PDA

View Full Version : Малък проблем с едно момиче



anotherlife
01-17-2009, 08:57
Ами значи харесал съм си едно момиче ехее от преди 2 години. Тя и тогава си беше дръпната и само идваше до нас да гледаме някой филм. Нищо не стана тогава, аз бях влюбен тя пък дръпната. Сега обаче от скоро пак се здобрихме (за кой ли път вече) и аз като малко по нахален (тъй като вече любовните чувства ги няма) и пуснах ръка. Първоначално се дърпаше, и 1вия път само за гърдите през блузата ми даде да я барам. На 2рия път пак се дърпаше но ми даде и да я съблека, и във путето да и бъркам и циците да и мачкам, и тъкмо щеше да свърша и аз и казах че искам и аз малко нещо за мен. Тя отказа и аз си изкарах пръстите направи се на разсърдена но вечерта ми драсна закачлив смс. И от там си викам аха 3тия път може пак да се дърпа но ще го направим, ама тя спря да се обажда. Взе да чака само аз да я търся все на гости ходи. Сестра е на един мой приятел, знам че от година 2 не е правила секс, няма гаджета, не излиза с момчета. Имала е 2 сериозни връзки и това е. Знам че ме харесва, знам че иска да ми да де повече но е мега срамежлива, и незнам как да го кажа такава със задръжки. Ако не бях нахален сигурно нямаше да ми даде и да я барам. Може ли да ми дадете някакъв съвет .... да я търся ли повече да не я ли. Не съм от типа момчета "един път да преспя с нея и повече няма да и звънна" Знам че може да звучи смешна темата ама ми е тъпо така нещата да са до половината и край ни звук ни картина.

Hilary_
01-17-2009, 09:00
Абе ако някой говори така за мен и аз не бих му пуснала... :? Незнам дал иси за едното ебане ил ине но думите ти са много вулгарни... :? Остави я не нахалствай...не я притискай...тя ако иска ще те потърся...явно е сериозно момиче щом е имала само 2 серизони връзки... ти се радвай на това че ти е позволила да прави тия неща... :? и земи го оцени малко... :? Пък и може малко да се постараеш да я имаш...не само за секс... :)

DevilWish
01-17-2009, 09:02
Сам казваш, че не си момче, което ще спи с нея и ще я остави.Тоест искаш да ходите?Тогава покажи й, че я харесваш.Предложи й.Не почвайте със секса.Първо да бъдете заедно, пък тогава за секс мисли ;)

anotherlife
01-17-2009, 09:05
Сам казваш, че не си момче, което ще спи с нея и ще я остави.Тоест искаш да ходите?Тогава покажи й, че я харесваш.Предложи й.Не почвайте със секса.Първо да бъдете заедно, пък тогава за секс мисли ;)

Тя това го знае от преди 2 години аз тогава подходих със както си му е реда, срещи свалки накрая ми каза че не иска нищо и че не изпитва нищо към мен и аз спрях да я търся. Обаче тя продължи, търси ме говори ми мило ... това за човек който има чувста към теб си е леко гадно, той се разкъсва от вътре.

П.С Не съм и говорил вулгарно и тнн, а да оценя какво ми е дала ли? Че аз ако не си го бях поискал нищо нямаше да получа но както и да е не е за това темата.

Bu7cher
01-17-2009, 11:35
Ми ако не я обичаш недей се занимава след като е имала 2 сериозни връзки.Логично е да иска нещо сериозно и след като вижда,че я обарваш още преди да сте си казали какво искате един от друг...е нормално да те отбягва.

drakar
01-17-2009, 13:14
Кой говори за друг човек така... Що за селянин ще казва "хванах я за путето" :?
Я се осъзнай

littlebaby
01-17-2009, 13:24
Тази тема дори не е оригинална... имаш един малък пропуск който те издаде :x
"На 2рия път пак се дърпаше но ми даде и да я съблека, и във путето да и бъркам и циците да и мачкам, и тъкмо щеше да свърша и аз и казах че искам и аз малко нещо за мен. Тя отказа и аз си изкарах пръстите направи се на разсърдена но вечерта ми драсна закачлив смс."
Уж момче ама си и момиче нещо :? Не ми се връзва... А и кой говори за друг човек така... Що за селянин ще казва "хванах я за путето" :?
Я се осъзнай
Момичето се е разсърдило,не той.

