PDA

View Full Version : Интересувате ли се от бившите???



praskovka91
01-16-2009, 20:56
Само аз ли съм толкова сбъркана???Постоянно се чудя..дали бившата му приятелка е билаа..по хубава..по умна..по добра..по разбрана от мен...???Дори като говоря с родителите му..и постоянно си мисля.."А дали бившата му повече са я харесвали"...особено след като майка му ми обърка името с на въпросната му бивша...от тогава още повече се измъчвам..??При вас така ли е???

Jumbie483
01-16-2009, 21:00
Оо спомням си през първите месеци на връзката ни, че непрекъснато се питах дали не изпитва нещо към бившата си или както ти каза, дали родители му ме харесват колкото нея..или нея са я харесвали повече. Но след толкова много време прекарано с него, вече не ме интересува бившата му. Дори се съмнявам той да помни името и (аз също не го помня..помня я само на лице)

DevilWish
01-16-2009, 21:03
ООоо не един път съм си мислила за нея.Зная, че тя е била по-добра от мен. . от такава гледна точка, че е била безгрешна към него, докато аз не съм такова ангелче.И това ме притесняваше известно време.Но вече зная, че момичето е мъртво за него ;) /не трябваше да звучи гадно/

cherinka
01-16-2009, 21:04
ебала съм му майката, щом е с мен ще ме търпи независимо ква съм! само да чуя думичка за някоя бивша и ще яде тукатите, барабар с псувните и всички странични отклонения.
Настоящето е важно!
Единствено шибаното настояще определя бъдещето!

chessplayer
01-16-2009, 21:08
ебала съм му майката, щом е с мен ще ме търпи независимо ква съм! само да чуя думичка за някоя бивша и ще яде тукатите, барабар с псувните и всички странични отклонения.
Настоящето е важно!
Единствено шибаното настояще определя бъдещето!
А така,мой да ми додиш на гости у Флирта у Меден Рудник,якото разбиване става,ако ма кефиш мой и да та изплющя,ко ша кайш,навита ли си. :-)

cherinka
01-16-2009, 21:25
човек, сега не съм в измерението, в което си ти.
говори ми директно, от завъртулки, бъзици и иронизация не разбирам В МОМЕНТА!

TasteOfSin
01-16-2009, 21:35
В началото и аз постоянно се чудих дали все още изпитва нещо към бившата и аз съм просто начин да я забрави,но многократно ми е доказвал, че е така и тя отдавна е минало.Родите ли му изобщо не са я и познавали.
А ти няма за какво да се притесняваш,каквато и да е била бившата важното е , че сега е с теб :)

NaNa_SladuRana
01-16-2009, 21:38
знам,че бившите му не са били по-добри

Nail
01-16-2009, 22:14
Не, не се притеснявам от бивата му. Тя е много мило момиче! Запознах се с нея, без да знам, че са били заедно и я харесах. Това, че е бил с нея не би ми променило мнението.

Adwokat
01-16-2009, 22:42
Az nikoga ne sum se interesuval ot bivshoto gadje... 8)

Barbie
01-16-2009, 23:14
Заради предисторията на връзката ни винаги много съм ревнувала от бившата му приятелка (въпреки че на мен лично ми беше направила впечатление на сладурана и нямам нищо против нея). Отношенията им много ме нараниха...колкото и странно да звучи това. После с времето тази болка поутихна и спрях да се питам дали не я е обичал повече, дали с нея не се е чувствал по-добре, дали не е била по-важна за него и тн.

След последните събития между нас обаче раните, несигурността и огорчението от онова време ме връхлетяха наново, и то сто пъти по-мъчително. Въпреки че сега е различно. Тогава просто бях съсипана, нещастна и ревнувах мълчаливо. Сега съм не просто ревнива - бясна съм. И за разлика от преди добре осъзнавам колко силно съм го обичала, колко много съм дала за връзката ни и колко безрезервно съм му била отдадена. И най-малкото знам, че друга така не го е обичала и надали ще го обича някога...с цялата саморазрушителна сила, с която го обичах аз (все ми се струва, че другите жени ще да имат повече акъл от мене 8-) ).

