PDA

View Full Version : Тъпа България



djuki
01-16-2009, 18:50
Стигам до извода , че ще се хвана да науча някой език и само да завърша 12ти клас се махам от тази мизерна държава може навсякъде да има такива нещо но тук са прекалено . Винаги съм се старала да бъда добра към другите и да не нарушавам спокойствието им . Не хвърлям боклука си по улиците дори фасовете ! Но днес се качих в претъпкан софийски автобус звънна ми телефона и вдигнах беше милото ми гадже второто хубаво нещо което се случи . Говорихме 2-3 мин като гледах да не викам за да не преча ! Но какво стана бях нападната от бабката , на която отстъпих място имайки на предвид , че имам проблем с бъбреците и умирам от болка . Тя каза как може да говоря от 30 мин по телефона никой не бил длъжен да ме слуша , а клошара , който седе пред нея (сигуна съм че незнае има билетчета за автобуса) изръси , че съм говорила толкова дълго защото тати ми плащал сметката ! От лятото работя изкарвал между 200- 400 лв. на месец на 16 съм и се занимавам с уеб дизайн и то работя по големи сайтове . След което за да не си навличам повече нападки затворих телефона и хората ме гледаха все едно съм направила най - големия грях на човечеството ! Въпроса е следния как аз мога да търпя това да седя права зарадите възрастните хора като имам много повече нужда да седна от тях и защо аз съм длъжна да търпя смърднята на клошаря а той не може да задържи 3 мин да си свърша разговора ?!?!?! И на всичкото отгоре ще ми казва каква съм като сигурно изкарвам на месец повече пари от него през целия му живот ! Писна ми от тази тъпа българска простотия ! Кога ще се научат да бъдат толерантни!?

Jesus
01-16-2009, 18:57
Кой сайтове правиш ? Ще ме уредиш ли и аз да бачкам ? За 3 седмици овладявам всяка програма и почвам :)

Ами какво да ти кажа колкото повече ги мачкаш хората на тях явно им става по-добре, а като се държиш с тях възпитано ти се качват на главата :( (това само в бг може да се наблюдава)

LizZz
01-16-2009, 18:57
Що не им каза, че тва си е твоя телефон и можеш да си говориш и цял ден по него?
Пита ли я дали ти е казала благодаря, когато и отстъпи място?
Абе изобщо що се занимаваш? Слагаш едни слушалки и им ебеш майката.
Аз бих ги насолил едно яко, та да не могат да ми кажат нищо.
Веднъж направихме един скандал в автобус с една приятелка, щото няква се опитваше да се прави на много отворена и целия автобус застана на наша страна, оная направо насра. 8-)

Обаче и аз се чудя защо трябва да се стига чак до там... :)

SiegHeil
01-16-2009, 19:02
И ти да получаваш по 150 лева(макс) пенсия и на тебе няма да ти розов света ^^

OtherDimension
01-16-2009, 19:03
по-скоро ти си тъпата 8-)

s3xy
01-16-2009, 19:03
ох самата истина - мачкаш ли - става им по добре, държиш се мило - скачат ти на главата! :-x учи езици и се махай наистина, в Европа ще се почустваш хиляди пъти по добре, само заради факта че даже да отстъпиш място ( а в твоя случай това е доста след като имаш проблеми с бъбреците ) ще ти благодарят 5 мин си заслужава :) и аз мисля да се махам скоро

djuki
01-16-2009, 19:07
Jesus за работа не мога да те уредя защото аз още се уча ....и не правя много големи неща ... главно различни флашове но тъй като работя от скоро единия е американски и другия немски и нито един от двата не е пуснат още се работи тъй като имат голяма база данни , текстове и тн.


Ами реших да не се заяждам , просто не намерих смисъл ! Въпроса е за какво тъпите бабички и дядовци се мислят за голяма че младото поколение сме някви келеши ! Въпреки че родителите ми имат пари вярно че не са много но 4 членно семейство живеем нормално . Да се опиташ да покажеш нещо мило и да се държат много отвратително с теб . Какво им е на тия бабички гадно им е че са дърти ли кво ?! Писна ми преди време имах спор с една защо съм тръгнала с раница на училище ?! Или пък защо винаги като се качи някоя трябва да седне точно на твоето място като има и други свободни в автобуса !?

neocide
01-16-2009, 19:15

hardball
01-16-2009, 19:20
Ще порастеш и ще ти мине...

jghgh
01-16-2009, 19:27
Липсата на толерантност и уместност е един голям проблем, който и мен по принцип адски ме дразни в хората като цяло. : ]

LizZz
01-16-2009, 19:39
Ще порастеш и ще ти мине...
Kакво имаш в предвид?

hardball
01-16-2009, 19:43
Успява на 16 да изкарва пари, живее напълно нормален и задоволен живот и ще се маха от България, защото в рейса я погледнали двама човека на криво? Аре бе :lol:
Хората навсякъде са такива, просто ще порасте. Ще спре да обръща внимание, ще се научи да се справя с такива глупости. Ако не тук, ще емигрира и на новото място ще види, че хората са същите навсякъде. Мене това, че на 16 демонстрира такова глупаво поведение и мрънкане ми говори просто, че е гледано дете, като писано яйце дето се вика :)

LINKNOT
01-16-2009, 19:44
Кажи "тъп народ","тъпа нация","тъпи пенсионери","тъпи управници",но не и "тъпа България"!

Животът е битка за оцеляване. Спасявай се.

LizZz
01-16-2009, 19:49
Аха. :)

djuki
01-16-2009, 19:52
Успява на 16 да изкарва пари, живее напълно нормален и задоволен живот и ще се маха от България, защото в рейса я погледнали двама човека на криво? Аре бе :lol:
Хората навсякъде са такива, просто ще порасте. Ще спре да обръща внимание, ще се научи да се справя с такива глупости. Ако не тук, ще емигрира и на новото място ще види, че хората са същите навсякъде. Мене това, че на 16 демонстрира такова глупаво поведение и мрънкане ми говори просто, че е гледано дете, като писано яйце дето се вика :)


Явно ти си малко сбъркан ! Защото може и другаде да има такива хора , но едно е да е друго е да всички така ! Мога да се справя задавам ти следващия въпрос за кво ми е на мен да направя бабката на гъз и да я затапя аз какво печеля така ?! Нали утре пак ще го направи този път няма да съм аз . Колкото и да е всички знаем че за всички гадни неща сме първи (смър, престъпност) !

Canis_Dirus
01-16-2009, 19:55
Колкото и да е всички знаем че за всички гадни неща сме първи (смър, престъпност) !

За тия не съм сигурен, но за тъпотия по форумите...

hardball
01-16-2009, 19:56
Какво толкова те боли как те гледа баба в градския? Просто си малък/малка още. На тея години още се бориш с онова гласче в тебе, което казва "ама защо не може всички да ме обичат и харесват?!".
Не са всички така, станал си с гъза напред, кофти ден имаш и цялата държава ти е виновна заради кофти пътуване в рейса. Приземи се малко, с какви проблеми ни занимаваш :Д

В Германия където и в градския да говориш по телефона ако е пълно и има много хора и/или говориш много силно ВИНАГИ ще ти се направи забележка.

djuki
01-16-2009, 20:07
Първо мен не ме боли . Тъпо нищо съм говорила високо нито нищо ! Нямам мания за величие всички да ме харесват кви са тия глупости кво ми дреме дали онзи там някъде в автобуса ме е харесал . Аз мога да слушам как бабите си говорят за хапчета и цветя а не те мога за две 2 мин да слушат мойте неща . Тъпо е че възрастните хора приемат младото поколение за боклуци , е хубаво ама аз не се имам за боклук ! Наложило ми е се говорила съм по телефона ... ол боже мой 2 мин им пречеше да изчакат ! И някакъв си клошар дето беше осмърдял целия рейс ще ми обяснява кой ми плаща сметката . Като никой не седеше около мен .Май от дватама той не трябваше да е там ?!

hardball
01-16-2009, 20:17
Ама не мога да разбера какъв е проблемът и защо ще емигрираш?!?! И България защо е тъпа?!
Просто за ебааати-малкото-нещо правиш ебааати-голямата-драма.

djuki
01-16-2009, 20:22
ами замислям се . всичко е така правиш нещо добро и после ти го връщат с лошо . всички недоволстват колко е мръсно и го гледаш как в следващия момент си изхвърля боклука на улицата . Возя се в икарус за да отиде да училище където редовно има пияници и клошари и после цял ден дрехите ми миришът на тях. Да си скъсвам да уча и да работя и после да ме изкарат като повечето дето има някой да ги издържа така известните курви , кифли и тн. Все ще има една държава която да е малко по чиста , да се спазват поне малко законите , и някак си да не трябва да се биеш за да оцелееш !

