PDA

View Full Version : сами ли решавате проблемите си ?



ef4etyYy
01-17-2009, 10:55
в даск класната премести едно момче до мен (КРЕТЕНА НА ДАСКАЛОТО НИ) изключително тъп,не спира да се мести,да плямпа ,ДА ПЕЕ :shock: :shock: ,и...да ме дразни мега мноу...постоянно я молих да го премести ма тя НЕ..че и ни вика : карате се като след 15годишен брак :shock: тъпа...с класната имам 20 часа седмично и през цялото това време ТОА тряаше да седи до мен :o :o ...един ден се прибрах в мн скапано настроение..и влязох в скайпа..имам един приятел когото наричам брат(мн ми е близък,мн се обичаме и сме повече от бфф ..НЕ сме гаджета(ходи с една моя бфф :D ) ) та той ме пита кфо ми е щот забеляза че ми е вкиснато...разказах му и той вика утре ше дойда да те видя...на следващия ден дойде със съответната приятелка и като съзря дразнителя му се нахвърли,блъсна го в стената и го фана за гушата...говореше му нещо 5 мин и после го избута чак до стаята ни и хлопна вратата (тфа стана в коридора)..момчето оттогава не ми е казало нито дума ( :grin: ) а сички други в класа ми ме гледаха някак странно и ме питаха защо съм му извикала БИЯЧИ... :o :o някои викат че тоа проблем съм можела да го оправа и сама (пробвах,без резултат)..въпроса ми е вие сами ли се справяте в такива ситуации или някой ви помага като на мен...

мерси на всички които прочетоха всичко :-) :-) :-)

carinaNebula
01-17-2009, 11:08
да не ти пука,нали постигна това,което искаш.
кур за клюкарите,кажи им да си гледат техния живот,ако имат такъв изобщо.

adrenal1n
01-17-2009, 11:12
Да не му беше обръщала внимание по-добре. Но да идват "биячи" в даскало е смешно :O Като не му обръщаш внимание ще спре да те тормози, въпреки че "Делата говорят повече от думите" :o
Принципно като съм момче, няма кой да викам да ми помага, но и не ми трябва. Седя си с когото си искам, а класната няма часове при нас въобще, така че не е никакъв проблем.
П.П. По-добре да беше казала на майка си да звънне един телефон на даскалката и да й обясни, а не да викате биячи :O

ef4etyYy
01-17-2009, 11:54
бе това е въпроса че не съм викала биячи,просто брат ми дойде да ме види и се сети :D а с игнор съм пробвала..тфа не му пречеше да ми ПЕЕ на главата.... :x наистина нямате идея кфа напаст е ...а майка ми говори с класната,тя вика :засега ще следя развитието на ученето,после евентуално ше го преместя.... ВАЖНОТО Е ЧЕ СЯ НЕ СЕДИ ДО МЕНЕ :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: е един фр дет седеше зад нас не спираше да го ръга с отвертки в час :D :D :D :D

Il_cavaliere_del_male
01-17-2009, 13:08
е да де, и аз останах с впечатлението ,че ти нищо не су му казала, т.е. "ела да го биеш тоя" мииииии... в тоя случай не си виновна ти, за това, че тоя кухия те е дразнел.. иначе, аз никога не викам и не се оплаквам на никого, освен ако не ми е близък... така чееее сам се оправям, в повечето случаи не се оправям, но поне го правя сам, дам

Seducti0n
01-17-2009, 13:17
Селски изпълнения...
Това, че си викнала "брат ти" не те прави готина, а само показва, че си абсолютно неспособна да се оправяш в живота...
Пък, като не ти харесва да седиш до него си взимаш нещата и се местиш на друг чин или му казваш в прав текст, че не искаш да сeди до теб и той да се премести.Класната ти не може да те задължи, тоест, това че си се примирила с нея си е лично твой проблем... :wink:

Il_cavaliere_del_male
01-17-2009, 13:21
тоз пък, тя си каза ясно, че не го е викала.. вие кво, не се развивате правилно ли, не можете да четете ли... кво...?

ef4etyYy
01-17-2009, 15:28
Селски изпълнения...
Това, че си викнала "брат ти" не те прави готина, а само показва, че си абсолютно неспособна да се оправяш в живота...
Пък, като не ти харесва да седиш до него си взимаш нещата и се местиш на друг чин или му казваш в прав текст, че не искаш да сeди до теб и той да се премести.Класната ти не може да те задължи, тоест, това че си се примирила с нея си е лично твой проблем... :wink:

бее.да познаваше ти класната ни :lol: освен тфа ние сме 28-СВОБОДНИ ЧИНОВЕ НЯМА

BlackaTBW
01-17-2009, 16:36
Тъпа постъпка.

