще се научат да бъдат толерантни!?[/list]

Adwokat
01-16-2009, 18:54
Nikoga.... takiwa sa bylgarite i nqma da se promenqt skoro za jalost...

Sarge
01-17-2009, 11:49
Еми в случая си попаднала на отрепки, които само гледат да обсъждат другите а не се виждат самите те в каква каша са затънали. Не им обръщай внимание, дръж се надменно, даже арогантно към такива хора, имай си самочувствие. А иначе, че българина си е простак по душа-еми има доста истина в това, манталитета ни за жалост е такъв- дай да мина метър първо, а ако не стане ще си платя, това е в общи линии манталитета на повечето. Но ти си млад човек, затова НЕ СЕ ДРЪЖ ТАКА. Точно ние младите можем да променим този манталитет ако положиме малко усилия :) .

Darkkiss
01-18-2009, 02:46
Стигам до извода , че ще се хвана да науча някой език и само да завърша 12ти клас се махам от тази мизерна държава може навсякъде да има такива нещо но тук са прекалено . Винаги съм се старала да бъда добра към другите и да не нарушавам спокойствието им . Не хвърлям боклука си по улиците дори фасовете ! Но днес се качих в претъпкан софийски автобус звънна ми телефона и вдигнах беше милото ми гадже второто хубаво нещо което се случи . Говорихме 2-3 мин като гледах да не викам за да не преча ! Но какво стана бях нападната от бабката , на която отстъпих място имайки на предвид , че имам проблем с бъбреците и умирам от болка . Тя каза как може да говоря от 30 мин по телефона никой не бил длъжен да ме слуша , а клошара , който седе пред нея (сигуна съм че незнае има билетчета за автобуса) изръси , че съм говорила толкова дълго защото тати ми плащал сметката ! От лятото работя изкарвал между 200- 400 лв. на месец на 16 съм и се занимавам с уеб дизайн и то работя по големи сайтове . След което за да не си навличам повече нападки затворих телефона и хората ме гледаха все едно съм направила най - големия грях на човечеството ! Въпроса е следния как аз мога да търпя това да седя права зарадите възрастните хора като имам много повече нужда да седна от тях и защо аз съм длъжна да търпя смърднята на клошаря а той не може да задържи 3 мин да си свърша разговора ?!?!?! И на всичкото отгоре ще ми казва каква съм като сигурно изкарвам на месец повече пари от него през целия му живот ! Писна ми от тази тъпа българска простотия ! Кога ще се научат да бъдат толерантни!?[/list]

Българина НЕ Е тъпанар!!! Селянина Е ТЪПАНАР!!!
Ще ти писне от това ест но в чужбина се приготви да не говориш на бг защото от 3-4 години аз Български не съм чул... Само селянски даже иам чустовото че съм извадил некъв диалект от идиотите тука:(

Kostadin_682
01-18-2009, 07:24
Ами... само погледнете какво става... всички млади хора гледат да изчезнат от тук... вместо да обичаме родината си ния я мразим... и главните виновници за това са глупавите ни управници... ако целия народ се изсише пред парламента и свали правителството .... тогава може и да се пшравят нещата...

iPurple
01-18-2009, 07:25
хаха защо пускаш темата 2 пъти?

по темата: Въпрос на манталитет. Няма да се променят в скоро време.

iPurple
01-18-2009, 07:27
Ами... само погледнете какво става... всички млади хора гледат да изчезнат от тук... вместо да обичаме родината си ния я мразим... и главните виновници за това са глупавите ни управници... ако целия народ се изсише пред парламента и свали правителството .... тогава може и да се пшравят нещата...

Хаха видя ли какво стана на протеста?? Вместо културно хората да се борят за правата си тия кво ли не мятаха идват ми с бутилки в ръка и налитат на всеки.. Еми съжалявам ама така нищо няма да постигнат. Само доказват кви диваци са.. Потресена съм.

Kostadin_682
01-18-2009, 07:30
Ами... само погледнете какво става... всички млади хора гледат да изчезнат от тук... вместо да обичаме родината си ния я мразим... и главните виновници за това са глупавите ни управници... ако целия народ се изсише пред парламента и свали правителството .... тогава може и да се пшравят нещата...