Canis_Dirus
01-16-2009, 20:23
Ама не мога да разбера какъв е проблемът и защо ще емигрираш?!?! И България защо е тъпа?!
Просто за ебааати-малкото-нещо правиш ебааати-голямата-драма.

Тя ще емогрира, някой в чужбина ще й каже "Шибана имигрантка" и веднага ще се разплаче и ще се върне!

XceSS
01-16-2009, 20:32
Пхахаа на мен ако ми каже некоя така, такива панаири ще й направя :x Ще ти еба откачените бабички (не че нямам уважение към старите хора, но просто такива най-много ги мразя просто ! )

AFT
01-16-2009, 20:34
На мен от целия разказ най ми се наби как казваш, че учиш здраво, а след това всичките твои правописни грешки ме хвърлиха в тъча.
Не драматизирай толкова. На мен веднъж една кондукторка ми се разкрещя, че не съм се навела да и' подам някакви пари, които тя изпусна, но не обърна внимание на факта, че рейса беше толкова претъпкан, че едвам дишах, камо ли да се наведа или въобще да направя някакво движение. Голяма работа, не и' обърнах внимание.
И все пак, щом изкарваш хубави пари, вашите не са от най-бедните и не харесваш градския транспорт, защо не пътуваш с такси?

YouKnowImBetterThanYou
01-16-2009, 20:35
Аз пък мисля, че ти си тъпата. Някаква бабичка била ти направила забележка, е споко и ти ще станеш остарееш и станеш бабичка. :P

ScionOfStorm
01-16-2009, 20:36
Колкото и да е всички знаем че за всички гадни неща сме първи (смър, престъпност) !

За тия не съм сигурен, но за тъпотия по форумите...

хахяхяхаах 8-)

е ти какво се шашкаш? едно бабе и един клошар и айде на юрош? а в чужбина няма ли да те поставят в някакви категории, бе, да не мислиш че там всичко е розово?

ддррррапаййй.

Seducti0n
01-16-2009, 20:46
Ти пък какво се връзваш?
И на мен ми се е случвало подобно нещо, с разликата, че разговорът ми продължи повече от 5 минути.Една баба такава гюрунтия вдигна все едно кой знае какво е станало... :? 0-о-о
Едно 70-80 % процента от възрастните хора, тези над 70 години нямат социален живот, не общуват с никого.Като се качат в градския си мислят, че света е техен, че всеки трябва да им отстъпи място и да им влезне в положението.Това е нагло.Място отстъпвам на хора, които са ми симпатични, които не се държат високомерно, така все едно седящите сме им задължени...
И та, мисълта ми беше, да не се вкарваш в такива филми, заради едната случка.Принципно автори на подобни коментари са хора с развит комплекс за малоценост, такива, които не се чувстват полезни.
Тааа, да не ти пука. :wink: !

Scrat
01-16-2009, 20:56
Тука си имаш работа, семейство, дом.. за къв ще бягаш в чужбина? Кво се връзваш на някви изперкали. Гледай си себе си и тва е... Ако знаеш колко пъти и на нас ни са се случвали такива работи. Ест няма да тръгнем да се самосъжаляваме.

П.С. Аз какво да кажа като всеки ден ме пушват с 69о и обикновено им връзва :/.

hottie
01-16-2009, 21:02
Не трябваше да им обръщаш внимание, даже трябваше да им отвърнеш и да си затворят плювалника. Много ме дразнят някои пенсионери, които се правят на супер нещастни и болни и че винаги те трябва да са център на вниманието.
Понякога ми иде да им кажа - ама бабо като не можеш да ходиш къде си тръгнала в другиа край на София на пазар?? И това на тези баби, които седят по транспорта и само охкат и пъшкат и разказват на целия трамвай колко им е зле..бабите, които само мрънкат ако кажеш и гък до тях. Но винаги ги поставям на място. Омръзнало ми е от тях.

LiveFlower
01-16-2009, 21:19
Най-лесно е да избягаш от проблемите,но не тва е начина :) Остани тук в България и се бори за това,което искаш.Трябват хора,които да дърпат напред,а не такива,които да бягат за най-малкото нещо ;)

Pagan_man
01-16-2009, 22:11
и какво в чужбина мислиш ли ,че ще тие по-добре.
Там да не растът пари по дърветата, всичко е розово и нема пенсионери.