Заради някво говорене в час, чак да го набият... и оправданието 'не съм го викала' не минава. Можеше просто да кажеш на "брат си" да го остави на мира или въобще да не прави нещо подобно. Доста детско си се държала, което води до извода, че за колкото и голяма да се имаш, акъла ти си е на дете. За нещастие доста 7-8 клас не го осъзнават. Резултата е, че сега в прав текст си "лигла" в очите на всички от класа ти. Кофти, но сама си го постигнала. За следващи пъти просто се оправяй сама.

Относно въпроса ти: да, винаги съм се оправяла сама и още го правя.

taNcheto93
01-17-2009, 17:12
Това е глупава постъпка. Като не ти изнася се местиш или го изгони. При условие че не искаш да седиш с някой класната трябва да те премести или ти сама да го направиш. Но това да викаш и майка ти и "брат ти" е тъпо. Ти ако с това не можеш да се справиш сама какво ще правиш с истинските проблеми в живота. Пък и колкото и да е досадно това момче все ще го изтърпиш няколко часа. Това че няма свободни места не е оправдание, можеш да говориш с някой който няма нищо против да седи до него и да си смените местата. По въпроса: Не знам какво разбираш ти под проблем, но да аз се справям сама в трудни моменти. Ако това наричаш проблем просто не ти завиждам :? .

Bellatrix
01-17-2009, 17:32
Детски истории...
А начинът, по който си постъпила е дяволски тъп. Аз мисля, че шумното момче те е харесвало, а ти си се държала като гъска. И на него определено не му е станало кеф да го разкарат по този начин.
ПП. И нещо не разбрах как с тоя "бфф" сте повече от бфф ама не сте гаджета и той ходи с най-добрата ти приятелка? Как така сте повече от бфф ама не сте бой-фр... :D :D

jambo_bs
01-17-2009, 19:19
Еми аз по принцип съм ходил много пъти да се занимавам в почти всички училища в града ама и съм викал приятели в даскало.Кво няма .... сбих са с един .... падна обаче са оказа че бил "връзкар" и след даскало 30 човека ма чакат да ма бият.Ми хубу .... един телефон и след половин час някъде 5 6 изядоха боя а другите са разотидоха.После всички ма уважаваха .... обаче тва не би трябвало да е начина и мразя да се бия.И аз бих дошъл ако някоя приятелка ма извика за такова нещо но няма да го бия. :?

thelostone
01-17-2009, 20:21
Звучи се едно си 5 клас! Той ме дразнеше пък дойде един дето ми е БФФ :razz: :razz: :razz: и го наби :grin:

И не е хубаво някой друг да ти решава "проблемите", утре като го няма БФФ-то кво ще правиш?

AFT
01-17-2009, 20:58
Сама се оправям. По принцип много ги обичам такива нахални и тъпи хора - имат елементарно мислене. Не се виждам как викам някой да набие някой друг, струва ми се много глупаво и жалко.

ef4etyYy
01-17-2009, 21:27
Детски истории...
А начинът, по който си постъпила е дяволски тъп. Аз мисля, че шумното момче те е харесвало, а ти си се държала като гъска. И на него определено не му е станало кеф да го разкарат по този начин.
ПП. И нещо не разбрах как с тоя "бфф" сте повече от бфф ама не сте гаджета и той ходи с най-добрата ти приятелка? Как така сте повече от бфф ама не сте бой-фр... :D :D
ем..просто е :D тя тая фр дет ходат ни запозна и ние оттогаа сме мн близки...кат брат и сестра :D :D така и си викаме :D и не мисля да ходя с него..тфа е мега курвенско

MP
01-17-2009, 21:46
Ще пораснеш някой ден и ще разбереш що за глупост си направила...За кой се мисля този твой "брат" ?Другите момчета от вашия клас трябваше добре да го натупат за добре дошъл и да си ходи...

Darkkiss
01-18-2009, 05:13
в даск класната премести едно момче до мен (КРЕТЕНА НА ДАСКАЛОТО НИ) изключително тъп,не спира да се мести,да плямпа ,ДА ПЕЕ :shock: :shock: ,и...да ме дразни мега мноу...постоянно я молих да го премести ма тя НЕ..че и ни вика : карате се като след 15годишен брак :shock: тъпа...с класната имам 20 часа седмично и през цялото това време ТОА тряаше да седи до мен :o :o ...един ден се прибрах в мн скапано настроение..и влязох в скайпа..имам един приятел когото наричам брат(мн ми е близък,мн се обичаме и сме повече от бфф ..НЕ сме гаджета(ходи с една моя бфф :D ) ) та той ме пита кфо ми е щот забеляза че ми е вкиснато...разказах му и той вика утре ше дойда да те видя...на следващия ден дойде със съответната приятелка и като съзря дразнителя му се нахвърли,блъсна го в стената и го фана за гушата...говореше му нещо 5 мин и после го избута чак до стаята ни и хлопна вратата (тфа стана в коридора)..момчето оттогава не ми е казало нито дума ( :grin: ) а сички други в класа ми ме гледаха някак странно и ме питаха защо съм му извикала БИЯЧИ... :o :o някои викат че тоа проблем съм можела да го оправа и сама (пробвах,без резултат)..въпроса ми е вие сами ли се справяте в такива ситуации или някой ви помага като на мен...

мерси на всички които прочетоха всичко :-) :-) :-)

Не го прочетох и все пак отговора ми е че МАМА ми помага

sladka__droga
01-18-2009, 07:03
да не ти пука,нали постигна това,което искаш.
"мъжки полов орган" за клюкарите,кажи им да си гледат техния живот,ако имат такъв изобщо.

И аз съм на тва' мнение ;).

ef4etyYy
01-18-2009, 08:27
в даск класната премести едно момче до мен (КРЕТЕНА НА ДАСКАЛОТО НИ) изключително тъп,не спира да се мести,да плямпа ,ДА ПЕЕ :shock: :shock: ,и...да ме дразни мега мноу...постоянно я молих да го премести ма тя НЕ..че и ни вика : карате се като след 15годишен брак :shock: тъпа...с класната имам 20 часа седмично и през цялото това време ТОА тряаше да седи до мен :o :o ...един ден се прибрах в мн скапано настроение..и влязох в скайпа..имам един приятел когото наричам брат(мн ми е близък,мн се обичаме и сме повече от бфф ..НЕ сме гаджета(ходи с една моя бфф :D ) ) та той ме пита кфо ми е щот забеляза че ми е вкиснато...разказах му и той вика утре ше дойда да те видя...на следващия ден дойде със съответната приятелка и като съзря дразнителя му се нахвърли,блъсна го в стената и го фана за гушата...говореше му нещо 5 мин и после го избута чак до стаята ни и хлопна вратата (тфа стана в коридора)..момчето оттогава не ми е казало нито дума ( :grin: ) а сички други в класа ми ме гледаха някак странно и ме питаха защо съм му извикала БИЯЧИ... :o :o някои викат че тоа проблем съм можела да го оправа и сама (пробвах,без резултат)..въпроса ми е вие сами ли се справяте в такива ситуации или някой ви помага като на мен...

мерси на всички които прочетоха всичко :-) :-) :-)

Не го прочетох и все пак отговора ми е че МАМА ми помага

къде видя мама :lol:

LiRRRa
01-18-2009, 11:14
Еми... Ти на това, ако му викаш проблееммм... Тцтцтц...не те мисля за по нататък.И все пак - въобще не обръщай внимание на подигравките на другите от класа ти! :)

AvRiLFaN95
01-18-2009, 11:38
sam se spravqm,da

someone_else_
01-18-2009, 16:31
решавам си сама проблемите.. не съм свикнала да искам помощ от никой .. :) :) :)

HipHopBlond
01-18-2009, 19:54
Сам си решавам проблемите да. А до колкото постъпката ти мисля, че е изключително детска, глупава и жалка :)

P.S.: После, защо бил претрупан форума с глупости :x

\\//

Axe_vs_Sword
01-18-2009, 20:02
Да, сам си ги решавам. Сигурно е нормално за момче... но все пак се извинявам, но
до колкото постъпката ти мисля, че е изключително детска, глупава и жалка :)
Нормално е да ти помогне, но в този случай е ПРЕКАЛИЛ.

sladkotykate
01-20-2009, 12:24
az sama se opraam :D shot kat kresna nqkoi kat me iznervi i ela vij kfo staa poveche ne se povtarqt drazneniqta :D:D:D

