PDA

View Full Version : Защо си купувате Apple - iPhone,Nokia, Sony- bla bla



Nikneg
01-17-2009, 15:10
Защо си купувате Apple - iPhone,Nokia, Sony- bla bla za po 790 лв или 1350лв Apple - iPhone или тьпите Sony Ericsson :D :D :D :? :?


Pocket PC ТОВА Е ИСТИНАТА http://www.htc.com/www/product.aspx
започват от 600лв до 1000лв
:) :) :D

Jesus
01-17-2009, 15:13
Iphone без значение коя версия сравнена с Nokia N97 е като телефон със шайба :)

Nikneg
01-17-2009, 15:18
няма значение и Apple - iPhone е ниЩо в сравнение с HTC HD :D :D :D


A E 1350ЛВ :D

Seducti0n
01-17-2009, 15:28
:P Щото е комерс, ето за това. :wink: :wink:

carinaNebula
01-17-2009, 15:42
ee HTC-то са уникални,тате има такъв и като ми попадне в ръчичките просто се раждам,такава красота..
лошо качество,но.. http://i40.tinypic.com/30w89bp.jpg

ще го накарам да ми го подари за рождения ден.

иначе са много красиви тея телефони,страхотни като възможности,абе перфектни. :D

Nikneg
01-17-2009, 15:46
по добре го накараи да ти купи HTC HD ili HTC DIAMOND :) :) :P

Nam3less3
01-17-2009, 15:55
Всички смартфончета, pocket-pc, pda и т.н. си имат различни предимства и недостатъци. Виждал съм сички HTC-та,но лично на мене устройството което най ми харесва е Sony-Ericsson Xperia X1(няма кой знае кви разлики с HTC-тата).

EroSennin
01-17-2009, 16:04
HTC е добро но Nokia повече ме радва :)

Вие току-що получихте първия албански вирус! Тъй като тук не сме много напреднали с компютрите, това е ръчен вирус! Ще ви помолим:
1 - Да препратите съобщението на всичките Ваши познати, които имат Skype
2 - Да изтриете съдържанието на диска C

carinaNebula
01-17-2009, 16:04
освен,че сони ериксоните винаги са били боклуци..

Nikneg
01-17-2009, 16:09
Всички смартфончета, pocket-pc, pda и т.н. си имат различни предимства и недостатъци. Виждал съм сички HTC-та,но лично на мене устройството което най ми харесва е Sony-Ericsson Xperia X1(няма кой знае кви разлики с HTC-тата).

ето пак тея Sony-Ericsson ,ама аз не ви питам кои е по хубав от вьн

добре ама то е pocket pc :D :D ,ama с бавен процесор :) :D

Nikneg
01-17-2009, 16:10
освен,че сони ериксоните винаги са били боклуци..


атака браво :grin: боклуци. :D :D :D :D

Nikneg
01-17-2009, 16:13
HTC е добро но Nokia повече ме радва :)

Вие току-що получихте първия албански вирус! Тъй като тук не сме много напреднали с компютрите, това е ръчен вирус! Ще ви помолим:
1 - Да препратите съобщението на всичките Ваши познати, които имат Skype
2 - Да изтриете съдържанието на диска C



а за Nokia вьобще не ми говорете :D :x :D

до 360лв са добри но на горе боже не си заслужава :) :) :) :) :-P

babity
01-17-2009, 16:17
И аз се чудя закво си ги купуват тея телефони. Толкова пари и да имам няма да ги дам. Не, че не е хубаво, ми не мога да му оползотворя параметрите. Една от моя клас си купи Самсунг Омния и ми става смешно като и разгледам менюто. Язък му за многото екстри, тя ползва само паметта за качване на музика и т'ва е...

tuzaro
01-17-2009, 16:21
Щом хората имат пари могат да си копуват каквото искат. Мен лично не ми харесват тея HTC. Всеки си има вкус и си купува това,което му харесва, според възможностите и вскуса

Nikneg
01-17-2009, 16:23
И аз се чудя закво си ги купуват тея телефони. Толкова пари и да имам няма да ги дам. Не, че не е хубаво, ми не мога да му оползотворя параметрите. Една от моя клас си купи Самсунг Омния и ми става смешно като и разгледам менюто. Язък му за многото екстри, тя ползва само паметта за качване на музика и т'ва е...

да:) ако не го ползваш не си купуваи :) :)

Nikneg
01-17-2009, 16:39
така ще кажеш :D :D

Nikneg
01-17-2009, 16:41
Защото iPhone и HTC са предназначени за различни потребители и нужди...

