PDA

View Full Version : Да си реален е грешка?!



AiKaTa
01-16-2009, 21:34
Здравейте на всички... благодаря,че сте отворили тази тема с нагласата да прочетете глупостите ми..
Вече тече 3тата година в която аз не съм се обвързвала... сериозно... най-дългата връзка в живота ми е 2 месеца... а тя е една от много малкото.. в миналото ми!
Нямам проблеми с общуване, познати много, компании, момчета, зарибявки, понякога и повечко...но всичко свършва до там. Аз съм реална, понякога и цинична, обичам да говоря с хората за нещата който ги интересуват...е за повечето момчета това ест е секса.Аз съм на 17, хората покрай мен към 20... годините за купони и безразборен секс.. е да, но аз вече прекалено тежко чувствам липсата,не съм тръгнала да търся момче с което ще се обичаме.. по обява едва ли ще го намеря.. но се чудя къде е проблема,че всичко свършва толкова бързо...държанието ми? което според мен не е кой знае колко "зариби ме, чукай ме и бягай"...просто съм реална, не се префърцунвам не правя тъпи физиономии като повечето мацки когато чуят думата "свирка..."
Честно казано наистина се чувствам тъпо... Незнам проблема... едва ли и мога да задължа някой от вас да го намери, но бих се радвала на някакъв съвет, ако изобщо може да се даде...
Благодаря, че прочете глупостите ми.. имах нужда да ги кажа... :?

bebchence
01-16-2009, 22:41
Ами попринцип при мен е подобно държа си се нормално не като някои "префърцунено",но проблема е че просто с повечето момчета които се срещам не мога да разговарям на по сериозни теми ами всичко минава в лигавене и това ме дразни.Незнам може би гледам на живота по-сериозно.Не се притеснявай всичко си идва на мястото просто понякога трябва да чакаме :-o :-)

SoAfraid
01-17-2009, 02:22
Piqn sum izvinqvam se. "Kogato mu doide vremeto" vsichko shte e nared. Nqma za kakvo da se pritesnqvash

PreciousDiamond
01-17-2009, 06:11
Мацко , защо си мислиш, че повечето момчета харесват префърцунени путкии ? Изобщо не е така . Бъди реална , бъди истинска , бъди себе си ! Тогава ще се намери някой , който да го оцени ..

BaiToq
01-17-2009, 07:38
Мацко , защо си мислиш, че повечето момчета харесват префърцунени путкии ? Изобщо не е така . Бъди реална , бъди истинска , бъди себе си ! Тогава ще се намери някой , който да го оцени .. :-) :-) :-)

PreciousDiamond
01-17-2009, 07:51
Мацко , защо си мислиш, че повечето момчета харесват префърцунени путкии ? Изобщо не е така . Бъди реална , бъди истинска , бъди себе си ! Тогава ще се намери някой , който да го оцени .. :-) :-) :-)

Да, знам , знам 8-) :-) :-)

Kostadin_682
01-17-2009, 07:57
Мацко , защо си мислиш, че повечето момчета харесват префърцунени путкии ? Изобщо не е така . Бъди реална , бъди истинска , бъди себе си ! Тогава ще се намери някой , който да го оцени .. :-) :-) :-)

Да, знам , знам 8-) :-) :-)
A be baiToq ti druga rabota nqma6 li si be? po4vam da revnuvam ot tebe 8-)

Hilary_
01-17-2009, 08:20
Мацко , защо си мислиш, че повечето момчета харесват префърцунени путкии ? Изобщо не е така . Бъди реална , бъди истинска , бъди себе си ! Тогава ще се намери някой , който да го оцени ..
Добре казано.... :wink: Бъди себе си!!! Може да си намериш след време човек... ама поне ще знаеш че си е заслужавало...и няма да е за едното е*ане... :wink:

EeeBobii
01-17-2009, 08:35
Това е най-якото в един човек да е истински... продължаваи в същия дух не се отчайвай, не гледай от другите хора, слушай хората, не се влияи от тех...За всеки влак си има пътници..Бъди силна,прави това за което го намираш за добре. :-o

Jumbie483
01-17-2009, 08:37
Нереални хора няма :D всички сме реални...btw :)
иначе: всичко с времето си

fuckUall
01-17-2009, 08:39
Бъди себе си , има достатъчно други хора ..!

BaiToq
01-17-2009, 10:49
Мацко , защо си мислиш, че повечето момчета харесват префърцунени путкии ? Изобщо не е така . Бъди реална , бъди истинска , бъди себе си ! Тогава ще се намери някой , който да го оцени .. :-) :-) :-)

Да, знам , знам 8-) :-) :-)
A be baiToq ti druga rabota nqma6 li si be? po4vam da revnuvam ot tebe 8-)
Чакам те 8-) :-P

soul1199
01-17-2009, 10:53
vs 6e si doide na mqstoto,edva,kogato ne go o4akva6,prosto hodi na kyponi,zaribqvai se i postepenno 6e nameri6 4oveka za teb :)

SkendY_F
01-17-2009, 22:17
Знаеш ли,аз също винаги съм била себе си!Никога не съм играла игрички,за да спечеля някой;да,цинична съм,защото сега живота е такъв!Продължавай да бъдеш себе си!Малко са истинските хора в днешно време!Ще намериш истинското щастие и любов с някой,който го заслужава!Аз го намерих и не съжалявам за чакането!Преди и аз си задавах същия въпрос,но всичко с времето си.Когато си готова ще намериш своя човек!Имай търпение!Свалям ти шапка за това,че си себе си!В днешно време за малко хора това е удобно!Не се тревожи,нищо ти няма,наред си!Не си намерила човек,който те заслужава!С уважение :grin: