PDA

View Full Version : Завинаги?!



PreciousDiamond
01-17-2009, 17:55
Извинявам се ,ако има такава тема , ама се зачудих :D

Има ли такова нещо като "завинаги" ? И изобщо ... има ли такава вечна любов , за която всички говорят ? И.. дали има вечни неща изобщп ? :-o Какво точно значи това "завинаги" ? :?

aka6a_vamp
01-17-2009, 17:56
Завинаги-много силна дума,също както и никга

mmKamm
01-17-2009, 17:59
Според мен любов "завинаги" няма...любовта я има до един момен, след него тя изчезва и се появява привързаността и...след като си дълго време с един човек просто свикваш с него и не можеш да си представиш живота без него...но любов...незнам... (съдя по приятелките ми..аз не съм имала толкова сер. връзка, че да си мисля за любов "завинаги")

elsy
01-17-2009, 18:05
Може и да има, но едва ли някой от тоя форум може да каже 8-)

bibo
01-17-2009, 18:20
Няма нищо вечно и нищо сигурно..

Kostadin_682
01-17-2009, 18:20
Извинявам се ,ако има такава тема , ама се зачудих :D

Има ли такова нещо като "завинаги" ? И изобщо ... има ли такава вечна любов , за която всички говорят ? И.. дали има вечни неща изобщп ? :-o Какво точно значи това "завинаги" ? :?
Според мен завинаги значи, докато човека е жив... :-o

SoAfraid
01-17-2009, 18:21
Според мен завинаги няма, животът сам го е доказал, че нищо не е вечно. Няма вечни неща всичко рано или късно свършва или си отива. Може би единственото което ще остане завинаги това е пространството във вселената.
Относно любовта между двама души тя ще бъде вечна докато и двамата не си отидат от този свят (говоря за истинската и неразрушима любов) и след като спрат да съществуват тези двама души, остава само спомена за тях, и за тяхната любов и тогава казваме че за тях всичко е приключило. Всеки сам може да прецени за себе си какво е завинаги и вечно. Според мен не може да се дадат точни примери за тези думи.

П.С. Извинявам се ако изглежда много трагично.

Whyniser
01-17-2009, 18:34
Завинаги са ти спомените.В буквален смисъл вечна любов между смъртни е невъзможна.И както всичко опира до това.Всеки е различен,всеки си има мнение.

fuckUall
01-17-2009, 18:37
Когато един човек съществува вечно .. ще има и вечна любов,но за момента не може да се очаква подобно нещо . ( :

littlebaby
01-17-2009, 18:43
Завинаги,докато смъртта ви раздели :-o

JahSoldier
01-17-2009, 18:53
Не. :)

malone
01-17-2009, 18:56
Няма нищо вечно и нищо сигурно..+1 :)

Kostadin_682
01-17-2009, 18:56
Forever until the dead ain't comes 8-)

ivcheto0o
01-17-2009, 18:57
няма вечни неща ;););)

SkendY_F
01-17-2009, 21:36
Аз вярвам във вечната любов!Дори след края,ако една красива и истинска любов се помни,то тогава тя живее и след смъртта на влюбените!Не,че вярвам в задгробния живот,но се замислете колко хубаво (и според някои разбирания логично) е една любов да продължи и след смъртта.Аз вярвам,че най-силното нещо е любовта,една енергия,която прави чудеса с хората (личен опит),а както някои от вас знаят в света няма загуба на енергия!Просто тя от една се превръща в друга,не изчезва!Дано е така!

pamelkaa
01-17-2009, 21:56
Аз вярвам във вечната любов!Дори след края,ако една красива и истинска любов се помни,то тогава тя живее и след смъртта на влюбените!Не,че вярвам в задгробния живот,но се замислете колко хубаво (и според някои разбирания логично) е една любов да продължи и след смъртта.Аз вярвам,че най-силното нещо е любовта,една енергия,която прави чудеса с хората (личен опит),а както някои от вас знаят в света няма загуба на енергия!Просто тя от една се превръща в друга,не изчезва!Дано е така!

много вярно..съгласна съм с теб..няма невъзможни неща..следователно има дума като "завинаги"!!! :)

zaraaa
01-17-2009, 21:58
Няма нищо вечно и нищо сигурно..+1 :)

+2 След време любовта изчезва и остава само провързаността и нещо, което ви свързва, било то хубави спомени или нещо друго :)

Adwokat
01-17-2009, 22:00
Няма нищо вечно... ко ли значи тази дума завинаги.. няма такова нещо.. :-o

MP
01-17-2009, 22:01
Аз вярвам във вечната любов!Дори след края,ако една красива и истинска любов се помни,то тогава тя живее и след смъртта на влюбените!Не,че вярвам в задгробния живот,но се замислете колко хубаво (и според някои разбирания логично) е една любов да продължи и след смъртта.Аз вярвам,че най-силното нещо е любовта,една енергия,която прави чудеса с хората (личен опит),а както някои от вас знаят в света няма загуба на енергия!Просто тя от една се превръща в друга,не изчезва!Дано е така!

много вярно..съгласна съм с теб..няма невъзможни неща..следователно има дума като "завинаги"!!! :)

bullshit

SkendY_F
01-17-2009, 22:22
Аз вярвам във вечната любов!Дори след края,ако една красива и истинска любов се помни,то тогава тя живее и след смъртта на влюбените!Не,че вярвам в задгробния живот,но се замислете колко хубаво (и според някои разбирания логично) е една любов да продължи и след смъртта.Аз вярвам,че най-силното нещо е любовта,една енергия,която прави чудеса с хората (личен опит),а както някои от вас знаят в света няма загуба на енергия!Просто тя от една се превръща в друга,не изчезва!Дано е така!

много вярно..съгласна съм с теб..няма невъзможни неща..следователно има дума като "завинаги"!!! :)

bullshit
bullshit for someone who has not felt true love!!!!!!

MP
01-17-2009, 22:29
Точно обратното.Няма вечна любов,след дълга борба и тя умира.

SkendY_F
01-17-2009, 22:30
Не съм сигурна!Зависи колко "свирепа" е била борбата и за какво точно са се борили влюбените!

Whyniser
01-17-2009, 23:01
Аз вярвам във вечната любов!Дори след края,ако една красива и истинска любов се помни,то тогава тя живее и след смъртта на влюбените!Не,че вярвам в задгробния живот,но се замислете колко хубаво (и според някои разбирания логично) е една любов да продължи и след смъртта.Аз вярвам,че най-силното нещо е любовта,една енергия,която прави чудеса с хората (личен опит),а както някои от вас знаят в света няма загуба на енергия!Просто тя от една се превръща в друга,не изчезва!Дано е така!

много вярно..съгласна съм с теб..няма невъзможни неща..следователно има дума като "завинаги"!!! :)

bullshit
Абсолютно си е така.Bullshit с едно голямо shit отзад.Като няма невъзможни неща разцепи 1 атом с ръка или го виж с обикновено око.
П.С. Излезни от филмите и помириши аромата на реалността

SkendY_F
01-17-2009, 23:06
Аз вярвам във вечната любов!Дори след края,ако една красива и истинска любов се помни,то тогава тя живее и след смъртта на влюбените!Не,че вярвам в задгробния живот,но се замислете колко хубаво (и според някои разбирания логично) е една любов да продължи и след смъртта.Аз вярвам,че най-силното нещо е любовта,една енергия,която прави чудеса с хората (личен опит),а както някои от вас знаят в света няма загуба на енергия!Просто тя от една се превръща в друга,не изчезва!Дано е така!

много вярно..съгласна съм с теб..няма невъзможни неща..следователно има дума като "завинаги"!!! :)

bullshit
Абсолютно си е така.Bullshit с едно голямо shit отзад.Като няма невъзможни неща разцепи 1 атом с ръка или го виж с обикновено око.
П.С. Излезни от филмите и помириши аромата на реалността
Жалко е,че приемаш нещата толкова буквално!Хей,отворко,ти опитвал ли си до сега дори и "невечна" любов,че да кажеш,че няма вечна?Не казвам,че аз съм опитала от вечната,'щото ако бях нямаше да мога да пиша във форума!Та,изпитвал ли си изобщо някаква любов?!
П.П.:Излязла съм от филмите отдавна и помирисвам реалността!Затова имам мнение и пиша по темата!!!!!!!!!!

MoHuTo
01-17-2009, 23:14
Няма нищо вечно, всичко има своя край ;) Така че => няма вечна любов :?

hahavteen
01-17-2009, 23:30
Има :)
Все едно не сте виждали възрастни двойки дето едвам кретат обаче се държат за ръце, говорят си мили неща, смеят се.... Това ако не е любов не знам и аз...

x3eme
01-17-2009, 23:42
няма такова нещо като завинаги...не знаеш какво ще се случи утре но живеем със тази мотивация че една любов може да продължи завинаги....ЗАБЛУДА но тази заблуда ни тласка напред

SkendY_F
01-18-2009, 00:02
няма такова нещо като завинаги...не знаеш какво ще се случи утре но живеем със тази мотивация че една любов може да продължи завинаги....ЗАБЛУДА но тази заблуда ни тласка напред
+1,че ни траска напред,но ако се окаже завинаги...?Ние живите не можем да знаем...нали...?

TooLittelTooLate
01-18-2009, 07:23
Има :)
Все едно не сте виждали възрастни двойки дето едвам кретат обаче се държат за ръце, говорят си мили неща, смеят се.... Това ако не е любов не знам и аз...

+1 Сигурно има и е истинска, вечна. Но надали някой ще може да каже със сигурност. Аз вярвам, че има. :)

leoparda93sl
01-18-2009, 07:35
Както един човек е казал любовта е до 3 година след това следва привързаността :)

taffy
01-18-2009, 07:49
Веднъж едно момиче ми каза, че можеш дали си влюбен само ако чувстваш, че ще е завинаги.. Нещо такова.. И според мен има право.. Е, да, до смъртта.. Но и тогава мисля, че любовта им си остаа.. някъде..

ImmortalForever
01-18-2009, 08:12
"....Докато смъртта ви раздели-можете да целунете булката!"

mitzo
01-18-2009, 08:34
Любов за винаги няма. Всичко започва с любов, след време премина в превързаност и уважение към партньора ти.
Завинаги - не съществува такова понятие, както и никога. Човек сам определя съдбата си и може да променя тези понятия.

holyshade
01-18-2009, 08:35
Според мен завинаги няма, животът сам го е доказал, че нищо не е вечно. Няма вечни неща всичко рано или късно свършва или си отива. <--- мнОго правилно :) :)

porky
01-18-2009, 08:49
Тц-тц... отидоха си приказките "Заживели щастливо и честито завинаги"... :?
Защо си мислите, че не съществува вечна любов?! Това, че не сте я виждали, не значи, че не съществува :x

Kostadin_682
01-18-2009, 08:50
Тц-тц... отидоха си приказките "Заживели щастливо и честито завинаги"... :?
Защо си мислите, че не съществува вечна любов?! Това, че не сте я виждали, не значи, че не съществува :x
+1

LittleGirl
01-18-2009, 09:16
Няма нищо вечно и нищо сигурно..

+1 :)

SkendY_F
01-18-2009, 09:45
Тц-тц... отидоха си приказките "Заживели щастливо и честито завинаги"... :?
Защо си мислите, че не съществува вечна любов?! Това, че не сте я виждали, не значи, че не съществува :x
+1
+2

sexa_na_kompleksa
01-18-2009, 11:22
Твърде млади сме, за да отговориме на този въпрос.

tedi_96
01-18-2009, 11:37
zavinagi e neshto koeto obladava celiq ti jivot to ne e neshto ot utre za dnes i da kajej zavinagi ponqkoga naprimer s luobovta kazvat che horata imat samo edna luobov vav jivota si i tq e zavinagi i tova znachi che i da se ojenish i vsichko tazi luobov vinagi shte si q spomnqsh v mislite si
mm ddz taka pone mislq :-o

ShaLqLqLqXa
01-18-2009, 11:39
Не съм се замисля толкова обстойно, ама май вечни неща няма. 8-)
Вечна любов няма, все някой ден ще си омръзнете.
Никой не живее вечно, природа, какво да го правиш. :D
Няма вечни неща, всичко е временно. ;)

BaiToq
01-18-2009, 11:54
Извинявам се ,ако има такава тема , ама се зачудих :D

Има ли такова нещо като "завинаги" ? И изобщо ... има ли такава вечна любов , за която всички говорят ? И.. дали има вечни неща изобщп ? :-o Какво точно значи това "завинаги" ? :?
Не.
Нищо вечно няма.
Както и нищо не е сто
процента сигурно.
Важи в особена степен за
човешки взаимоотношения.

bogzfaggot
01-18-2009, 12:00
Искам да попитам тея яките дет са мн навътре в реалността и дето са на по 16,та как вие ще почувствате вечнета и истинска любов като не вярвате в нея?!Всеки има право да вярва в нещо,на този свят е възможно всичко и ще се убедите някой ден,като сте достатъчно израстнали за да може да кажете дали нещо такова съществува или не.
ае за здраве

huligankata
01-18-2009, 12:12
Може да има, може да няма - ще поживеем, ще видим :)