PDA

View Full Version : Ако не можеш да го/я забравиш?



bebchence
01-16-2009, 18:45
Здравейте,мойта тема както винаги е малко странна :D но тъй като ми е интереснно вашето мнение я пускам.
Значи въпроса ми е какво правите,или бихте направили ако не можете да забравите човека,с който сте скъсали,или много сте си допаднали, но поради обстоятелства сте разделени. Всеки ден мислите за наго,лягате и ставате с мисълта за него.Аз съм в това положение и просто вече ми писва но не мога да престана да мисля за него,всеки път като го видя и полудявам :lol: Може би съм влюбена повече от всякога незнам :-o Ако имате мнение пишете,благодаря предварително :-)

JahSoldier
01-16-2009, 18:54
Има много такива теми. Ползвай търсачката. :)

elsy
01-16-2009, 18:56
Еми, като не мога да го забравя - просто не го забравям 8-) 8-)

MaLkaTa_LaDy
01-16-2009, 18:57
Предполагам, на всеки му се е случвало това. Та и на мен също. Мога да ти кажа как аз го "забравих" - с огромна упоритост от страна на приятелите ми, които всеки ден ми повтаряха, че трябва да го забравя, че той е кретен и че няма смесъл да се боря за него. Също така и с упоритост от моя страна, въпреки че все ми се искаше да му се обадя и да му кажа всичко което ми идва на ум и го направих, но това беше огрооооооомна грешка. Ако наистина изпитваш силни чувства към него, ще мине много време докато го преодолееш. На мен лично ми беше нужна горе-долу една година. Не искам да те стряскам, но това е истината. Надявам се при теб да е значително по-малко. Просто трябва да си повярваш, че можеш да го направиш. Ако сама си промениш начина на мислене, можеш да постигнеш много. Така де, не е толкова просто. Но никога не прави крачка назад към миналото - изключително вредно е. Гледай само напред и вярвай, че можеш. :-)

Adwokat
01-16-2009, 18:58
Няма как да забравя човека когото съм обичал... просте се опитвам да се сещам за него все по малко за да не ме боли...

sh3_1s_7h3_0n3
01-16-2009, 18:59
Правиш много коремни преси сутрин, на обед, вечер.
Скачаш на въже. Тренираш спорт - плуване, бокс, карате...
Изкарваш си енергията някъде навън. Излизаш сред хора. Като усетиш, че започваш да се сещаш за него, насочваш мислите си в противоположна посока... и така. ;)

Axe_vs_Sword
01-16-2009, 19:12
Чек, че ако почнеш да плуваш, можеш да се удавиш като отново се сетиш за него 8-)

NaNa_SladuRana
01-16-2009, 19:13
Няма "не мога",има "не искам"

thelostone
01-16-2009, 19:21
Няма "не мога",има "не искам"
Не съм съгласна, това не важи за любовта, никакви правила, мъдрости и клишета не важат, затова няма лекарство.
Чакай, след време може и да го забравиш, но ако е било истинско едва ли. Просто си заеми свободното време и мислите с нещо друго.

fasta4e
01-16-2009, 19:24
Яж много Шоколад , излизаи с приятели и се стари да не мислиш за него .... както е казала thelostone "Има не искам "

PreciousDiamond
01-16-2009, 20:15
Ако е било истинско , просто няма как да го забравиш напълно .Просто ще мине малко време и ... постепенно ше остане просто един спомен. Хубав спомен . ; )

Jumbie483
01-16-2009, 20:40
Абе аз лично ако не мога да го забравя, нищо не правя..
Но ако не мога да го забравя и не мога да спра да го обичам..тогава правя всичко възможно отново да сме заедно или измислям поне 100 плана как това да се осъществи.

sTiLLyt0
01-16-2009, 20:52
Ами запълвам си времето с простотии колкото да не мисля за него :) Не ходя там където сме ходили заедно или там където знам че има възможност да го видя :) Мисля си за други момчета и така :D С времето ще го забравиш... поне при мен така стана :)

FucKtheSyStem
01-16-2009, 21:05
Аз съм така в момента..Просто запълвам времето си с други неща,които да отклонят малко или много мислите ми от него и така..

AFT
01-16-2009, 21:10
Абе, глупости, винаги можеш да забравиш. Друг е въпросът дали искаш да го направиш. ;] И аз все си казвам, че трябва да спра нездравословното хранене, ама стигна до МакДоналдс и ми минава мерака. ;д (елементарен пример) Най-добрият начин е да му намериш заместник.

AiKaTa
01-16-2009, 21:13
Няма "не мога",има "не искам"
нямам какво да допълня...дълбоко вътре в себе си знаеш начина, и знаеш,че можеш... единственото което ти трябва е да го поискаш истински.. а най-добре става с друг...