на мен би ми било по-смешно да видя някоя пикла с HTC, вместо с модния айфон, защото епъл в случая продават не просто телефон, а social statement :)

не просто телефон :razz: :razz: :razz: :razz: :D

Overpowered
01-17-2009, 16:46
Не бих дала толкова пари за телефон.
Каквато съм разсеяна да взема да го изгубя и ще умра после.
А пък да го пазя като очите си постоянно,не е работа.
Ако искам да слушам музика,си имам мп4
ако искам да снимам,има си фотоапарати за тая работа..
в 5-6 клас исках да имам такъв телефон,само за гъзария...
сега имам,ама щото го спечелих,не за друго.
И пак го ползвам като един телефон от 30 лева-само да говоря.
но всеки да си харчи парите за каквото си иска,негови са си.

woshataa
01-17-2009, 17:27
защото НЕ започват от 600 до 1000 лв .. а вършат същата работа ако не сгряваш да ти кажа .. :booooomb:

LizZz
01-17-2009, 19:14
Iphone без значение коя версия сравнена с Nokia N97 е като телефон със шайба :)
Хахах, буквално!!!


защото НЕ започват от 600 до 1000 лв .. а вършат същата работа ако не сгряваш да ти кажа .. :booooomb:
Абе повече работи вършат, стига да имаш нужда от тях. :)

Still1ME1Still1HERE
01-17-2009, 21:30
К*Р ЗА БУРЖОАЗИЯТА!+1 :D

Darkkiss
01-18-2009, 04:40
На света е имало и ще има само 1 телефон Nokia всичко др е боклук!!!

Nikneg
01-18-2009, 08:57
HTC е добро но Nokia повече ме радва :)

Вие току-що получихте първия албански вирус! Тъй като тук не сме много напреднали с компютрите, това е ръчен вирус! Ще ви помолим:
1 - Да препратите съобщението на всичките Ваши познати, които имат Skype
2 - Да изтриете съдържанието на диска C



а за Nokia вьобще не ми говорете :D :x :D

до 360лв са добри но на горе боже не си заслужава :) :) :) :) :-P

MostHated
01-18-2009, 09:05
Nokia = качество ( поне аз съм доволен )
Iphone = мода

Jesus
01-18-2009, 09:09
Е добре бе разбрахме че са ти купили HTC оспокой се малко. Само ще ти кажа че Нокиа с н97(1500) закопаха конкоренцията, нито Touch HD(1100), нито Touch Pro (1100), пък още по-малко нито Touch Diamond(800) са предизвикателство за флагмана на Нокиа. Да вярно е че сега той струва повече от тях, но до 2-3 месеца се предполага че цената ще стане към 12000 със 100лв по скъп от HTC, но е по-добър.
Разгледай ТОВА (http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1682&sub=compare&producer_id_2=45&id_2=1734&campare=%F1%F0%E0%E2%ED%E8) и сама прецени кой е по-добър

Nikneg
01-18-2009, 09:49
http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1734&sub=compare&producer_id_2=69&id_2=1682&campare=%F1%F0%E0%E2%ED%E8

виж са :D ,NOKIA N tam си не си струва, процесор 214Mhz :D :D
i Symbian v9.4 :D

Nikneg
01-18-2009, 09:53
Е добре бе разбрахме че са ти купили HTC оспокой се малко. Само ще ти кажа че Нокиа с н97(1500) закопаха конкоренцията, нито Touch HD(1100), нито Touch Pro (1100), пък още по-малко нито Touch Diamond(800) са предизвикателство за флагмана на Нокиа. Да вярно е че сега той струва повече от тях, но до 2-3 месеца се предполага че цената ще стане към 12000 със 100лв по скъп от HTC, но е по-добър.
Разгледай ТОВА (http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1682&sub=compare&producer_id_2=45&id_2=1734&campare=%F1%F0%E0%E2%ED%E8) и сама прецени кой е по-добър


щот хората са тьпи и като ги видят с Nokia N97 ili N98 си казват а тоя е с наи-якия телефон ((( това е в БГ)))) :D :D :D

EroSennin
01-18-2009, 10:03
http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1734&sub=compare&producer_id_2=69&id_2=1682&campare=%F1%F0%E0%E2%ED%E8

виж са :D ,NOKIA N tam си не си струва, процесор 214Mhz :D :D
i Symbian v9.4 :D

32GB вградена памет подържа заедно със слот за карта памет, мисля че процесора е достатачно мощеш, неможеш да отречеш че е по-добре от към параметри. В 1 мисля всички ще се съгласи : Нерално високата цена

Nikneg
01-18-2009, 10:10
http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1734&sub=compare&producer_id_2=69&id_2=1682&campare=%F1%F0%E0%E2%ED%E8

виж са :D ,NOKIA N tam си не си струва, процесор 214Mhz :D :D
i Symbian v9.4 :D

32GB вградена памет подържа заедно със слот за карта памет, мисля че процесора е достатачно мощеш, неможеш да отречеш че е по-добре от към параметри. В 1 мисля всички ще се съгласи : Нерално високата цена

как по-добьр кьм параметри ,,,ама то за вас по добре да има пове4е Gb :D :D a ne два пьти по бьрз процесор :D

kPuCkA
01-18-2009, 10:30
Аз съм със Samsung F480, пак е няква пълна изгъзица, но не съм давала пари за него,подарък ми е, иначе никога не бих си взела такъв телефон

http://www.freshpilot.com/wp-content/images2/samsung_fgh-480_2.jpg

tuzaro
01-18-2009, 10:55
http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1734&sub=compare&producer_id_2=69&id_2=1682&campare=%F1%F0%E0%E2%ED%E8

виж са :D ,NOKIA N tam си не си струва, процесор 214Mhz :D :D
i Symbian v9.4 :D

32GB вградена памет подържа заедно със слот за карта памет, мисля че процесора е достатачно мощеш, неможеш да отречеш че е по-добре от към параметри. В 1 мисля всички ще се съгласи : Нерално високата цена

как по-добьр кьм параметри ,,,ама то за вас по добре да има пове4е Gb :D :D a ne два пьти по бьрз процесор :DНе можеш да наложиш твойто мнение над всички. Ти си харесваш едни телефони ние други. Масата имат нокиа, щото по лесно се намира и втора ръка е на много достъпни цени, и от към дизайн има голям избор. Видяхме че ти харесват тия HTC ама не се опитвай да си налагаш мнението...

Nikneg
01-18-2009, 12:33
щом казваш :)

tuzaro
01-18-2009, 12:40
щом казваш :)А ти като си купиш HTC се едно не се изтъкваш, че си много модерна щото твоя телефон не е много разпространен 8)

Nikneg
01-18-2009, 12:45
щом казваш :)А ти като си купиш HTC се едно не се изтъкваш, че си много модерна щото твоя телефон не е много разпространен 8)

аз го използвам напьлно и само за това сьм си го взел иначе няма смисьл нито него нито нокиа ... да си купиш :) :)

tuzaro
01-18-2009, 12:48
щом казваш :)А ти като си купиш HTC се едно не се изтъкваш, че си много модерна щото твоя телефон не е много разпространен 8)

аз го използвам напьлно и само за това сьм си го взел иначе няма смисьл нито него нито нокиа ... да си купиши за какво точно го ползваш, като има същите функции като нокиа, самсунг, сони ериксон?? Няма смисъл от тоя спор, ако ти трябва нещо на което да си вършиш пълноценно работата ти трябва мини ноут бук 7,8,9-инча екран. Телефоните не стават за пълноценна работа.

Nikneg
01-18-2009, 12:53
щом казваш :)А ти като си купиш HTC се едно не се изтъкваш, че си много модерна щото твоя телефон не е много разпространен 8)

аз го използвам напьлно и само за това сьм си го взел иначе няма смисьл нито него нито нокиа ... да си купиши за какво точно го ползваш, като има същите функции като нокиа, самсунг, сони ериксон?? Няма смисъл от тоя спор, ако ти трябва нещо на което да си вършиш пълноценно работата ти трябва мини ноут бук 7,8,9-инча екран. Телефоните не стават за пълноценна работа.

така е но не мога да ги нося с мене :)

Canis_Dirus
01-18-2009, 13:03
Ще си купувам каквото си искам!

Искам си старата нокиа 6230i!

Nikneg
01-18-2009, 13:07
Ще си купувам каквото си искам!

Искам си старата нокиа 6230i!

ето това си струва :) :)

MostHated
01-18-2009, 13:49
Nokia N95 rlZ

DimovB
01-18-2009, 15:09
и ква е целта на умрялата ти тема?
купуваме си ги, защото така ни харесва.

djuki
01-18-2009, 17:39
аз съм със самсунг л 310 заради голяма моя грешка . Мноого бързо взех решението иначе щях да си взема НТС

Loshotia
01-18-2009, 17:53
Предполага се, че след като това е тийн форум, тук пишат тийнове...От къде намирате пари за такива телефони?

MostHated
01-18-2009, 19:00
Предполага се, че след като това е тийн форум, тук пишат тийнове...От къде намирате пари за такива телефони?

