PDA

View Full Version : Изневярата и какво ни подтиква към нея



azz_azz
01-17-2009, 13:39
Така де я кажете сега изневерявали ли сте и най-вече защо?Кое ви подтикна да го направите и какво се случи след това?Признахте ли или премълчахте?
А тези от вас които не са какво би ви накарало да го направите или защо не бихте го направили?

Може да има подобна тема но нарочно пуснах тази тъй като съм прибавил и повече въпроси нека всеки сподели.

Аз лично не съм..не че не съм има възможност и желание но съм се спирал преди да извърша някоя глупост.

tan0
01-17-2009, 13:44
Ne sym go pravil...pone ne pomnq de no kakvo bi me nakaralo emi... moje bi razocharovanie ot polovinkata ili pyk da go vyrna za neshto... nz

Kostadin_682
01-17-2009, 13:48
Така де я кажете сега изневерявали ли сте и най-вече защо?Кое ви подтикна да го направите и какво се случи след това?Признахте ли или премълчахте?
А тези от вас които не са какво би ви накарало да го направите или защо не бихте го направили?

Може да има подобна тема но нарочно пуснах тази тъй като съм прибавил и повече въпроси нека всеки сподели.

Аз лично не съм..не че не съм има възможност и желание но съм се спирал преди да извърша някоя глупост.
Не съм изневерявал до сега. Дори, и да го направя бих казал на гаджето...
Аз не бих изневерил, според мен това е долно, и подло. Не може при положение, че обичам някого да съм с друга. Не бих го направил :?

sladkata_bebz
01-17-2009, 14:12
Наскоро ми се случи да говоря за това с половинката ми по-сериозно отколкото преди.Според мен шом започна да си мисля за изневяра значи нещо куца яко във връзката ми.Щом търся нещо ново и различно защо да залъгвам човека до мен.Щях да прекратя отношенията преди да е станало късно,да стоим един до друг все едно сме на километри.
Не съм изневерявала,но съм била от другата страна.Болката е ужасна щом я причинява любим човек!
Хората все пак са заедно, за да си даряват любов,нали?!

ImmortalForever
01-17-2009, 14:21
Какво дефинираш под изневяра?За всеки е различно.

kobrichka
01-17-2009, 14:23
Не не съм изневерявала и честно казано не бих изневерила. За мен изневярата е предателство,а когато се обичат двама души и искат да са заедно място за изневяра няма.Ако усещам,че имам привличане към друг човек предпочитам да се разделя с приятеля си отколкото да му изневеря.
Ако той ми изневери бих предпочела да си признае.

azz_azz
01-17-2009, 14:36
Какво дефинираш под изневяра?За всеки е различно.


Да права си за всеки е различно но най тежката форма на изневяра е така да го наречем полов контакт(секс,свирка и т.н.) доста мислих дали е за тук или за раздел секс темата но я сложих тука защото говорим най-вече за обстоятелствата около изневярата(отношения с половинката и такива),ако има такива които са изневерявали мога да споделят как всмисъл какво са направили така ще разберем и какво всеки разбира под термина изневяра

Barbie
01-17-2009, 14:40
Не съм, не бих. Най-сигурния начин да пратиш по дяволите любовта и доверието, които половинката ти изпитва към теб. С една изневяра човек доброволно и с ясно съзнание стъпква всичко хубаво и ценно, което една връзка може да предложи. Не мога да я приема пустата му изневяра, не мога да я преглътна и не мога да я простя!!!

И стига с тея теми за изневери - нервни тикове получавам вече като видя такава тема. Имайте милост...

ImmortalForever
01-17-2009, 15:06
Какво дефинираш под изневяра?За всеки е различно.


Да права си за всеки е различно но най тежката форма на изневяра е така да го наречем полов контакт(секс,свирка и т.н.) доста мислих дали е за тук или за раздел секс темата но я сложих тука защото говорим най-вече за обстоятелствата около изневярата(отношения с половинката и такива),ако има такива които са изневерявали мога да споделят как всмисъл какво са направили така ще разберем и какво всеки разбира под термина изневяра

Така е друго нещо ;) Аз лично съм изневерявала само с целувка, тогава бях млада на 15 години, с него нещата бяха на приключване и се усещаше и не мислих много много..Сега не знам как бих постъпила..Не съжалявам че сгреших спрямо въпросния, по този начин, той си го заслужаваше....

tuzaro
01-17-2009, 16:04
Ако намериш по хубаво момиче от твойто гадже тогава изневеряваш, щото тя ти харесва повече. Другия случай е ако гаджето не ти пуска, тогав пак чукаш чуждите.