Хаха видя ли какво стана на протеста?? Вместо културно хората да се борят за правата си тия кво ли не мятаха идват ми с бутилки в ръка и налитат на всеки.. Еми съжалявам ама така нищо няма да постигнат. Само доказват кви диваци са.. Потресена съм.
Ти какво очакваше да ги чакат с погача и мед ли? ... и за мен силата не е решение, но просто постъпката на полицайте ме издразни... ти как може да удряш момиче с палката бе? а кажи ми ? Де*Ба и полицайте... защо налагаха човека долу 3-ма полицай? и като видяха че камерата ги снима и дойдоха да бият и оператора... баси идиотите...

SoAfraid
01-18-2009, 14:44
И аз най-много ги мразя такива по рейсовете. И аз направих така завърших 12-ти клас и се махнах. По спокойно и хубаво няма. Спокоен съм живея си в малко градче и всичко си е ОК. Няма такива хора по рейсовете няма и миризливи клошари. Бих казал, че България няма да се промени докато има хора като оня расист ДаркКисс.

Darkkiss
01-19-2009, 02:53
И аз най-много ги мразя такива по рейсовете. И аз направих така завърших 12-ти клас и се махнах. По спокойно и хубаво няма. Спокоен съм живея си в малко градче и всичко си е ОК. Няма такива хора по рейсовете няма и миризливи клошари. Бих казал, че България няма да се промени докато има хора като оня расист ДаркКисс.

Даже почна да ме нападаш и по др-те теми та то ЛС няма ли за тебе? Спести си жалките коментари защото за разлика от тебе аз съм с 3 паспорта и 3 езика и съм бил в повече от 40 държави. За разлика от тебе аз мога да говора за различните общности А ти какво??? В БГ цял живот гледа американските филми и вече много знаещ. Вече дори няма да си права труда да ти чета тъпите напатки...

БТВ като знаеш кое е най-добре за БГ защо не се помъчиш да направиш нещо по въпроса а гледаш с кой да се заядеш?

Downingtn
01-19-2009, 14:34
Едно голямо евала на авторката. Тази държава (ако може да се нарече така) е пълна скръб. Аз съм на 15 и мисля също като авторката, стана ли на 18 и чао БГ. Понеже свиря на китара и ще си направя група, а тука нямам никакъв шанс за реализация, само крадци и чалгари са на сцената, а не само това, всеки гледа как да те прецака, как да не даде пари заради себе си, абе пълна скръб. Малко останахме които мислим така :) на другите май не им пука :o

П.С. - с уеб дизайн на запад ще изкараш супер пари, тука няма никъв шанс. :)

tItEufFf
01-19-2009, 15:52
Даже почна да ме нападаш и по др-те теми та то ЛС няма ли за тебе? Спести си жалките коментари защото за разлика от тебе аз съм с 3 паспорта и 3 езика и съм бил в повече от 40 държави. За разлика от тебе аз мога да говора за различните общности А ти какво??? В БГ цял живот гледа американските филми и вече много знаещ. Вече дори няма да си права труда да ти чета тъпите напатки...


Силно се надявам да е грешка на пръстите.

Че и аз знам 3 езика, без да броя българския, а съм на 14 ;)

Добре не те разбирам. След като толкова мразиш всичката чужбина какво правиш с 3 паспорта. Знаеш ли..в оная тема "You know you are bulgarian when you have to go out from Bulgaria and then you tell everybody, that is the best place for live" .. Нещо от сорта беше.. И ти си като тях май...

Darkkiss
01-19-2009, 16:03
Даже почна да ме нападаш и по др-те теми та то ЛС няма ли за тебе? Спести си жалките коментари защото за разлика от тебе аз съм с 3 паспорта и 3 езика и съм бил в повече от 40 държави. За разлика от тебе аз мога да говора за различните общности А ти какво??? В БГ цял живот гледа американските филми и вече много знаещ. Вече дори няма да си права труда да ти чета тъпите напатки...


Силно се надявам да е грешка на пръстите.

Че и аз знам 3 езика, без да броя българския, а съм на 14 ;)

Добре не те разбирам. След като толкова мразиш всичката чужбина какво правиш с 3 паспорта. Знаеш ли..в оная тема "You know you are bulgarian when you have to go out from Bulgaria and then you tell everybody, that is the best place for live" .. Нещо от сорта беше.. И ти си като тях май...

Знаеш 3 ма по 20 000 думи от 1 нали? че и по малко... а да не говориме че 100% имаш и акцент на всичките...
За 3-те паспорта имам си ги и си се радвам
и 3. Не казвам че чужбина е лошо място, казвам че не е толкова хубаво място както вие си го представяте от филмите. И най-вече Америка е края на света!!! Ако искаш да ме обедиш че като отидеш в др държава ще си 1 от тях.... Ако искаш да ми кажеш че като отидеш там ще говориш като тях, ще мислиш като тях, ще се развиваш като тях, няма да те дискриминират..... Всичко това е лъжа това е част от живота...