Родители ? Работа лятото ? пък и доста не са тийнове

tuzaro
01-18-2009, 19:35
някой може ли да ми обясни за Iphone къв му е жака за слушалки и може ли да си сложиш мп3 за входящо повикване, смс и аларма?

MostHated
01-18-2009, 19:41
някой може ли да ми обясни за Iphone къв му е жака за слушалки и може ли да си сложиш мп3 за входящо повикване, смс и аларма?

еми един мой приятел имаше Iphone и така знам, 3.5 mm а мп3 за входящо повикване или смс с специална програмка допълнение ... без нея не става

tuzaro
01-18-2009, 19:46
някой може ли да ми обясни за Iphone къв му е жака за слушалки и може ли да си сложиш мп3 за входящо повикване, смс и аларма?

еми един мой приятел имаше Iphone и така знам, 3.5 mm а мп3 за входящо повикване или смс с специална програмка допълнение ... без нея не става смисъл ше може да си сложа, щото иначе веднага се отказвам. А може ли да се сложи снимка или картинка за на екрана.

MostHated
01-18-2009, 19:55
някой може ли да ми обясни за Iphone къв му е жака за слушалки и може ли да си сложиш мп3 за входящо повикване, смс и аларма?

еми един мой приятел имаше Iphone и така знам, 3.5 mm а мп3 за входящо повикване или смс с специална програмка допълнение ... без нея не става смисъл ше може да си сложа, щото иначе веднага се отказвам. А може ли да се сложи снимка или картинка за на екрана.

да... и то както е 2 мегапиксела (което вече не е кой знае какво) качеството на снимките е мноого добро, поне не съм виждал 2 мп да снима така хубаво... жалко че нямам снимки да ти покажа :/
светкавица няма и на тъмно е слабичко, но на телефона се виждат изумително , може да си слагаш на екрана снимки и картинки.

EroSennin
01-18-2009, 20:01
да... и то както е 2 мегапиксела (което вече не е кой знае какво) качеството на снимките е мноого добро, поне не съм виждал 2 мп да снима така хубаво... жалко че нямам снимки да ти покажа :/
светкавица няма и на тъмно е слабичко, но на телефона се виждат изумително , може да си слагаш на екрана снимки и картинки.

Мисля че Nokia N90 (2MP), SE K750i(2MP) правят доста по-добри снимки

MostHated
01-18-2009, 20:09
да... и то както е 2 мегапиксела (което вече не е кой знае какво) качеството на снимките е мноого добро, поне не съм виждал 2 мп да снима така хубаво... жалко че нямам снимки да ти покажа :/
светкавица няма и на тъмно е слабичко, но на телефона се виждат изумително , може да си слагаш на екрана снимки и картинки.

Мисля че Nokia N90 (2MP), SE K750i(2MP) правят доста по-добри снимки

възможно е, но на екрана на Iphone се вижда много по добре...

моя телефон е 5 мп но аз си снимам на 3 защото са предостатъчни

Darkkiss
01-19-2009, 04:11
Е добре бе разбрахме че са ти купили HTC оспокой се малко. Само ще ти кажа че Нокиа с н97(1500) закопаха конкоренцията, нито Touch HD(1100), нито Touch Pro (1100), пък още по-малко нито Touch Diamond(800) са предизвикателство за флагмана на Нокиа. Да вярно е че сега той струва повече от тях, но до 2-3 месеца се предполага че цената ще стане към 12000 със 100лв по скъп от HTC, но е по-добър.
Разгледай ТОВА (http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1682&sub=compare&producer_id_2=45&id_2=1734&campare=%F1%F0%E0%E2%ED%E8) и сама прецени кой е по-добър


щот хората са тьпи и като ги видят с Nokia N97 ili N98 си казват а тоя е с наи-якия телефон ((( това е в БГ)))) :D :D :D

н97 и н98 още ги няма и да само в БГ идиотите се радват на и фоне аз си намерих 1 такав преди 2 месеца и го продадох за 300 долара бати боклука мойта Н95-2(европейския вариант) е 23467234726354263542635426342364655712364987236487 2 пъти по добър...

Nikneg
01-19-2009, 13:01
До автора на темата:

Кротни се малко пич, че си леко смешен с това HTC...

айфон и htc са ориентирани към различни производители и вече се опитах да ти го обясня, ама явно ултраумната ти глава не го вдява...

И да, айфон не е просто телефон, а скъпо украшение и социален статус и бла-бла... епъл продават заради агресивен и добър маркетинг, страхотен дизайн и перфектен интерфейс...

и аз исках да си купувам айфоун, но не отговаряше на нуждите ми и затова съм с HTC и аз, затова млъквай вече, че е смешно...

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ти маи не разбра за какво се говори :D :D

Nikneg
01-19-2009, 13:21
Така да направим заключение (или нещо по обзорно :D :D )




Предлагам ви още един поглед преди да направите избора - НАЛИЧНИ ПРИЛОЖЕНИЯ. Просото за Iphone няма никакви приложения, пълна драма в сравнение с Windows Mobile, че дори и със Symbian. Просто порови в нета и ще се отчаяш от липса на приложения за Iphone.
Но ако ще ползваш телефона само за слушалка, MP3 player и за видео - Iphone ще те кефи. Ама решиш ли да работиш с GPS, речници, редактори, игри, настройка на визия, разпознаване на ръкопис и т.н. и то с няколко приложения едновременно - забрави за Apple.

Не вярвай на приказки за по-лесна работа с Iphone - "всичко било на едно докосване разстояние". Това е защото нямат никаква функционалност и всички менюта, всичко каквото има е изкарано на икони на входния голям (това вече е истина) екран.

Не вярвай на приказки за по-стабилна работа с Iphone. Много са готини феновете му, когато горкия забие и чакат да се изтощи батерията че да си върнат контрол над него, щото не е работа за всеки и по всяко време да го разглоби и да му извади батерията.

Абе има много митове за апле-то, ама аз лично не се хващам повече.


или един цитат:

1.За всякакви проблеми на iPhone, свързани със скоростта на работа, е виновен използваният процесор ARM, каза висш мениджър на Intel в Тайван. Коментарът на Панкай Кедия беше направен по време на Intel Developer Forum, провеждан на азиатския остров. Той идва след думи на вицепрезидента на компанията Шейн Уол, според когото телефонът на Apple се задъхва при ползване на приложения, имащи нужда от по-голяма процесорна мощ. Според него въпреки усилията на Apple да осигурят добро Интернет преживяване за потребителите и въпреки успеха, който постигна телефонът заради интерфейса си, iPhone се представя лошо в много области. Кедия твърди, че за това са виновни процесорите ARM, които се срещат в много от съвременните смартфони. И още: че за работа с нормални уебстраници е нужна архитектура на Intel, която е от два до три пъти по-производителна в сравнение с ARM. Спомнете си за това следващия път, когато браузерът на вашия iPhone забие.
:) :)

това може да не го четете :)

Nam3less3
01-19-2009, 13:31
Аз като любител на високите технологии ще си взема SE Xperia X1 - и от към дизайн, и от към функций, и от към какво ли не по-добър от I-phone.
И това съм го решил след десетки четения на информация в интернет и консултация с хора, както и от лично тестване.

Nam3less3
01-19-2009, 13:37
Аз като любител на високите технологии ще си взема SE Xperia X1 - и от към дизайн, и от към функций, и от към какво ли не по-добър от I-phone.
И това съм го решил след десетки четения на информация в интернет и консултация с хора, както и от лично тестване.

Мога ли само да отбележа, че в случая е по-добре да си вземеш HTC... :)И те са от същата класа, ама не ме грабнаха така както Xperia-та. Любов, ко да са прай :-D

Nikneg
01-19-2009, 15:04
Шуши, драго...

я ми обясни няколко неща:

1. Като споменахме, че айфоун и HTC имат различен таргет- кое беше грешното?
Или ти слушаш музика на HTC-то и е същото като на епълчето?

2. Интел си правят реклама на процесора- я виж някой от старите HTC-та, които са 200 мхц процесор и по 64 рам как се бавят приложенията...

3. Виждаме и ти за какво си ползваш HTC-то и продължавам да умирам от смях... за айфоун си има достатъчно софтуер, ако искаш да използваш повечето функции, които има и едно HTC, но основното предимство на iPhone освен маркетинга и дизайна е тъчскрийна му, който доста се различава от тези в другите подобни устройства. Сам ще те оставя да откриеш разликата...

добре :)

но основното предимство на iPhone е тъчскрийна му, който доста се различава от тези в другите подобни устройства. Сам ще те оставя да откриеш разликата...

защо HTC HD има сьщия :)

Nikneg
01-19-2009, 15:04
Доколкото помня Х1 е разбработен от HTC за СЕ, но това е и първия Уин телефон на СЕ и... не знам до колко е удачен избор :)

+ :)

Nam3less3
01-19-2009, 15:13
Верни неща казахте, и тях ги имах впредвид, но не знам що пак X1 ми е фаворит :-D

Nikneg
01-19-2009, 15:23
Верни неща казахте, и тях ги имах впредвид, но не знам що пак X1 ми е фаворит :-D

ти избираш :) :)