PDA

View Full Version : Сестрата на момчето, което си харесвам е в нашия клас...



TheNewReligion
01-17-2009, 13:55
Здравейте! За мое щастие много рядко имам проблеми в любовта, но сега се появи един. За моя оскъден опит с момчетата, този проблем е огромен. :neutral:
Тази година забелязах едно момче от моя клас, което доста ми допадна на външен вид, пък и характера му е много приятен. Напоследък той започна да ми обръща доста внимание.
По-миналата седмица бях на рожден ден на една съученичка и той беше там. Изядох две парчета пица и на шега казах, че сигурно вече тежа с два килограма повече, а той отвърна, че на момичета като мен всичко им било простено. :-o Казах, че го приемам като комплимент, но се засмях. След това се заговорихме за това, че всички присъстващи сме били зубъри и сме щяли да станем философи, а въпросното момче каза, че аз съм щяла да стана манекенка. Попитах го накъде бие, но той не отговори нищо. На мен естествено, ми стана много глупаво от всичките тези сладникави закачки и спрях да му обръщам внимание.
Миналата седмица като си тръгвах от училище, той ми предложи да ме изпрати. Аз естествено се съгласих и по пътя си говорихме някакви глупости. Беше ми доста приятно. Вчера пък ми предложи да седна до него, защото нищо не разбирал от химичните формули. Аз отказах, защото ме беше срам. :oops:
На пръв поглед всичко се развива добре, но има един проблем. Сестрата на въпросното момче също е в нашия клас (не са близнаци). Аз се разбирам доста добре с нея, но би ми било доста неудобно, ако разбере, че харесвам брат и. Та въпроса ми е: какво да правя, ако искам нещата да се задълбочат? :-o Благодаря предварително на всички, които ще ми дадат съвет.

П.П.: Веднага ще ме посъветвате да започна да си пиша с него в скайпа, но ме е срам да му го поискам, пък и съм се карала с много близки хора именно в чата. :?

niki7y
01-17-2009, 14:00
kwo ti pyka?!ti hodish s brat i a ne s neq :)

raichEbaichE
01-17-2009, 17:18
взимайте се с момчето,щом със сестра му сте приятелки,трябва да те одобрява...ако не,кво ти пука :wink:

unknown1
01-17-2009, 17:42
Е защо това да ти е проблем?Даже щом сте приятелки може да я помолиш за съдействие.:)

aka6a_vamp
01-17-2009, 17:48
Леле това е ужасен проблем :shock: не може да се реши,всички ще умрете

fuckUall
01-17-2009, 17:55
Погледни го от другата страна.Това,че тя му е сестра и тва че сте приятелки може да бъде в плюс за теб,защото ако искаш нещо повече тя ще може да ти помага :):)

zaraaa
01-17-2009, 17:57
Погледни го от другата страна.Това,че тя му е сестра и тва че сте приятелки може да бъде в плюс за теб,защото ако искаш нещо повече тя ще може да ти помага :):)

+1

StayFly
01-17-2009, 18:01
Абе тоя роман горе интересен ли е? Има ли смисъл да го чета?
Някой да си каже мнението!

Edit: Прочетох го все пак.
Въпрос: Авторката, на колко 13/14 години си?

aka6a_vamp
01-17-2009, 18:03
^аа е тоя подпис вече е друго нещо :-)

PreciousDiamond
01-17-2009, 18:03
Абе тоя роман горе интересен ли е? Има ли смисъл да го чета?
Някой да си каже мнението!

Цялата тема е в заглавието . 8-)

StayFly
01-17-2009, 18:13
^Бе не точно. От заглавието си помислих, че има некви проблеми с въпросната сестра, карат се, псуват се и за тва не може да бъде с брат й.... филмите са налице.
А то се оказа още по- тъпа история.
Са кой ще ми върне тази загубена минута, докато четях темата.
За тва време можех да напсувам поне 3ма човека!
------------------------------

^аа е тоя подпис вече е друго нещо :-)
Мда оня с прическата нещо..... (puke)
И са кво? Тоя парфюм в главата ли да си го удара?

aka6a_vamp
01-17-2009, 18:18
Офф толкова си груб...как може да постъпиш така с парфюма :x

taffy
01-17-2009, 18:31
Аз проблем не виждам.. Не се притеснявай от сестра му.. И като те моли да сядаш до него, сядай бе дете.. :)

dramaqueen
01-17-2009, 20:09
Леле това е ужасен проблем :shock: не може да се реши,всички ще умрете


:lol: :lol: :lol: :lol: :razz:

TheNewReligion
01-17-2009, 20:15
Проблемът е в това, че момичето е интригантка. Нищо не и коства да настройва момчето с/у мен...Ей, така- от скука. :-o Познавам я прекалено добре и мога да си представя такава ситуация.
Всъщност...като се замисля, май му мисля прекалено много. 8-) Наистина не трябва да ми пука. Това си е неговия живот и тя няма право да му се бърка.
Не пискайте, че сама си противореча. Разсъждавам "на глас". 8-)
Благодаря много за отговорите ви. :)

taffy
01-25-2009, 11:12
^ Точно така! Кфо ти пука? Харесваш го.. ми метай му се.. кфото ще да става.. :)

soul1199
01-25-2009, 12:37
Проблемът е в това, че момичето е интригантка. Нищо не и коства да настройва момчето с/у мен...Ей, така- от скука. :-o Познавам я прекалено добре и мога да си представя такава ситуация.
Всъщност...като се замисля, май му мисля прекалено много. 8-) Наистина не трябва да ми пука. Това си е неговия живот и тя няма право да му се бърка.
Не пискайте, че сама си противореча. Разсъждавам "на глас". 8-)
Благодаря много за отговорите ви. :)abe da ne ti puka,ne mislq,4e,ako mom4eto naistina te har.6e oburne nqkvo vnimanie na tova,koeto govori sestra my :) i ne my misli tolkova :)