PDA

View Full Version : Търся..



sweetsunshine
01-17-2009, 10:34
..номера на козметичен салон Еуфория,Велико Търново,ама във Гугъл търсих и го нямаше,ако някой го е посетил и си е взел визитка или просто знае номера моля да го каже !!

sweetsunshine
01-17-2009, 16:59
Охх няма ли някой от Велико Търново който да знае номера на салона :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

PepElqShKaAa
01-18-2009, 12:21
ми аз съм ама не съм чувала за такъв салон :D

galu6a
01-18-2009, 13:23
имаше идн телефон дето като се обадиш и кажеш ккаво търсиш хгел,магазин и т.н. ти казват потърсих май се казваше телефон за справки :-D

Goddess
01-18-2009, 15:31
имаше идн телефон дето като се обадиш и кажеш ккаво търсиш хгел,магазин и т.н. ти казват потърсих май се казваше телефон за справки :-D
144 :)

galu6a
01-18-2009, 15:54
да точно този обади се и питай :)

sweetsunshine
01-18-2009, 16:52
аз още вчера звънях и го нямаха :x та днес отидох до салона и си запазих час 8-) утре съм на маникюр и ще ми слагат гел върху естествени нокти :grin: после ще пуска снимки в темата за Ноктопластиката и декорацийките да ви се похваля 8-)

GabisiTa
01-18-2009, 16:55
аз още вчера звънях и го нямаха :x та днес отидох до салона и си запазих час 8-) утре съм на маникюр и ще ми слагат гел върху естествени нокти :grin: после ще пуска снимки в темата за Ноктопластиката и декорацийките да ви се похваля 8-)

Каква е цената? :)

sweetsunshine
01-18-2009, 19:24
аз още вчера звънях и го нямаха :x та днес отидох до салона и си запазих час 8-) утре съм на маникюр и ще ми слагат гел върху естествени нокти :grin: после ще пуска снимки в темата за Ноктопластиката и декорацийките да ви се похваля 8-)

Каква е цената? :)ами сигурно около 40-50 лева ще ми излезе :-D но просто все като си пусна дълги нокти и то наистина дълги някой го чупя,моите нокти са твърди и немогат да се огъват и така ще мога да си ги запазя за по-дълго време :grin:

GabisiTa
01-18-2009, 19:53
аз още вчера звънях и го нямаха :x та днес отидох до салона и си запазих час 8-) утре съм на маникюр и ще ми слагат гел върху естествени нокти :grin: после ще пуска снимки в темата за Ноктопластиката и декорацийките да ви се похваля 8-)

Каква е цената? :)ами сигурно около 40-50 лева ще ми излезе :-D но просто все като си пусна дълги нокти и то наистина дълги някой го чупя,моите нокти са твърди и немогат да се огъват и така ще мога да си ги запазя за по-дълго време :grin:

А моите са меки и ако успея да ги запазя да станат дълги, все чупя някой и затова се замислям дали да не си сложа гел... :-o Ще чакам да видя как ще ти направят твоите :P

PepElqShKaAa
01-19-2009, 11:24
абе какъв е този гел и защо толкова мн пари?

sweetsunshine
01-19-2009, 20:37
абе какъв е този гел и защо толкова мн пари?ами гел като гел-специален е за нокти.Покриват ти ноктите с гел(има и прозрачен има и цветни,но цветни не съм виждала в Бг)и се пече под една специална лампа.Следтова ако има неравенства се оформят и се лакират ноктите.

Ето и резултатът(ноктите ми са къси в момента,но си ги направих с гел специално,за да може да порастнат дълги без да ги изпочупя :D )

http://www.prikachi.com/files/553427z.jpg