Lashes
01-16-2009, 21:14
то хубаво може да го забравиш ама като има неща или хора които ти напомят за него...мен ми са разката фамилията докат се опитам да забравя един човек и кво...накрая сигурно пак ще се съберем...
забравянето става само на колометри и даже името да не му помниш...е зависи за колко силни чувства говорим де :D

cherinka
01-16-2009, 21:21
като за начало когато искаш да спреш да мислиш за някого или поне да намалиш моментите на мислене за него, СПРИ ДА ГО ИДЕАЛИЗИРАШ!
Тва е грешка на много народ.
В тоя случай не знам какво да те посъветвам, ааз в момента умирам от болка по един човек, но въпреки всичко ще се държа твърдо, не си заслужава да правя каквито и да било разкриания, за да ме отритне така както със всяка следваща.
общо взето малко хора заслужават да правим каквото и да било за тях!

Разсеицата му е майката ако искаш да се оттървеш от каквито и да било мисли по какъвто и да било случаи..

loveyo
01-16-2009, 21:25
Няма "не мога",има "не искам"

+1

balu4ka
01-17-2009, 06:54
Аз не можах да забравя нито един... Това е доста трудно,пък и едва ли е изпулняемо!?

scanadal
01-17-2009, 08:31
И на мен ми се е случвало това.Не казвам,че съм го забравила и сега,но някак си с времето свикнах,че няма да е до мен и вече е минало.
Просто излизай навън и се разсейвай с неща,които обичаш да правиш.Не се самоизмъчвай с мисли за него.И да,яж шоколад :D ,майтапете се с някоя близка приятелка,изобщо нека животът ти да си продължава както е бил преди това :wink:
Знам ли,то просто се случва,свикваш че го няма и го забравяш :-)

Hilary_
01-17-2009, 08:36
Ми занимавай се с нещо.... и ако има какво да ти отвлича вниманието няма да се сещаш толкова... :) Нали знаеш... навън с приятели... разни нови хобита... запознанства нови.... иии такива :P А и весела музика без тъжни бози... при мен действа!!! :lol:

mechtaq_za_teb
01-17-2009, 10:14
Предполагам, че на почти всеки тази ситуация му е позната.Какво правя ли? Ами гледам да се разсея по всички възможни начини. Излизам с приятели, за да се разходим и посмеем заедно. Това ме откъсва за момент от мислите за него. Слушам весела музика за добро настроение. А когато мислите за него са прекалено натрапчиви гледам да си спомням хубвите моменти, макар че лошите винаги надделяват.

halcho_g
01-17-2009, 13:12
Правиш много коремни преси сутрин, на обед, вечер.
Скачаш на въже. Тренираш спорт - плуване, бокс, карате...
Изкарваш си енергията някъде навън. Излизаш сред хора. Като усетиш, че започваш да се сещаш за него, насочваш мислите си в противоположна посока... и така. ;) Bahmu Az to4no tai uspqx da zabraq biw6ata :razz: :grin: :P :-P

LittleGirl
01-17-2009, 13:45
trudno e da go zabravi6 dori e nevazmojno zaradi xubavite spomeni priqtnite migove no pone se razseivai ne si spomnqi mn za nego i se zabavlqvai i 6te vidi6 4e nqma da misli6 4ak tolkova za nego :)

Alabala16
01-17-2009, 19:02
emi spored men....... takiva neshta ne se zabravqt a se pomnqt cql jivot.
Moje da go skriesh nqkak si... no edva li to shte iz4ezne.
Zatova mislq,che vupreki vsichko e hubavo chovek da si spomni
otminalite dni.... :)

holyshade
01-17-2009, 20:10
Абе, глупости, винаги можеш да забравиш. Друг е въпросът дали искаш да го направиш. ;] И аз все си казвам, че трябва да спра нездравословното хранене, ама стигна до МакДоналдс и ми минава мерака. ;д (елементарен пример) Най-добрият начин е да му намериш заместник. мНого правилно :))

Re5peC7
01-17-2009, 20:15
Отиваш,взимаш пистолета, намираш го и му теглиш ножа..

Kostadin_682
01-17-2009, 20:16
Отиваш,взимаш пистолета, намираш го и му теглиш ножа..
хаха Взимаш пистолета и му теглиш ножа това кърти :razz: :razz: :razz:

CryForMe
01-17-2009, 20:23
ако искам да бъда с някого и той иска да бъде с мен (почти) нищо не може да ме спре ... май съм прекалено всеотдайна :?
...тъй че отговорЪТ е, че просто не го забравям, а правя всичко по силите си да сме заедно