PDA

View Full Version : Подготовка за първия път



crazy&sexy
01-17-2009, 12:26
zna4i ... skoro mi predstoi purviq put mojeli da mi dadete savet ne6to podgotovka tui unui mn vaprosi me pritesnqvat naprimer ako iscapam si4ko v kruv? ili puk ako ne mu vleze za6toto sam bila na ginekolog i doktora mi kaza 4e sam tqsna no tova s vremeto kato po4na da vodq polov jivot 6te se promeni

blagodarq ot sega :) :-) :-) :-)

т.7 от Правилата на форума
krem4et0

galu6a
01-17-2009, 12:38
има много такива теми разрови се за кръвта не се притеснявай при някой момичета въобще няма кръв а ако има може да сложите нещо отдоло и после да го хвърлити ,но ако си мислиш ,че ще шурти като река лъжеш се.аз също съм тясна за да не те боли може да използвате лубрикант.

П.П. И ПОЛЗВАЙТЕ ПРЕЗЕРВАТИВИ!!!!

PsychoGirl
01-17-2009, 13:04
хах, щом си решила - наслаждавай се на мига
пък и кръв да има - то си е част от емоцията :D

niki7y
01-17-2009, 13:32
aman ot takiwa temi..ima hilqdi takiwa razrowi se ..predi da puskash oshte...pyk i w google ima mn golqma informaciq :?

mmKamm
01-17-2009, 14:22
aman ot takiwa temi..ima hilqdi takiwa razrowi se ..predi da puskash oshte...pyk i w google ima mn golqma informaciq :? :razz: :razz: :razz: каза момичето, което пита ще я боли ли ако се отвори с пръст :razz:
по темата за подготовката- първо отиди на църква..помоли се да оцелееш и сичко ще е ок

Blooms
01-17-2009, 19:07
Важно е да го искате, не се приготвяйте чак толкова, за да има поне малка доза спонтанност....Иначе е добре да си вземеш душ, за да се чувстваш добре...Пуснете си музика, ала-бала... Според мен ще ти остане след това кръв по бельото, но за всеки случай си постелете нещо и така. Успех и да се пазите (ПРЕЗЕРВАТИВИ!)

shokoto91
01-17-2009, 19:10
Всичко зависи от приятеля ти :)
От личнен опит - преди акта (около 2-3 дни) трябва сериозно да си поговорите, защото иначе , може доста да се объркат нещата

GabisiTa
01-17-2009, 19:23
Не си мисли дали ще те боли, дали ще има кръв и т.н., а се отпусни максимално. Говори с приятеля си, обсъдете всичко добре. Ако искате може да си пуснете музика, да си запалите свещи.. И естествено да си вземете презервативи, задължително! Успех! :)

djuki
01-17-2009, 20:14
за да не съжеляваш единствената подготовка ти е стабилен партнъор . Нормално е да си тясна , мен ме боля но когато го гледах в очите ми минаваше . За кръвта после се пере или сложете една кърпа .Спокойно всичко ще мине ...

Lolitta
01-17-2009, 20:25
Просто се отпусни, ползвайте презерватив и това е. Какви специални подготовки :-o

fashion4etyy
01-18-2009, 04:06
Ако искате може да си пуснете музика, да си запалите свещи.. И естествено да си вземете презервативи, задължително! Успех! :)

а не мислиш ли че е старомодно :lol:
ще вземат да направат пожар и после.. :razz:

blackfate
01-18-2009, 05:27
Никакви спец. подготовки не трябва...
Взимате една кутиика презервативи, дюрекс обикновените примерно ...
ако толкова те е страх от кръвта постелете една кърпа ...
не бързайте със действането, отдайте се на ласки 1 към друг, на мнооого лааски, едва когато си сигурна че го искаш. действайте
Трябва да си овлажнена, и не се притеснявай, ако момичето е добре увлажнено исигурно в тов което прави, а момчето си знае работата и е внимателен, проблеми няма да имате :)
Кръв може и да няма изобщо, може и да има малко ...
Ще те заболи малко докъто влезе ... от там нататък нямаш проблеми
БТВ, на колко си????

xplay
01-18-2009, 07:55
Подготви се да пишеш тема "Той свърши в мен, забравихме да използваме презервативи, бременна ли съм" ... :-D А сега сериозно: Използвайте презервативи и го помоли да е нежен и внимателен. :)

niki7y
01-18-2009, 08:07
aman ot takiwa temi..ima hilqdi takiwa razrowi se ..predi da puskash oshte...pyk i w google ima mn golqma informaciq :? :razz: :razz: :razz: каза момичето, което пита ще я боли ли ако се отвори с пръст :razz:
по темата за подготовката- първо отиди на църква..помоли се да оцелееш и сичко ще е окda az go kazah..I ZA 100-TEN PYT TI KAZWAM AZ NE SUM OTWOREN S PRYST OTWORENA SUM SI S PENIS I NE SUM SI BURKALA VUV VAGINATA iii .. :-x :-x :-x :-x :-x :-x

crazy&sexy
01-18-2009, 08:13
SNO6TI PROBVAHME NO NE STANA .... :( DORI NE VLEZNA IZOB6TO PROBVAHME I S PRUST NO SU6TO NE STANA :( MN ME BOLE6E

BaiToq
01-18-2009, 08:47
SNO6TI PROBVAHME NO NE STANA .... :( DORI NE VLEZNA IZOB6TO PROBVAHME I S PRUST NO SU6TO NE STANA :( MN ME BOLE6E
Пробвайте с 1-2 пирона да го ева.
Ако не-откажете се :grin:

ef4etyYy
01-18-2009, 09:20
SNO6TI PROBVAHME NO NE STANA .... :( DORI NE VLEZNA IZOB6TO PROBVAHME I S PRUST NO SU6TO NE STANA :( MN ME BOLE6E
Пробвайте с 1-2 пирона да го ева.
Ако не-откажете се :grin: :shock: :shock:

xplay
01-18-2009, 10:09
Е че колко му е голям на тоя? :-o :-o

BeHappYs
01-18-2009, 10:35
Неспоменаваи размери защотот след тях идват тъпите коментари ..
По темата ами несе притесняваи опитаите пак, но да те възбуди добре и да бъде внимателен и то много внимателен, защотот наистина боли 1вия път ( не при всички но боли)..
И при мен беше така неми влизаше .... в нея бях я възбудил но неставаше ..... 1вия път не на всички минава както е планиран имаше и 2-3 път

Minerva
01-26-2009, 23:26
трябва сериозна подготовка
физическа подготовка - всеки ден 5-6 обиколки на произволно игрище
ръкавици
каска
кубинки
камуфлажни гащи (задължително!!!)
и преди да започнете - 30 лицеви опори

mirmark
01-27-2009, 11:18
Колкото повече се замисляш за това, толкова по-лошо ще става. По добре е да се оставиш и да ти дойде спонтанно, да не бързаш и да подготвиш добре дамата за акта. :?

krisi_pat
02-02-2009, 15:22
Здравейте аз искам съветче...плс без някви тъпи ебавки не сме в детската градина

значи..аз и приятелят ми се опитахме да правим секс..и на двамата ни беше за първи път но не стана..той общо взето искаше аз да си го вкарам а не можах..явно или съм много тясна или..нз..искаше да пробваме първо аз отгоре...едваам се съгласих и като не стана пробвахме обратното-той отгоре като той пак искаше от мен аз да го вкарам и пак не стана..някакви съвети :(
това според вас не е ли работата на момчетата? нз..притеснявам се че и втория път няма да стане нищо и тогава вечеее ще се отчая напълно..иначе с пръсти е ставало...

GerYy
02-02-2009, 16:54
Здравейте аз искам съветче...плс без някви тъпи ебавки не сме в детската градина

значи..аз и приятелят ми се опитахме да правим секс..и на двамата ни беше за първи път но не стана..той общо взето искаше аз да си го вкарам а не можах..явно или съм много тясна или..нз..искаше да пробваме първо аз отгоре...едваам се съгласих и като не стана пробвахме обратното-той отгоре като той пак искаше от мен аз да го вкарам и пак не стана..някакви съвети :(
това според вас не е ли работата на момчетата? нз..притеснявам се че и втория път няма да стане нищо и тогава вечеее ще се отчая напълно..иначе с пръсти е ставало...

Споко мила и при мен 1-вия път не се получиха нещата..но втория път беше супер :) така че не се притеснявайте а действайте...иии да не забравите ПРЕЗЕРВАТИВИ . Успех :wink:

megGi
02-06-2009, 11:52
kolkoto powe4e se pritesnqva6 tolkova powe4e 6te te boli ..otdai se na momenta i vsi4ko 6te e Ok :)

mirmark
02-06-2009, 13:02
Важно е да го искате, не се приготвяйте чак толкова, за да има поне малка доза спонтанност....Иначе е добре да си вземеш душ, за да се чувстваш добре...Пуснете си музика, ала-бала... Според мен ще ти остане след това кръв по бельото, но за всеки случай си постелете нещо и така. Успех и да се пазите (ПРЕЗЕРВАТИВИ!)

Много добре казано. Подкрепям - нека да е спонтанно.

melllisssa
02-12-2009, 20:01
kato za na4alo,se izkapi,izbrasni i posle se mqtai,bazikam se,te horata po gore vsi4ko sa kazali :D :grin:

Deni4kaIMonio
02-14-2009, 09:06
nqma za kakvo da se pritesnqva6 4ak tolkova i az mn se pritesnqvah ama sega kato se zamislq sa edni ot nai qkite koito nqma da zabravq nikoga

migancy
02-14-2009, 13:32
Еми, ако момчето разбира и има търпение.. няма да имаш проблеми.. и ние няма как да ти помогнем .. смисъл какво да седим там и да му казваме.. не малко на ляво не на дясно сега дръпни .. вкарай изкарай.. :razz:

xplay
02-14-2009, 16:16
Рано или късно ще ти се наложи, така че по-добре идтърпи болката. Аз лично предпочитам да ме боли 1 път, отколкото всеки път и то прекаран в неуспешни опити защото ме е срах. :P

mishooo
02-14-2009, 21:48
Има няколко варианта:
1. Пробваи предварителнос морков
2. Начи ако не е 1 - първо ще ти изтече поне 300-400 мл кръв. После ще боли мнооого ама много. Надрусай се с валидол.

:D :D :D :D :D :D :D :D :D