PDA

View Full Version : Не мога да го разбера...



yoo
01-17-2009, 20:07
Бившия...скъсахме в понеделник, защото не се разбирахме, и скъсахме с мисълта, да останем добри приятели. В петък вечерта ми беше скучно и си писах доста по скайп с 1 негов приятел, до към 3 нощта. И тоя негов приятел си написа на скайпа моето име и сърце до него, но просто беше по вина на скуката, казвахме си мили работи, но и на двамата беше ясно че е просто лигавене, не го харесвам, нито той мен, дори и да го харесвах нямаше да направя нищо толкова скоро, защото е приятел на старото ми гадже. И си написах 1 сърце на скайп и аз...и на другия ден бившия ми писа, че не го е очаквал от мен, че не го уважавам изобщо(а той е супер ревнив) и на мен ми кипна и му написах, че сме скъсали ако не го е разбрал и дори и да беше сериозно това между мен и неговия приятел, той няма право да ми държи сметка. И след доста гаден чат се скарахме и вече не си говорим, дори здрасти не си казваме...
Според вас аз ли сгреших или наистина той няма право да ме третира като негова собственост?

CryForMe
01-17-2009, 20:11
ти си се осрала а той се е изпикал отгоре.
от къф зор, при положение, че би тряало да ти я ясно тва как ше се приеме, ше си сменяш ника на некви имена и сърчица, даже и нищо да не значат...остатъка от контактите ти не го знаят, нали?
след тва, да, той няма право да ти държи сметка, в крайна сметка сте разделени...
...абе повече съм склонна да кажа, че той е прав... тва, което си направила е било тъпо иии се съмнявам да не ти е било ясно как ще се приеме ...

yoo
01-17-2009, 20:14
Да, ама дори след като му обясних че ни беше скучно и се бяхме разлигавили и това н значи НИЩО той продължи да ме обвинява и дори започна да ме обижда...

babity
01-17-2009, 20:14
Скъсали сте, толкова! Какво си пишеш на скайпа си е твоя работа. Не мисля, че би имал право да ти държи сметка за това дори и да ходехте. Все едно като имам сърчица с никовете на приятелките ми и някой да ми държи сметка, че сме влюбени или пък техните гаджета да орат. Тъпо е, той е виновен, не се впрягай!

Kostadin_682
01-18-2009, 07:53
Грешката ти е там, че му позволяваш да ти държи сметка просто му кажи "" какъв си ти, за да ми държиш сметка, какво да правя?""

ninjadorf
01-18-2009, 08:06
зависи колко време сте били заедно.. и дали въобще е важен за теб човек.. това че сте скъсали.. нищо не значи може цял живот да се уважавате и да сте приятели.. това че не си с него не означава че можеш да се гавриш така с него.. смисал за мен тва е пълна гавра.. представяш ли си.. той да си чатка така сладко сладко с най - добрата ти приятелка.. самата мисъл за това.. какво правят.. е отвратителна.. нз де но ако не ти пука за него няма лошо ^^

ImmortalForever
01-18-2009, 08:07
ти си се осрала а той се е изпикал отгоре.
..

+++++++ С две думи, нямам думи!

TooLittelTooLate
01-18-2009, 08:18
Вярно е, че сте скъсали и той няма право да ти държи сметка за нищо, но и ти нямаш право да се гавриш така. Първо му е приятел и втора е минала само седмица, доколкото разбрах.... И двамата не сте прави :-D

soul1199
01-18-2009, 08:40
moje bi ima o6e 4yvstva kum teb i my e stanalo gadno,no toi nqma pravo da ti durji smetka,kakvo 6e pi6e6 v skype i,kakvo ne,a ti izpitva6 li ne6o kum nego?

Lashes
01-18-2009, 08:55
тъпо е така дори и на майтапа...ами ако на него му пука още за теб...? замисли ли се на този вариант...ти хубаво му казваш че пт скука си го направила ама дали наистина ще ти повярва...някой път действията говорят много повече от думите, тъй че внимавай какво правиш :?

ladyfromhell
01-18-2009, 09:00
мен ако питаш и двамата имате вина :D :D

LittleGirl
01-18-2009, 09:09
skasali ste ti poema6 svoq pat a toi negoviq. taka 4e nqma ve4e za kakvo da te revnuva i da ti kazva kvo da ptavi6 i kvo da ne. :)

.. DeViL mAy CrY ..
01-18-2009, 09:14
скъсали сте,какво иска повече тогава.Ти имаш правото да пишеш каквото си пойскаш на скайпа,все пак вече не сте заедно той да не си мисли 4е си негова собственост,че такива изпълнения прави.Не се тревожи,ти не си виновната

FucKtheSyStem
01-18-2009, 09:19
И двамата сте прави,и двамата грешите 8-) Той няма право да ти държи сметка,но пък и твоята постъпка е кофти :?

zaraaa
01-18-2009, 10:08
И двамата сте виновни - той не ти е никакъв, че да ти държи сметка, твоята постъпка обаче е по-кофти, дори по-подла бих казала аз.....

sexa_na_kompleksa
01-18-2009, 10:15
Според мен и двамата се сбъркали. А и защо мислиш, че за приятелят му това, което сте си писали, нищо не означава?

sweetchef
01-18-2009, 16:10
Chuvstvata ne otminavat za edin den normalno e da te revnuva oshte.Ot druga strana ti si svoboden chovek i mojesh da pravish kakvoto si poiskash.Takache v sluchaq ti ne si vinovna :)

fuckUall
01-18-2009, 16:16
И двамата сте прави,и двамата грешите 8-) Той няма право да ти държи сметка,но пък и твоята постъпка е кофти :?

sku
01-18-2009, 16:18
абе я стига...ясно е че за него е гадно да сте скъсали скоро и няма и 1 ден и ти вече си наредила сърцата по адрес на друго име. И аз бих се издразнила,се едно толкова не ти пука за него че си го заменила веднага. Ти как би се почувствала...про тва с твоя приятелка ако го направи. Ако искаш да се отнасят с теб човешки и ти се отнасяй така с хората!

GabisiTa
01-18-2009, 16:24
Не знам каква е била причината да скъсате, но може би той още има чувства към теб и затова се е подразнил. Още повече, че това е бил негов приятел... :?

Incubus793
01-18-2009, 17:03
Spored men towa e detska istoriq no obshto wzeto i dwamata imate wina kakto i priqtelqt mu ;]]

huligankata
01-18-2009, 17:30
ти си се осрала а той се е изпикал отгоре.
от къф зор, при положение, че би тряало да ти я ясно тва как ше се приеме, ше си сменяш ника на некви имена и сърчица, даже и нищо да не значат...остатъка от контактите ти не го знаят, нали?
след тва, да, той няма право да ти държи сметка, в крайна сметка сте разделени...
...абе повече съм склонна да кажа, че той е прав... тва, което си направила е било тъпо иии се съмнявам да не ти е било ясно как ще се приеме ...
+1 Нормално е да му стане тъпо - айде да е някой си ше му е тъпо, обаче няма за какво да ти го казва, ама негов приятел .. простотия си направила голяма, и ти и приятеля..

sladko_teenche_v
01-18-2009, 19:55
ти си се осрала а той се е изпикал отгоре.
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

NaNa_SladuRana
01-18-2009, 20:02
Ти си решила да се правиш на интересна снаписаното,той ревнува без да е запознат със ситуацията.
Заключение:Детска радост-шарени бонбонки

balu4ka
01-19-2009, 15:12
Ти си му го напрайла на пук според мен,без да се осъзнаваш ?!;)

Punisherrr
01-19-2009, 15:25
Ти си му го напрайла на пук според мен,без да се осъзнаваш ?!;)

именно. ;) така,че няма кво да мърморкаш...