LovelyGirl
01-17-2009, 16:49
Не съм изневерявала и не бих.Ако не искам да съм повече с дадения човек,просто бих прекратила отношенията си с него.Изневярата освен всичко гадно е и липса на уважение.
Малко или много щом си с този човек,значи че го уважаваш.
Не бих го причинила.
А ако ми изневерят,не бих си го върнала :?

galenata
01-17-2009, 16:52
Изневерявала съм и стигнах до извода,че това затвърждава чувствата.В смисъл,след като изневерих разбрах,че го обичам повече от всичко.И въпреки това съжалям и никога не бих повторила тази грешка.

zaraaa
01-17-2009, 16:57
Не съм изневерявала и не бих го направила, щом сама разбирам и чувствам, че нещата с партньора ми не вървят бих му казала:"Край, разделяме се поради това и това", но не и да търся утеха и ласка при друго момче, все пак с този човек ме е свързвало нещо, имали сме хубави моменти, както казаха по-горе това е липса на уважение ... :)

TooLittelTooLate
01-17-2009, 16:58
Не съм и не бих. Не знам, мисля, че е много подло и недостойно да изневериш на човека с когото си. Защото се предполага, че щом си с него го обичаш и ти дава всичко, от което имаш нужда => няма какво да търсиш при друг. А лично мое мнение е, че изневярата свързана с полов акт е много по-малко болезнена от изневярата на чуствата. Всмисъл, че по-малко ще страдаш, ако приятеля ти преспи с някаква, отколкото, ако й каже, че я обича повече от теб ( или нещо такова) Но това е само мнение, защото не ми се е случвало. :)

HONDA
01-17-2009, 17:01
Аз съм изневерявала само един път, на бившия ми приятел. Не му казах и малко след това се разделихме, защото вече не изпитвах нищо към него.
Сегашния ми приятел ми изневери и си призна. Признанието е най-доброто спасение от съвестта. Каза, че го е направил, защото не се е чувствал сигурен с мен (въпреки, че живеем заедно, но както и да е).
Смятам, че изневярата е предизвикана от липса на нещо. Нежност, ласки, страст, дори интрига. В някой случаи може би е само за гъделичкне на егото.

SkyEatsAirplane
01-17-2009, 17:28
Не съм изневерявала, изневерявали са ми. Няма да се повтарям с другите. Това е най-долното, най-гадното и най-отвратителното нещо което могат да ми причинят! :(

thelostone
01-17-2009, 19:26
Не съм и не бих. Не причинявам, нещо което не искам да причинят на мен!

miloto_girl_4e
01-17-2009, 19:36
Изневерявала съм ... не знам защо, просто имах нужда да си разнообразя малко връзката .. не, не си признах след това.. глупаво е да изневериш и после да казваш поне според мен, щом си изневерил трябва да поемеш тежестта, а не да си изпееш всичко и да ти е леко на душата, да не ти тежи, че лъжеш, а в същото време да нараниш човека, когото твърдиш, че обичаш..

Dark_Angel_F
01-17-2009, 19:44
Никога не съм изневерявала и не мога да разбера ,защо въобще хората изневеряват на половинките си които уж обичат...

azz_azz
01-17-2009, 21:17
Изневерявала съм ... не знам защо, просто имах нужда да си разнообразя малко връзката .. не, не си признах след това.. глупаво е да изневериш и после да казваш поне според мен, щом си изневерил трябва да поемеш тежестта, а не да си изпееш всичко и да ти е леко на душата, да не ти тежи, че лъжеш, а в същото време да нараниш човека, когото твърдиш, че обичаш..


Не го разбирам тоя начин на мислене,но все пак евала за искреността.......Разни хора,разни идеали :)

ANTIHUMAN
01-17-2009, 21:33
Kakwo ni kara da izneverqwame li? Moje bi prekaleno malkoto vnimanie koito obry6tat nqkoi na polovinkite si! Ne znam! Bih izneveril, ako ne obi4am 4oveka s kogoto sym! ;)

rihannka
01-18-2009, 11:11
не съм изневерявала до сега и не мисля да го правя..и аз съм на принципа че когато вече не ми е хубаво с даден човек,не ме удовлетворява по-добре да прекратя връзката и да правя каквото си искам,отколкото да му изневерявам и да се чувствам гузна за това..

ShaLqLqLqXa
01-18-2009, 11:14
Така де я кажете сега изневерявали ли сте и най-вече защо?Кое ви подтикна да го направите и какво се случи след това?Признахте ли или премълчахте?
А тези от вас които не са какво би ви накарало да го направите или защо не бихте го направили?

Може да има подобна тема но нарочно пуснах тази тъй като съм прибавил и повече въпроси нека всеки сподели.

Аз лично не съм..не че не съм има възможност и желание но съм се спирал преди да извърша някоя глупост.

Не съм изневерявала, а и не смятам. :) Да го наречем морал, предрасъдъци може би...

Тези, които изневеряват може би го правят, защото нещо им липсва в сегашната им връзка и го търсят на друго място. Или просто от любопитство. :D

hottie
01-18-2009, 11:20
Изневерявала съм много пъти в предишните ми връзки, имала съм си и любовник.
Защо? Ами с времето си обясних, че не са били хората за мен. Нещо ми е липсвало и то главно в сексуално отношение.
Много е важно една двойка да се разбира в сексуално отношение, да говорят за това, да си споделят фантазиите и да ги реализит. Иначе единия рано или късно ще потърси това на друго място.
Любовта не е достатъчна, за да е успешна една връзка трябва да се работи над нея и това изисква понякога много усилия и компромиси. Но това мили деца ще го осъзнаете след малко повечко време. :)
И съм съгласна с милото гърлче - и аз не бих казала..никога не съм казвала. За какво да наранявам другия?