drakar
01-17-2009, 13:40
Съжалявам моя грешка.. но все пак човека е безкрайно вулгарен :? :?

niki7y
01-17-2009, 13:40
Кой говори за друг човек така... Що за селянин ще казва "хванах я за путето" :?
Я се осъзнай
q zemi ti se osuznai :x

drakar
01-17-2009, 13:41
Кой говори за друг човек така... Що за селянин ще казва "хванах я за путето" :?
Я се осъзнай
q zemi ti se osuznai :x
Ако се осъзная ще спра да отговарям на такива като теб а това не мога да си го позволя 8)

niki7y
01-17-2009, 13:55
Кой говори за друг човек така... Що за селянин ще казва "хванах я за путето" :?
Я се осъзнай
q zemi ti se osuznai :x
Ако се осъзная ще спра да отговарям на такива като теб а това не мога да си го позволя 8) :lol: :lol: :lol:

drakar
01-17-2009, 14:03
Кой говори за друг човек така... Що за селянин ще казва "хванах я за путето" :?
Я се осъзнай
q zemi ti se osuznai :x
Ако се осъзная ще спра да отговарям на такива като теб а това не мога да си го позволя 8) :lol: :lol: :lol:
Аз викам тази тема която с теб си обсъждаме да я прекратим защото стана малко Оф-топик спам флъд

niki7y
01-17-2009, 14:05
Кой говори за друг човек така... Що за селянин ще казва "хванах я за путето" :?
Я се осъзнай
q zemi ti se osuznai :x
Ако се осъзная ще спра да отговарям на такива като теб а това не мога да си го позволя 8) :lol: :lol: :lol:
Аз викам тази тема която с теб си обсъждаме да я прекратим защото стана малко Оф-топик спам флъд..
aide leka :) :wink: :twisted:

drakar
01-17-2009, 14:27
лека :-D :-) :-)

kantona
01-22-2010, 19:51
Не закривайте темата, защото тя по уникален начин олицетворява бг тийн културата в точно две думи. Тя е арогантна безсърдечна красавица и не уважава никой докато някой не я смачка и не я изчука, той е нагъл и не уважава някоя, той принуждава към секс с наглост и неуважение.

Ето това е 90% от съвременна тийн "любов".

ifilinnchica
01-29-2010, 14:48
Сам казваш, че не си момче, което ще спи с нея и ще я остави.Тоест искаш да ходите?Тогава покажи й, че я харесваш.Предложи й.Не почвайте със секса.Първо да бъдете заедно, пък тогава за секс мисли ;)

YouDontKnowMe
01-29-2010, 15:09
Не закривайте темата, защото тя по уникален начин олицетворява бг тийн културата в точно две думи. Тя е арогантна безсърдечна красавица и не уважава никой докато някой не я смачка и не я изчука, той е нагъл и не уважава някоя, той принуждава към секс с наглост и неуважение.

Ето това е 90% от съвременна тийн "любов".
Какъв ти е проблема ? Като че ли не си минал от там.
Иначе, по темата - не я насилвай. Намери си друго за секс. Може момичето да не те иска.

Bixel
01-29-2010, 15:14
тя тая голяма курва е чоек ;D

AceXe
01-29-2010, 15:19
Абе ако някой говори така за мен и аз не бих му пуснала... :? Незнам дал иси за едното е**не ил ине но думите ти са много вулгарни... :? Остави я не нахалствай...не я притискай...тя ако иска ще те потърся...явно е сериозно момиче щом е имала само 2 серизони връзки... ти се радвай на това че ти е позволила да прави тия неща... :? и земи го оцени малко... :? Пък и може малко да се постараеш да я имаш...не само за секс... :)

Ти на никого, никога не би пуснала ;)

MC_JAMAL
01-29-2010, 16:27
Копеле, от теб нищо не става, сериозно. :shock: