PDA

View Full Version : Половин година,а още ми липсва безумно много...



claraa
01-17-2009, 21:18
Добър вечер...Ще споделя и своя пробелем....Известно време ходех с момче от друг град,виждахме се много,много рядко и все пак аз желаех да поддържам тази връзка,въпреки че беше нещо като телефонна любов.Привързах се към този човек,стана част от ежедневието ми,споделяхме и радост и мъка....Докато в един момент разбрах,че ми е изневерим...Не бих могла да опиша как се почувтвах-предадена,сама и срината психически...Пишеше ми известно време,а аз се правех,че не ми пука за него...В един момент се отказа,не се бяхме чували месеци...Реших,че точно тогава е времето за зарибявки и търсене на следващия единствен....Но защо нямах желание за това?Изградих"защитна стена" около себе си,като допусках само 3 приятелки и никакви момчета,просто защото се страхувах да не бъда наранена отново....Ноо...преди няколко дни въпросното момче,споменато по-горе ми се обади...Държах се нормално и не показвах емоция...От думите му разбрах,че би желал да сме отново заедно...Зарадвах се много,но казах,че си имам приятел,на когото държа,това,обаче,не е така...Боже,от половин година чакам да ми го каже,но всъщност искам ли да съм с този човек?Да,държа на него,харесвам го безумно много,но ме предаде,вярно е,че съжалява,но достатъчно ли е това?

StayFly
01-17-2009, 21:20
Аз не мога да разбера едно. Тва да не ви е класно по литература тука. Не е нужда да изписвате 2 листа.

П.П. Мимс.. :D :D :D

loveyo
01-17-2009, 21:36
Аз не мога да разбера едно. Тва да не ви е класно по литература тука. Не е нужда да изписвате 2 листа.

П.П. Мимс.. :D :D :D

+1 :?

По темата: Не , не искаш да те нарани отново===> не , не искаш да си с него.
Заеби го тоя , допускай момчета до себе си , закачай се ала-бала , но нищо сериозно докато не си готова...аа пък когато намериш точния човек ...се кефи :-D

MP
01-17-2009, 21:41
Офф пак ми се пишка!

Според мен ти се спами :-o

Adwokat
01-17-2009, 21:43
Поговори с него... дай му втори шанс.... във този живот трябва да се рискува... Успех

elsy
01-17-2009, 21:57
Еми щом ти се е обадил, пък и на тебе ти липсва - вижте се там ала-бала, пък квото стане 8-)

zaraaa
01-17-2009, 22:01
но всъщност искам ли да съм с този човек?Да,държа на него,харесвам го безумно много,но ме предаде,вярно е,че съжалява,но достатъчно ли е това?

Само ти можеш да си отговориш на тези въпроси, ние не можем... колкото до това дали да му дадеш втори шанс, всеки заслужава, но премисли нещата много добре, доверието един път изгуби ли се, не се връща.....

LittleGirl
01-18-2009, 09:26
Поговори с него... дай му втори шанс.... във този живот трябва да се рискува... Успех

+1 :) sled vreme ako pak se saberete nqma da sajelqva6 4e si mu dala 2 6ans :)

soul1199
01-18-2009, 09:33
Поговори с него... дай му втори шанс.... във този живот трябва да се рискува... Успех

+1 :) sled vreme ako pak se saberete nqma da sajelqva6 4e si mu dala 2 6ans :)+1222131

sexa_na_kompleksa
01-18-2009, 09:33
Много глупаво си постъпила като си го излъгала. :? След като все още изпитваш чувства към него, според мен е по-добре да излезнете няколко пъти и да прецените дали може да се получи нещо между вас.

sweetchef
01-18-2009, 16:18
Не е достатачно само едно "сажалявам,извинявай" щом веднъж го е направил какво му пречи и втори пат да го направи.Според мен този човек не те заслужава търси нещо по-добро,нещо за което си заслужава.И нямаше никакъв смисал да го лъжеш :) Успех за напред :)

Incubus793
01-19-2009, 05:15
Taq polowin godina ne trqbwa da te pritesnqwa....towa ne e tolkowa mnogo wreme (za 4uwstwa)...A ot li4en opit ti kazwam 4e wruzka ot razstoqnie ne moje da su6testwuwa za6toto ne e pulnocenna i nai we4e tq ne e REALNA!

SoFarSoG00d
01-19-2009, 06:25
По думите ти вие въобще не сте били заедно.Абе не мога да я разбера тази телефонна любов и любов от дистанция.Истинска връзка е ,когато сте заедно почти всеки ден и знаете чси4ко за себе си,другото е една излюзия.

Как може да ти изневери дори като практически не сте били заедно?!

fuckUall
01-19-2009, 06:30
Не мисля,че да го излъжеш е било най-уместната постъпка,която си могла да напрАвиш ..! :?
Съвет който ще ти дам е дам е да му дадеш втори шанс,като не бъдеш толкова привързана към него..недей да си мислиш,че се е променил ;) ..дай му шанса ако още го обичаш,а виждам,че е така.
Другото което искам да ти кажа е ,ако изобщо вече не ти пука дали ще си с него го остави само като приятел ;).

LittlePrincess
01-19-2009, 07:18
Аз не мога да разбера едно. Тва да не ви е класно по литература тука. Не е нужда да изписвате 2 листа.

П.П. Мимс.. :D :D :D

Аз си мисля, че на класното по литература и толкова няма да могат да изпишат :D Иначе много знаят да се оплакват всички.

По темата : рано или късно ще го забравиш (:

sku
01-19-2009, 07:27
Направи това,което би те направила щастлива. Ако отново сте заедно,но ти мислиш само за това че може да те нарани отново нещата няма да вървят. Ако не сте заедно,ще се чудиш дали не си сгрешила като не си му дала втори шанс. Според мен в този случай никой не може да ти даде съвет,защото всеки би постъпил различно. Ти трябва сама да решиш какво искаш!

NaNa_SladuRana
01-19-2009, 13:41
мен пък ми липсва 5 месеца вече,но се справям,защото не бих му доставила това удоволствие,да види отново сълзите ми.Когато се взираш в болката си,в страховете си,осъзнаваш колко си жалак в действителност...

sluty
01-19-2009, 14:14
в същото полужения съм горе- долу ... не сме заедно от година ... обаче въпреки всичко още мисля за нея .... еми липсва ми обаче не ми стиска да действам ((((:

chelsea
01-19-2009, 14:30
първо уточни сама за себе си дали искаш отново да си с този човек. ако можеш да преглътнеш факта, че ти е изневерил и още си влюбена в него, пробвайте пак.
ако пък не можеш да го направиш просто трябва да изчакаш да се появи някой друг, който да ти открадне сърчицето. това е единствения начин да забравиш предишния.