Doppelganger
01-17-2009, 02:12
Така.. нека кажа как стоят нещата като ползвам транспорта в САЩ.
1.Поради факта че си на 16 никой абсолютно никой не може да ти каже нищо,не може да те докосва без твое разрешение и можеш да го дадеш под съд...това се нарича Sweet16.
2.В метрото и в рейсът не си длъжен да отстъпваш място на никого,тъй като всеки е заплатил една и съща стойност от 2$ за билет.
3.Почти 60% от хората в транспорта слушат своите iPod-и или Mp3 Player-и независимо на каква възраст са, за да не слушат обкръжащите ги около тях.
4.Гледането на хора в транспорта нарушава личното спокойствие и пространство на човека,за това всеки гледа в една точка напред.
Така,че незнам за другите страни в Европа или другите континенти,но тук човекът се цени и неговото право на лично пространство.Така,че ако ще емигрираш аз ти препоръчвам да се отправиш в тази дестинация,но не ти препоръчвам да се изнасяш от България,това ти сама трябва да решиш.Защото не "родината България е тъпа,а държавата,нейното управление и манталитета на хората"

Disrespect
01-17-2009, 07:51
е ти си маса зле...

дайте да се махаме всички, щото некви пенсии са ни изнервили в градския транспорт...

MostHated
01-17-2009, 08:43
защо обръщаш внимание ?

PainMonopoly
01-17-2009, 08:54
Точно такива мрънкала като тебе като отидат в чужбина първи се връщат.

Напсувай бабката и клошаря и не се занимавай повече с тях. Научи се да се изправяш срещу това което те дразни а не да бягаш от него.

chelsea
01-17-2009, 09:00
вместо да говориш тука за толератност,вземи ти се научи на малко възпитание. на никой не му е било приятно да ти слуша лигавщините с гадженценцето в тоя градски транспорт,дето сме наблъскани и без тва гьз до гьз като скариди. разбирам да беше нещо важно, тогава щеше да имаш право да се сърдиш на жената, че ти е направила забележка. както и да е.
иначе хората са неблагодарници. няма какво да се направи. и на луната да се качиш, хората ще си останат неблагодарници и това е положението.
късмет и занапред се приготви за много по-кофти проблеми в живота.

ToniStoraro
01-17-2009, 09:54
Ето по тези причини и аз искам да ходя някъде другаде :D

Dundy
01-17-2009, 12:09
оо боже мой,ти нищо не знаеш.Твоето е нищо,мене толкова пъти са ми се карали тъпи бабки,ама аз само им казвам"и аз вас тряа да ви слушам.Ако толкова не ви харесва,няма да ме слушате".Само дето съвсем наскоро си счупих крака(спуках по-точно).И понеже никой не можеше да ме вземе и да ме закара до Пирогов,трябваше с автобуса да ходя.Качих се аз в автобуса и подскачам на 1 крак,щото така ме болеше другия,че не е истина.И в автобуса някаква тъпканица само дето 1 човек ме видя,че не ми е добре крака и ми отстъпи място.Тогава една нагла бабичка идва при мене и ми каза"я стани,че ме болят краката".Аз се издразних,ама нали викам си ,че тя не знае жената и почнах да и обяснявам най-спокойно,про което реакцията беше"оффф кажи,че няма да станеш вместо да си измисляш оправдания".И оттам всички дето ме бяха видели,че не стъпвам почнаха да се карат с нея,така че общо взето само бабичките са зли :D

Overpowered
01-17-2009, 18:06
И ти да получаваш по 150 лева(макс) пенсия и на тебе няма да ти розов света ^^
Това не е оправдание.
Тя едва ли е с нещо виновна.


а иначе ходи,където искаш,щом тук не те устройва :)
т'ва е положението.

Celence
01-17-2009, 19:24
Като темата ви е елементарна и под нивото защо, мамка му, коментирате дейба кирливите ви недакърници. И не само тази тема, а всички, които ви се струват тъпи, но въпреки това пишете още по-тъпите си мнения, заради това, че човека отсреща е ядосан за нещо или защото не е от топ юзърс във форума..



:) Такам.. ами утре като ти мине и мислиш по-трезво надали ще разсъждаваш така, иначе и мен много често ме изнервят всякакви хора, но какво да се прави. Не съм тръгнала да се махам от България, но човек като теб, който още от сега обвинява държавата за това, че някой му диша от въздуха май наистина ще е по-добре да си опита гъзмета някъде навън. Като казваш, че ти се случва често - следващият път когато някое бабе ти се разяпа, разяпай се и ти и й кажи какво мислиш. Нищо няма да загубиш освен да ти олекне и другия път да не пускаш пак тема.

Pliok0019
01-17-2009, 20:03
Махай се от България заради упреците на хората от автобуса по отношение на телефонен разговор...