NoOneElse
01-20-2009, 12:53
в даск класната премести едно момче до мен (КРЕТЕНА НА ДАСКАЛОТО НИ) изключително тъп,не спира да се мести,да плямпа ,ДА ПЕЕ :shock: :shock: ,и...да ме дразни мега мноу...постоянно я молих да го премести ма тя НЕ..че и ни вика : карате се като след 15годишен брак :shock: тъпа...с класната имам 20 часа седмично и през цялото това време ТОА тряаше да седи до мен :o :o ...един ден се прибрах в мн скапано настроение..и влязох в скайпа..имам един приятел когото наричам брат(мн ми е близък,мн се обичаме и сме повече от бфф ..НЕ сме гаджета(ходи с една моя бфф :D ) ) та той ме пита кфо ми е щот забеляза че ми е вкиснато...разказах му и той вика утре ше дойда да те видя...на следващия ден дойде със съответната приятелка и като съзря дразнителя му се нахвърли,блъсна го в стената и го фана за гушата...говореше му нещо 5 мин и после го избута чак до стаята ни и хлопна вратата (тфа стана в коридора)..момчето оттогава не ми е казало нито дума ( :grin: ) а сички други в класа ми ме гледаха някак странно и ме питаха защо съм му извикала БИЯЧИ... :o :o някои викат че тоа проблем съм можела да го оправа и сама (пробвах,без резултат)..въпроса ми е вие сами ли се справяте в такива ситуации или някой ви помага като на мен...

мерси на всички които прочетоха всичко :-) :-) :-)

Не го прочетох и все пак отговора ми е че МАМА ми помага

къде видя мама :lol:


OMG...та ти сама не помниш какво си написала...напрао ме издразни... прочети пак последните две изречения от темата си (виж и заглавието)... освен ако не искаш да обсъждаме селската проява на "брат" ти, а ако е така, си оправи темата и заглавието...

А за да съм сериозен, по темата ще кажа,че разчитам само на себе си... не обичам да съм зависим от някой или негов длъжник...

creet
01-20-2009, 17:31
аз сам се оправям, аз съм нещо като приятеля ти (брат), винаги използвам заплахи 8)

kuklichka_bg
01-20-2009, 18:02
в даск класната премести едно момче до мен (КРЕТЕНА НА ДАСКАЛОТО НИ) изключително тъп,не спира да се мести,да плямпа ,ДА ПЕЕ :shock: :shock: ,и...да ме дразни мега мноу...постоянно я молих да го премести ма тя НЕ..че и ни вика : карате се като след 15годишен брак :shock: тъпа...с класната имам 20 часа седмично и през цялото това време ТОА тряаше да седи до мен :o :o ...един ден се прибрах в мн скапано настроение..и влязох в скайпа..имам един приятел когото наричам брат(мн ми е близък,мн се обичаме и сме повече от бфф ..НЕ сме гаджета(ходи с една моя бфф :D ) ) та той ме пита кфо ми е щот забеляза че ми е вкиснато...разказах му и той вика утре ше дойда да те видя...на следващия ден дойде със съответната приятелка и като съзря дразнителя му се нахвърли,блъсна го в стената и го фана за гушата...говореше му нещо 5 мин и после го избута чак до стаята ни и хлопна вратата (тфа стана в коридора)..момчето оттогава не ми е казало нито дума ( :grin: ) а сички други в класа ми ме гледаха някак странно и ме питаха защо съм му извикала БИЯЧИ... :o :o някои викат че тоа проблем съм можела да го оправа и сама (пробвах,без резултат)..въпроса ми е вие сами ли се справяте в такива ситуации или някой ви помага като на мен...

мерси на всички които прочетоха всичко :-) :-) :-)

това е супер тъпо даже не мога да го нарека проблем :o

mistake
01-21-2009, 12:07
Прекалено глупаво... все още летиш в облаците , ама не забравяй ,че колкото по-нависоко летиш, толкова от по-високо ще паднеш.
А за въпроса ти... ами честно казано не всичко се решава с бой и нормално разсъждаващите хора се опитват сами да се справят с проблемите си... 8)

Izzy_
01-21-2009, 15:04
Ами аз пък съм на мнение,че добре си направила.И какво ти пука за другите,ще викаш когото си искаш,това си е твоя работа,този пък да е разбрал от дума.
Иначе аз сама се оправям попринцип,но ако се наложи ще дойде някои,пък другите да си говорят к'вото искат(въпреки че не вярвам да го направят). ;)

alwaysnforever
01-22-2009, 16:52
Много детска постъпка..другия път като го няма "брат ти" кой ще извикаш, ако пак стане нещо такова ? :?
п.с винаги сама си решавам проблемите :) :)

