PDA

View Full Version : Какво ми става



KpucuTo0o92
01-16-2009, 20:45
Вече направо нз,побърквам се,не издържам вече...нз кво ми става...Той,нз как го допуснах но мисля че ме пречупи по някакъв начин :( Аз винаги съм мразела хората с фалшиви усмивки,които се правят на щастливи,а всъщност не са :( а сега...сега и аз съм същата...усмихвам се за да не видят хората колко много ме боли отвътре,не искам и той да знае че ме боли(никога няма да разбере какво ми причини).Откакто стана всичко между нас,по-скоро откакто свърши се промених толкова много,някак си нз затворих се в себе си :( :( МАМКА МУ НЕ ИСКАМ ДА СЪМ ТАКАВА искам да съм си такава каквато бях преди...преди да стане всичко...Всички около мен виждат че не съм същата-аз също,а щом и аз усещам промяната е лошо :(
Искам да спра да мисля за него,постояяно е в мислите ми,няма и ден в който да не си спомня всичко между нас :x
Но може би тва е просто моментно чувство :D Липсва ми,обичам го ама кво понякога трябва да се научим да живеем и без някои хора :-D Ще се опитам да бъда силна както винаги и тва е
Извинявайте че ви занимавам с моите глупости но просто в момента ми е мн кофти...Благодаря на тези които все пак прочетоха темата ми :-)

Lacey_66
01-16-2009, 20:49
:? до някъде те разбирам.. и знам колко ти е трудно... но ще се справиш сигурна съм :-) и аз ти благодаря че сподели... :)

AiKaTa
01-16-2009, 22:06
перфектно те разбирам.. ноо само времето и желанието ти ще те излекуват.. всичко е до време, потърпи..

PreciousDiamond
01-17-2009, 06:17
Моля .

TooLittelTooLate
01-17-2009, 08:06
Донякъде и аз съм така. Напоследък все повече се усещам, че се усмихва и се смея много изкуствено....имам чувството, че ще ми стане навик, но не искам. Напълно те разбирам и се надявам да се оправиш. :) :-)

elsy
01-17-2009, 08:11
Времето му е майката...

galenata
01-17-2009, 08:18
Razbiram te napulno!I na men mi lipswa,no nikoga nqma da dopusna da go razbere!!

Hilary_
01-17-2009, 08:39
Продължаваш напред и това е...няма връщане!!! :? Нещата не се променят... просто човек променя начина по който ги вижда... :wink:

ef4etyYy
01-17-2009, 10:40
как да ти кажа...и аз бях така..събуждах се и заспивах с мисълта за него,даже се разплаквах понякога..и аз не исках да знае какво ми е причинил...после случайно видях един текст..и реших да се самоубия (не съм кифла или емо и знам че е мега тъпо) щот ми беше ужасно зле...и все пак...една моя приятелка не ме оставяшв сама поне за минута..и ми каза че заради един нещастник не си заслужава да пропиляваш целия си живот..знам,обичала си го много,знам наранил те е ,но знам и че ще се справиш :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) може би е най добре да си намериш ново гадже 8) мерси че сподели и помни-момчетата не са това за което тряа да страдаме... а за мен(как се справих) ..станах мъжемразка :D :D мн се радвам че имах точните приятели за да ми помогнат да изляза от дупката в която бях паднала...сиг съм че и ти ги имаш-->потърси ги ;) и споко :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

InloveAgain
01-17-2009, 10:51
Времето ще те излекува! :) Защото колкото и изтъркано да звучи,то наистина лекува ;).Някой хубав ден,ще видиш,че си го забравила и във теб ще бъде останал само спомена от онова старо време. :-)

soul1199
01-17-2009, 10:57
Продължаваш напред и това е...няма връщане!!! :? Нещата не се променят... просто човек променя начина по който ги вижда... :wink:+1 i izlizai pove4e,zabavlqvai se,6e sre6ne6 dryg i taka :)