:D

djuki
01-17-2009, 20:33
Ами дори и днес смятам , че държавата ни е устроена по един много тъп начин ! Все пак да отидеш в друга държава поне ще е с една идея по чисто.

На въпроса защо не ползвам такси на ден ще ми трябват по около 20-30 лева в най - добрия случай все пак да не забравяме , че имам много задръствания !

С гаджето ми не се бяхме чували цял ден и случая беше такъв , че той имаше да каже нещо , НО не сме се лигавили по телефона!

Когато аз не искам да слушам някой си вадя слушалките и слушам музика не му вдигам скандал ! Не съм се заяждала защото слизах на следващата спирка и някакси не ме интересуваше какво ще стане с тия хора !

Пуснах темата не защото се чувствам малоценна , че рева за това че съм си развалила лака или нещо подобно , а защото ми писна да търпя бабички , които смятат че нашето поколение е супер невъзпитано , хора които не могат да се съозбразяват с нищо ! Тъпо е всеки да седи да се оплаква и нищо да не прави по въпроса . Днес бях очарована от вонята на пикня в тролей 1ца а все пак съм дала 1лев за да се возя в него . Държавата ни е ужасна пълна със задръствания , мръсотия и тъпанари . Каквото и да е 100% дори в САЩ да отида ще е по- добре !

Darkkiss
01-18-2009, 04:41
Стигам до извода , че ще се хвана да науча някой език и само да завърша 12ти клас се махам от тази мизерна държава може навсякъде да има такива нещо но тук са прекалено . Винаги съм се старала да бъда добра към другите и да не нарушавам спокойствието им . Не хвърлям боклука си по улиците дори фасовете ! Но днес се качих в претъпкан софийски автобус звънна ми телефона и вдигнах беше милото ми гадже второто хубаво нещо което се случи . Говорихме 2-3 мин като гледах да не викам за да не преча ! Но какво стана бях нападната от бабката , на която отстъпих място имайки на предвид , че имам проблем с бъбреците и умирам от болка . Тя каза как може да говоря от 30 мин по телефона никой не бил длъжен да ме слуша , а клошара , който седе пред нея (сигуна съм че незнае има билетчета за автобуса) изръси , че съм говорила толкова дълго защото тати ми плащал сметката ! От лятото работя изкарвал между 200- 400 лв. на месец на 16 съм и се занимавам с уеб дизайн и то работя по големи сайтове . След което за да не си навличам повече нападки затворих телефона и хората ме гледаха все едно съм направила най - големия грях на човечеството ! Въпроса е следния как аз мога да търпя това да седя права зарадите възрастните хора като имам много повече нужда да седна от тях и защо аз съм длъжна да търпя смърднята на клошаря а той не може да задържи 3 мин да си свърша разговора ?!?!?! И на всичкото отгоре ще ми казва каква съм като сигурно изкарвам на месец повече пари от него през целия му живот ! Писна ми от тази тъпа българска простотия ! Кога ще се научат да бъдат толерантни!?

Майка ти е тъпа!!!

ToniStoraro
01-18-2009, 08:40
Разберете, не е там въпроса конкретната ситуация с автобуса. Просто цялата работа е такава.
Много са тия, дето се чудят как да те працакат, да те изкоментират злобливо, да се заядат с теб. Много са тези, които само се чудят какъв повод да си намерят. Яд ги е, че ти имаш нещо, което те нямат или правиш нещо, което те не могат. В България е пълно със завист и един вид омраза между хората. Ето за това става въпрос.

ZZZA
01-18-2009, 09:06
^Държавата те озлобява. Съгласна съм. И все пак това не е повод да се разплачкаш и да си събереш куфарите, а си е точно повод, който да те подтикне към желание да промениш нещо :)

EroSennin
01-18-2009, 09:32
Преди когато бяха спряли стамболийски, пътувам аз сутринта в метрото от сливница до сердика, да е било 8 часа ±15-20 мин и за ради ремонта, както си гъчканица по-принцип става още по-населено. и до мене 2 баби. и сега 1-та, качи се на люлин, разправя как отивала до центъра от там хващала 5цата и от някъде купувала със 1-2 стотинки по-евтин хляб всравнение с тоя от другите магазини и най-хубавото било че бил 50 грама повече от другия. Никой не казва че нямат право да пътуват пенсионерите ама защо в пиков час. да вярно е че искат да се блъскат в хората за да се чувстват обичани ама това е прекалено, дали им за 5-6 карта за целия градски транспорт и дай са да ходим от люлин до другият край на софия да се разходим в час пик.