TheBlackRose
01-23-2009, 06:15
в даск класната премести едно момче до мен (КРЕТЕНА НА ДАСКАЛОТО НИ) изключително тъп,не спира да се мести,да плямпа ,ДА ПЕЕ :shock: :shock: ,и...да ме дразни мега мноу...постоянно я молих да го премести ма тя НЕ..че и ни вика : карате се като след 15годишен брак :shock: тъпа...с класната имам 20 часа седмично и през цялото това време ТОА тряаше да седи до мен :o :o ...един ден се прибрах в мн скапано настроение..и влязох в скайпа..имам един приятел когото наричам брат(мн ми е близък,мн се обичаме и сме повече от бфф ..НЕ сме гаджета(ходи с една моя бфф :D ) ) та той ме пита кфо ми е щот забеляза че ми е вкиснато...разказах му и той вика утре ше дойда да те видя...на следващия ден дойде със съответната приятелка и като съзря дразнителя му се нахвърли,блъсна го в стената и го фана за гушата...говореше му нещо 5 мин и после го избута чак до стаята ни и хлопна вратата (тфа стана в коридора)..момчето оттогава не ми е казало нито дума ( :grin: ) а сички други в класа ми ме гледаха някак странно и ме питаха защо съм му извикала БИЯЧИ... :o :o някои викат че тоа проблем съм можела да го оправа и сама (пробвах,без резултат)..въпроса ми е вие сами ли се справяте в такива ситуации или някой ви помага като на мен...

мерси на всички които прочетоха всичко :-) :-) :-)

Аз винаги съм си решавала сама нещата,въпркеи че съм имала много момчета,които са искали да се справят те,а не аз.Не одобрявам боищата,просто съм по-спокойна натура и предпочитам да се оправям с думи...А иначе в този случай(твоя),когато си разказала на "брат си",не си можела да предполагаш как ще постъпи той(надявам се,че е станало така).Въпреки това обаче,когато е казал,че ще дойде е трябвало д аму кажеш без боища и такива неща.А за останалите от класа ти да не ти пука...

GbSy
01-23-2009, 10:45
Oy, извинявай, ама ти 7ми клас ли си?
'Щото аз съм и съм обърнала внимание, че е адски "популярно" и "модерно" да се "биете".
Не одорбявам тези неща. Не ме притеснява факта, че "брат ти" е дошъл, или, че си го викнала, а по-скоро това, което е направил той. Не е правилно. Физическото насилие поради какъвто и да било повод е просто... нередно.
Нито сте гъзари, нито по-умни, хитри или интересни.
Само простаците си разрешават проблемите с бой и това не е учудващо - те просто не знаят как да се оправят по друг начин.

ef4etyYy
01-24-2009, 15:37
Oy, извинявай, ама ти 7ми клас ли си?


ми не ,не съм 7ми :D 8ми съм

GbSy
01-24-2009, 15:49
Няма голяма разлика.

HePeAJIeH
01-24-2009, 19:22
Убий го да не ти пука-проблемите трябва да се решават и това е.Иначе сам си оправям проблемите...кой длуг ще ми ги оправи? Не разчитам на никой просто.

Firewall
02-13-2009, 20:00
Еми аз по принцип съм ходил много пъти да се занимавам в почти всички училища в града ама и съм викал приятели в даскало.Кво няма .... сбих са с един .... падна обаче са оказа че бил "връзкар" и след даскало 30 човека ма чакат да ма бият.Ми хубу .... един телефон и след половин час някъде 5 6 изядоха боя а другите са разотидоха.После всички ма уважаваха .... обаче тва не би трябвало да е начина и мразя да се бия.И аз бих дошъл ако някоя приятелка ма извика за такова нещо но няма да го бия. :?

Е братле дет говориш за тоя дет си го набил,много ги мразя ей такива дето викат хора за кви се мислят сами не могат да се оправят къв мъж е,набил си го после като неква жена вика всеки може да викне,ся разбирам ако го набийте двама или трима тогава да викне ама... просто вече всичко се решава с бой като гледам.

rusova
02-13-2009, 20:15
bh eeeeeeeeeee da stava koto 6te.. ko te interesuva tebe klasa i sikoto kato porasnat 6te se svetnat malko za ko stava duma :D i o6te 10000000 puti da go nabiqt golqma rabota ,toi sam si go e napravil taka !!!!!!! na koito nemu iznasq na palatka i tolkoz :D

Infinity
02-14-2009, 08:11
Мии,,старая се да се справям сама,но понякога искам съвети :oops: