PDA

View Full Version : менструация



4epHo0KaTa_Lady
01-17-2009, 07:08
Та въпроса ми е следният .. правих секс за първи път преди 2 месеца .. и 1вата ми ментсруация след него подрани с 5 дена(продължи 5 дни по-обилна), а на следващия месец с 6 дни ми подрани (беше ми 3 дена, по-кратка).. Използваме презервативи .. Та въпроса ми е това проблем ли е .. ?


И още един въпрос.. При цветна бременност количеството е съвсем малко..Тоест слабо кървене


Благодаря предварително ! :)

traka
01-17-2009, 08:08
Айде пак да ти пиша.

Нямат връзка секса и менструацията. Така ти се е паднало и понеже не ти е още редовна и по часовник, се влияе от много фактори. По добрия вариянт е да ти идва малко по рано, от колкото да закъснява безумно.

По втория въпрос - едно че е оскъдна, има и различен цвят(бледо червен към розов) и консистенцията е различна.

xplay
01-20-2009, 08:08
Айде пак да ти пиша.

Нямат връзка секса и менструацията. Така ти се е паднало и понеже не ти е още редовна и по часовник, се влияе от много фактори. По добрия вариянт е да ти идва малко по рано, от колкото да закъснява безумно.

По втория въпрос - едно че е оскъдна, има и различен цвят(бледо червен към розов) и консистенцията е различна.


+1