По-темата : Те незнаят какво е да се държат с тях като с ХОРА и нз как да реагират затова те нападат. Помисли за варианта да си купиш скутер :)
това е най-бързото средство за придвижване из столицата :)

BoCupycake
01-18-2009, 15:38
Няма оправия.Такъв ни е манталитета,народа ни е озлобен.Всеки гледа в паницата на другия.
Единственото решение е да не обръщаш внимание и да си гледаш само и единствено себе си и хората за които ти пука,другите да вървят на майната си!

djuki
01-18-2009, 16:46
^Държавата те озлобява. Съгласна съм. И все пак това не е повод да се разплачкаш и да си събереш куфарите, а си е точно повод, който да те подтикне към желание да промениш нещо :)но един човек не оправя цяла държава, когато повечето хора са с такова мислене не можеш да направиш много !

Nitroglycerin
01-18-2009, 19:00
И на мене ми се случва ама аз не си играя да ставам просто тъй като зная,че няма да получа и едно благодаря предпочитам да си седя и да ме гледат на кръв вместо да се бутам с хората.Оправия няма просто си седиш гледаш в една точка тъпо (ако имаш слушалки си ги слагаш) и не те грее за тях.

lams
01-18-2009, 20:00
^Държавата те озлобява. Съгласна съм. И все пак това не е повод да се разплачкаш и да си събереш куфарите, а си е точно повод, който да те подтикне към желание да промениш нещо :)но един човек не оправя цяла държава, когато повечето хора са с такова мислене не можеш да направиш много !

То ако всеки има като твойто мислене естествено,че държавата ще е скапана, а хората озлобени. Ти за себе си си оправи манталитета.. така може и случайно да заразиш хората около теб. Всяко нещо започва от малкото. Докато мрънкаш и бягаш, вместо да промениш нещо (себе си), нещата няма да се променят.

machoka
01-18-2009, 20:19
'що не им тегли една звучна българска майна? )

понякога съжалявам, че не използвам вече услугите на СКГТ, голям купон пада ..

TERRORMACHINE
01-18-2009, 21:49
Пий една студена водА!

chelsea
01-19-2009, 15:55
Пуснах темата не защото се чувствам малоценна , че рева за това че съм си развалила лака или нещо подобно , а защото ми писна да търпя бабички , които смятат че нашето поколение е супер невъзпитано , хора които не могат да се съозбразяват с нищо ! Тъпо е всеки да седи да се оплаква и нищо да не прави по въпроса . Днес бях очарована от вонята на пикня в тролей 1ца а все пак съм дала 1лев за да се возя в него . Държавата ни е ужасна пълна със задръствания , мръсотия и тъпанари . Каквото и да е 100% дори в САЩ да отида ще е по- добре !


и ти, точно както всички останали, седиш и не правиш по върпоса. ако толкова беше те издразнила жената трябваше да и го кажеш в очите,не да седиш и да се оплакваш тук. точно заради такива като теб тая държава ще продължи да смърди, защото е много по-лесно да си хванеш нещата и да заминеш.
а, и нашето поколение Е супер невъзпитано, включвам и себе си в тоя списък.

Jumbie483
01-19-2009, 16:41
колко дъъълги мнения има по темата

Оф и на мен ми се е случвало понякога, но дреме ли ми ?! Те бабичките казват, че ние сме невъзпитаното поколение, при положение, че им отстъпваме място в рейсовете и гледаме да си държим устата затворена, защото били възрастни - заслужавали някакво уважение. Точно от такива бабки ми е омръзнало и точно те нямат и капка уважение от мен. Аз място НЕ отстъпвам вече втора година..а когато направят забележка, че се чувала музика от слушалките ми или, че говоря силно по телефона, такава майна им тегля (както беше споменал мачока), че после само ме гледат и дума не смеят да кажат.. Ама аз на погледи не обръщам внимание, тъй че сега всичко ми е наред :D

mistake
01-21-2009, 20:44
Eто заради това трябва да си непукист...безразличие му е майката. Тя като види че си прави вятър на устата ще млъкне... :)

Emilia18
01-22-2009, 15:26
LINKNOT e prav,ot Balgariq po hubavo nqma,no horata ne stavat,makar 4e navsqkade gi ima takiva,prosto jivota e takav i trqbva da se spravq6,nqma kak i sa6to mnogo vajno - NIKOGA DA NE SE OSTAVQSH DA TE MACHKAT