Kostadin_682
01-17-2009, 08:02
ne

Bellatrix
01-17-2009, 08:10
В началото адски често се питах и всеки път като станеше въпрос за нея се нервирах жестоко и се сдухвах. Сега вече не ми пука. Тя е била милион пъти по-зле от мен. (а и съм я виждала-по-грозна е 8-) )

Hilary_
01-17-2009, 08:14
Нормално е да проявяваш любопитство... но в даден момент почва да пречи...защото все пак това е минало и не бива да се връща... кофти е станало с майка му (явно доста време е ходил със бившата си или просто е била мн близка с майка му ) ... но не мсиля че трябва да се комплексираш от това....щом сега е с теб значи е намерил нещо уникално...радвай се и да не ти пука от бившите му!!!! :wink: Вжната си ти...не те!!! Нали не искаш да си проваляш връзката просто защото не се мислиш достатъчно добра за него... :wink: Давай на пред и прави неща с които да си по специална... :)
А за въпроса ти... да случва ми се но гледам да го подминавам... :)

darla
01-17-2009, 08:45
ima6e edin takuv moment(ne be6e to4no v na4aloto na vruzkata ni),kogato tq dosta silno prisustva6e v jivota ni,no za mnogo kratko vreme toi prekrati vsqkakvi drazne6ti me otno6eniq s neq.

po temata:NE,ne mislq,4e e bila po-dobra ot men nito v otno6enieto si kum nego,nito,4e roditelite mu sa q haresvali pove4e.Nqma kak da me sravni s neq,za6toto prosto nqma baza za sravnenie!A za teb si mislq,4e si dosta nesigurna v haraktera i vazmojnostite si,kakto i v 4uvstvata mu kum teb...opitai se da preodolee6 tova.

sextazy_baby
01-17-2009, 09:13
Не,никога не ме е интересувало каква е била

Balmy_I
01-17-2009, 09:35
ами интересувала съм се и много пъти съм се питалал и аз това,ама след време минава,защото разбираш,че сега той е с теб и ти с него и всичко си е наред 8) :-) пък и вероятно той също се е чудил същото...но всичко се преодолява след известно време,пък за родителите му,те според мен уважават всяко мнение на детето си и едва ли ще започнат да те сравняват с другите му приятелки все пак това си е м/у теб и него :)

mechtaq_za_teb
01-17-2009, 10:21
В това отношение сме напълно противоположни. :) Не ме интересуват бивши. Това трябва да си остане в миналото. След като този човек е с мен, значи има защо. Не обичам да ме питат за бивши, както и аз не разпитвам за тях. Просто не ме интересуват. :)

ImmortalForever
01-17-2009, 11:58
Ами в старата ми връзка, той всичко си изпя.Не са имали връзка, ама той много бил влюбен в нея и тя го прецакала с най-добрия си приятел.Нямаше от какво да се интересувам, аз си знаех, че винаги тя му е слабото място.Той всичко си изпяваше песента сам, с всички припеви, куплети и т.н. За мен е важно да се пита, но не да се нахалства-да знаеш кога и каква грешка да не повтаряш!

FiRe_LaDy
01-17-2009, 12:15
Имаше един период в началото,в които се притеснявах да не би да харесва все още някоя бивша,но това мина доста бързо.После и за техните се притеснявах какво им е мнението за мен,а не дали някоя друга е била по-добра и дали са я харесвали повече.Но и там нещата бяха повече от добри.Харесаха си ме много при това :-P

nikemilov
01-17-2009, 12:26
И аз като всички тук в началото си мислих за нейния бивш, какъв е, тва онова. Виждал съм го на снимки и знам за него, но не съм се интересувал много. На мойта техните не са го познавали дори. Знам, че съм с класи над него и нито съм се чудил дали още го обича, нито нищо. Сега е с мен доста време (почти година) и двамата сме щастливи така че никой не се бърка между нас. :)

soul1199
01-17-2009, 13:01
ne biva da misli6 taka,tq e biv6a,a ti si sega6na,i e izbral sega da e s teb,ako ne iska6e da ste zaedno 6e6 da si ostane s biv6ata :)

hottie
01-17-2009, 13:03
Аз съм му първата приятелка ( не забивка), така че нямам такива проблеми :) За да има връзка е търсил момичето на мечтите му. Щом е избрал мен значи съм най-щастливата на света.

galenata
01-17-2009, 16:50
Само от любопитство...