ПС: тая дето я написа тая тема е от 6 месеца в Канада и вече не иска да говори на Български.... после ми кажи какво да мисля за кретените отишли в др държави... от 30 000 БГ тука аз съм единствения който иска да говори на БГ!!!

jghgh
01-19-2009, 18:33
Едно голямо евала на авторката. Тази държава (ако може да се нарече така) е пълна скръб. Аз съм на 15 и мисля също като авторката, стана ли на 18 и чао БГ. Понеже свиря на китара и ще си направя група, а тука нямам никакъв шанс за реализация, само крадци и чалгари са на сцената, а не само това, всеки гледа как да те прецака, как да не даде пари заради себе си, абе пълна скръб. Малко останахме които мислим така :) на другите май не им пука :o

П.С. - с уеб дизайн на запад ще изкараш супер пари, тука няма никъв шанс. :)
Моме, наивна си, много наивна :lol:


НЯМА ЛЕСНО!

Downingtn
01-19-2009, 18:54
1-во - момче съм .. 8-)
2-ро знам че няма лесно, но в чужбина има кой да те оцени, доколкото тука само крадци и мошенници печелят, другите живеят като през 19-ти век.
3-то не се хваля, но доста хора са ми казали че съм доста талантлив, и затова смятам че имам шанс да пробия :) Ако щеш вярвай, но ще направя всичко възможно да успея :)

Darkkiss
01-19-2009, 19:04
1-во - момче съм .. 8-)
2-ро знам че няма лесно, но в чужбина има кой да те оцени, доколкото тука само крадци и мошенници печелят, другите живеят като през 19-ти век.
3-то не се хваля, но доста хора са ми казали че съм доста талантлив, и затова смятам че имам шанс да пробия :) Ако щеш вярвай, но ще направя всичко възможно да успея :)

хахаха 2-рото нема дори какво да го чета то е смешно без опит няма кка да го знаеш но ще добавя че никога няма да те имат като 1 от тях и винаги ще те дискриминират и не ще те оценят а ще те тъпчат и ще работиш 10 пъти повече от пичовете от тая държава за 3 пъти по малко пари... и това е в най-добрия случай

3- на всеки така му казват се пак на мама дете-то кфо искаш да ти кажат че си идиот? по начина по който расъждаваш няма да стигнеш до никъде..

twink
01-19-2009, 19:12
Абе по добре от родината си няма! Реализация.. бъдете сигурни, че и тук има реализация ама трябва да я търсите - тя няма да ви намери!Българина бил идиот- пф как може да праите такова обобщение?!? Няма такова нещо!Има в всяка нация и идиоти и свестни... сигурно няма нито един свестен българин.Аз пък си обичам страната, въпреки че е мизерия и т.н. и вие дето я плюете просто ...

Downingtn
01-19-2009, 19:20
1-во - момче съм .. 8-)
2-ро знам че няма лесно, но в чужбина има кой да те оцени, доколкото тука само крадци и мошенници печелят, другите живеят като през 19-ти век.
3-то не се хваля, но доста хора са ми казали че съм доста талантлив, и затова смятам че имам шанс да пробия :) Ако щеш вярвай, но ще направя всичко възможно да успея :)

хахаха 2-рото нема дори какво да го чета то е смешно без опит няма кка да го знаеш но ще добавя че никога няма да те имат като 1 от тях и винаги ще те дискриминират и не ще те оценят а ще те тъпчат и ще работиш 10 пъти повече от пичовете от тая държава за 3 пъти по малко пари... и това е в най-добрия случай

3- на всеки така му казват се пак на мама дете-то кфо искаш да ти кажат че си идиот? по начина по който расъждаваш няма да стигнеш до никъде..

Пич не се заяждай, защото много добре знам, въпреки че нямам опит.
И това че съм талантлив не ми го е казала майка ми, за 2 месеца успях да се науча и да влеза в музикално даскало, в което другите свириха поне година и майка ми ми се е смяла като съм и го казвал, ама като и извирих две сола и вика: О ти си бил много добър бе, и приятелите повечето са ми го казвали, така че недей да спамиш за глупости. Аз няма да тръгна така да се хваля. :x

Пък и то ще изчезват ли толкова много хора за на запад ако беше така както ти го измисляш, помисли малко. И никой няма да се държи с тебе като индианец, но ако ти се държиш така няма да те наричат цар... 8)

Хаха, и между другото виждаш ли какви са повечето българи, веднага гледат да те прецакат... веднага се опита да ми кажеш че неставам, еми няма да ме пречупиш.

Както бях прочел в чужбина е за силни хора с ясни цели, знаещи какво искат !! :)

Darkkiss
01-19-2009, 19:44
1-во - момче съм .. 8-)
2-ро знам че няма лесно, но в чужбина има кой да те оцени, доколкото тука само крадци и мошенници печелят, другите живеят като през 19-ти век.
3-то не се хваля, но доста хора са ми казали че съм доста талантлив, и затова смятам че имам шанс да пробия :) Ако щеш вярвай, но ще направя всичко възможно да успея :)

хахаха 2-рото нема дори какво да го чета то е смешно без опит няма кка да го знаеш но ще добавя че никога няма да те имат като 1 от тях и винаги ще те дискриминират и не ще те оценят а ще те тъпчат и ще работиш 10 пъти повече от пичовете от тая държава за 3 пъти по малко пари... и това е в най-добрия случай

3- на всеки така му казват се пак на мама дете-то кфо искаш да ти кажат че си идиот? по начина по който расъждаваш няма да стигнеш до никъде..

Пич не се заяждай, защото много добре знам, въпреки че нямам опит.
И това че съм талантлив не ми го е казала майка ми, за 2 месеца успях да се науча и да влеза в музикално даскало, в което другите свириха поне година и майка ми ми се е смяла като съм и го казвал, ама като и извирих две сола и вика: О ти си бил много добър бе, и приятелите повечето са ми го казвали, така че недей да спамиш за глупости. Аз няма да тръгна така да се хваля. :x

Пък и то ще изчезват ли толкова много хора за на запад ако беше така както ти го измисляш, помисли малко. И никой няма да се държи с тебе като индианец, но ако ти се държиш така няма да те наричат цар... 8)

Хаха, и между другото виждаш ли какви са повечето българи, веднага гледат да те прецакат... веднага се опита да ми кажеш че неставам, еми няма да ме пречупиш.

Както бях прочел в чужбина е за силни хора с ясни цели, знаещи какво искат !! :)

Забравяш 1 нещо
Това че аз съм НА ЗАПАД а ти в БГ
АЗ знам и на 2-те места как е
А ТИ СИ МИСЛИШ ЧЕ ЗНАЕШ КАК Е САМО НА 1-ТО....

SUSSIE
01-19-2009, 21:00
Ами... само погледнете какво става... всички млади хора гледат да изчезнат от тук... вместо да обичаме родината си ния я мразим... и главните виновници за това са глупавите ни управници... ако целия народ се изсише пред парламента и свали правителството .... тогава може и да се пшравят нещата...

Хаха видя ли какво стана на протеста?? Вместо културно хората да се борят за правата си тия кво ли не мятаха идват ми с бутилки в ръка и налитат на всеки.. Еми съжалявам ама така нищо няма да постигнат. Само доказват кви диваци са.. Потресена съм.

Алеле относно протеста , както се забелязва в милата ни родина с мир нищо няма да стане . Много се говори малко се действа ( не казвам , че трябва да се избиеме ) .
А сега и по по темата...Еми това ще е положението докато нестанеме народ , а не сбирщина недоволни хора , които не ги боли за другия .
Трябва да се мисли за случващото се , затова се направи тоя протест ама като гледам няма много заинтересовани... :shock:

Downingtn
01-20-2009, 06:09
Еми, ти след като си на запад, ако ти се държиш с тях гадно и те така ще се държат много ясно.Пък и защо си на запад като казваш че тук трябва да се стои :D

Между другото пич, стига сме спорили за глупости. Вкрайна сметка който кадето иска там отива, защото един е живота мамка му :) бтв, ти в коя държава си.

Bubbly
01-20-2009, 12:18
До кога българина ще е тъпанар ?!

Докато не се научи да слага пълен член на подлога.
Докато не осъзнае, че навсякъде по света има хорат, които мрънкат в тролеите, престъпност, корупция, лошо отношение, завист.
Докато не престане да генерализира по такъв особено детински начин- българите това, филипинките онова.
Докато не престане да недоволства без да има ни най-малка представа за какаво точно протестира, какво може да предложи и как това ще промени нещо.
Докато не разбере, че животът му е тук и сега, а не след 5 години в някоя утопична страна, че за почти всичко си е виновен само и единствено той, а не наркоманите, политиците или папата.
С други думи за дълъг период от време.

daru6a1
02-28-2009, 09:26
Балкански манталитет :grin: :D :D :D :D

daru6a1
02-28-2009, 09:26
Хах интересен въпрос..Моето мнение е:Българина никога няма да се промени...България е един провал...Нищо няма да ни оправи..Простотията е пълна и ЗАВИНАГИ ще е така :!: :!: :!: :!: :-s :smt001

Rodolubec
02-28-2009, 17:54
Майка ти е провал ,че е родила такъв боклук кат теб.

SoFarSoG00d
02-28-2009, 18:12
българите имат капацитет,отделен въпрос е как го използват....

kristo
02-28-2009, 21:59
Абе, как само на такива като автора на темата се случват такива неща бе... На мен що не ми се случват такива неща, а? Някой ще ми каже това и онова- айде де. Не можете да си защитавате правата, ревете, оплаквате се само, а после другите ви виновни. Ами не- вие сте си виновни, че не си ги защитавате. Докато не се научим това да правим няма оправия.
И нека авторката на темата се замисли дали с нещо не е провокирала у някого такива реакции. Защото ако всичко, дори и хубавите неща, като например да отстъпиш на възрастен човек мястото си в автобуса го правиш с нацупена и намръщена физиономия или само за да докажеш, че се различаваш от останалите българи, които са "боклуци" и "простаци"- еми няма да убедиш никого, че си искрен. Ти си с нагласата, че днеска някой непременно ще те издразни, ще се заяде с теб и това неминуемо става. И се дразниш от всичко, реагираш остро и съответно такива са и реакциите спрямо теб- това е. Така че се съмнявам някой да се заяжда с теб без причина ако ти по някакъв начин не си му дал повод. Просто не става ей така, само щото аз съм много "различен" и затова... А ти си като всички останали всъщност. Всички сме изнервени, ядостани, чувстваме се без достатъчно самочувствие и увереност в силите си и се настройваме по най-глупавия начин един срещу друг, а не срещу тези, които са истинските виновници затова положение- всички знаем кои са те...

DaMmM
03-03-2009, 23:42
...хехехехе,ма ти на това ли се ядосваш?!извинявай нищо лично,но си личи че си на 16,не само по начина ти на говорене,но виждам кое ти прави ТОЛКОВА МНОГО впечатление...

Извинявай,
ти ако се дразниш на това,смятай че следващите 3 години (примерно) ще искаш да се самоубиеш вече....
Цялата работа е ,че не ВСИЧКИ!Българи сме : "простаци" "идиоти" "комплексари" и темподобни ,каквито ни нирачат!
Просто ние сме един ,ако мога така да се изразя "Сайрски" народ!

Малко от вас ще ме разберат...


Преди извесно време ,стана катастрофа пред нас,веднага слязох да видя какво става.Знаеш ли какво беше положението доло?!Имаше 2-ма блъснати на улицата,и двамата бяха в доста лошо положение,по тротоарите имаше около 30-40 човека, НО ! ! ! нито един не беше отишал да помогне.
И понеже аз също съм "сайраджия" ,съм държал главата на жената около 40 минути за да не изпадне в бесъзнание....
Да не говорим ,че линейките ги нямаше 40-50 мин,да не говорим ,че никой не му пукаше ,всички гледаха и обсъждаха...

Казвам ти това,защото ако се изнервяш за такива "малки" работи ,няма да ти бъде живота на ред ,от тук на татъка ...


:razz: :razz: :razz:

kristo
03-04-2009, 10:22
Първо на 24 години съм :)

Второ пишеш адски неграмотно :oops:

Трето аз не съм "сайрджия" каквото и да означава това, че в интерес на истината такъв израз в Българския език няма...

После нито съм се отчаял от живота в България, нито някога ще го направя. Още по-малко да избягам от България и да ида да живея в чужбина. Това ще стане точно НИКОГА. Защото България си е България и аз няма да я заменя за никакви пари, за никакви бонбонки и близалки, за никакви скъпи вещи.

И накрая българите "сме" простаци и идоти... това може да го каже много комплексиран човек. Аз не съм простак и идиот, нито нищо подобно. Напротив- гордея се, че съм Българин. А тези българи, които познавам са на едно 90% културни, интелигентни и свястни хота. Ако твоите познати и приятели са простаци и цървули си е твой личен проблем с какви хора се имаш :wink:

DaMmM
03-04-2009, 14:52
#kristo - ...мисля,че поста ми беше ,за този който е направил темата...не за теб ;)





:razz: :razz: :razz:


Това ,че пиша неграмотно е така,не си давам зор да пиша грамотно във интернет :)

Roxy
03-09-2009, 22:14
До кога българина ще е тъпанар ?!

Докато не се научи да слага пълен член на подлога.
Докато не осъзнае, че навсякъде по света има хорат, които мрънкат в тролеите, престъпност, корупция, лошо отношение, завист.
Докато не престане да генерализира по такъв особено детински начин- българите това, филипинките онова.
Докато не престане да недоволства без да има ни най-малка представа за какаво точно протестира, какво може да предложи и как това ще промени нещо.
Докато не разбере, че животът му е тук и сега, а не след 5 години в някоя утопична страна, че за почти всичко си е виновен само и единствено той, а не наркоманите, политиците или папата.
С други думи за дълъг период от време.

не знам защо никой не обърна внимание на това мнение, което между другото е най-вярното!

kristo
03-10-2009, 23:37
Точно човека, който е постнал това реве, че другите мрънкаме и се оплакваме, а той е от най-големите мрънкачи-оплаквачи :lol:

rachel_billson
04-03-2009, 14:37
SofiaRegularCunt каза истината.Българина е свикнал всеки и всички да му са виновни.Вместо да се мрънка и да се бяга от родината ни,трябва да има повече хора,които имат преспективи за България,а не такива,с големи заплати и дембели,които се чудят как да си харчат паричките.

Belair
04-21-2009, 14:30
То тъпотията си е нашенски манталитет,и едва ли ще се оправим някога,затова може би е по-добре човек да се маха от тук по-рано

Belair
04-21-2009, 14:31
То тъпотията си е нашенски манталитет,и едва ли ще се оправим някога,затова може би е по-добре човек да се маха от тук по-рано

Belair
04-21-2009, 14:31
То тъпотията си е нашенски манталитет,и едва ли ще се оправим някога,затова може би е по-добре човек да се маха от тук по-рано

kristo
04-22-2009, 18:42
То тъпотията си е нашенски манталитет,и едва ли ще се оправим някога,затова може би е по-добре човек да се маха от тук по-рано
Заради такива като теб простотията стана "нашенски" манталитет бе паляк. Айде бегай у чужбина, тука в България нямаш място!

Bubbly
04-23-2009, 17:49
Точно човека, който е постнал това реве, че другите мрънкаме и се оплакваме, а той е от най-големите мрънкачи-оплаквачи :lol:
Ммм и какво те кара да мислиш така? :lol:

NaughtyOne
04-27-2009, 05:43
Не се учудвам всъщност...софийски автобус? След опследния ми престой в София си направих изводите...в този натоварен,мръсен,пренаселе н и доста с лоша атмосфера град е нормално хората да са изнервени. Градът е натоварващ *лично мнение*

AnIcHkAtA
05-01-2009, 20:20
Интересно защо си станала на бабичката?Тия пенсионери кога ще се научат, че в пиковия час нямат работа по рейсовете?!?!
Искам да кажа нещо относно мнението на NaughtyOne.Ще си навлека критики, но това слабо ме интересува в момента.Натоварен, мръсен и пренаселен град не го направиха кореняците софиянци !!! Колко са хората от провинцията, които се пишат големи софиянци, а ??Малко хора са виждали как се държи един възрастен човек, живял цял живот в София!Обаче сега всички, които не са от София започнаха с критиките за столицата.Била мръсна, имало задръствания, ПРЕНАСЕЛЕНА ?!!? Вие виждали ли сте ЛЮБИМИЯ НИ ГРАД по Коледа?!?!Няма по-красиво, по-чисто и по-приятно място за живеене!!!!!!Ще ви кажа защо-ЗАЩОТО ВСИЧКИ, КОИТО НЕ СА ОТ ТУК СА СЕ ИЗНЕСЛИ !!

Има и много умни хора, които не са от, но живеят в София, нека не се засягат, те не са виновни за нищо.Ама хайде всички останали да потърсят вината у себе си, какво ще кажете???

В момента нямам за цел да се изтъкна като голямата столичанка, просто адски много ме е яд на такива хора, които плюят по града, а дори не се замислят защо е така..