PDA

View Full Version : Любов срещу Приятелство



fuckUall
01-17-2009, 08:52
Кое е по-важно?Да има споделена любов
или
Приятел,готов да жертва всичко за теб?
(моля да защитите тезата си!)

PreciousDiamond
01-17-2009, 08:55
Ми то и двете са важни, но понякога е по-добре да имаш верен приятел до себе си , защото .. любовта все някога минава . Докато приятелството в някои случаи - остава до живот . :?

Едит : Много такива теми има :?

Hilary_
01-17-2009, 08:55
Зависи от коя гледна точка го виждаш... ако си влюбена в някой естествено ще предпочетеш споделена любов... но през останалото време приятелят който е готов на всичко за теб също е от голямо значение... гаджето много... приятели малко (за съжаление... ) !!! Човек изпитва нужда и от двете неща... за едни е по важно да имат истински приятел до себе си за други любовта... :) :wink: За мен и двете са важни и се старая да имам и двете... :wink:

Balmy_I
01-17-2009, 08:59
Ами аз мисля,че и двете неща са важни за една наистина истинска връзка,смисъл само любов без разбиране и приятелство не върви според мен :? Тръбва първо да сте приятели и да се разбирате и да си споделяте всичко без притеснения от там идва и любовта.Да си приятел с гаджето си според мен е много важно,защото тогава наистина може да има любов,когато другия наистина те разбира и го показва и доказва,а не само на думи.Според мен любов без приятелство е само повърхостна любов.Просто съм се обедила в това си мнение,защото съм го изпитвала и незнам за другите,но на мен ми е писнало да ми казват,колко държат на мен и ме "обичат",а всъщност незнаят какво и защо го казват!

Jumbie483
01-17-2009, 09:36
Аз лично бих предпочела споделената любов. Патила съм си и от двата избора преди време и сега залагам на любовта. Приятели колкото искаш.. Аз и без това съм от хората, които не се доверяват на никой, тъй че...

InloveAgain
01-17-2009, 09:41
po dobre priqtel

mechtaq_za_teb
01-17-2009, 10:23
Човек има нужда и от двете, за да живее пълноценно. Поне това е моето лично мнение, което категорично се отнася за мен. :)

Axe_vs_Sword
01-17-2009, 10:31
Приятелството. Може да трае вечно, както казаха. А тези работи с гаджета съм ги намразил заради случки от 7-ми клас.

soul1199
01-17-2009, 10:32
i dvete,ako ima6 6e si naistina 6astliv,no,kakto kazaha po-gore pritelstvoto moje da e v4eno,a gadjetata gi smenqme,kato nosni kurpi4ki :)

beachy_bunny
01-17-2009, 10:42
все едно да попиташ дали можеш без приятели или без гадже ... тъпа тема ... няма никакъв смисъл , защото от 2-те неща се нуждаеш еднакво силно ... нали тази " споделена любов " все някога ще те остави ... и ще имаш нужда от този "истински приятел " ... , а ако отдадеш всичко на тази " любов" и приятелите ти те оставят ... след като се разделиш със гаджето си .. няма при кой да отидеш ... или пък
Отдаваш прекалено голямо внимание на приятели те си ... на гаджето ти му омръзва ... и " сорри мила (мили) до тука бяхме "
еднакво важни са ...

thelostone
01-17-2009, 11:13
Един истински приятел, би разбрал, ако го пренебрегваш заради гаджето, а тези които не разбират са егоисти, защото истинския приятел е този, който иска да те вижда щастлив, а не този, който се цупи, че няма да се видите еди кога си.
Следователно не се налага да избираш.

.. DeViL mAy CrY ..
01-17-2009, 11:49
и двете са от голямо значение,но аз лично бих предпочела да имам истински приятел,които да може да ме разбере,да ми даде съвет какво да правя с гаджето ми ако имам такова,да ме разбира във абсолютно всички отношения.Когато съм растроена да доиде да ме успокой по всяко едно време,да се радва на щастието ми а не да ми завижда.Да бъде винаги до мен.

Dark_Angel_F
01-17-2009, 19:42
Определено приятелството ... защото момчетата/момичетата идват и си заминават заедно с всичко което са ти взели или дали , но приятелите винаги остават до теб ( с някои изключения ) и от личен отпит и опит на мои приятели съдя ,че нито трябва да се смесват двете неща ,нито да се бъркат ,защото резултата е повече от плачевен... И няма по-лошо от скарани добри пряители заради момче/момиче.... Защото накрая след време се вижда колко безсмислено е било всичко !

holyshade
01-17-2009, 20:05
много е просто..ако имаш споделена любов той/тя ще е готов/а на всичко за теб :)

Inlofee
01-17-2009, 20:47
^ +1 нали все пак стаа въпрос за споделена любов :)

myNameIsImmortal
01-17-2009, 21:13
i 2te bih izbral..
zashto: zashtoto kogato lubovta e spodelena, tozi koito ti obichash i te obicha sushto shte bude gotov da napravi vsichko za teb.
Sushtoto e pri ISTINSKIQ PRIQTEL, koito pak shte napravi vsichko za teb /stiga da e istinski priqtel/

P.P. Sorry, che ne e na kirilica, no prosto chakam da mi slojat optichen kabel za moito pc, a v momenta na laptopa sa precaka neshto kirilicata..

Naughty_
01-17-2009, 21:17
Любов :-D

love_enrique
01-29-2009, 20:42
Приятел естествено!Не вярвам в "любовта завинаги"

Kostadin_682
01-30-2009, 05:51
И двете са важни, но за мен първото е по-важно...

beiho
01-30-2009, 06:55
Готов съм да дам всичко и за двете неща, а ако обичам някого искрено, бих искал да останем верни приятели ако скъсаме и никога няма да я оставя "да гние сама", винаги сеъм готов да бъда с нея в трудни моменти, дори след 50 год. С приятелите е същото :)

Bu7cher
01-30-2009, 08:19
Бих избрал приятелството,защото любовта...може да се развали във всеки един момент поради много причини.Приятелството по-трудно се разваля.

iveetyy
01-30-2009, 08:40
И двете са от голямо значение...Важно е да имаш някой по-специален до теб..а също толкова важно е и да имаш приятели,на които да разчиташ когато ти е кофти...за каквото и да е ... и да е винаги до теб..да знае как да ти оправи настроението ;рр

MaLkaTa_LaDy
01-30-2009, 08:45
И двете са важни, но според мен винаги трябва да слагаме приятелството едно стъпало над любовта. Защото любовта идва и си отива, а истинските приятели остават завинаги. Когато си назочарован от любовта, приятелите ти дават сили да продължиш. Приятелите много по-трудно се печелят и трябва да се позят повече. Любовта ще е една, след известно време ще дойде друга и трета и т.н. Приятелите също се печелят и няма през целия си живот да си само с едни и същи приятели, но ако за месец можеш да спечелиш любовта на някого, то за месец не можеш да спечелиш истински приятел. Това е от мен. :-)

yahhooo
01-30-2009, 09:14
Секса ги побеждава и двете заедно!!!